X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro, pierwszy raz 2021 :)
Odpowiedz

In vitro, pierwszy raz 2021 :)

Oceń ten wątek:
  • Magda25 Autorytet
    Postów: 358 116

    Wysłany: 27 kwietnia 2022, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calistas1 wrote:
    Dzień dobry Dziewczyny,
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję.

    https://forms.gle/quP93Gt7csuce1HU6

    Calistas Ty najpierw sama musisz dojrzeć jako kobieta i jako "badacz", by komuś "pomagać". To niepoważne, by anonimowo, bez podania imienia i nazwiska, afiliacji, tytułu naukowego, tytułu badania, finansowania wymagać od ludzi udziału w pseudonaukowej ankiecie. Wróć się dziecko do przedszkola, bo to jest Twój poziom. I nie zaśmiecaj forum.

    Mushka, Margaretkaa, katszo, Kluska lubią tę wiadomość

  • Kasiek34 Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 23 maja 2022, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Przygotowuje się do drugiego transferu... dzień przez transferem mam mieć zrobiony i intralipid, a w sobotę miałam zrobiony zastrzyk z accofilu... i tu mam pytanie do tej pory czuje się bardzo zmęczona i bolą mnie mięśnie czy któraś wojowniczka miała takie objawy?? Mam nadzieję że przyjedzie zmęczenie i ból bo nie wiem czy jakaś inna choroba mnie dopada - pracuje w przedszkolu i pojawiła się i nas ospa... proszę o jakąś odpowiedź.

  • Uuuu Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 8 czerwca 2022, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Aktualnie zaczynam 13t.c.
    Podczas wizyty w klinice przed transferem miałam brać aż do 12t.c. duphaston 2x dziennie i progesteron 100mg 2 razy dziennie.
    Mój ginekolog spoza kliniki, uwaza ze powinnam zostawić leki aż do 16t.c
    Za bardzo nie wiem, na której opini się oprzeć. Zabieg był wykonany ze względu na słabe nasilenie owulacje miałam.
    Lekarz nie badał mi hormonów, a ciaza rozwija się dobrze.
    Jak u was z braniem progesteronu i fuphastonu?

  • Jerzynka Koleżanka
    Postów: 55 133

    Wysłany: 11 czerwca 2022, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Dawno mnie tu nie było.. to był czas aby poukładać sobie wszystko w głowie. Jestem właśnie po kriotransferze blastocysty aa.
    Jest po badaniu pgta.
    To była jedna jedyna szansa. Pozostałe komórki niestety mimo prawidłowego podziału okazały się z chorobami genetycznymi.
    Obydwoje mamy prawidłowe kariotypy.

    Dziś odpoczywam i czekam na ten mój cud😊
    Miałam na tydzień przed kroplówkę intralipid.
    Później na 5dni przed włączony progesteron oraz encorton.
    Od jutra accofil i reszta leków. Estrofem, progesteron w zastrzykach (prolutex) dopochwowy i doustny.
    W dniu transferu dostałam progesteron w zastrzykach bo podobno mało urósł.

    Jaki powinien być? Mi zrobiono krew przed i w sumie później transfer.

    Wykupiliśmy również kroplówkę atosiban.

  • Jerzynka Koleżanka
    Postów: 55 133

    Wysłany: 11 czerwca 2022, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Protek27 wrote:
    Ja z kolei od transferu mam delikatne bóle podbrzusza i pleców, jak przed okresem i zastanawiam się, czy to normalne...
    Hej, ja mam tak samo. Od dzisiaj, transfer miałam wczoraj. . Dziś mam kłucia i uczucie ciagnieecia w dół.

  • Natalka31 Przyjaciółka
    Postów: 75 278

    Wysłany: 25 grudnia 2023, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziś 5 dzień od transferu 2 zarodków i porządne dwie kreski, a do bety jeszcze dwa dni. Był to mój pierwszy transfer i strasznie się stresuję..

  • Magsty Przyjaciółka
    Postów: 92 54

    Wysłany: 28 grudnia 2023, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze ☺️ Może wysoka beta, bo oba się przyjęły?


    Czy podanie dwóch zarodków kosztuje podwójnie?

    poród przez CC, nisza Niche w bliźnie po cc, AMH 1,69, endometrioza I/II stopnia 🙁, biopsja endometrium - brak stanu zapalnego, NK w górnej granicy normy, adenomioza (distreptaza, fluomizin, bactrim forte + endovelle do procedury)

    12.23 - przygotowanie do IVF, antykoncepcja
    1.24 - IVF ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    3.04.24 - transfer blastki 4AA (estrofem, lenzetto, neoparin, acard, prolutex, cyclogest, progesterone besins) + AH
    9dpt 16,4mlu/ml
    12dpt 4,8mlu/ml 😭
  • Jerzynka Koleżanka
    Postów: 55 133

    Wysłany: 28 grudnia 2023, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam pio długiej przerwie , tuląc w ramionach już prawie roczne szczescie:)

    Życzę wszystkim dziewczynom powodzenia.
    I wierzcie, bo cuda się zdarzają .
    U mnie jeden jedyny zarodek po badaniach pgta, 1 transfer i zdrowa ciaza.

    "Tylko jeden"

    To się stało naprawdę.

    Magsty lubi tę wiadomość

  • Alicja-Maja Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 31 stycznia, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z pomoca Pani Doktor Victorii Hudziak na Ukrainie, nam razem z mezem udało się zajść w ciąże.

    Nasz wypadek był bardzo skomplikowany - ja mam już 48 lat,Aleks -47,pomimo tego moja diagnoza to endometrioza,zrosty po operacji,komplikacje pod katem genetyki.

    Właśnie dlatego szukaliśmy specjalisty,która zmoże dać dam szanse na rodzicielstwo.

    Zwróciliśmy się do agencji Pani Doktor,o wszystkim porozmawialiśmy,dwa razy jeździliśmy z Polski do Lwowa - tam jest w pełni bezpiecznie.

    Wszystko jest świetnie - za pierwszym razem się udało -jestem w ciąży.Już mam 14 tygodni,za pomoca materiału biologicznego dawczyni i nasienia mojego męża.

‹‹ 193 194 195 196 197
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ