X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO GRUDZIEŃ 2018
Odpowiedz

IN VITRO GRUDZIEŃ 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2018, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 3,2. Coś zaczęło się dziać i pewnie na tym koniec :( nigdy nie miałam bety powyżej 1.2

  • martyna... Ekspertka
    Postów: 146 131

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabel_ka wrote:
    Beta 3,2. Coś zaczęło się dziać i pewnie na tym koniec :( nigdy nie miałam bety powyżej 1.2
    No widzisz coś ruszyło a przecież to bardzo wcześnie na wysoką betę będzie dobrze może nosisz w sobie wojownika dostałaś jakieś leki na SOR?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2018, 08:50

    5 lat starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martyna... wrote:
    No widzisz coś ruszyło a przecież to bardzo wcześnie na wysoką betę będzie dobrze może nosisz w sobie wojownika dostałaś jakieś leki na SOR?
    Dostałam antybiotyk. Boże jestem tak wściekła, że musiało mi się to przytrafić akurat po transferze..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabel_ka wrote:
    A ja na SOR :( ostre zapalenie pęcherza z krwiomoczem,które zaczęło się 4 dni temu i dziś osiągnęło punkt kulminacyjny... Jestem w 5 dobie po transferze. Nawet się nie łudzę, ze zarodek mógł przeżyć :(
    Kochana :* ja mialam zapalenie pecherza tez bolalo okropnie ryczalam jak bobr. Krwio mocz i ropa ! 6 dni po trasferze. Na sorze powiedzialam ze jestem z in vitro i niech mi da cos slabego. A on mi zasugerowal ze moze sie udalo zrobilam test rano a tam cien cienia. Niestety ja zapalenie pecherza przechodzilam 2 razy po 3 tyg znowu. Niestety poronilam ale u mnie od poczatku przyrost byl nie prawidlowy ledwo 50%. Poronienie nastapilo w 6 tyg. Dbaj o siebie wez zwolnienie i odpoczywaj w domku trzymam za ciebie kciuki ;* dp tego mialam megaaa ciezki czas! Nie wiem czemu z jednej strony sie cieszylam ze sie udalo z drugiej strony nie czulam tego jakby odrazu spisala ta ciaze na strate u czekala na poronienie. Ps lekarz powiedzial ze 70 % to genetycznie nieprawidlowy zarodek i raczej moje zapalenie pecherza nie mialo na to wplywu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak z innej beczki ktoras z was wie ile sie czeka na okres po poronieniu. Czekam i czekam a tu ani cycki nie bola ani nogiani brzuch. Bylam przed swietami u lekrza i w sumie to nic nie zapytalam a endometrium mialam 7 mm. Nigdy nie mialam problemow z endometrium. A powinnam dostac okresu juz wczoraj.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    truskawa wrote:
    Kochana :* ja mialam zapalenie pecherza tez bolalo okropnie ryczalam jak bobr. Krwio mocz i ropa ! 6 dni po trasferze. Na sorze powiedzialam ze jestem z in vitro i niech mi da cos slabego. A on mi zasugerowal ze moze sie udalo zrobilam test rano a tam cien cienia. Niestety ja zapalenie pecherza przechodzilam 2 razy po 3 tyg znowu. Niestety poronilam ale u mnie od poczatku przyrost byl nie prawidlowy ledwo 50%. Poronienie nastapilo w 6 tyg. Dbaj o siebie wez zwolnienie i odpoczywaj w domku trzymam za ciebie kciuki ;* dp tego mialam megaaa ciezki czas! Nie wiem czemu z jednej strony sie cieszylam ze sie udalo z drugiej strony nie czulam tego jakby odrazu spisala ta ciaze na strate u czekala na poronienie. Ps lekarz powiedzial ze 70 % to genetycznie nieprawidlowy zarodek i raczej moje zapalenie pecherza nie mialo na to wplywu
    Bardzo mi przykro... Ja czuję, że nic z tego nie będzie. Mam tak okropne i bolesne parcie przy oddawaniu moczu że zarodek musiałby być ze stali żeby się utrzymać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabel_ka wrote:
    Bardzo mi przykro... Ja czuję, że nic z tego nie będzie. Mam tak okropne i bolesne parcie przy oddawaniu moczu że zarodek musiałby być ze stali żeby się utrzymać
    Kochana ja mialam naprawde ostrse zapalenie pecherza pol nocy przesiedzialam na kiblu naprawde nie doluj sie zobaczysz wszystko bd ok :* ilu dniowy zarodek mialas podany ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    truskawa wrote:
    Kochana ja mialam naprawde ostrse zapalenie pecherza pol nocy przesiedzialam na kiblu naprawde nie doluj sie zobaczysz wszystko bd ok :* ilu dniowy zarodek mialas podany ?
    5 dniowy klasy 5.1.2. Mamy strasznego pecha w tych staraniach i zawsze coś nam się wysypuje i jest pod górę, ale myślałam że limit pecha już wyczerpalismy na ten rok. Dlatego jest mi tak przykro bo pokladalam bardzo duże nadzieje w tym transferze :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    truskawa wrote:
    Kochana ja mialam naprawde ostrse zapalenie pecherza pol nocy przesiedzialam na kiblu naprawde nie doluj sie zobaczysz wszystko bd ok :* ilu dniowy zarodek mialas podany ?
    A co Ci pomogło się z tym uporać? Mi antybiotyk jeszcze nie działa i umieram z bólu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co ja bralam duomox zurawit witamine c i sok z zurawiny a i mozesz wziac paracetamol 2 tabletki naraz bol przejdzoe :* kochama zapalenie pecherza to dobry znak. Ja mialam podana 6 dniowa blastocyste i 7 dpt mialam juz test pozytywmy i podwyzszone hcg :) zobaczysz bd dobrze ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    truskawa wrote:
    Wiesz co ja bralam duomox zurawit witamine c i sok z zurawiny a i mozesz wziac paracetamol 2 tabletki naraz bol przejdzoe :* kochama zapalenie pecherza to dobry znak. Ja mialam podana 6 dniowa blastocyste i 7 dpt mialam juz test pozytywmy i podwyzszone hcg :) zobaczysz bd dobrze ;)
    Ja myślę, że mam to od lutinusa. Podrażnialo mnie przez kilka dni a potem już uderzyło z grubej rury

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bralam lutinus. Teraz powiem doktorkowi zeby dal mi jakies inne pixy ;p

  • martyna... Ekspertka
    Postów: 146 131

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spineczka wrote:
    Fizycznie czuje się bardzo dobrze, mam dwie bety pozytywne z czwartku i soboty.Kolejna sprawdzam po świętach w czwartek. Stres jest.
    Dziewczyny czy te problemy z pecherzem są w jakiś sposób powiązane z procedurą? Ja też mam problem, u mnie z kolei wyglada to tak że mam pełny pęcherz A nie mogę zacząć siusiac...siedzę i skupiam się kilka minut A tam po kropelce leci...
    Ja też po raz kolejny jadę jutro na betę to będzie moja już chyba piąta jakią miałaś ostatnio betę?

    5 lat starań
  • spineczka Autorytet
    Postów: 305 510

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martyna... wrote:
    Ja też po raz kolejny jadę jutro na betę to będzie moja już chyba piąta jakią miałaś ostatnio betę?
    W sobotę tj 11dpt było 440

    2018: 1 IVF IMSI MSOME : punkcja 8.12
    transfer 11.12 2x3dniowe
    01.2019 poronienie zatrzymane [*] 8 tydz 😥
    19.04.19 crio 2x3dniowe beta 0
    2019: II IVF IMSI MSOME : Punkcja 13.06: 6 komorek =>2 zarodki
    crio 1 beta 0
    31.01.22 crio zarodek 3 dniowy (8A)
    22.02 pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym. Wieczorem poczatek krwawienia...[*] tydz 6 😥

    07.2023 AMH 0,87 III IVF IMSI MSOME: 2 zarodki nieprawidłowe po pgta. Nie ma transferu.

    08.2023 IV IVF
  • martyna... Ekspertka
    Postów: 146 131

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super wynik.juto to pewnie będzie mega wysoka. Czy masz już jakiś plan Kiedy będzie wizyta u lekarza? Bo ja tylko wysyłam mailem i mam telefon od lekarza ze wszystko ok ale żadnych konkretów czy się udalo czy nie i kiedy bedzie coś wiadomo nie wiem ile to jeszcze potrwa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2018, 19:00

    5 lat starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    truskawa wrote:
    A tak z innej beczki ktoras z was wie ile sie czeka na okres po poronieniu. Czekam i czekam a tu ani cycki nie bola ani nogiani brzuch. Bylam przed swietami u lekrza i w sumie to nic nie zapytalam a endometrium mialam 7 mm. Nigdy nie mialam problemow z endometrium. A powinnam dostac okresu juz wczoraj.

    U mnie cykl po poronieniu trwał 42 dni więc cierpliwości :)

  • amalia Autorytet
    Postów: 436 229

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy umiem wstawiać zdjęcia, ale zaraz padnę na zawał..
    e08d8e033d39aeb7med.jpg

    spineczka, Asiulka84, KeepCalm lubią tę wiadomość

    Ja: AMH 1,59
    On: teratozoospermia, HBA 50%, DFI 15,72%, HDS 20,58%
    01.11.18 początek stymulacji
    11.11.18 punkcja
    16.11 odwołany transfer - 0 zarodków
    26.12.18 dwie kreski naturalnie!!
    chłopiec!!
    0d1y3e3kjom2cep0.png
  • spineczka Autorytet
    Postów: 305 510

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martyna... wrote:
    No to super wynik.juto to pewnie będzie mega wysoka. Czy masz już jakiś plan Kiedy będzie wizyta u lekarza? Bo ja tylko wysyłam mailem i mam telefon od lekarza ze wszystko ok ale żadnych konkretów czy się udalo czy nie i kiedy bedzie coś wiadomo nie wiem ile to jeszcze potrwa
    Ja jutro będę się umawiala na wizytę w 1szym tyg styczna. Takie mam zalecenie, po pozytywnych betach umowic sie na wizyte w 23-25dpt. Bede musiala jednak podjechac do kliniki po recepty bo nie starczy mi leków do tego czasu.

    2018: 1 IVF IMSI MSOME : punkcja 8.12
    transfer 11.12 2x3dniowe
    01.2019 poronienie zatrzymane [*] 8 tydz 😥
    19.04.19 crio 2x3dniowe beta 0
    2019: II IVF IMSI MSOME : Punkcja 13.06: 6 komorek =>2 zarodki
    crio 1 beta 0
    31.01.22 crio zarodek 3 dniowy (8A)
    22.02 pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym. Wieczorem poczatek krwawienia...[*] tydz 6 😥

    07.2023 AMH 0,87 III IVF IMSI MSOME: 2 zarodki nieprawidłowe po pgta. Nie ma transferu.

    08.2023 IV IVF
  • spineczka Autorytet
    Postów: 305 510

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amalia wrote:
    Nie wiem czy umiem wstawiać zdjęcia, ale zaraz padnę na zawał..
    e08d8e033d39aeb7med.jpg
    Ale czad! Gratuluję!
    Miałaś transfer czy naturalnie??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2018, 19:19

    2018: 1 IVF IMSI MSOME : punkcja 8.12
    transfer 11.12 2x3dniowe
    01.2019 poronienie zatrzymane [*] 8 tydz 😥
    19.04.19 crio 2x3dniowe beta 0
    2019: II IVF IMSI MSOME : Punkcja 13.06: 6 komorek =>2 zarodki
    crio 1 beta 0
    31.01.22 crio zarodek 3 dniowy (8A)
    22.02 pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym. Wieczorem poczatek krwawienia...[*] tydz 6 😥

    07.2023 AMH 0,87 III IVF IMSI MSOME: 2 zarodki nieprawidłowe po pgta. Nie ma transferu.

    08.2023 IV IVF
  • amalia Autorytet
    Postów: 436 229

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spineczka wrote:
    Ale czad! Gratuluję!
    Miałaś transfer czy naturalnie??
    Miałam procedurę ale ani jeden zarodek nie dotrwał do transferu. Chłop dostał dodatkowe leki, bo niepowodzenie było spowodowane czynnikiem męskim. Ja sobie jakieś suple na własną rękę. Mieliśmy mieć kolejną stymulację z końcem stycznia! Byłam w dniu spodziewanej owulki u mojego lekarza. Endometrium 14mm, śluz płodny, pęcherzyk 21mm jeszcze nie pęknięty. Kazał próbować. No i 'złoty strzał' :D Lecę jutro na betę! Jeśli wszystko będzie dobrze, to kamień z serca, że już nie muszę się kłuć..

    Vaina, spineczka lubią tę wiadomość

    Ja: AMH 1,59
    On: teratozoospermia, HBA 50%, DFI 15,72%, HDS 20,58%
    01.11.18 początek stymulacji
    11.11.18 punkcja
    16.11 odwołany transfer - 0 zarodków
    26.12.18 dwie kreski naturalnie!!
    chłopiec!!
    0d1y3e3kjom2cep0.png
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ