X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 11 listopada 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołku jak u Ciebie? Rozumiem, że nie dotarłaś na wizytę do doc. Włoch? Ja byłam wczoraj, pani doc. bardzo mnie uspokoiła, powiedziała że z Malutką będzie na pewno OK i nie ma potrzeby rodzić w ośrodku o wysokim stopniu referencji :-) Teraz już chyba odetchnę na maxa... ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2016, 11:56

    Klee, Wesołek :-), linkaa28, dredzik84, lilou, Allessa, pippi, Rubineye lubią tę wiadomość

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 11 listopada 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandy11 wrote:
    Wesołku jak u Ciebie? Rozumiem, że nie dotarłaś na wizytę do doc. Włoch? Ja byłam wczoraj, pani doc. bardzo mnie uspokoiła, powiedziała że z Malutką będzie na pewno OK i nie ma potrzeby rodzić w ośrodku o wysokim stopniu referencji :-) Teraz już chyba odetchnę na maxa... ;-)

    U mnie bez większych zmian do dr Włoch nie dojechalam ale w poniedziałek mam mieć tutaj robione echo serca. Czasami mam przeboje nocne i coś się dzieje a tak to ok. Czekam na wyznaczenie terminu cc :-) a Wy jak tam?

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 listopada 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak to jest z ciaza biochemiczna? jak ona sie objawia, no oczywiscie ze zlym przzyrostem bety i spadkiem. @ dopiero pojawi sie po odstawieniu lekow czy juz w trakcie jak zarodek przestanie sie rozwijac... czytalam dzis na necie i mam troszke metlik w glowie...

    Peonia jakie ty mialas objawy oprocz ze beta zle przyrastala? mialas jakies bolesci czy nie?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 11 listopada 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołek :-) wrote:
    U mnie bez większych zmian do dr Włoch nie dojechalam ale w poniedziałek mam mieć tutaj robione echo serca. Czasami mam przeboje nocne i coś się dzieje a tak to ok. Czekam na wyznaczenie terminu cc :-) a Wy jak tam?
    To się cieszę, że spokojnie czekacie sobie na "rozwiązanie". Myślę, że teraz jest już dla Was bezpiecznie i obędzie się bez trudności... My spokojnie, ok. 20 tyg. miałam przeboje z bólem brzucha, co chwilę kontrolowałyśmy sytuację z Panią dr, ale teraz jest już OK. Po tych incydentach brzuch mi "podskoczył" do góry ;-) , więc chyba przez to te boleści...

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • czarna 31 Przyjaciółka
    Postów: 63 55

    Wysłany: 11 listopada 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie do mnie dzwonili z gyn. Mam 6 ładnie dzielących się komórek :-)

    lilou, Rubineye, linkaa28, małamii89, Klee, mandy11, Wesołek :-), dredzik84, Tyszanka81, Sil, Allessa lubią tę wiadomość

  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 11 listopada 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoaelin, ja pierwsze 2 przyrosty miałam idealne, dopiero 3 był 48% chyba. Wszystko było ok, miałam objawy, duzo jadłam, ciągnęło mnie do słonych rzeczy, piękna cerę, brzuch trochę pobolewal, a dzien przed poronieniem przestał bolec brzuch. Rano zauważyłam minimalne plamienie, koło 12 miałam wizytę i nie było pęcherzyka, w tym samym dniu plamienie sie nasiliło, leki odstawiłam, a w nocy straszny bol brzucha, skurcze co kilka minut, pewnie tak wyglada poród... Krwawilam 10 dni, ale nie jakoś strasznie mocno jak mnie ostrzegali. Musiałam powtórzyć bete, bo było podejrzenie ciąży pozamacicznej, ale na szczęście beta była juz niziutka. Po tyg znowu musiałam bete powtórzyć i było juz 0.

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość


    Peonia88
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 11 listopada 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandy, cieszę sie, ze u ciebie wszystko super. Tyle sie nastresowalas. Teraz sie juz spokojnie ciesz ciąża i kompletowaniem wyprawki :) jesteś juz za połowa.

    mandy11 lubi tę wiadomość


    Peonia88
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 listopada 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peonia Czyli @ lub plamienie pojawi sie jak zarodek przestaje sie rozwijac? czy dopiero jak sie odstawi leki? no w sumie pecherzyka to mial prawo lekarz nie widziec skoro beta nie osiagnela jeszcze tego poziomu.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 listopada 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandy, cieszę sie, ze u ciebie wszystko super. :)

    Wesolu juz blizej niz dalej :) a maluszki lada moment beda z Toba :)

    mandy11 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Karolcia885 Ekspertka
    Postów: 223 87

    Wysłany: 11 listopada 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna 31 wrote:
    Właśnie do mnie dzwonili z gyn. Mam 6 ładnie dzielących się komórek :-)

    Gratulacje ;)

    Karolcia885
  • Karolcia885 Ekspertka
    Postów: 223 87

    Wysłany: 11 listopada 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna 31 wrote:
    Właśnie do mnie dzwonili z gyn. Mam 6 ładnie dzielących się komórek :-)

    Gratulacje ;)

    Karolcia885
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 listopada 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarna 31 gratuluje :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 11 listopada 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Peonia Czyli @ lub plamienie pojawi sie jak zarodek przestaje sie rozwijac? czy dopiero jak sie odstawi leki? no w sumie pecherzyka to mial prawo lekarz nie widziec skoro beta nie osiagnela jeszcze tego poziomu.
    U mnie to było w dzien wizyty pęcherzykowej, wiec pecherzyk juz musiał byc. Zaczęłam plamić na lekach, wiec myśle, ze @ tez może przyjść na lekach.


    Peonia88
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 11 listopada 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubineye wrote:
    Hope nikt się nie zgłosił, to napisz mi proszę na priv adres to wyśle w poniedziałek paczkę :-)

    Linka nie streusj się tak, będzie dobrze :-)

    U mnie zabiegi fryzjerskie kończą się zawsze tak samo - włosy krótko ścięte tak jak Chylińska i bez problemu :-)

    Rubi wysłałam Ci zaproszenie, Co do fryzury to zazdroszczę - też bym taka chciała, ale nie bardzo mi chyba pasują takie krótkie

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 11 listopada 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Peonia Czyli @ lub plamienie pojawi sie jak zarodek przestaje sie rozwijac? czy dopiero jak sie odstawi leki? no w sumie pecherzyka to mial prawo lekarz nie widziec skoro beta nie osiagnela jeszcze tego poziomu.
    Ja mocno krwawiłam a nie wpłynęło to na zarodek zupełnie. Niepokojące jest gdy krwawieniu towarzyszy silny ból.

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 11 listopada 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam też trochę leków na zbyciu. Już pomijając suplementy, to mam Gonal 300 i z 8 szt gonapeptylu.

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • Arwena8 Koleżanka
    Postów: 43 9

    Wysłany: 11 listopada 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    linkaa28 wrote:
    Dziewczyny które mają mutację MTHFR badałyście kiedykolwiek poziom kw. foliowego? Ja zrobiłam dziś dla "świętego spokoju" i nie wiem czy mam w końcu dobry wynik czy nie :(
    norma jest 4,60- 18,70 a mój wynik to >40 (biorę 5mg tego na receptę i femibion 1)
    Zbadałam też poziom B12 norma 191-663 mój wynik 600 (biorę holistic B12)
    żelazo mam chyba za nisko norma od 13-150 a ja mam 1

    Ile placilas za badanie kwasu i b12? Gdzie robilas?

    Jaka masz dokladnie mutacje?

    Dziewczyny umowilam sie na scretching w invimed nie bede brala kroplowki i uwaga tam cena zabiegi 90zl.

    Sil, pippi lubią tę wiadomość

    W trakcie II procedury...
  • Arwena8 Koleżanka
    Postów: 43 9

    Wysłany: 11 listopada 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *80

    W trakcie II procedury...
  • linkaa28 Autorytet
    Postów: 727 408

    Wysłany: 11 listopada 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arwena8 wrote:
    linkaa28 wrote:
    Dziewczyny które mają mutację MTHFR badałyście kiedykolwiek poziom kw. foliowego? Ja zrobiłam dziś dla "świętego spokoju" i nie wiem czy mam w końcu dobry wynik czy nie :(
    norma jest 4,60- 18,70 a mój wynik to >40 (biorę 5mg tego na receptę i femibion 1)
    Zbadałam też poziom B12 norma 191-663 mój wynik 600 (biorę holistic B12)
    żelazo mam chyba za nisko norma od 13-150 a ja mam 1

    Ile placilas za badanie kwasu i b12? Gdzie robilas?

    Jaka masz dokladnie mutacje?

    Dziewczyny umowilam sie na scretching w invimed nie bede brala kroplowki i uwaga tam cena zabiegi 90zl.


    Robiłam w diagnostyce u mnie w Rybniku, za kwas 30zł a za B12 35 zł
    Mam MTHFR C677T w układzie homozygotycznym (nie pamiętam czy to jest to gorsze czy lepsze;))
    Też masz tą mutacje??

    No to nieźle gyn nabija kasę!! spora oszczędność:) to kiedy masz ten scratching?

    24.11 criotransfer 2 blastocyst
    9dpt 91.70, 11dpt 196.10, 14dpt 990,50
    24.07.2017 Iga i Oliwia (37+1)
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 11 listopada 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz Arwena super, jaka oszczędność...

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ