X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum Katowice In Vitro
Odpowiedz

Gyncentrum Katowice In Vitro

Oceń ten wątek:
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4218

    Wysłany: 19 września 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Artvimed, dr Chrostowski

    Szczerze mówiąc zamiast GynC poleciłabym bardziej Provite i dr Palige- o nia tez zahaczyłam..ona przynajmniej patrzy na badania i szuka dlaczego sie nie udaje..draży temat. Próbuje nowych rzeczy..może się coś zmieniło w Gyn nie wiem..ja mam niemiłe wspomnienia i nie ppisze tak dlatego ze nie udało mi sie w tamtej klinice.
    Porównując profesjonalizm tych 3 klinik czyli Gync, Provita i Artvimed to 1 miejsce zajmuje u mnie provita i artviemd a 3 Gync tutaj patrzą na Ciebie jak na maszynkę do robienie pieniędzy..wciskają niepotrzebne leki, kroplówki nie sprawdzając nawet czy aby na pewno jest to potrzebne.
    Dzięki, a u kogo w GC byłaś?

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 19 września 2018, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mercik, Gretka i czasami Czerwinska mnie przyjmowała

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • spineczka Autorytet
    Postów: 305 510

    Wysłany: 19 września 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez bylam u Gretki, ale on bardzo malo mowil...praktycznie wogole. Postanowilismy zmienic na Gajewska, kobieta wydaje sie sensowna. Zobaczymy co z tego bedzie....

    2018: 1 IVF IMSI MSOME : punkcja 8.12
    transfer 11.12 2x3dniowe
    01.2019 poronienie zatrzymane [*] 8 tydz 😥
    19.04.19 crio 2x3dniowe beta 0
    2019: II IVF IMSI MSOME : Punkcja 13.06: 6 komorek =>2 zarodki
    crio 1 beta 0
    31.01.22 crio zarodek 3 dniowy (8A)
    22.02 pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym. Wieczorem poczatek krwawienia...[*] tydz 6 😥

    07.2023 AMH 0,87 III IVF IMSI MSOME: 2 zarodki nieprawidłowe po pgta. Nie ma transferu.

    08.2023 IV IVF
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4218

    Wysłany: 19 września 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Mercik, Gretka i czasami Czerwinska mnie przyjmowała
    Ja jestem do Mercika zapisana na jutro na pierwszą wizytę.

    spineczka lubi tę wiadomość

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 19 września 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki evkill!!

    evkill lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Katarinaa Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 21 listopada 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    pytanie troszkę z innej beczki :) Czy któraś z Was przed In Vitro rozpoczynała może starania poprzez inseminację? My jesteśmy po I próbie w GynCentrum K-ce, niestety nieudanej. Chcieliśmy podejść do kolejnej próby niestety w tym cyklu mój organizm zupełnie nie współpracuje (po kilka pęcherzyków z jednej i z drugiej strony natomiast żaden dominujący a to już 16 dzień cyklu przy stymulacji Aromkiem) Zastanawiam się czy warto ''pchać'' kasę w inseminację czy jednak pójść już krok dalej i działać w kierunku In Vitro.

  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4218

    Wysłany: 21 listopada 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam 4 iui. Wolałam spróbować przed ivf bo to jednak dużo mniejszy koszt. Nie żałuję, choć psychicznie mnie to kosztowało bardzo wiele. Huśtawka niezła, nadzieję, zawody, nowe nadzieje i kolejne zawody. Musisz sama zdecydowac, zależy też jaki macie problem i ile lat. Przed 35 roku życia jeśli nie masz endometriozy a jajowody masz drożne to myślę, że warto.

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • Katarinaa Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 22 listopada 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy po 29 i 30 lat. U mnie jest wszystko wzorowo jeśli chodzi o drożność, endometrum tez super. Natomiast w tym miesiącu niestety pecherzyki nie chcą rosnąć. Miesiąc temu w 11 dniu cyklu już mieliśmy zabieg a teraz mam 17 i pecherzyki max 13mm (w sobotę ostatnia szansa, ostatnie usg jak nic się nie ruszyło to musimy w tym miesiącu odpuścić). Problem mamy po stronie męża (żylaki powrózka nasiennego - w styczniu 2018 miał laparoskopię niestety jeszcze nie widzimy znacznej poprawy w wynikach). Jesteśmy po pierwszej inseminacji a lekarze w GC już po tym pierwszym nieudanym zabiegu powiedzieli żeby iść w kierunku in vitro nie dając inseminacji szans.

‹‹ 18 19 20 21 22
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ