X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro- start listopad
Odpowiedz

In vitro- start listopad

Oceń ten wątek:
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 26 listopada 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WIK wrote:
    Dzieki za odpowiedzi. Poki co! Musi sie udac.
    Palyna, trzymam kciuki!

    Kasiu Tak mi przykro :( Ja mialam tez ostatnio ciezkie chwile. To wszystko jest bardzo ciezkie..
    Straszne jest to, że tak bardzo musimy cierpieć, oby wszystko zakończyło się szczęśliwie... ja jak czytam ilu się nie udaje to invitro to jestem coraz bardziej tym wszystkim przerażona.. :(
    Ale trzeba zacisnać zęby i walczyć dalej!

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Palyna, kciuki zaciśnięte! :)

    Który jutro masz dpt?

    Ja zaczynam powoli wariować, a dopiero 4dpt.. Jakie sposoby na przyspieszenie? Praca nie pomaga.

    Czekania jest najgorsze!!! Mnie najlepiej chyba zamknac bez dostepu do internetu i testów! Moze wyjechać gdzieś bez zasięgu i sklepów ;)

  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 26 listopada 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mao wrote:
    Straszne jest to, że tak bardzo musimy cierpieć, oby wszystko zakończyło się szczęśliwie... ja jak czytam ilu się nie udaje to invitro to jestem coraz bardziej tym wszystkim przerażona.. :(
    Ale trzeba zacisnać zęby i walczyć dalej!

    InVitro, zresztą naturalna ciąża też, jak jest wszystko dobrze, nie zawsze się udaje od razu. Można powiedzieć, że to loteria, ale dobre nastawienie i pozytywna głowa na pewno ułatwiają :)

    Ja po złej passie tutaj też miałam taki spadek wiary, ale to kwestia indywidualna każdej z nas. Trzeba być świadomym, że może się nie udać, bo tak po prostu się zdarza, ale wierzyć :)

    Ale mądrości, jak na spanikowaną, gotową testować choćby zaraz :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2018, 20:33

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 26 listopada 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    InVitro, zresztą naturalna ciąża też, jak jest wszystko dobrze, nie zawsze się udaje od razu. Można powiedzieć, że to loteria, ale dobre nastawienie i pozytywna głowa na pewno ułatwiają :)

    Ja po złej passie tutaj też miałam taki spadek wiary, ale to kwestia indywidualna każdej z nas. Trzeba być świadomym, że może się nie udać, bo tak po prostu się zdarza, ale wierzyć :)

    Ale mądrości, jak na spanikowaną, gotową testować choćby zaraz :p

    Ale Haniu to jest dobry znak... bo jak kobieta, która jest już w ciąży napisŁaś :) bo takoe rzeczy słyszałam zazwyczaj od koleżanek które mają bobasy :) może się nie udać, trzeba wierzyć :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2018, 20:37

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 26 listopada 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Palyna, kciuki zaciśnięte! :)

    Który jutro masz dpt?

    Ja zaczynam powoli wariować, a dopiero 4dpt.. Jakie sposoby na przyspieszenie? Praca nie pomaga.
    Ja to juz dawno sluchajcie zwariowalam ,w sobote plakalam ze jest 8 dni po i beta nie wyszla.... ale siadalm na spokojnie policzylam i okazalo się ze bylo 7 dni po :) Mowie wam hardcore :)
    Dziś już jest 9 dni po transferze , chyba zrobie kurde bo nie wytzrymam :)
    Nawet jak nie wyjdzie to jutro i tak beta prawde mi powie :)

    palyna
  • bz10 Autorytet
    Postów: 1693 1683

    Wysłany: 26 listopada 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palyna powodzenia jutro!! Pamiętaj ze forum czeka na wyniki :-)

    palyna, Dorka81, Berbeć lubią tę wiadomość

    5 lat starań, niedoczynność tarczycy, hashimoto, wysoka prolaktyna, endometrioza IIst.13.XI transfer 2BB :-(, 04.II crio 2AB :-( , crio 04.04, 5dpt-23,2; 7dpt-70; 9dpt-209; 19dpt- 6194; 26dpt ❤️ :-) l22n4z17e4pubq4y.png
  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 26 listopada 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uda nam się wszystkim!
    Nie teraz to za miesiąc, nie za miesiąc to za dwa :)
    Ja wam mówie!!! :)

    palyna
  • Dorka81 Autorytet
    Postów: 457 162

    Wysłany: 26 listopada 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palyna wrote:
    Dziękuje dziewczyny :)
    Kusi mnie żeby zrobić sikanca bo leży w szufladzie , oj jak kusi!!
    Chyba zrobię bo nie wytrzymie i już się nakręciłam :)
    Nie rób :) wytrzymaj

    Dorka81
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 26 listopada 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WIK wrote:
    Czekania jest najgorsze!!! Mnie najlepiej chyba zamknac bez dostepu do internetu i testów! Moze wyjechać gdzieś bez zasięgu i sklepów ;)
    Ja nie wiem jak podejdę do testowania po invitro... ale po IUI nie chciałam, aby godzina "zero" nadeszła... bo dobrze się czułam z nadzieją, że może kropek rośnie we mnie... mi zawsze do testowania czas leciał błyskawicznie, może przez to, że tak potwornie się go bałam...

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • Dorka81 Autorytet
    Postów: 457 162

    Wysłany: 26 listopada 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Palyna, kciuki zaciśnięte! :)

    Który jutro masz dpt?

    Ja zaczynam powoli wariować, a dopiero 4dpt.. Jakie sposoby na przyspieszenie? Praca nie pomaga.
    Więcej pracy ;) żartuje, mnie tez było ciężko wytrzymać dlatego zrobiłam w 8 dpt. Rozumiem Cię doskonale, mnie powstrzymywania myśl, że zbytvwczesniebtobszkoda i czasu i nerwów;) no i nie po drodze było mi do laboratorium hahaha

    Dorka81
  • aprill Autorytet
    Postów: 899 572

    Wysłany: 26 listopada 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Ja zaczynam powoli wariować, a dopiero 4dpt.. Jakie sposoby na przyspieszenie? Praca nie pomaga.

    Sposobu na przyspieszenie niestety nie mam... :( Ja o dziwo jestem spokojna, może dlatego że nic mnie nie boli w przeciwieństwie do poprzedniego transferu, kiedy przez ciągłe bóle miałam negatywne myśli.
    Co prawda dziś parę razy zaćmiło mnie podbrzusze ale narazie staram się o tym nie myśleć...

    Evitaz czy betę robiłaś w jakimś sieciowym punkcie pobrań? Pytam w kontekście dopłaty do cito. Ja zazwyczaj robię w Alabie, ciekawe czy tam jest taka opcja

    km5svcqgdjp9orqj.png
    20.05.2019 - FET blastka 5.1.2 - beta: 9dpt 62,5; 11dpt 152; 13dpt 396; 16dpt 1237; 22dpt 8563
    został 1 ❄️4.2.2
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palyna wrote:
    Ja mam zastrzyki , biorę prolutex .
    Ale czy transfer będzie sukcesem okaże się jutro ...
    Trzymamy kciuki i czekamy.

  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 26 listopada 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aprill wrote:
    Sposobu na przyspieszenie niestety nie mam... :( Ja o dziwo jestem spokojna, może dlatego że nic mnie nie boli w przeciwieństwie do poprzedniego transferu, kiedy przez ciągłe bóle miałam negatywne myśli.
    Co prawda dziś parę razy zaćmiło mnie podbrzusze ale narazie staram się o tym nie myśleć...

    Evitaz czy betę robiłaś w jakimś sieciowym punkcie pobrań? Pytam w kontekście dopłaty do cito. Ja zazwyczaj robię w Alabie, ciekawe czy tam jest taka opcja

    Ja dopłacałam w placówce, która współpracuje z Synveo (laboratorium). Koszt 5 zł, ale nie miałam gwarancji 3 h, tylko, chyba dłużej.

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Evitaz Autorytet
    Postów: 321 418

    Wysłany: 26 listopada 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aprill wrote:
    Sposobu na przyspieszenie niestety nie mam... :( Ja o dziwo jestem spokojna, może dlatego że nic mnie nie boli w przeciwieństwie do poprzedniego transferu, kiedy przez ciągłe bóle miałam negatywne myśli.
    Co prawda dziś parę razy zaćmiło mnie podbrzusze ale narazie staram się o tym nie myśleć...

    Evitaz czy betę robiłaś w jakimś sieciowym punkcie pobrań? Pytam w kontekście dopłaty do cito. Ja zazwyczaj robię w Alabie, ciekawe czy tam jest taka opcja
    Ja w takiej przychodni dużej, maja swoje laboratorium. Tam najbliżej mam

    uwo9skjoogetrb32.png
    Niedrożne jajowody, 35 lat, 1 dziecko, crio transfer 12.11, testuje 23.11 , 11dpt beta 447,4, 15dpt beta 2897, ❤️❤️ Biją, 20 tc [*], [*], 18.08start II procedury, 30.08 puncja. 02.09 transfer jednego zarodeczka, 13.09 piątek testuje 2 ❄️, 11dpt 182,6, 15 dpt 1610, 28 dpt ❤️
  • klopsik Autorytet
    Postów: 301 398

    Wysłany: 26 listopada 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś po kriotransferze odczuwała duszności? Transfer miałam w sobotę a kolejny wieczór mam wrażenie, że wieczorem mi się ciężko oddycha. Nie wiem, czy to stresowe już jakieś

    06IRp2.png
  • Evitaz Autorytet
    Postów: 321 418

    Wysłany: 26 listopada 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klopsik ja nie miałam duszności

    uwo9skjoogetrb32.png
    Niedrożne jajowody, 35 lat, 1 dziecko, crio transfer 12.11, testuje 23.11 , 11dpt beta 447,4, 15dpt beta 2897, ❤️❤️ Biją, 20 tc [*], [*], 18.08start II procedury, 30.08 puncja. 02.09 transfer jednego zarodeczka, 13.09 piątek testuje 2 ❄️, 11dpt 182,6, 15 dpt 1610, 28 dpt ❤️
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 26 listopada 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klopsik wrote:
    Dziewczyny, czy któraś po kriotransferze odczuwała duszności? Transfer miałam w sobotę a kolejny wieczór mam wrażenie, że wieczorem mi się ciężko oddycha. Nie wiem, czy to stresowe już jakieś
    Może to od jakiś leków...?

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • aprill Autorytet
    Postów: 899 572

    Wysłany: 26 listopada 2018, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klopsik ja miałam jeden taki dzień że miałam wrażenie że mi się ciężko oddycha, chyba 1dpt to było jeśli dobrze pamiętam. Pierwsza była myśl że to zakrzep bo o nim piszą w ulotce Luteiny, ale przeszło na szczęście

    km5svcqgdjp9orqj.png
    20.05.2019 - FET blastka 5.1.2 - beta: 9dpt 62,5; 11dpt 152; 13dpt 396; 16dpt 1237; 22dpt 8563
    został 1 ❄️4.2.2
  • klopsik Autorytet
    Postów: 301 398

    Wysłany: 26 listopada 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę 2xprolutex, 3x lutinus i acard, chyba standard. Mam tak drugi wieczór z rzędu wieczorem. Serio, może to już nerwy:/

    06IRp2.png
  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 26 listopada 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klopsik wrote:
    Ja biorę 2xprolutex, 3x lutinus i acard, chyba standard. Mam tak drugi wieczór z rzędu wieczorem. Serio, może to już nerwy:/
    A ja obstawiam ze to Acard , moje koleżanka tak miała przy nim j musiała odstawić takie maila duszności

    klopsik lubi tę wiadomość

    palyna
‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ