X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 12 listopada 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandy11 wrote:
    Tak, jest też pediatrą

    A powiedz mi czy badania mialas pobierane w ten sam dzien co wizyta i potem jechalas na kolejna czy kontaktowalas sie z nim e-mailem czy przez telefon..

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 12 listopada 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badania były pobrane na pierwszej wizycie. Do wyników masz dostęp on-line. Na następną wizytę możesz umówić się telefonicznie, ale ona też jest płatna 150 zł... Później to już zależnie jak docent zaordynuje- czy masz się kontaktować mailem, czy jednak potrzebna będzie Twoja obecność. Oczywiście ja do niczego ani nikogo nie namawiam, sama zdecydujesz

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 12 listopada 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandy11 wrote:
    Badania były pobrane na pierwszej wizycie. Do wyników masz dostęp on-line. Na następną wizytę możesz umówić się telefonicznie, ale ona też jest płatna 150 zł... Później to już zależnie jak docent zaordynuje- czy masz się kontaktować mailem, czy jednak potrzebna będzie Twoja obecność. Oczywiście ja do niczego ani nikogo nie namawiam, sama zdecydujesz

    A jakies swoje wyniki bralas?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 12 listopada 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    A jakies swoje wyniki bralas?
    Wszystkie, jakie miałam

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 13 listopada 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandy zapiujesz się do szkoły rodzenia? Od którego tc można się zapisywać?

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 13 listopada 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Runineye musisz mieć skończony 21 tydzień - jeżeli położna prowadząca ma podpisaną umowę z NFZ, to takie spotkania masz za darmo. Ja chodzę, bardzo fajnie jest.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2016, 10:11

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 13 listopada 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy w klinice daja lekarze skierowanie na histeroskopie? zeby bylo na NFZ czy oni wola u siebie bo platne?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 13 listopada 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    A czy w klinice daja lekarze skierowanie na histeroskopie? zeby bylo na NFZ czy oni wola u siebie bo platne

    Oj w Gyn nic Ci na NFZ nie przepisza, musisz prosić innego ginekologa. Ja zrobiłam akurat w szpitalu Lubinowa w Kato , ale za wizytę trzeba było zapłacić jakieś 230 zl - niedawno tam byłam żeby mi zrobił jeszcze raz histero i laparoskopie za jednym zamachem bo wiem , ze można to naciagsl mnie na 3 wizyty - ale to i tak zawsze taniej. Ale dużo ddziewczyn miało od swojego giną NA NFZ - z tego co pamiętam to Sil.

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 13 listopada 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 a Ty nie chciałaś o coś zapytać odnośnie OA?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2016, 13:17

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 13 listopada 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Yoselyn82 a Ty nie chciałaś o coś zapytać odnośnie OA?

    napisalam wiadomosc

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 13 listopada 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peonia jak tam? Jak się czujesz?

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • Klee Autorytet
    Postów: 342 152

    Wysłany: 13 listopada 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Yoselyn82 wrote:
    A czy w klinice daja lekarze skierowanie na histeroskopie? zeby bylo na NFZ czy oni wola u siebie bo platne

    Oj w Gyn nic Ci na NFZ nie przepisza, musisz prosić innego ginekologa. Ja zrobiłam akurat w szpitalu Lubinowa w Kato , ale za wizytę trzeba było zapłacić jakieś 230 zl - niedawno tam byłam żeby mi zrobił jeszcze raz histero i laparoskopie za jednym zamachem bo wiem , ze można to naciagsl mnie na 3 wizyty - ale to i tak zawsze taniej. Ale dużo ddziewczyn miało od swojego giną NA NFZ - z tego co pamiętam to Sil.


    Mnie dr M skierował - po mojej prośbie - na laparoskopię na NFZ, miałam do wyboru szpital w Zabrzu lub właśnie ten szpital na Łubinowej w K-cach, wybrałam ten drugi, tam miałam laparoskopię połączoną z histeroskopią. Warunki bardzo dobre. Zabieg był na NFZ, ale za wizyty u ginekologa-ordynatora w tym szpitalu (przed zabiegiem dwie, a po zabiegu jeszcze jedna w celu ściągnięcia szwów) i konsultację z anestezjologiem w szpitalu musiałam zapłacić prywatnie. Ale termin bardzo szybki, około miesiąca.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2016, 14:04

    Gyncentrum: 3 x IUI, 3 x IVF
    Artemida Białystok: 1 IVF
    ciąża naturalna 6 tc [*]
    EuroFertil: 1 IVF
    zawsze 0 zarodków do mrożenia
  • 83HOPE Autorytet
    Postów: 793 423

    Wysłany: 13 listopada 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klee wrote:
    Mnie dr M skierował - po mojej prośbie - na laparoskopię na NFZ, miałam do wyboru szpital w Zabrzu lub właśnie ten szpital na Łubinowej w K-cach, wybrałam ten drugi, tam miałam laparoskopię połączoną z histeroskopią. Warunki bardzo dobre. Zabieg był na NFZ, ale za wizyty u ginekologa-ordynatora w tym szpitalu (przed zabiegiem dwie, a po zabiegu jeszcze jedna w celu ściągnięcia szwów) i konsultację z anestezjologiem w szpitalu musiałam zapłacić prywatnie. Ale termin bardzo szybki, około miesiąca.

    O to super się dr M zachował - ja mam może inne doświadczenie bo na początku trafiłam na dr Cz.

    Niepłodność idiopatyczna,
    2 insemki,4 in vitro-Gyn Kce,Invimed Wawa,Artvimed Krakow. Adopcja-kwalifikacja IV 2018...VI 2020 jestem Mamą.. nie z brzucha, ale z serducha :)
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 13 listopada 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klee wrote:
    Mnie dr M skierował - po mojej prośbie - na laparoskopię na NFZ, miałam do wyboru szpital w Zabrzu lub właśnie ten szpital na Łubinowej w K-cach, wybrałam ten drugi, tam miałam laparoskopię połączoną z histeroskopią. Warunki bardzo dobre. Zabieg był na NFZ, ale za wizyty u ginekologa-ordynatora w tym szpitalu (przed zabiegiem dwie, a po zabiegu jeszcze jedna w celu ściągnięcia szwów) i konsultację z anestezjologiem w szpitalu musiałam zapłacić prywatnie. Ale termin bardzo szybki, około miesiąca.

    A dr Gajewska nie da mi na NFZ skoro jej maz pracuje w szpitalu i jest ordynatorem...

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Klee Autorytet
    Postów: 342 152

    Wysłany: 13 listopada 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    A dr Gajewska nie da mi na NFZ skoro jej maz pracuje w szpitalu i jest ordynatorem...

    Może spróbuj poprosić ją o skierowanie do tego szpitala na Łubinowej - tam ordynatorem jest dr Bystrzejewski, wydaje mi się, że Gync. współpracuje z tym dr, dlatego są tak krótkie terminy. Ja poszłam do dr M z zamiarem, ze wezmę skierowanie na lapar. i sama sobie coś poszukam, a tu mnie mile dr M zaskoczył i zaproponował od razu placówkę i krótki termin.

    Gyncentrum: 3 x IUI, 3 x IVF
    Artemida Białystok: 1 IVF
    ciąża naturalna 6 tc [*]
    EuroFertil: 1 IVF
    zawsze 0 zarodków do mrożenia
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 13 listopada 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    83HOPE wrote:
    Yoselyn82 wrote:
    A czy w klinice daja lekarze skierowanie na histeroskopie? zeby bylo na NFZ czy oni wola u siebie bo platne

    Oj w Gyn nic Ci na NFZ nie przepisza, musisz prosić innego ginekologa. Ja zrobiłam akurat w szpitalu Lubinowa w Kato , ale za wizytę trzeba było zapłacić jakieś 230 zl - niedawno tam byłam żeby mi zrobił jeszcze raz histero i laparoskopie za jednym zamachem bo wiem , ze można to naciagsl mnie na 3 wizyty - ale to i tak zawsze taniej. Ale dużo ddziewczyn miało od swojego giną NA NFZ - z tego co pamiętam to Sil.
    Tak, ja poszłam do swojego gina i on mi bez problemu wypisał. Jak w szpitalu okazało się że będzie jeszcze potrzebne HSG to udałam się z wynikiem do GynC i dr M dał mi skierowanie na HSG, ale raczej uradowany nie był, że na nim to skierowanie wymusiłam. Yoselyn82 jak pójdziesz do dr G prywatnie, a nie w GynC to może ci da, ale jakoś wątpię by w GynC ci wypisała, ale różnie to z nimi bywa. Dużo zależy od humoru w danym momencie.

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • Kasiurek86 Autorytet
    Postów: 257 100

    Wysłany: 13 listopada 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem przekonana ze dr P bez żadnych problemów by dała skierowanie do szpitala.

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    4.11.2017 testuje :) to będzie 4-ty raz, oby ostatni :)
    Jak zwykle beta mnie niż 0,1- pasuje na jakiś czas.
    06.2018r. zmiana kliniki i stymulacja długim protokołem, 4 blastki.
    07.03.2019. crio blastocysty, czekam na betę
    11dpt- beta hcg 1140, 13dpt - beta hcg 2540
  • Kasiurek86 Autorytet
    Postów: 257 100

    Wysłany: 13 listopada 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandy a Ty masz może adres @ do dr Paśnika? Nigdy nie przyszło mi do głowy zeby poprosić, a tak głupio mi znowu tam dzwonic i odrywać go od pracy.

    4.11.2017 testuje :) to będzie 4-ty raz, oby ostatni :)
    Jak zwykle beta mnie niż 0,1- pasuje na jakiś czas.
    06.2018r. zmiana kliniki i stymulacja długim protokołem, 4 blastki.
    07.03.2019. crio blastocysty, czekam na betę
    11dpt- beta hcg 1140, 13dpt - beta hcg 2540
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 13 listopada 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klee wrote:
    Może spróbuj poprosić ją o skierowanie do tego szpitala na Łubinowej - tam ordynatorem jest dr Bystrzejewski, wydaje mi się, że Gync. współpracuje z tym dr, dlatego są tak krótkie terminy. Ja poszłam do dr M z zamiarem, ze wezmę skierowanie na lapar. i sama sobie coś poszukam, a tu mnie mile dr M zaskoczył i zaproponował od razu placówkę i krótki termin.

    A potem trzeba podjechac do szpitala i umowic sie na termin tak?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 13 listopada 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiurek86 wrote:
    Mandy a Ty masz może adres @ do dr Paśnika? Nigdy nie przyszło mi do głowy zeby poprosić, a tak głupio mi znowu tam dzwonic i odrywać go od pracy.
    Podaj mi maila albo zaproś mnie do "przyjaciółek" na forum.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2016, 17:05

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ