X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum Katowice In Vitro
Odpowiedz

Gyncentrum Katowice In Vitro

Oceń ten wątek:
  • vioris Autorytet
    Postów: 647 447

    Wysłany: 5 lutego 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Czy są tutaj kobietki, które podchodzą do ivf w Katowicach w GC?
    Ja nie załapałam się na rządówkę i mam plan podejść komercyjnie właśnie tam. Nie znalazłam podobnego wątku więc może będziemy mogły tutaj się wymienić doświadczeniami i pokibicować sobie wzajemnie? :)
    Jakie macie doświadczenia z tą kliniką i czy możecie ją polecić?

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    f2w33e3k1gzh6o5u.png
    21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
    IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 5 lutego 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem z Gc :) mialam juz 3 iui. na rzadówke tez nie mialam sznas bo dopiero teraz zaczelam myslec o in vitro ... i chcialam do czerwca bo refundacja.
    nie moge narazie nic powiedziec , bo ciazy nie ma. ale ogolnie jest ok, tylko ze przerzucaja do innych lekarzy czesto, mimo ze jest sie zapisanym .. ciezko z terminami . ale ogolnie milo, tylko jakos czuje pospiech lekarzy na wizytach

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 5 lutego 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jestem w GC bylm dopiero na jednej wizycie do ivf bede podchodzic w maju. Wiec za duzo do powiedzenia poki co nie mam ;)

    Ewa1984 lubi tę wiadomość

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 5 lutego 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimi86 czemu akurat w maju ? teraz do czerwca sa te refundacje na leki do stymulacji

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • Karolina1111 Autorytet
    Postów: 460 554

    Wysłany: 5 lutego 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po ivf w GynC, ale byłam w programie rządowym. Z czystym sercem mogę polecić dr M. To na prawdę super lekarz, może trochę specyficzny i małomówny, ale bardzo dobry specjalista.
    Nie mogę im nic zarzucić, bardzo miła obsługa, od pań w recepcji, pielęgniarek i dr M. :-)

    Mimi86, mia6 lubią tę wiadomość

    Moje dwa szczęścia ❤❤ urodzone 27.07.2016
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 5 lutego 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pysia wrote:
    mimi86 czemu akurat w maju ? teraz do czerwca sa te refundacje na leki do stymulacji
    jestem po niedudanym ivf w provicie i musze dczekac 3 miesiące a w maju konczy mi sie umowa w pracyy wiec chce juz zaczekac miesiac mne nie zbawi, trudno... mysle zeby w kwietniu zaczac antyki i stymulacje w maju :)

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • vioris Autorytet
    Postów: 647 447

    Wysłany: 5 lutego 2016, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nawet nas kilka jest :)
    Pysia a jakie ivf robisz? Jakiś program 2+1 czy coś podobnego czy inaczej?

    Mimi86 no to dość dużo czekania masz. A bierzesz pod uwagę, że te leki będą potem dużo droższe?

    Karolina1111 gratuluję :) masz powyżej 35 lat, że dwa zarodki miałaś podane? I widzę, że masz IO i PCOS jak ja. Dajesz nadzieje :)

    f2w33e3k1gzh6o5u.png
    21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
    IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 6 lutego 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina1111 wrote:
    Ja jestem po ivf w GynC, ale byłam w programie rządowym. Z czystym sercem mogę polecić dr M. To na prawdę super lekarz, może trochę specyficzny i małomówny, ale bardzo dobry specjalista.
    Nie mogę im nic zarzucić, bardzo miła obsługa, od pań w recepcji, pielęgniarek i dr M. :-)

    Mój brzuszek też jest zasługą Dra M <3 mam porównanie z Provi. Po 2 procedurach tam, to dr M ocierał nam łzy i dodawał otuchy :-)

    Mała_Mi79, roletka lubią tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • vioris Autorytet
    Postów: 647 447

    Wysłany: 6 lutego 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Mój brzuszek też jest zasługą Dra M <3 mam porównanie z Provi. Po 2 procedurach tam, to dr M ocierał nam łzy i dodawał otuchy :-)

    Czyli widzę dobre opinie o doktorku ;) Ja się trochę obawiam tego, że jest małomówny, bo ja to lubię jak lekarz do mnie pogada. Odpowiada na pytania wyczerpująco czy niespecjalnie?

    f2w33e3k1gzh6o5u.png
    21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
    IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 6 lutego 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    włąsnie jest małomówny, ja nie wiem co mysleć. ostatnio przekonałam sie tez do pani doktor Cz. sama nie wiem na kogo sie zdecydowac , zreszta oni i tak sami przerzucają wizyty ..;/
    ja wzielam 2+1, bo taki rozchwytywany.. zobaczymy czy dobra decyzje podjełam :) nie ma sie co martwic na zapas, a o dziecko walczyc bede :) nawet jakbym miala kredyt brac , narazie zapożyczyłam sie u rodzicow na 17 tys, i mam odłożone 3 tys, z czasem kasa bedzie sie zbierac ale za duzo odkladac nie mam z czego, po ok, 1,5 tys miesiecznie .

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 6 lutego 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vioris -tak, wiem że potem będą droższe. Ale i tak bym sie nie wyrobiła do marca musze czekac po pierwszej procedurze ivf - wiec gdybym miala procedure w kwietniu i by sie tez nie powiodla to kolejne 3 miesiace czekania - wiec i tak refundowane leki by przepadly. Dlatego poczekam spokojnie, podejde w maju skorzystam raz jeszcze z refundacji leków i bede miala spokojną glowe ze mm umowe w pracy na kolejne 2 lata ;)

    Anatolka lubi tę wiadomość

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 6 lutego 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vioris wrote:
    Czyli widzę dobre opinie o doktorku ;) Ja się trochę obawiam tego, że jest małomówny, bo ja to lubię jak lekarz do mnie pogada. Odpowiada na pytania wyczerpująco czy niespecjalnie?

    Jest małomówny to prawda i raczej sam nie pogada więcej niż to absolutnie konieczne, ale jak masz pytania to odpowie. Nigdy mnie nie zbył jak miałam swoją listę pytań :-)

    Przerzucana od lekarza do lekarza też nigdy nie byłam. Ani razu się nie zdarzyła taka sytuacja.

    vioris lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Karolina1111 Autorytet
    Postów: 460 554

    Wysłany: 6 lutego 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vioris wrote:
    Karolina1111 gratuluję :) masz powyżej 35 lat, że dwa zarodki miałaś podane? I widzę, że masz IO i PCOS jak ja. Dajesz nadzieje :)
    Dziękuję :-) nawet 30-tki nie mam, ani żadnych innych wskazań medycznych do podania dwóch zarodków. W GynC to żaden problem, Twoja decyzja czy bierzesz jeden czy dwa.
    Tak mam i pco i io, ale nie był to żaden problem. Więc jak najbardziej trzeba patrzeć optymistycznie :-)

    A co do dr Cz. pozostawię bez komentarza, w każdym razie nie polecam ;-)

    Moje dwa szczęścia ❤❤ urodzone 27.07.2016
  • vioris Autorytet
    Postów: 647 447

    Wysłany: 7 lutego 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pysia wrote:
    włąsnie jest małomówny, ja nie wiem co mysleć. ostatnio przekonałam sie tez do pani doktor Cz. sama nie wiem na kogo sie zdecydowac , zreszta oni i tak sami przerzucają wizyty ..;/
    ja wzielam 2+1, bo taki rozchwytywany.. zobaczymy czy dobra decyzje podjełam :) nie ma sie co martwic na zapas, a o dziecko walczyc bede :) nawet jakbym miala kredyt brac , narazie zapożyczyłam sie u rodzicow na 17 tys, i mam odłożone 3 tys, z czasem kasa bedzie sie zbierac ale za duzo odkladac nie mam z czego, po ok, 1,5 tys miesiecznie .

    Ja bylam jeden raz u dr Cz na konsultowaniu badań i nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia. Zresztą ja ogólnie do kobiet nie znoszę chodzić ;)
    A już sobie przypomniałam z wątku IVF że wzięłaś ten pakiet. My właśnie musimy wziąć kredyt, więc boję się brać ten pakiet, bo potem kolejnego kredytu brać nie będziemy jak nam zabraknie kasy. A te dopłaty do pakietu to jest masakra. Nie potrafią zrobić normalnego pakietu bez ukrytych kosztów? :/
    No ja to nie odkładam więcej niż 300-400 zł miesięcznie więc jak Wam się udaje 1500 odłożyć to super.

    f2w33e3k1gzh6o5u.png
    21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
    IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
  • vioris Autorytet
    Postów: 647 447

    Wysłany: 7 lutego 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi86 wrote:
    vioris -tak, wiem że potem będą droższe. Ale i tak bym sie nie wyrobiła do marca musze czekac po pierwszej procedurze ivf - wiec gdybym miala procedure w kwietniu i by sie tez nie powiodla to kolejne 3 miesiace czekania - wiec i tak refundowane leki by przepadly. Dlatego poczekam spokojnie, podejde w maju skorzystam raz jeszcze z refundacji leków i bede miala spokojną glowe ze mm umowe w pracy na kolejne 2 lata ;)

    Rozumiem, no każdy ma inną sytuację :)
    Ale mówisz, że umowa kończy Ci się w maju, to nawet gdybyś zaszła w ciążę wcześniej to przecież umowę będą musieli przedłużyć do końca trwania ciąży a potem macierzyńskie, bo jesteś chroniona od 1 dnia ciąży :)

    f2w33e3k1gzh6o5u.png
    21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
    IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
  • vioris Autorytet
    Postów: 647 447

    Wysłany: 7 lutego 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina1111 wrote:
    Dziękuję :-) nawet 30-tki nie mam, ani żadnych innych wskazań medycznych do podania dwóch zarodków. W GynC to żaden problem, Twoja decyzja czy bierzesz jeden czy dwa.
    Tak mam i pco i io, ale nie był to żaden problem. Więc jak najbardziej trzeba patrzeć optymistycznie :-)

    A co do dr Cz. pozostawię bez komentarza, w każdym razie nie polecam ;-)

    Widzę, że u Was decyzja była najpierw jeden a przy criotransferze dwa. No i się dwa przyjęły :) Rozumiem, że dr M pyta po prostu ile chce się zarodków tak ?

    A przy Twoim PCOS jaki masz wynik AMH? Jaką miałas stymulację?

    f2w33e3k1gzh6o5u.png
    21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
    IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 7 lutego 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie u mnie przedluzaja tylko do konca trwania ciazy a macierzynski masz juz z zusu a zaklad cie nie zwalnia tylko nie przedluza ci dalej umowy - tak zrobili moim koleżankom :/

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • vioris Autorytet
    Postów: 647 447

    Wysłany: 7 lutego 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi86 wrote:
    no wlasnie u mnie przedluzaja tylko do konca trwania ciazy a macierzynski masz juz z zusu a zaklad cie nie zwalnia tylko nie przedluza ci dalej umowy - tak zrobili moim koleżankom :/
    No tak, ale jeśli tak robią, to zrobią to samo nawet jeśli później zajdziesz w ciążę. Nawet gdy dostaniesz dwa lata teraz, to masz prawie rok ciąży do tego rok macierzyńskiego i minie te dwa lata więc nie przedłużą bo będą wiedzieć, że masz małe dziecko i będziesz chodzić na l4 :/ Jeśli mają taki zwyczaj nie przedłużania umów, to nawet jesli teraz dostaniesz umowę, to już potem nie będziesz miała gdzie wracać. To norma niestety :/

    f2w33e3k1gzh6o5u.png
    21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
    IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 7 lutego 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zajdę odrazu w czerwcu powiedzmy to zdążę wrócić prZed samym końcem umowy ,wtedy mi dadzą kolejna tacy łaskawi są hehe ale jak mi sie nie uda w cZerwcu/lipcu to pozamiatane

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 7 lutego 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vioris wrote:
    Ja bylam jeden raz u dr Cz na konsultowaniu badań i nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia. Zresztą ja ogólnie do kobiet nie znoszę chodzić ;)
    A już sobie przypomniałam z wątku IVF że wzięłaś ten pakiet. My właśnie musimy wziąć kredyt, więc boję się brać ten pakiet, bo potem kolejnego kredytu brać nie będziemy jak nam zabraknie kasy. A te dopłaty do pakietu to jest masakra. Nie potrafią zrobić normalnego pakietu bez ukrytych kosztów? :/
    No ja to nie odkładam więcej niż 300-400 zł miesięcznie więc jak Wam się udaje 1500 odłożyć to super.

    potrafie odłożyc ,ale to juz takim mega kosztem ze na nic wiecej mnie nie stac, naszczescie mieszkamy z rodzicami wiec moge zawsze liczyc na jakąś pomoc :)

    ja sie chyba zdecyduje na 2 zarodki, jesli beda, moge miec bliźniaki, takie podwójne szcęście :)

    vioris lubi tę wiadomość

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ