X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro- start listopad
Odpowiedz

In vitro- start listopad

Oceń ten wątek:
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 26 listopada 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak621 wrote:
    Niestety nie znalazla dla nas czasu, musze unowic sie na prywatna wizyte do gina gdzies tu w miescie swoim
    Nie wiemy czy plemniki da sie poprawic, embriolog podejrzewa ze przez przebyta swinke meza jest taki problem

    Zależy od podłoża problemu, ale można wyniki można poprawić. Przez zmianę trybu życia, ale też sumplementami. Mój mąż poprawił ilość profertilem, nie wiem jak z jakością, bo zrobił złe badania, gdzie nie było oceny morfologii.

    Jeżeli chodzi o świnkę, to wiem, że może powodować niepłodność, a nawet bezpłodność u mężczyzn, ale też jest niska ilość plemników po niej.
    Na pewno warto zdiagnozować przed następnym podejściem. Mąż robił jakieś badania nasienia poza podstawowym?
    Widzę, że mieliście IUI, ktoś zwrócił Wam uwagę na jego kiepskie wyniki?

    A co do tego, że Cie nie przyjęła to dziwne. U mnie jeden telefon, że boli mnie brzych po punkcji i USG miałam godzinę później. Nie płacilam za taką wizytę.

    Może to też czas na zmianę kliniki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2018, 18:09

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Joanna1212 Autorytet
    Postów: 1182 668

    Wysłany: 26 listopada 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak a ty gdzie miałaś to ivf??

    29lat Słabe komórki
    Amh 2.9
    Październik 2019 nasienie
    morfologia 0%
    2*Iui :(
    1 ivf p. Krótki wrześniem 2018 :(
    2 ivf p. Krótki luty 2019 słaba blastocyta 333:(
    3 ivf Listopad 2019 Długi protokół mrozak 3dniowy
    Transfer 18.01
  • elfi Autorytet
    Postów: 1546 1399

    Wysłany: 26 listopada 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martyna86 wrote:
    HEJ Elfi jak u ciebie idzie stymulacja?

    Hej Martyna! Raczej dobrze, nie czuję jej :-) Tylko wczoraj musiałam sobie zrobić zastrzyk w toalecie w restauracji hehe ale nie mam z nimi problemu. Tylko strasznie śmierdzi ta fiolka z Menopurem, nie miałyście tak dziewczyny? Takim chińskim plastikiem jakby blech :-/ A jak u Ciebie?

    0d1ygov3xuib4nao.png
    mamy ❄️❄️

    31 lat, zdrowi, niepłodność idiopatyczna
    8-10.2018 - 3 x IUI :-(
    11.2018 - 1 IVF ICSI; 8.12 blastka 5.1.2 :-(, 17.01 blastka 4.2.2, 9dpt 63,2, cb
    2.2019 - 2 IVF FAMSI; 19.03 blastka 4.1.2, 9dpt 218,5, 11dpt 605,3, 13dpt 1203, 18dpt 6985, 20dpt pęcherzyk, 29dpt serduszko <3
  • martyna86 Koleżanka
    Postów: 33 31

    Wysłany: 26 listopada 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elfi wrote:
    Hej Martyna! Raczej dobrze, nie czuję jej :-) Tylko wczoraj musiałam sobie zrobić zastrzyk w toalecie w restauracji hehe ale nie mam z nimi problemu. Tylko strasznie śmierdzi ta fiolka z Menopurem, nie miałyście tak dziewczyny? Takim chińskim plastikiem jakby blech :-/ A jak u Ciebie?
    ja na razie do jutro biorę tylko puregon i też jest lajcik bo myślałam, że będzie o wiele gorzej żeby sobie samemu zrobić ale determinacja jest tak silna ze nawet strachu nie czuję:) a dziś już pomału czuje kucie jajników na zmianę lewy i prawy tak jak zawsze miałam przed owulacją. jutro wizyta i usg zobaczymy co dodadzą do wstrzykiwania :)):)a ty miałaś już wizytę kontrolną?

    elfi lubi tę wiadomość

    5 lat starań
    jajowody drożne
    czynnik męski ok
    badania z krwi wszystkie ok
    krótki protokół od razu INVITRO
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy ktos mial zastrzyki progesteronu zamiast “dowcipnych” tabletek? Czy po zmianie na zastrzyki transfer okazal sie sukcesem?

  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 26 listopada 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WIK wrote:
    Dziewczyny, czy ktos mial zastrzyki progesteronu zamiast “dowcipnych” tabletek? Czy po zmianie na zastrzyki transfer okazal sie sukcesem?
    Ja mam zastrzyki , biorę prolutex .
    Ale czy transfer będzie sukcesem okaże się jutro ...

    WIK lubi tę wiadomość

    palyna
  • Dorka81 Autorytet
    Postów: 457 162

    Wysłany: 26 listopada 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia35 wrote:
    Cześć dziewczyny!!W przyszłym roku mam zamiar podejść do 1 inv w Białymstoku w Artemidzie. Do jakiego lekarza najlepiej? Myślałam o dr.Zbrochu.Jakie są teraz koszta całej procedury?
    Ja podchodziłem teraz w Artemidzie, co prawda u innego lekarza. Co chciałabyś wiedzieć konkretnie? Jeśli chodzi o koszty to wszystko jest ma stronie Artemidy, jeśli chodzi o koszty leków to my nie mieliśmy już refundacji więc było ciut drożej niż Ty będziesz miała z refundacją. Mieszkasz w Bialym czy będziesz dojeżdżać? Ogólnie wszystko przebiega bardzo sprawnie, wszyscy są przesympatyczni i pomocni. Nie znam wszystkich lekarzy, ale słyszałam wiele dobrego. Ja A raczej my próbowaliśmy pierwszy raz w Artemidzie, dojezdzalismy z Warszawy, ale nie było to jakoś specjalnie męczące. No i pierwszy raz udało nam się mieć mrozaki (to był nasz 4 program in vitro). Generalnie, myślę że trafisz w dobre ręce. Życzę powodzenia :)

    Dorka81
  • Dorka81 Autorytet
    Postów: 457 162

    Wysłany: 26 listopada 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WIK wrote:
    Dziewczyny, czy ktos mial zastrzyki progesteronu zamiast “dowcipnych” tabletek? Czy po zmianie na zastrzyki transfer okazal sie sukcesem?
    Ja mialam prolutex zamiast "dowcipnych", niestety bez sukcesu:( póki co

    Dorka81
  • Dorka81 Autorytet
    Postów: 457 162

    Wysłany: 26 listopada 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palyna wrote:
    Ja mam zastrzyki , biorę prolutex .
    Ale czy transfer będzie sukcesem okaże się jutro ...
    Będzie sukces:) innej opcji nie biorę pod uwagę. O której jedziesz na badanie? Trzymam kciuki i daj znać jak tylko będziesz znała wyniki. Czuje, że będzie dobrze. Buziaki

    WIK lubi tę wiadomość

    Dorka81
  • Dorka81 Autorytet
    Postów: 457 162

    Wysłany: 26 listopada 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh dziewczyny, my to powinnyśmy zorganizować jedno wielkie spotkanie, wygadalybysmy sie za wszystkie czasy, no i jedno jest pewne...tematów do rozmów by nam nie zabrakło;)

    Asiulka84 lubi tę wiadomość

    Dorka81
  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 26 listopada 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Ci bardzo !!! Jadę z samego rana bo później do pracy ... także pewnie w południe będzie wynik...
    Mam mega stresa chociaż i tak gdzieś nastawiona jestem ze może się nie udać ...
    zobaczymy w każdym razie :)

    palyna
  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 26 listopada 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka81 wrote:
    Ehh dziewczyny, my to powinnyśmy zorganizować jedno wielkie spotkanie, wygadalybysmy sie za wszystkie czasy, no i jedno jest pewne...tematów do rozmów by nam nie zabrakło;)
    Spotkanie i duuuzo wina na nim :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2018, 20:15

    palyna
  • Evitaz Autorytet
    Postów: 321 418

    Wysłany: 26 listopada 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palyna wrote:
    Dziękuje Ci bardzo !!! Jadę z samego rana bo później do pracy ... także pewnie w południe będzie wynik...
    Mam mega stresa chociaż i tak gdzieś nastawiona jestem ze może się nie udać ...
    zobaczymy w każdym razie :)
    Zrób na cito ( dopłaciłem 10 zł ) wynik w dwie godz był. trzeba wierzyć, trzymam mocno kciuki. Tez jutro powtarzam bete

    uwo9skjoogetrb32.png
    Niedrożne jajowody, 35 lat, 1 dziecko, crio transfer 12.11, testuje 23.11 , 11dpt beta 447,4, 15dpt beta 2897, ❤️❤️ Biją, 20 tc [*], [*], 18.08start II procedury, 30.08 puncja. 02.09 transfer jednego zarodeczka, 13.09 piątek testuje 2 ❄️, 11dpt 182,6, 15 dpt 1610, 28 dpt ❤️
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 26 listopada 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palyna wrote:
    Spotkanie i duuuzo wina na nim :)
    Ale moja droga, ja trzymam kciuki, abyś tego wina nie mogła pić przez długi czas :)

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka81 wrote:
    Ja mialam prolutex zamiast "dowcipnych", niestety bez sukcesu:( póki co

    Dzieki za odpowiedzi. Poki co! Musi sie udac.
    Palyna, trzymam kciuki!

    Kasiu Tak mi przykro :( Ja mialam tez ostatnio ciezkie chwile. To wszystko jest bardzo ciezkie..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2018, 20:19

  • Dorka81 Autorytet
    Postów: 457 162

    Wysłany: 26 listopada 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palyna wrote:
    Dziękuje Ci bardzo !!! Jadę z samego rana bo później do pracy ... także pewnie w południe będzie wynik...
    Mam mega stresa chociaż i tak gdzieś nastawiona jestem ze może się nie udać ...
    zobaczymy w każdym razie :)
    Wiem co czujesz i każda z nas, która już testowała. Ja tez robiłam przed pracą. Robiłam w Alabie i mimo, że powiedzieli mi, że wynik może być dopiero następnego dnia to ja już od ok. 14 sprawdzałam co chwila. U mnie wyszlo jak wyszli, ale bardzo bym chciała, żeby u Ciebie było ok. Zresztą wszystkim dziewczynom tego życzę.

    Dorka81
  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 26 listopada 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny :)
    Kusi mnie żeby zrobić sikanca bo leży w szufladzie , oj jak kusi!!
    Chyba zrobię bo nie wytrzymie i już się nakręciłam :)

    palyna
  • Dorka81 Autorytet
    Postów: 457 162

    Wysłany: 26 listopada 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palyna wrote:
    Spotkanie i duuuzo wina na nim :)
    O tak i czerwonego i różowego, dla każdej coś dobrego A dla Mamusiek, które już wiedzą, że jest ok pyszne soczki:)

    Evitaz lubi tę wiadomość

    Dorka81
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 26 listopada 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palyna, kciuki zaciśnięte! :)

    Który jutro masz dpt?

    Ja zaczynam powoli wariować, a dopiero 4dpt.. Jakie sposoby na przyspieszenie? Praca nie pomaga.

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Dorka81 Autorytet
    Postów: 457 162

    Wysłany: 26 listopada 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evitaz wrote:
    Zrób na cito ( dopłaciłem 10 zł ) wynik w dwie godz był. trzeba wierzyć, trzymam mocno kciuki. Tez jutro powtarzam bete
    Evitaz, oby pięknie przyrastala. Na przyszłość dobrze wiedzieć o tym badaniu na cito:)

    Dorka81
‹‹ 161 162 163 164 165 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ