X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro- start listopad
Odpowiedz

In vitro- start listopad

Oceń ten wątek:
  • Kasiak621 Autorytet
    Postów: 622 158

    Wysłany: 25 listopada 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy taz czekam z utesknieniem na Poniedzialek, nikt nam oczywiscie nic nie pow czy cokolwiek do 5 doby z zarodkow nam zostalo jutro wizyta u embriologa chyba zawalu w tej klinice dostane, czy jakies mrozaki mamy

    Lipiec 2015- Początek starań
    08.2016/10.2016/02.2017 c. biochemiczna
    MTHFR C677T hetero, ANA1/2/3+,
    Genotyp Kir Bx, NK 9%, AMH 5,2
    Szczepienia limfocytami(allo mlr 0%->29,6%->0%
    1/2/3 IUI :(
    1 IVF:(
    2 IVF->Transfer 3 dniowego zarodka...... CzekamY
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Em11 wrote:
    Taka jestem szalona i teraz mam za swoje. Przyszedł weekend i bakterie które pięknie w szkole złapałam dały o sobie znać,taka jestem mądra.
    Oj kochana. Dosyćx ze roboty nie malo i stresu to jeszcze dZieciaki z chorobskami. A pamiętaj nikt Ci orderu nie da.

  • alca Autorytet
    Postów: 345 143

    Wysłany: 25 listopada 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to jest z KD? Może mi któraś wyjaśnić jak to wygląda?

    4 lata starań i jedna ciąża biochemiczna i jedno poronienie,
    mutacja MTHFR,
    niedoczynność tarczycy,
    leczenie immunologiczne

    IFV ICSI w Fertimedica Warszawa,
    punkcja 29.08, 2 blastocysty, 2 nieudane transfery
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dziewczyny jakie plany na przyszly tydzień, kto ma punkcje, transfer albo betę pochwalcie się

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak621 wrote:
    Pierwszy taz czekam z utesknieniem na Poniedzialek, nikt nam oczywiscie nic nie pow czy cokolwiek do 5 doby z zarodkow nam zostalo jutro wizyta u embriologa chyba zawalu w tej klinice dostane, czy jakies mrozaki mamy
    Trzymam kciuki.
    Mnie tak bolal brzuch po punkcji, ze nawet nie myślałam o zarodkach, ale jak sie dowiedziałam, ze mamy to sie poeyczalam. Jest to wszystko bardzo stresujące

  • Alicha Koleżanka
    Postów: 49 30

    Wysłany: 25 listopada 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! weszłam na wątek po krótkiej przerwie. Milo mi, że zostałam ujęta w liście :) Strasznie dużo postów w krótkim czasie ;) nie da sie nawet tego nadrobić ale za wszystkie babeczki trzymam mocno kciuki!
    04.12 mam pierwsza wizytę, stawiam, że najpierw skierowania na badania itd.. nie wiem czy w tym czasie w ogóle mi się wszytsko nie rozregulowało (tsh, prolaktyna itd). Mam nadzieję, ze nie ;)

    Planuje zaczynać po sylwestrze ale obawiam sie trochę tego okresu zimowego. W zeszłym roku mieliśmy zaplanowane IUI na styczeń ale oboje byliśmy na antybotyku. Jakie macie doswiadczenia z chorobami/ przeziębieniem i grypą w trakcie stymulacji? Widzę, że pojawiły się tu wpisy z tym tematem ale czy któraś miała tak, że lekarz odracza stymulację ze względu na np. katar? i ogólne osłabienie? Jak to jest?

    Pozdrawiam !

  • aprill Autorytet
    Postów: 899 572

    Wysłany: 25 listopada 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć wrote:
    Jak tam dziewczyny jakie plany na przyszly tydzień, kto ma punkcje, transfer albo betę pochwalcie się
    Ja robię betę w sobotę...

    Berbeć lubi tę wiadomość

    km5svcqgdjp9orqj.png
    20.05.2019 - FET blastka 5.1.2 - beta: 9dpt 62,5; 11dpt 152; 13dpt 396; 16dpt 1237; 22dpt 8563
    został 1 ❄️4.2.2
  • Asiac93 Ekspertka
    Postów: 154 84

    Wysłany: 25 listopada 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć wrote:
    Jak tam dziewczyny jakie plany na przyszly tydzień, kto ma punkcje, transfer albo betę pochwalcie się

    Ja mam betę zrobić w piątek ale mam takie bóle okresowe że raczej beta nie będzie potrzebna :(

    Wiek 25 lat
    Niedoczynność tarczycy L-Thyroxin 75
    AMH 9,96
    Początek stymulacji 29.10.2108
    Punkcja 16.11.2018
    Transfer 21.11. 2018
    13.12.2018 jest ❤

    f2wlpiqv85x7q55i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicha wrote:
    Cześć dziewczyny! weszłam na wątek po krótkiej przerwie. Milo mi, że zostałam ujęta w liście :) Strasznie dużo postów w krótkim czasie ;) nie da sie nawet tego nadrobić ale za wszystkie babeczki trzymam mocno kciuki!
    04.12 mam pierwsza wizytę, stawiam, że najpierw skierowania na badania itd.. nie wiem czy w tym czasie w ogóle mi się wszytsko nie rozregulowało (tsh, prolaktyna itd). Mam nadzieję, ze nie ;)

    Planuje zaczynać po sylwestrze ale obawiam sie trochę tego okresu zimowego. W zeszłym roku mieliśmy zaplanowane IUI na styczeń ale oboje byliśmy na antybotyku. Jakie macie doswiadczenia z chorobami/ przeziębieniem i grypą w trakcie stymulacji? Widzę, że pojawiły się tu wpisy z tym tematem ale czy któraś miała tak, że lekarz odracza stymulację ze względu na np. katar? i ogólne osłabienie? Jak to jest?

    Pozdrawiam !

    Hej, ze względu na katar czy małe przeziębienie to raczej nie. Jednej dziewczynie odwolali, ale wyszly jej jakies bakterie w wymazie z.gardla i.ogólnie mega przeziebiona byla.
    Edit. Lato ponoć gorszym okresem dla stymulacji jest.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2018, 16:06

    Alicha lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiac93 wrote:
    Ja mam betę zrobić w piątek ale mam takie bóle okresowe że raczej beta nie będzie potrzebna :(
    A kiedy przypada termin @?
    Mam.nadzieję, ze jednak sie mylisz ;)

  • Asiac93 Ekspertka
    Postów: 154 84

    Wysłany: 25 listopada 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć wrote:
    A kiedy przypada termin @?
    Mam.nadzieję, ze jednak sie mylisz ;)
    Termin @ przypada w czwartek, ale po tylu lekach stymulacji to różnie może być. Bardzo chciałabym się mylić.

    Wiek 25 lat
    Niedoczynność tarczycy L-Thyroxin 75
    AMH 9,96
    Początek stymulacji 29.10.2108
    Punkcja 16.11.2018
    Transfer 21.11. 2018
    13.12.2018 jest ❤

    f2wlpiqv85x7q55i.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 25 listopada 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja beta też w sobotę, jak nie złamię się wcześniej.
    Asiac93 też mam bóle jak na @ i też mnie to przeraża, ale zobaczymy. Już nic nie zrobisz, możesz tylko czekać, mieć nadzieję i nie stresować się :)

    A dziewczyny macie leków, ja na stymulowanym cyklu i mam tylko Lutinus...

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 25 listopada 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiac93 wrote:
    Termin @ przypada w czwartek, ale po tylu lekach stymulacji to różnie może być. Bardzo chciałabym się mylić.
    Nie no okresu nie dostaniesz jeżeli bierzesz góre progesteronu -bo raczej po transferze coś bierzesz ?
    Bole okresowe to chyba dobry znak... bynajmniej u wiekszosci dziewczyn ktore okazalo sie ze sa w ciazy :)
    U mnie z kolei na odwrot , ja to tylko czuje klucie w jajnikach na zmiane... a żadnych bóli związanych z okresem...

    palyna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2018, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palyna wrote:
    Nie no okresu nie dostaniesz jeżeli bierzesz góre progesteronu -bo raczej po transferze coś bierzesz ?
    Bole okresowe to chyba dobry znak... bynajmniej u wiekszosci dziewczyn ktore okazalo sie ze sa w ciazy :)
    U mnie z kolei na odwrot , ja to tylko czuje klucie w jajnikach na zmiane... a żadnych bóli związanych z okresem...
    Dziewczyny dostają normalnie okres takze jest to możliwe, chociaż oczywiście życzę koleżance, żeby nie dostala. A co do boli ala okresowych to prawda, ze na początku po transferze takie ponoć są i sa dobrym znakiem ;)

  • alca Autorytet
    Postów: 345 143

    Wysłany: 25 listopada 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palyna wrote:
    Nie no okresu nie dostaniesz jeżeli bierzesz góre progesteronu -bo raczej po transferze coś bierzesz ?

    Akurat z tym to róznie bywa, ja przy pierwszym transferze dostałam @ dopiero po odstawieniu leków, a przy drugim w dniu bety, ciągle jeszcze będąc na lekach. I wiem, że innym tez się to zdarzało.

    4 lata starań i jedna ciąża biochemiczna i jedno poronienie,
    mutacja MTHFR,
    niedoczynność tarczycy,
    leczenie immunologiczne

    IFV ICSI w Fertimedica Warszawa,
    punkcja 29.08, 2 blastocysty, 2 nieudane transfery
  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 25 listopada 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alca wrote:
    Akurat z tym to róznie bywa, ja przy pierwszym transferze dostałam @ dopiero po odstawieniu leków, a przy drugim w dniu bety, ciągle jeszcze będąc na lekach. I wiem, że innym tez się to zdarzało.
    Hmmm ciekawe od czego to jest zależne ...

    palyna
  • Asiac93 Ekspertka
    Postów: 154 84

    Wysłany: 25 listopada 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palyna wrote:
    Nie no okresu nie dostaniesz jeżeli bierzesz góre progesteronu -bo raczej po transferze coś bierzesz ?
    Bole okresowe to chyba dobry znak... bynajmniej u wiekszosci dziewczyn ktore okazalo sie ze sa w ciazy :)
    U mnie z kolei na odwrot , ja to tylko czuje klucie w jajnikach na zmiane... a żadnych bóli związanych z okresem...

    Tak,tak biorę dopochowowo doustnie I zastrzyki prolutex,ale piersi przestały boleć tak jak to zawsze u mnie bywa przed okresem. I jeszcze po takiej dawce progesteron to dość dziwne.

    Hania masz racje nic nam nie zostaje jak tylko czekać.

    Wiek 25 lat
    Niedoczynność tarczycy L-Thyroxin 75
    AMH 9,96
    Początek stymulacji 29.10.2108
    Punkcja 16.11.2018
    Transfer 21.11. 2018
    13.12.2018 jest ❤

    f2wlpiqv85x7q55i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney wrote:
    Jasne bede pisac :-) Ty tez pisz jak cos ;-)
    Toonney a gdzie się leczysz>??? i ile masz lat??

  • Dorka81 Autorytet
    Postów: 457 162

    Wysłany: 25 listopada 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, ja po transferze miałam tylko raz dziennie zastrzyk prolutex i tak się zastanawiam, czytając o Waszych dawkach leków, czy to nie za mało .

    Dorka81
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 25 listopada 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka81 wrote:
    Kurczę, ja po transferze miałam tylko raz dziennie zastrzyk prolutex i tak się zastanawiam, czytając o Waszych dawkach leków, czy to nie za mało .

    Dorka a robiłaś z beta proga nie? Jaki był?

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ