X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IFV 2021

Oceń ten wątek:
  • Joana23 Autorytet
    Postów: 1136 3045

    Wysłany: 24 marca 2021, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tuonela wrote:
    Jestem po usg wszystko ok wizyta startowa przed crio 9.04 :)

    Tuonela, to świetnie! Mam nadzieję, że cały transfer będzie udany i przebiegnie bez komplikacji! :)

    uS2wp2.png
  • Joana23 Autorytet
    Postów: 1136 3045

    Wysłany: 24 marca 2021, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope28 wrote:
    W piątek o 13 transfer 🍀 trzymaj proszę kciuki .. powoli zaczyna wchodzić stres. Momentami myślę że się uda i próbuje sobie wyobrazić to, a z drugiej strony zaraz schodzę na ziemię i przypominam sobie te wiecznie negatywne testy.
    Ale ogólnie to wierzę w mojego kropeczka, że da radę. Kupiłam dzisiaj jeszcze monokoncentrat ananasa i no spe i już w sumie chyba wszystko mam przygotowane. Najbardziej mnie ten covid martwi, bo szaleje coraz bardziej, ale wykombinuje coś żeby załatwić sobie zwolnienie z pracy. Doktorek mówił że mu wypisze ale wolałabym żeby to nie było zwolnienie od ginekologa. Chyba że zamkną nam placówkę to nie będę miała problemu. W każdym bądź razie po transferze na pewno będę świrować siedząc w domu i zapas testów zamówię 😅
    A jak u Ciebie? Masz jeszcze jakieś wyniki?


    Hope! Ślę mnóstwo dobrej energii i mam nadzieję, że będziemy mieć tutaj szczesliwe zakończenie :)

    uS2wp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2021, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana23 wrote:
    Hope! Ślę mnóstwo dobrej energii i mam nadzieję, że będziemy mieć tutaj szczesliwe zakończenie :)
    Póki co nie dziękuję 😅 marzy mi się szczęśliwe zakończenie 🥰 za Ciebie kochana również trzymam kciuki. U Ciebie widzę że czekacie na wyniki badań genetycznych. Czyli jesteś na najtrudniejszym etapie czekania.. ehh to czekanie, jakie to jest trudne.

  • Stoktotka26 Autorytet
    Postów: 296 265

    Wysłany: 24 marca 2021, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope28 wrote:
    Jestem przygotowana i narazie staram się nie dopuszczać złych myśli. 🥰
    Nie mam pojęcia jaki doktor będzie mi robił transfer. Może Nasz doktorek bo on w piątki też jest w Rzeszowie choć nie zawsze. Nie ważne jaki tylko ważne żeby zrobił to sprawnie i z pozytywnym efektem 🍀
    Wklepalam ten Twój kolejny wynik i chyba na te przeviwciala przeciwplemnikowe nic nie dają przy in vitro bo wtedy podaje się już zarodek i właśnie ivf jest zalecane przy takim problemie. A do dr Sydora już się zapisałas na kolejną wizytę? Dzisiaj wyczytałam że zaraz po Paśniku jest najlepszym immunologiem. Także na pewno znajdzie u Was przyczyne i pomoże.

    Dziewczyny czy na cyklu sztucznym badać progesteron w dniu transferu lub dzień wcześniej? Czy bada się go tylko na naturalnym ?

    Co do embrioglue to sami zdecydowaliśmy że robimy wszystko żeby się udało. Rozmawiałam z embriolog i pytałam jak to wygląda i ona powiedziała że z embrioglue szansę na powodzenie wzrastają o kilka procent. Na ostatniej wizycie zapytałam tylko doktora czy to pomaga to powiedział mi to samo.
    Wiadomo kilka stówek więcej ale chcę mieć poczucie że zrobiliśmy wszystko.


    Właśnie niestety do dr najwcześniejszy termin jest na czerwiec w Krk jeszcze po 10.04 mam dzwonić do Tarnowa to może uda się zapisać na wizytę w maju, zobaczymy czy się uda, a jak nie to dopiero czerwiec zostaje.. Właściwie to ja żałowałam ze nie wzięliśmy embryoglue No ale jak wyszło u nas jest jednak problem z immunologia więc to by nic pewnie nie pomogło. Parę stówek przy tych wydatkach to jest praktycznie nic a tak jak mówisz w razie czego nie masz sobie nic do zarzucenia ze coś mogłaś jeszcze zrobić ale oczywiście u Ciebie na pewno będzie transfer zakończony pięknymi 2 kreseczkami baaardzo Ci tego życzę 😘

    Starania od 2017r.

    07.2017 naturalny cud ❤️5tc 💔😔

    Od 2018r. Leczenie w Parens Rzeszów
    06.2020r. 1 inseminacja brak ciąży
    10.2020 decyzja o in vitro
    12.2020 stymulacja, punkcja

    03. 02.2021 kriotransfer -> beta 2.3😪
    Wizyta u immunologa
    Zlecone badania :
    P/c przeciwplemnikowe ASA ❌
    P/c antykardiolipinowe IgM❌, IgG ✔️
    ANA ✔️
    Kir AA❌
    Allo Mlr ✔️
    Cross - match✔️
    Komórki NK 13.5%✔️

    05.2021 crio ostatnia szansa 🙏 ->neoparin, accofil, encorton

    8dpt - bhcg 17,9/p.7,8
    10dpt- 14.1/p.15.1 😪

    Brak ❄️
    U męża słaba morfologia
  • Kasika88 Ekspertka
    Postów: 153 495

    Wysłany: 24 marca 2021, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki,
    Podchodzę wkrótce do transferu mrożonego mojego ostatniego mrożonego zarodka.
    Jestem po dwóch pełnych procedurach i dwóch nieudanych transferach świeżych. Zaznaczę Ze były to dobrej jakości blastocysty.
    Doktor zaproponowal mi w cyklu poprzedzającym transfer tzw scratching błony śluzowej macicy. Ponoc zwiększa to szansę implantacji zarodka.
    Czy któraś z was o tym slyszala , lub miala wykonany taki zabieg . Czy pomaga ? Czy warto ? Nigdy wcześniej się z tym nie spotkalam.

    01.2020 - 1 in vitro IMSI , protokol krotki pobrano 9 dojrzałych komórek, zaplodnilo się 3 , do piątej doby prztrwala 1.
    Transfer swiezy blastocysty - brak ciazy
    08.2020 - 2 in vitro IMSI , protokol krotki , pobrano 11 dojrzałych komórek, zaplodnilo się 6 , do piątej doby przetrwaly 2.
    Transfer swiezy blastocysty - brak ciąży.
    Mamy 1 ❄
    04.2021 scratching endometrium
    05.2021 przygotowania do criotransferu ostatniego mrozaczka
    02.06.2021 FET blastocysty ✊🙏🙏
    13.06.2021 ⏸ 🍀✊
    25.06.2021 - 23 dpt pęknięcie krwiaka, masywny krwotok.
    Pierwsze usg , dzidzia bezpieczna , mamy ❤

    👱‍♀️ 32 lata , wyniki w normie (zdarzające się cykle bezowulacyjne, nieregularne miesiączki)
    🙎41 lat, oligospermia postać bardzo ciężka


    f2wli09kktrby5a6.png
  • Joana23 Autorytet
    Postów: 1136 3045

    Wysłany: 25 marca 2021, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope28 wrote:
    Póki co nie dziękuję 😅 marzy mi się szczęśliwe zakończenie 🥰 za Ciebie kochana również trzymam kciuki. U Ciebie widzę że czekacie na wyniki badań genetycznych. Czyli jesteś na najtrudniejszym etapie czekania.. ehh to czekanie, jakie to jest trudne.

    Moje wyniki przyszły po 3 tygodniach, partnera miałby być do 5, ale okazuje się, że ostatecznie będą po 8.. Więc z zaplanowanej wizyty na tą sobotę robi nam się wizyta w połowie kwietnia. Wszystko się przesuwa :/ Tak czy siak mocno liczę na to, że przejdziemy do kolejnego etapu - do wirusówki ;)
    Ale tak jak napisała Tuonela, cieprliwość i pokora, to będzie coś co nam będzie jeszcze trochę towarzyszyć :)

    uS2wp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2021, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana23 wrote:
    Moje wyniki przyszły po 3 tygodniach, partnera miałby być do 5, ale okazuje się, że ostatecznie będą po 8.. Więc z zaplanowanej wizyty na tą sobotę robi nam się wizyta w połowie kwietnia. Wszystko się przesuwa :/ Tak czy siak mocno liczę na to, że przejdziemy do kolejnego etapu - do wirusówki ;)
    Ale tak jak napisała Tuonela, cieprliwość i pokora, to będzie coś co nam będzie jeszcze trochę towarzyszyć :)
    Niestety przez tą koronę się wszystko wydłuża.. 😒 a co z genetyki robiliście? Kariotyp czy coś więcej?
    Dokładnie, nauczymy się cierpliwości.. u mnie z tym kiepsko 😂

    Stoktotka wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek. Chciałabym Ci coś napisać z wiadomości prywatnej.

  • Joana23 Autorytet
    Postów: 1136 3045

    Wysłany: 25 marca 2021, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope28 wrote:
    Niestety przez tą koronę się wszystko wydłuża.. 😒 a co z genetyki robiliście? Kariotyp czy coś więcej?
    Dokładnie, nauczymy się cierpliwości.. u mnie z tym kiepsko 😂

    Stoktotka wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek. Chciałabym Ci coś napisać z wiadomości prywatnej.


    Ja miałam kariotyp, natomiast partner kariotyp + AZF + CFTR.
    U Ciebie ananas czeka w pogotowiu? :) Któraś z dziewczyn pamiętam pisała jeszcze o frytkach z Maca ;)

    uS2wp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2021, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana23 wrote:
    Ja miałam kariotyp, natomiast partner kariotyp + AZF + CFTR.
    U Ciebie ananas czeka w pogotowiu? :) Któraś z dziewczyn pamiętam pisała jeszcze o frytkach z Maca ;)
    A te dodatkowe badania partnera to że względu na oligozoospermie?
    Tak, ananas już czeka 🍍
    O frytkach też słyszałam, ale mój mąż nie jest zwolennikiem Maca i ja w sumie też nie i jak mu powiem żebyśmy pojechali bo frytki pomagają to pomysli że ożenił się z wariatką 😂😂

  • Joana23 Autorytet
    Postów: 1136 3045

    Wysłany: 25 marca 2021, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope28 wrote:
    A te dodatkowe badania partnera to że względu na oligozoospermie?
    Tak, ananas już czeka 🍍
    O frytkach też słyszałam, ale mój mąż nie jest zwolennikiem Maca i ja w sumie też nie i jak mu powiem żebyśmy pojechali bo frytki pomagają to pomysli że ożenił się z wariatką 😂😂

    Tak, badania musieliśmy machnąć ze względu na niską liczbę plemników. Co prawda nie jest mocno tragicznie z ilością, ale niestety nie wystrczy ich na wydziubanie osłonki :) Suplementacja nie pomaga, żylaków brak, odżywiamy się zdrowo (w Macu już lataaa nie byłam;)), ruch jest.. Dlatego coś najprawdopodobniej siedzi w genach i nasza gin woli się upewnić zanim przystąpimy do procedury. Także czekaaamy..

    Jutro będę mocno trzymać kciuki za transfer :)

    uS2wp2.png
  • Stoktotka26 Autorytet
    Postów: 296 265

    Wysłany: 25 marca 2021, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope zaproszenie przyjęte 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2021, 08:37

    Starania od 2017r.

    07.2017 naturalny cud ❤️5tc 💔😔

    Od 2018r. Leczenie w Parens Rzeszów
    06.2020r. 1 inseminacja brak ciąży
    10.2020 decyzja o in vitro
    12.2020 stymulacja, punkcja

    03. 02.2021 kriotransfer -> beta 2.3😪
    Wizyta u immunologa
    Zlecone badania :
    P/c przeciwplemnikowe ASA ❌
    P/c antykardiolipinowe IgM❌, IgG ✔️
    ANA ✔️
    Kir AA❌
    Allo Mlr ✔️
    Cross - match✔️
    Komórki NK 13.5%✔️

    05.2021 crio ostatnia szansa 🙏 ->neoparin, accofil, encorton

    8dpt - bhcg 17,9/p.7,8
    10dpt- 14.1/p.15.1 😪

    Brak ❄️
    U męża słaba morfologia
  • Stoktotka26 Autorytet
    Postów: 296 265

    Wysłany: 26 marca 2021, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope kciuki za dziś!! 💪🍀😍

    Starania od 2017r.

    07.2017 naturalny cud ❤️5tc 💔😔

    Od 2018r. Leczenie w Parens Rzeszów
    06.2020r. 1 inseminacja brak ciąży
    10.2020 decyzja o in vitro
    12.2020 stymulacja, punkcja

    03. 02.2021 kriotransfer -> beta 2.3😪
    Wizyta u immunologa
    Zlecone badania :
    P/c przeciwplemnikowe ASA ❌
    P/c antykardiolipinowe IgM❌, IgG ✔️
    ANA ✔️
    Kir AA❌
    Allo Mlr ✔️
    Cross - match✔️
    Komórki NK 13.5%✔️

    05.2021 crio ostatnia szansa 🙏 ->neoparin, accofil, encorton

    8dpt - bhcg 17,9/p.7,8
    10dpt- 14.1/p.15.1 😪

    Brak ❄️
    U męża słaba morfologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2021, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stoktotka26 wrote:
    Hope kciuki za dziś!! 💪🍀😍
    Melduje się już z kropkiem na pokładzie. 🥰 I przy okazji z kwarantanna. Jakieś 15 minut po wyjściu z kliniki zadzwonili do mnie z sanepidu że od dnia dzisiejszego mam nałożona kwarantannę. Dzięki Bogu że zdążyliśmy zabrać kropka😅

    Stoktotka26, tuonela lubią tę wiadomość

  • Stoktotka26 Autorytet
    Postów: 296 265

    Wysłany: 26 marca 2021, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope28 wrote:
    Melduje się już z kropkiem na pokładzie. 🥰 I przy okazji z kwarantanna. Jakieś 15 minut po wyjściu z kliniki zadzwonili do mnie z sanepidu że od dnia dzisiejszego mam nałożona kwarantannę. Dzięki Bogu że zdążyliśmy zabrać kropka😅

    O ludzie zawsze coś musi być 🤦‍♀️🙉 szczęście ze się udało i już kropek jest z mamusia i oby się pięknie zadomowił na 9 miesięcy 🥰🍀

    Hope28 lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.

    07.2017 naturalny cud ❤️5tc 💔😔

    Od 2018r. Leczenie w Parens Rzeszów
    06.2020r. 1 inseminacja brak ciąży
    10.2020 decyzja o in vitro
    12.2020 stymulacja, punkcja

    03. 02.2021 kriotransfer -> beta 2.3😪
    Wizyta u immunologa
    Zlecone badania :
    P/c przeciwplemnikowe ASA ❌
    P/c antykardiolipinowe IgM❌, IgG ✔️
    ANA ✔️
    Kir AA❌
    Allo Mlr ✔️
    Cross - match✔️
    Komórki NK 13.5%✔️

    05.2021 crio ostatnia szansa 🙏 ->neoparin, accofil, encorton

    8dpt - bhcg 17,9/p.7,8
    10dpt- 14.1/p.15.1 😪

    Brak ❄️
    U męża słaba morfologia
  • agaguska Autorytet
    Postów: 359 764

    Wysłany: 27 marca 2021, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope mocne kciuki za Twojego kropka. Musi się udać 🥰 wypoczywaj na kwarantannie, może to i na dobre wyjdzie 😁

    Hope28 lubi tę wiadomość

    Starania od 10.2017
    I IUI luty 2020- cp
    II IUI kwiecień 2020- bhcg 0
    III IUI maj 2020- bhcg 0

    In vitro:
    punkcja grudzień 2020 IMSI+ fertile chip: 5 blastocyst i 4 oocyty, hiperstymulacja
    I transfer ❄️ 4AA 25.01.21- cb
    II transfer ❄️ 3AA 01.03.21- 6t4d 💔
    III transfer ❄️ 3AA 14.06.21- bhcg 0
    IV transfer ❄️❄️ 2/3BB 23.08.21 (scratching endometrium, intralipid, neoparin, encorton)
    9 dpt bhcg- 72
    11 dpt bhcg-194
    14 dpt malutki pęcherzyk
    35 dpt jest serduszko i 1.42 cm maleństwa 😍
    10 tydzień 3.3 cm
    13 tydzień 7.19 cm dziewczynka? 🤭
    16 tydzień harmony- zdrowa córeczka 🥰
    11.05.2022- nasz cud Igunia już jest z nami 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2021, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaguska wrote:
    Hope mocne kciuki za Twojego kropka. Musi się udać 🥰 wypoczywaj na kwarantannie, może to i na dobre wyjdzie 😁
    Masz rację, może ta kwarantanna na dobre wyjdzie, na pewno nie muszę kombinować bo i tak chciałam iść na L4 właśnie że względu na tą koronę👑 bo zaczyna u nas w pracy szaleć. A tak to chociaż problem sam się rozwiązał.
    Kochana ale co się u Ciebie podziało?😢 Widzę w stopce niepokojące wieści. ☹️

  • tuonela Autorytet
    Postów: 1168 320

    Wysłany: 28 marca 2021, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja, dziś 14 dc i jakieś plamienie krwawienie lekkie.. Jezu jak mnie te organizm robi.. Nie wiem co to.. Wizyta miała być startowa za 2 tygodnie niecałe bo cykle 30 do 32 dni..

    Starania od 2014 roku niezliczona liczba badan zabiegow i kasy...
    21.06.2018 ICSI jednej blastocysty (niestety negatyw)

    04.02.2019 crio blastki ( ciąża biochemiczna) [*]
    10.06.2019 crio blastki (biochemiczna) [*]
    14.02.2021 kolejna procedura
    03.03.2021 odwołany transfer hiperstymulacja
    ❄️❄️❄️❄️❄️ blastek
    26.05. 2021 transfer beta 6dpt-37, 9dpt-123,11dpt - 160,13dpt-125
    08.12.2022 5 transfer
    6 dpt 33 8dpt 103.8 10 dpt 252 12 dpt 470 20 dpt 1631 22 dpt 389 😭
    30.10.2023 laparoskopia podejrzenia wodniaka niestety sprawa jest bardziej skomplikowana niz sie wydaje...
  • agaguska Autorytet
    Postów: 359 764

    Wysłany: 29 marca 2021, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope28 wrote:
    Masz rację, może ta kwarantanna na dobre wyjdzie, na pewno nie muszę kombinować bo i tak chciałam iść na L4 właśnie że względu na tą koronę👑 bo zaczyna u nas w pracy szaleć. A tak to chociaż problem sam się rozwiązał.
    Kochana ale co się u Ciebie podziało?😢 Widzę w stopce niepokojące wieści. ☹️

    Tak, ja niestety wczoraj poroniłam. Od początku coś było nie tak, najpierw plamienie które przerodziło się w krwawienie. Byłam w szpitalu i nie trzeba żadnej ingerencji lekarskiej na szczęście.

    Żałuję że tam pojechałam, chciałam się dowiedzieć czy wszystko jest fizycznie w porządku, a musiałam podpisać odmowę przyjęcia na oddział oraz usłyszałam że może być tak, że dostane pismo z prokuratury, że będą chcieli sprawdzić czy nie zrobiłam sobie tego sama. Nie mieści mi się to w głowie...

    Starania od 10.2017
    I IUI luty 2020- cp
    II IUI kwiecień 2020- bhcg 0
    III IUI maj 2020- bhcg 0

    In vitro:
    punkcja grudzień 2020 IMSI+ fertile chip: 5 blastocyst i 4 oocyty, hiperstymulacja
    I transfer ❄️ 4AA 25.01.21- cb
    II transfer ❄️ 3AA 01.03.21- 6t4d 💔
    III transfer ❄️ 3AA 14.06.21- bhcg 0
    IV transfer ❄️❄️ 2/3BB 23.08.21 (scratching endometrium, intralipid, neoparin, encorton)
    9 dpt bhcg- 72
    11 dpt bhcg-194
    14 dpt malutki pęcherzyk
    35 dpt jest serduszko i 1.42 cm maleństwa 😍
    10 tydzień 3.3 cm
    13 tydzień 7.19 cm dziewczynka? 🤭
    16 tydzień harmony- zdrowa córeczka 🥰
    11.05.2022- nasz cud Igunia już jest z nami 😍
  • tuonela Autorytet
    Postów: 1168 320

    Wysłany: 29 marca 2021, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaguska wrote:
    Tak, ja niestety wczoraj poroniłam. Od początku coś było nie tak, najpierw plamienie które przerodziło się w krwawienie. Byłam w szpitalu i nie trzeba żadnej ingerencji lekarskiej na szczęście.

    Żałuję że tam pojechałam, chciałam się dowiedzieć czy wszystko jest fizycznie w porządku, a musiałam podpisać odmowę przyjęcia na oddział oraz usłyszałam że może być tak, że dostane pismo z prokuratury, że będą chcieli sprawdzić czy nie zrobiłam sobie tego sama. Nie mieści mi się to w głowie...
    Czemu odmowę przyjęcia na oddział a jezeli ją bym dostała takie pismo z prokuratury to bym szla do telewizji strajku kobiet te rządy pisu niektórym biją mocno na główkę.. Każde poronienie będzie podejrzane.... W jakim ja kraju żyje na miłość boska..

    Starania od 2014 roku niezliczona liczba badan zabiegow i kasy...
    21.06.2018 ICSI jednej blastocysty (niestety negatyw)

    04.02.2019 crio blastki ( ciąża biochemiczna) [*]
    10.06.2019 crio blastki (biochemiczna) [*]
    14.02.2021 kolejna procedura
    03.03.2021 odwołany transfer hiperstymulacja
    ❄️❄️❄️❄️❄️ blastek
    26.05. 2021 transfer beta 6dpt-37, 9dpt-123,11dpt - 160,13dpt-125
    08.12.2022 5 transfer
    6 dpt 33 8dpt 103.8 10 dpt 252 12 dpt 470 20 dpt 1631 22 dpt 389 😭
    30.10.2023 laparoskopia podejrzenia wodniaka niestety sprawa jest bardziej skomplikowana niz sie wydaje...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2021, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaguska wrote:
    Tak, ja niestety wczoraj poroniłam. Od początku coś było nie tak, najpierw plamienie które przerodziło się w krwawienie. Byłam w szpitalu i nie trzeba żadnej ingerencji lekarskiej na szczęście.

    Żałuję że tam pojechałam, chciałam się dowiedzieć czy wszystko jest fizycznie w porządku, a musiałam podpisać odmowę przyjęcia na oddział oraz usłyszałam że może być tak, że dostane pismo z prokuratury, że będą chcieli sprawdzić czy nie zrobiłam sobie tego sama. Nie mieści mi się to w głowie...
    Bardzo mi przykro że Cię to spotkało😢 eh.

    Ale co te szpitalem to po prostu nie mieści mi się w głowie.. musimy tyle trudu włożyć żeby udało się zajść w ciążę a oni jeszcze chcą prokuraturze nasyłać.. to jest straszne..

    Wyplacz się ile trzeba, ale później wstań bo masz o co walczyć i dla kogo.! Masz jeszcze mrozaczki i wierzę że ten Twój ból zoowocuje w końcu ciąża i szczęśliwym zakończeniem czego Ci bardzo życzę 😘

‹‹ 37 38 39 40 41
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ