Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • Kasiurek86 Autorytet
    Postów: 257 100

    Wysłany: 11 listopada 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ni różnica kolosalna. Dobrze wiedzieć.

    4.11.2017 testuje :) to będzie 4-ty raz, oby ostatni :)
    Jak zwykle beta mnie niż 0,1- pasuje na jakiś czas.
    06.2018r. zmiana kliniki i stymulacja długim protokołem, 4 blastki.
    07.03.2019. crio blastocysty, czekam na betę
    11dpt- beta hcg 1140, 13dpt - beta hcg 2540
  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 11 listopada 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Invimedzie kariotypy tez sa tansze...620zl a w Gync 900 :-(

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • Arwena8 Koleżanka
    Postów: 43 9

    Wysłany: 11 listopada 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ten screaching 28.11 30 wizyta u dr M. I najprawdopodobniej crio w grudniu. Racja jest roznica miedzy 400 a80 nie wiem skad oni te ceny biorą fakt ze wolalabym tam bo juz sie oswoilam z gync no ale tezeba uciekac z kosztami.

    Ja mam tez myta je ale ta druga 1298c heteroz dr M jakos w tym problemu nie widzial. Tez zbadam sobie kwas b12 i zelazo. W śla jest promocja w listopadzie na trojke tarczycowa za 29 zl.

    W trakcie II procedury...
  • linkaa28 Autorytet
    Postów: 727 408

    Wysłany: 11 listopada 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arwena nie 400 a 500 mi gyn skasowało za scratching:/
    A powiedz mi wyszedł Ci kwas tez powyżej normy? bierzesz na mutację 5mg kwasu foliowego?

    24.11 criotransfer 2 blastocyst
    9dpt 91.70, 11dpt 196.10, 14dpt 990,50
    24.07.2017 Iga i Oliwia (37+1)
  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 11 listopada 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakbyscie slyszaly o promocji gdzies na badanie poziomu wit D,dajcie prosze znac ☺

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 11 listopada 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka ja tez mam mutacje 1298c heteroz i mam podwyszony kwas foliowy..

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Arwena8 Koleżanka
    Postów: 43 9

    Wysłany: 11 listopada 2016, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie badalam w tym tyg pojde. Biore 5mg kwasu i do tego fembion 1 tam jest kwas w tej innej formie

    W trakcie II procedury...
  • Arwena8 Koleżanka
    Postów: 43 9

    Wysłany: 11 listopada 2016, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka dlugo to trwalo nolesny jest ten straching? Bralas jakies p/bolowe leki przed?

    W trakcie II procedury...
  • linkaa28 Autorytet
    Postów: 727 408

    Wysłany: 11 listopada 2016, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Linka ja tez mam mutacje 1298c heteroz i mam podwyszony kwas foliowy..
    dzięki za info,widocznie tak ma byc jesli obie mamy podwyzszony

    24.11 criotransfer 2 blastocyst
    9dpt 91.70, 11dpt 196.10, 14dpt 990,50
    24.07.2017 Iga i Oliwia (37+1)
  • linkaa28 Autorytet
    Postów: 727 408

    Wysłany: 11 listopada 2016, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arwena8 wrote:
    Linka dlugo to trwalo nolesny jest ten straching? Bralas jakies p/bolowe leki przed?
    nie brałam nic od bólu, sam scratching trwa dosłownie kilka sekund, ból jakbym nagle dostała okres, nie jest przyjemnie ale do przeżycia;)

    24.11 criotransfer 2 blastocyst
    9dpt 91.70, 11dpt 196.10, 14dpt 990,50
    24.07.2017 Iga i Oliwia (37+1)
  • Kasiurek86 Autorytet
    Postów: 257 100

    Wysłany: 12 listopada 2016, 01:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyszanka81 wrote:
    Jakbyscie slyszaly o promocji gdzies na badanie poziomu wit D,dajcie prosze znac ☺
    W diagnostyce jest teraz promocja. Nie wiem ile kosztuje normalnie ale ubjich teraz w promocji jakoś 51zl. Nie wiem ale wydaje mi sie ze dużo mniej kiedyś płaciłam za to badanie.

    4.11.2017 testuje :) to będzie 4-ty raz, oby ostatni :)
    Jak zwykle beta mnie niż 0,1- pasuje na jakiś czas.
    06.2018r. zmiana kliniki i stymulacja długim protokołem, 4 blastki.
    07.03.2019. crio blastocysty, czekam na betę
    11dpt- beta hcg 1140, 13dpt - beta hcg 2540
  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 12 listopada 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiurek86 wrote:
    W diagnostyce jest teraz promocja. Nie wiem ile kosztuje normalnie ale ubjich teraz w promocji jakoś 51zl. Nie wiem ale wydaje mi sie ze dużo mniej kiedyś płaciłam za to badanie.
    W gync kosztuje 60 zl a w SLA 50 zl na stale :-)

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • linkaa28 Autorytet
    Postów: 727 408

    Wysłany: 12 listopada 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiurek86 wrote:
    W diagnostyce jest teraz promocja. Nie wiem ile kosztuje normalnie ale ubjich teraz w promocji jakoś 51zl. Nie wiem ale wydaje mi sie ze dużo mniej kiedyś płaciłam za to badanie.
    To chyba zależy w której diagnostyce, bo w czwartek pytałam w Rybniku w diag i mi powiedziała pani że 70 zł :/ to dużo i nie robiłam

    24.11 criotransfer 2 blastocyst
    9dpt 91.70, 11dpt 196.10, 14dpt 990,50
    24.07.2017 Iga i Oliwia (37+1)
  • Klee Autorytet
    Postów: 342 152

    Wysłany: 12 listopada 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiurek86 wrote:
    W diagnostyce jest teraz promocja. Nie wiem ile kosztuje normalnie ale ubjich teraz w promocji jakoś 51zl. Nie wiem ale wydaje mi sie ze dużo mniej kiedyś płaciłam za to badanie.

    Ja w tym roku płaciłam w Diagnostyce za wit.D 66,50 zł, ale to było z kartą stałego klienta, wiec normalnie wychodzi trochę drożej.

    Gyncentrum: 3 x IUI, 3 x IVF
    Artemida Białystok: 1 IVF
    ciąża naturalna 6 tc [*]
    EuroFertil: 1 IVF
    zawsze 0 zarodków do mrożenia
  • Kasiurek86 Autorytet
    Postów: 257 100

    Wysłany: 12 listopada 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja byłam w diagnostyce w Bb, myślałam ze to akcja na wszystkie miasta z tą promocją. I gdzieś widziałam promocje- za 29zl. Badanie tsh i ft3 i ft4, tylko nie pamietam gdzie :/

    4.11.2017 testuje :) to będzie 4-ty raz, oby ostatni :)
    Jak zwykle beta mnie niż 0,1- pasuje na jakiś czas.
    06.2018r. zmiana kliniki i stymulacja długim protokołem, 4 blastki.
    07.03.2019. crio blastocysty, czekam na betę
    11dpt- beta hcg 1140, 13dpt - beta hcg 2540
  • Kasiurek86 Autorytet
    Postów: 257 100

    Wysłany: 12 listopada 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z ta wit. D promocja jest chyba do końca listopada.

    4.11.2017 testuje :) to będzie 4-ty raz, oby ostatni :)
    Jak zwykle beta mnie niż 0,1- pasuje na jakiś czas.
    06.2018r. zmiana kliniki i stymulacja długim protokołem, 4 blastki.
    07.03.2019. crio blastocysty, czekam na betę
    11dpt- beta hcg 1140, 13dpt - beta hcg 2540
  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 12 listopada 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyszanka podejdź sobie do Megrezu do opieki nocnej i świątecznej tam w środy mają.akcje promocyjne i większość badań jest taniej :-)Czasem o 50 procent :-)

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 12 listopada 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    linkaa28 wrote:
    dzięki za info,widocznie tak ma byc jesli obie mamy podwyzszony

    Dziewczyny z tego co mówił mi immunolog , to w naszym przypadku - mutacji MTHFR kwas foliowy będzie podwyższony, bo problem jest tylko z jego wchlanialnoscia - jego nie można przedawkowac, nadmiar jest wydalany z moczem, dlatego musimy brać fo dużo więcej aby cokolwiek się wchlonelo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2016, 11:19

    pippi, linkaa28, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 12 listopada 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubineye wrote:
    Tyszanka podejdź sobie do Megrezu do opieki nocnej i świątecznej tam w środy mają.akcje promocyjne i większość badań jest taniej :-)Czasem o 50 procent :-)
    Super!!
    Dziekuje za info ☺

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 12 listopada 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubineye a megrez obsluguje diagnostyka?

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ