X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro- start listopad
Odpowiedz

In vitro- start listopad

Oceń ten wątek:
  • Martinka Autorytet
    Postów: 2501 2672

    Wysłany: 7 listopada 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WIK wrote:
    Dziękuje bardzo. Niestety nic mi nie dali :(
    To kup sobie jak będziesz w Pl. Nospa jest bez recepty

    0901d7c722.png
  • adgam Ekspertka
    Postów: 204 84

    Wysłany: 7 listopada 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybitwa wrote:
    moje Kochane dziewczyny!!! (rebe,wróciłaś. hurra!!)
    bardzo szybko przeczytalam kilka ostatnich stron z dzis wiec prosze wybaczcie, ze nie odpisze kazdej z osobna,ale było mi tak miło ze tak wiele z Was trzymało dzisiaj kciuki!!!
    chyba zdzialalyscie cuda ! iskierka jest juz w brzuchu, leze sobie wlasnie w domu ppd kocykiem i delektuje sie tym przedziwnym uczuciem! Magia!
    Podano mi blastocyste z oznaczeniem 1.2 (doktor powiedzial tylko ze dobrej jakosci,wiecie cos na temat tych oznaczen??)
    Jak wiecie mialam 3 zarodki,okazalo sie ze wszystkie dotrwaly!!! jednak pozostawili je na obserwacji do jutra i jutro ma zadzwonic laboratorium i poinformowac ostatecznie ile pojdzie ja zimowisko ;) (lubie to sformulowanie haha!)
    takze jestesmy bardzo szczesliwi,nie liczylam ze pozostale dotrwaja rowniez.
    Sam zabieg był malo przyjemny bo a)niesamowicie chcialo mi sie siku jak mi cisneli po brzuchu USG
    b) mam szpilkowate ujscie macicy i ciezko było wprowadzic ta rurke czy to to tam jest;)
    a jak juz zobaczylam na usg ta mala kropeczke to puscilam taka bekse ze hej ;)

    potem 10 min lezenia.siusiu i znow z15 min lezenia;)

    a teraz czekam z niecierpliwością na 16.11 mam zrobic test za 10 dni.nie bede wczesniej sikala,juz sobie to obiecalam.

    10 dpt to w porzadku żeby miec juz miarodajny wynik?

    O matko mam nadzieję ze kropelce spodoba sie u mnie i zostanie.

    Wszystko jeszcze raz na spokojnie przeczytam jutro. Jestem szczesliwa,ze tu do Was trafilam.

    p.s. slyszalam o tych sejmowych bzdurach az m gorąco sie w aucie zrobilo,co za banda idiotow.jestem pewna ze glosuja za czyms o czym w cholere nic a nic nie wiedza.nysla ze pobierzesz jedna komoreczke i masz dziecko? ludzie.... na szczęście maz mnie uspokoil powiedzial ze to tylko projekt jakiejs malej grupy poslow..

    Kochana!!!trzymam mocno kciuki na pewno kropce się spodoba

    Helenka_mała lubi tę wiadomość

    starania od 2013 r.
    pco, nadczynność tarczycy, wysoka prolaktyna
    wysokie AMH
    problem męski
    Bhcg 5dpt 15,7
    7dpt 88,9
    ❄️X14 w zapasie
  • adgam Ekspertka
    Postów: 204 84

    Wysłany: 7 listopada 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WIK wrote:
    Jest wszystko dobrze ponad 2, ale przydało by sie zbadać ft3 i ft4 jeszcze.
    Ft3 5 coś a fr4 19,0 no i tsh 1,3 wiec chyba ok

    starania od 2013 r.
    pco, nadczynność tarczycy, wysoka prolaktyna
    wysokie AMH
    problem męski
    Bhcg 5dpt 15,7
    7dpt 88,9
    ❄️X14 w zapasie
  • adgam Ekspertka
    Postów: 204 84

    Wysłany: 7 listopada 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybitwa 16m urodziny to będzie szczęśliwy dzień/miesiąc prezentów pełen pozytywnych bet

    starania od 2013 r.
    pco, nadczynność tarczycy, wysoka prolaktyna
    wysokie AMH
    problem męski
    Bhcg 5dpt 15,7
    7dpt 88,9
    ❄️X14 w zapasie
  • adgam Ekspertka
    Postów: 204 84

    Wysłany: 7 listopada 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helenka czy ty leczysz się w invicta Gdansk?

    starania od 2013 r.
    pco, nadczynność tarczycy, wysoka prolaktyna
    wysokie AMH
    problem męski
    Bhcg 5dpt 15,7
    7dpt 88,9
    ❄️X14 w zapasie
  • Helenka_mała Autorytet
    Postów: 335 297

    Wysłany: 7 listopada 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adgam, tak jest!
    Rybitwa, wzruszajace to co napisałaś! 3mam mocno kciuki aby kropek z Tobą został. Nie może być inaczej :)

    rocznik '85. AMH 1,3. Starania od 06.2017.Czynnik męski. Asthenozoospermia. Morfologia 3%, FDNA 8%. Invicta Gdańsk. Pierwsze ivf: 10.11.2018 - transfer blastki 4AB; 16.11 - bHCG - 46.28; 20.11 - bHCG - 285.81; ❄❄ w zapasie
    30.07.2019 - poród SN, dziewczynka <3
    18.07.2023 - kriotransfer 4BB, 24.07. bHCG <0,2 :(
    18.08.2023 - kriotransfer ostatniej blastki 2BB na cyklu naturalnym
    23.08.2023 - pozytywne testy, bHCG- 29,77
    24.08.2023 - bHCG- 63,90
    28.08.2023 - bHCG - 571,00 <3
  • Helenka_mała Autorytet
    Postów: 335 297

    Wysłany: 7 listopada 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adgam widzę teraz ze Ty też :)

    rocznik '85. AMH 1,3. Starania od 06.2017.Czynnik męski. Asthenozoospermia. Morfologia 3%, FDNA 8%. Invicta Gdańsk. Pierwsze ivf: 10.11.2018 - transfer blastki 4AB; 16.11 - bHCG - 46.28; 20.11 - bHCG - 285.81; ❄❄ w zapasie
    30.07.2019 - poród SN, dziewczynka <3
    18.07.2023 - kriotransfer 4BB, 24.07. bHCG <0,2 :(
    18.08.2023 - kriotransfer ostatniej blastki 2BB na cyklu naturalnym
    23.08.2023 - pozytywne testy, bHCG- 29,77
    24.08.2023 - bHCG- 63,90
    28.08.2023 - bHCG - 571,00 <3
  • adgam Ekspertka
    Postów: 204 84

    Wysłany: 7 listopada 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helenka_mała wrote:
    Adgam widzę teraz ze Ty też :)
    Ale super;)ze ktoś z tej samej kliniki, a jesteś z Gd? Jaki lekarz Cię prowadzi bo mnie dr Hasik

    starania od 2013 r.
    pco, nadczynność tarczycy, wysoka prolaktyna
    wysokie AMH
    problem męski
    Bhcg 5dpt 15,7
    7dpt 88,9
    ❄️X14 w zapasie
  • adgam Ekspertka
    Postów: 204 84

    Wysłany: 7 listopada 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W klinice jesteśmy od września i dopiero tera się ruszyło dziś Zapladniali 15komorek I transfer mam w poniedziałek

    starania od 2013 r.
    pco, nadczynność tarczycy, wysoka prolaktyna
    wysokie AMH
    problem męski
    Bhcg 5dpt 15,7
    7dpt 88,9
    ❄️X14 w zapasie
  • alca Autorytet
    Postów: 345 143

    Wysłany: 7 listopada 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybitwa wrote:
    moje Kochane dziewczyny!!! (rebe,wróciłaś. hurra!!)
    bardzo szybko przeczytalam kilka ostatnich stron z dzis wiec prosze wybaczcie, ze nie odpisze kazdej z osobna,ale było mi tak miło ze tak wiele z Was trzymało dzisiaj kciuki!!!
    chyba zdzialalyscie cuda ! iskierka jest juz w brzuchu, leze sobie wlasnie w domu ppd kocykiem i delektuje sie tym przedziwnym uczuciem! Magia!
    Podano mi blastocyste z oznaczeniem 1.2 (doktor powiedzial tylko ze dobrej jakosci,wiecie cos na temat tych oznaczen??)
    Jak wiecie mialam 3 zarodki,okazalo sie ze wszystkie dotrwaly!!! jednak pozostawili je na obserwacji do jutra i jutro ma zadzwonic laboratorium i poinformowac ostatecznie ile pojdzie ja zimowisko ;) (lubie to sformulowanie haha!)
    takze jestesmy bardzo szczesliwi,nie liczylam ze pozostale dotrwaja rowniez.
    Sam zabieg był malo przyjemny bo a)niesamowicie chcialo mi sie siku jak mi cisneli po brzuchu USG
    b) mam szpilkowate ujscie macicy i ciezko było wprowadzic ta rurke czy to to tam jest;)
    a jak juz zobaczylam na usg ta mala kropeczke to puscilam taka bekse ze hej ;)

    potem 10 min lezenia.siusiu i znow z15 min lezenia;)

    a teraz czekam z niecierpliwością na 16.11 mam zrobic test za 10 dni.nie bede wczesniej sikala,juz sobie to obiecalam.

    10 dpt to w porzadku żeby miec juz miarodajny wynik?

    O matko mam nadzieję ze kropelce spodoba sie u mnie i zostanie.

    Wszystko jeszcze raz na spokojnie przeczytam jutro. Jestem szczesliwa,ze tu do Was trafilam.

    Twój entuzjazm jest wzruszający... aż trochę zazdroszczę.

    4 lata starań i jedna ciąża biochemiczna i jedno poronienie,
    mutacja MTHFR,
    niedoczynność tarczycy,
    leczenie immunologiczne

    IFV ICSI w Fertimedica Warszawa,
    punkcja 29.08, 2 blastocysty, 2 nieudane transfery
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i masz przeziebilam pecherz :( znacie jakies domowe sposoby ?

  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 7 listopada 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polawola wrote:
    Ja też mam tak planowana punkcję:) może będziemy miały bliźnięta;)
    Tego nam życzę :)!!!!

    palyna
  • Helenka_mała Autorytet
    Postów: 335 297

    Wysłany: 7 listopada 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mieszkam w trójmieście, do kliniki mam 200 km. Ja też u dr Hasik a transfer mam w sobotę :)

    rocznik '85. AMH 1,3. Starania od 06.2017.Czynnik męski. Asthenozoospermia. Morfologia 3%, FDNA 8%. Invicta Gdańsk. Pierwsze ivf: 10.11.2018 - transfer blastki 4AB; 16.11 - bHCG - 46.28; 20.11 - bHCG - 285.81; ❄❄ w zapasie
    30.07.2019 - poród SN, dziewczynka <3
    18.07.2023 - kriotransfer 4BB, 24.07. bHCG <0,2 :(
    18.08.2023 - kriotransfer ostatniej blastki 2BB na cyklu naturalnym
    23.08.2023 - pozytywne testy, bHCG- 29,77
    24.08.2023 - bHCG- 63,90
    28.08.2023 - bHCG - 571,00 <3
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 7 listopada 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszki powiedzcie co o tym myslicie te ktore mialy hiperke jajniki po 8 cm trohe plynu w macicy liczne torbielki jak to u was wygladalo ?? Musze jutro z klinika sie skontaktowac

    7b0f9c1e19.png
  • adgam Ekspertka
    Postów: 204 84

    Wysłany: 8 listopada 2018, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helenka_mała wrote:
    Nie mieszkam w trójmieście, do kliniki mam 200 km. Ja też u dr Hasik a transfer mam w sobotę :)
    Ale super ja jestem zadowolona z tej dr fajna babka to będę trzymała mocno kciuki za sobotę a ja mam transfer w poniedziałek i ona nie pracuje z tego co mi wiadomo ciekawe jaki lekarz będzie to będziemy podobnie testować :)

    starania od 2013 r.
    pco, nadczynność tarczycy, wysoka prolaktyna
    wysokie AMH
    problem męski
    Bhcg 5dpt 15,7
    7dpt 88,9
    ❄️X14 w zapasie
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4219

    Wysłany: 8 listopada 2018, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    truskawa wrote:
    No i masz przeziebilam pecherz :( znacie jakies domowe sposoby ?
    Dużo pij wody z cytryna. Dużo tzn.na początek 2l przez pierwszą godzinę. Potem pij tak, żeby drugie 2l do wieczora wypić. Do tego herbata z pokrzywy. Nie pamiętam na jakim etapie jesteś, ale możesz też wypić napar z imbiru, tylko uważaj, działa rozkurczowo na macicę.

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4219

    Wysłany: 8 listopada 2018, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana ana wrote:
    Dziękuję dziewczyny za ciepłe słowa :)
    Lekarz stwierdził że wynik nie jest jednoznaczny na tym etapie a badania miały na celu weryfikację hormonalną. Dzisiaj mam znowu wziąć 1/8 ovitrelle i powtórzyć betę 13.
    Tak bardzo chcę wierzyć że to jeszcze nie koniec mojej historii z kropkiem i że zostanie z nami.
    Miałaś też wcześniej ovitrell? Dziwne to trochę, bo przecież do 14 dni może być w organizmie i podnosić bete. Słyszałam o lekarzu, który daje pacjenta ovitrell potem każe im robić betę i mówi, że były w ciąży tylko poroniły. Mam nadzieję, że to nie ten lekarz.

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Dużo pij wody z cytryna. Dużo tzn.na początek 2l przez pierwszą godzinę. Potem pij tak, żeby drugie 2l do wieczora wypić. Do tego herbata z pokrzywy. Nie pamiętam na jakim etapie jesteś, ale możesz też wypić napar z imbiru, tylko uważaj, działa rozkurczowo na macicę.

    Dziekuje wyladowalam w szpitalu w nocy. Bo sikalam krwia a bol byl nie do zniesiesienia. Wypisall miantybiotyk ale nie wykupilam go bo jakos nie dokonca mu ufalam. Wzielam 2 tabletki paracetamolu i zasnelam. Do tego zurawix i wit. C, duzo soku z zurawiny. Troche mnie boli jeszcze i nie sikam krwia ale w porownaniu do tego co bylo w nocy to luksus.

  • Ana ana Autorytet
    Postów: 545 295

    Wysłany: 8 listopada 2018, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Miałaś też wcześniej ovitrell? Dziwne to trochę, bo przecież do 14 dni może być w organizmie i podnosić bete. Słyszałam o lekarzu, który daje pacjenta ovitrell potem każe im robić betę i mówi, że były w ciąży tylko poroniły. Mam nadzieję, że to nie ten lekarz.

    Mam nadzieję że nie trafiłam na tego typu wariata. Brałam ovitrelle X2 przed punkcja i w 1/8 ampułki w 4dpt i teraz znając moje wyniki znowu zalecił 1/8 ampułki. Kolejną betę kazał zrobić 13.11 i do tego czasu dalej przyjmować progesteron i luteinę.
    Chciałam zrobić betę jutro ale teraz po wczorajszym ovitrelle to nie ma sensu. Muszę czekać do 13....ehhh

    starania od 06.2015
    hsg - lewy jajowód niedrożny, histeroskopia ok, czynnik męski ok
    CLO (10 cykli)
    IUI 03.09.2018 :(
    IVF I 10.2018 - 2 zarodki 8A CB :(
    IVF II 02.2019 - 2 kruszynki ze mną, beta 22.02 - 4,9
    ❄❄
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4219

    Wysłany: 8 listopada 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana ana wrote:
    Mam nadzieję że nie trafiłam na tego typu wariata. Brałam ovitrelle X2 przed punkcja i w 1/8 ampułki w 4dpt i teraz znając moje wyniki znowu zalecił 1/8 ampułki. Kolejną betę kazał zrobić 13.11 i do tego czasu dalej przyjmować progesteron i luteinę.
    Chciałam zrobić betę jutro ale teraz po wczorajszym ovitrelle to nie ma sensu. Muszę czekać do 13....ehhh
    W jakim celu każe Ci brać ovitrell?

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ