X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO GRUDZIEŃ 2018
Odpowiedz

IN VITRO GRUDZIEŃ 2018

Oceń ten wątek:
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4218

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfi nic nie jest przesądzone. Kiedy robisz betę?

    Czuje się dziś dobrze fizycznie. Nie czuje już bólu jajnikow. Miałam nie iść do pracy, ale wśród ludzi nie będę przynajmniej myśleć o tym. Umówiłam się z moim, że to on zadzwoni do kliniki a mi powie wszystko dopiero po pracy. Więc chyba zostanę na nadgodziny :)

    elfi lubi tę wiadomość

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • elfi Autorytet
    Postów: 1546 1399

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaina wrote:
    A może skoro wszysto ok wychodziło, to jest to u Ciebie związane nie z okresem tylko z fazą cyklu poowulacyjna a ty tylko to tak wiażesz.
    Rozumiem że jesteś przybita, ale staraj się myślec pozytywnie, nic nie jest przesądzone. Ja trzymam dalej mocno kciuki :)

    Dzięki Vaina. Jakieś resztki zdrowego rozsądku każą mi właśnie czegoś takiego się trzymać, ale historia pokazuje, że plamienie nic dobrego nie wróży. I na logikę nie jest dobre dla zarodka...
    evkill wrote:
    Elfi nic nie jest przesądzone. Kiedy robisz betę?

    Czuje się dziś dobrze fizycznie. Nie czuje już bólu jajnikow. Miałam nie iść do pracy, ale wśród ludzi nie będę przynajmniej myśleć o tym. Umówiłam się z moim, że to on zadzwoni do kliniki a mi powie wszystko dopiero po pracy. Więc chyba zostanę na nadgodziny :)

    Jutro beta w 6dpt i może nie wyjść, bo za wcześnie, może nie wyjść, bo klapa, ale i może już coś wyjść. Strasznie stresujące są te wczesne weryfikacje w Invikcie, wiem, że to po to, żeby w razie czego dostosowywać progesteron i estradiol, ale kurde, beta też będzie jutro sprawdzana.

    Twój plan brzmi chyba najlepiej z możliwych, ale nadgodzin nie rób, tylko goń do domu żeby nam zaraportować jak sytuacja :-)

    evkill lubi tę wiadomość

    0d1ygov3xuib4nao.png
    mamy ❄️❄️

    31 lat, zdrowi, niepłodność idiopatyczna
    8-10.2018 - 3 x IUI :-(
    11.2018 - 1 IVF ICSI; 8.12 blastka 5.1.2 :-(, 17.01 blastka 4.2.2, 9dpt 63,2, cb
    2.2019 - 2 IVF FAMSI; 19.03 blastka 4.1.2, 9dpt 218,5, 11dpt 605,3, 13dpt 1203, 18dpt 6985, 20dpt pęcherzyk, 29dpt serduszko <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IGA wrote:
    Jak ci potwierdzili slaba jakosc komorek?
    Widać to podczas zapładniania komórek - jakieś tam wiązania są byle jakie. Nie jestem nawet w stanie tego zacytować (medyczne określenia nie trzymają się mojej głowy). Podczas pierwszego ICSI już mi to lekarz zakomunikował i bardzo mnie to zasmuciło bo naszym jedynym problem miało być słabsze nasienie i tyle. A po drodze wyszło jeszcze wiele innych spraw. Poprawiałam tą jakość koenzymem, dhea, cynkiem i nic to nie dało oprócz tego, że AMH po 2 procedurach z 3,40 skoczyło mi na 5,20. Ale jakość dalej taka sama ;(

  • IGA Autorytet
    Postów: 3128 2699

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Iga wiem, że miałaś 3 zarodki a ile pobrali Ci komórek?
    Pobrali mi 7 oocytow. Zapladniali 4 bo 3 puste. Wszystmie 4 sie zaplodnily a jeden zatrzymal sie jak dorastal do blasty

    evkill lubi tę wiadomość

    b79b4656f3.png

    Luty 2018-laparoskopia, usuniety 6cm potworniak z czescia jajnika
    30.05.18 I 29.06.18- 😥, 28.08.18-3 UIU Odwolana za slabe nasienie
    13.09.18 - odwołany start z IMSI - torbiel
    I IMSI 08.10.18
    transer 8B I 7B )😢
    crio 26.11 - 2BB - cb
    II IMSI krotkie- 0 zarodkow
    III IMSI z KD luty 2019
    04.03.19- FET KD (9A I 9B) -.cb
    14.05.19- FET 2 bla(AZ)-😢
    Wrzesien 2019- FET KD 4 A 😢
    12.11.19- Fet AZ4 BB cb
    16.12.19- AZ 6.1.1 (:
    5dpt-10,1 8dpt- 51,1, 11 dpt- 154,1, 14 dpt- 649,1,17 dpt-2290 pecherzyk 7 mm, 23 dpt-13900, 26 dpt ❤+ krwiak 7 tydzien * 💔
    20.03.20 - AZ 6.1.1 cudzie trwaj :)
    badania nieprawidlowosci:Allo- z partnerem 38 % i z dawcą 15%, Ana 1 I 2i 3 dodatnie,MTHFR 6777C-T układ hetero,PAI- 1 układ homo
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam za ok godzinke pierwszy podgląd jak idzie stymulacja i jestem przerażona co tam się dzieje, czy nic sie nie dzieje :(

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • Jagoda7 Autorytet
    Postów: 373 227

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IGA wrote:
    Pobrali mi 7 oocytow. Zapladniali 4 bo 3 puste. Wszystmie 4 sie zaplodnily a jeden zatrzymal sie jak dorastal do blasty

    IGA, w której klinice jesteś? Widziałam, że zdecydowałaś się na własne komórki, trzymam kciuki, aby się udało.

    SonoHSG - ok, Mutacja MTHFR, Kariotypy ok
    2017 - 2 x IMSI - PGS-NGS - transfer blastki - cb :(
    Prolaktyna wreszcie prawidłowa
    Histeroskopia zabiegowa
    2018 - IMSI - 25.10. - transfer blastki :(
    2019 - 09.03. - transfer 12A (3d) cb :(
    NK 6%, ANA ujemne, KIR: Bx, PAI-1 - 4G/4G homozygota
  • GochaG Przyjaciółka
    Postów: 64 30

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alab Warszawa , ja wszystkie badania zamawiam przez internet , jest taniej
    kalade wrote:
    Dziękuję za pomoc. A czy wiecie gdzie można te badania zrobić w Warszawie? Szukałam, ale nic nie udało mi się znaleźć, tylko Gyncentrum :/

    Czynnik niepłodności męski
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry! Witam sie! Dzis 6dpt 3dniowca. Prosze o kciuczki ♡

    Asiulka84, evkill, spineczka, Asiac93, IGA, Ana ana lubią tę wiadomość

  • Asiulka84 Autorytet
    Postów: 2289 1833

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszyna wrote:
    Dzien dobry! Witam sie! Dzis 6dpt 3dniowca. Prosze o kciuczki ♡
    Trzymamy :)ja wlasnie jestem po transferze mojego ostatniego zarodeczka beta w wigilie :)

    Ptaszyna, spineczka lubią tę wiadomość

    zi13sek28nq2a06c.png

    mhsv9vvjjd21ilfh.png
    ~~~~~~~~
    IV procedury in vitro - bez sukcesu
    Zostały nam❄❄
    ~~~~~~~~~
    AMH - 0,91(poprawa na 1,95)
    MTHFR 1298A-C - homo
    PAI-1 - hetero
    NK - 21%
    ASA - 1:10
    ANA - ujemne
    ▪przeciwciała przeciw osłonce przejrzystej
    ▪endometrioza 1 stopień

    "Dopóki oddycham nie tracę nadziei"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulka84 wrote:
    Trzymamy :)ja wlasnie jestem po transferze mojego ostatniego zarodeczka beta w wigilie :)
    Ojejku i nie udalo sie jeszcze?

  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4218

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptaszynko kiedy będziesz testować?

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Ptaszynko kiedy będziesz testować?
    Maz mi wczoraj nakupowal testow. Nie wiem czy lepiej isc konkretnie na bete czy lepiej wczesniej sikac i jak cos to stopniowo sie przygotowywac do ewentualnej porazki.
    W sobote bedzie 10dpt 3dniowca to mysle ze beta juz bedzie pewna. To rekreacyjnie moze sikne w niedziele i w sobote..

  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4218

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się boje sikaczy bo często oszukują. Jakby były 2 krechy a potem beta zero to bym psychicznie się wykończyła.

    Mój M.juz wie czy się coś zaplodnilo. A ja nie chcę wiedzieć.

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Ja się boje sikaczy bo często oszukują. Jakby były 2 krechy a potem beta zero to bym psychicznie się wykończyła.

    Mój M.juz wie czy się coś zaplodnilo. A ja nie chcę wiedzieć.
    Ma dobry humor czy srednio?

  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4218

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trudno wywnioskować z pisania na Skype ale raczej tak. Choć pewnie by mi powiedzial gdyby była dobra wiadomość.

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • Vaina Autorytet
    Postów: 2029 1760

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Trudno wywnioskować z pisania na Skype ale raczej tak. Choć pewnie by mi powiedzial gdyby była dobra wiadomość.
    Skoro nie chciałaś wiedzieć to może chce ci zrobić miła niespodzianke po powrocie :)

    06.2016 I IMSI -> 03.2017 nasz urwis jest już z nami <3 :)
    12.2018 -pICSI -> 08.2019 nasz drugi urwis jest z nami <3
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4218

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy może się hiperka objawić? Mam tak duży brzuch że się w rajstopach nie mieszczę. Ale nic mnie nie boli.

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    A kiedy może się hiperka objawić? Mam tak duży brzuch że się w rajstopach nie mieszczę. Ale nic mnie nie boli.
    Ja tez bylam taka opuchnieta ale mnie na dodatek bolalo. Bierz espumisan!:)

    evkill lubi tę wiadomość

  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4218

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może za dużo zjadłam. Hehe po diecie i wczorajszej głodówce jak się rzuciłam na jedzenie tak do wieczora nie mogłam przestać. Nawet chipsy i ptasie mleczko zjadłam i placka od szwagierki.

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Może za dużo zjadłam. Hehe po diecie i wczorajszej głodówce jak się rzuciłam na jedzenie tak do wieczora nie mogłam przestać. Nawet chipsy i ptasie mleczko zjadłam i placka od szwagierki.
    Moze Cie tak troche trzymac- ja sie pare dni niezbyt czulam. To normalne ;)
    Trzymam mocno kciuki za Twoj kurniczek!

    evkill lubi tę wiadomość

‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ