Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start sierpień 2018
Odpowiedz

In vitro start sierpień 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Em11 wrote:
    Tak się zastanawiam czy po punkcji brać L4?Po transferze to wiadomo a po punkcji co radzicie?
    A.mialas juz kiedys narkoze ?

    Em11 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Em ile razy byłaś na usg ?

  • Em11 Autorytet
    Postów: 1004 418

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć wrote:
    A.mialas juz kiedys narkoze ?
    Przy laparoskopii i czułam się bardzo dobrze.

    Starania od 2016. Laparoskopia w 2018-niedrożne jajowody. Partner nasienie ok. AMH-3,27.
    - 04.09-punkcja
    - 09.09- transfer (mamy jeszcze dwa mrozaczki)
    - 19.09 - beta :(
    - 09.11-II transfer(mamy jeszcze jednego mrozaczku)
    - 16.11. 2018 beta 83, 19.11 beta 407, 26.11 beta 4637
    - 2019 na świat przyszła nasza córka
    - czerwiec 2020 - ciąża pozamaciczna
  • Em11 Autorytet
    Postów: 1004 418

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć wrote:
    Em ile razy byłaś na usg ?
    Dzisiaj był drugi raz,trzeci będzie w niedzielę.

    Starania od 2016. Laparoskopia w 2018-niedrożne jajowody. Partner nasienie ok. AMH-3,27.
    - 04.09-punkcja
    - 09.09- transfer (mamy jeszcze dwa mrozaczki)
    - 19.09 - beta :(
    - 09.11-II transfer(mamy jeszcze jednego mrozaczku)
    - 16.11. 2018 beta 83, 19.11 beta 407, 26.11 beta 4637
    - 2019 na świat przyszła nasza córka
    - czerwiec 2020 - ciąża pozamaciczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo próbuje wyczaic kiedy ja moge miec. A jaki długo jezdzilas na te podglady ?
    Co do punkcji... no trudno powiedzieć, moze.bolec brzuch z tego co dziewczyny mowily, ja osobiscie obawiam się narkozy, bo zle znoszę. Gdybym miała Ci doradzić to do konca tygodnia bym wzięła. No chyba ze chcesz poczekac do rana i w srode leciec do rodzinnego, ja wole.od specjalisty wziac, zeby mi się nikt nie czepial.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyslalam ci zaproszenie :)

  • Em11 Autorytet
    Postów: 1004 418

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, przyjęłam:).W 5 dniu cyklu było pierwsze USG,wtedy już brałam gonapepryl i gonal

    Starania od 2016. Laparoskopia w 2018-niedrożne jajowody. Partner nasienie ok. AMH-3,27.
    - 04.09-punkcja
    - 09.09- transfer (mamy jeszcze dwa mrozaczki)
    - 19.09 - beta :(
    - 09.11-II transfer(mamy jeszcze jednego mrozaczku)
    - 16.11. 2018 beta 83, 19.11 beta 407, 26.11 beta 4637
    - 2019 na świat przyszła nasza córka
    - czerwiec 2020 - ciąża pozamaciczna
  • emka29 Autorytet
    Postów: 1127 954

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja melduje się na pokładzie :)

    Wiek 31 Novum 4 ICSI protokół długi 28.08 wizyta startowa

    Em11, japonka lubią tę wiadomość

    12.05.2016 ciąża pozamaciczna :(
    18.04.2017 7 tc serce przestało bić :(
    20.01.2018 7tc serce przestało bić :(
    28.01.2020 KD blastka 3BB ❤🤰
    1.06.2020 zdrowa 👨‍👩‍👧
    12.10.2020 ❤ Dominika
    km5suay3h4up5iou.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Em11 wrote:
    Dziękuję, przyjęłam:).W 5 dniu cyklu było pierwsze USG,wtedy już brałam gonapepryl i gonal
    To.kiedy.miałaś to.pierwsze usg? Ile dni temu

  • Em11 Autorytet
    Postów: 1004 418

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8 dni temu było pierwsze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2018, 22:32

    Starania od 2016. Laparoskopia w 2018-niedrożne jajowody. Partner nasienie ok. AMH-3,27.
    - 04.09-punkcja
    - 09.09- transfer (mamy jeszcze dwa mrozaczki)
    - 19.09 - beta :(
    - 09.11-II transfer(mamy jeszcze jednego mrozaczku)
    - 16.11. 2018 beta 83, 19.11 beta 407, 26.11 beta 4637
    - 2019 na świat przyszła nasza córka
    - czerwiec 2020 - ciąża pozamaciczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka29 wrote:
    To i ja melduje się na pokładzie :)

    Wiek 31 Novum 4 ICSI protokół długi 28.08 wizyta startowa
    Hej, jutro Cię dopisze :)
    I jak tam po wizycie startowej?

  • Em11 Autorytet
    Postów: 1004 418

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To źle policzyłam było już 3USG-24.08,28.08 i dzisiaj.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2018, 22:36

    Starania od 2016. Laparoskopia w 2018-niedrożne jajowody. Partner nasienie ok. AMH-3,27.
    - 04.09-punkcja
    - 09.09- transfer (mamy jeszcze dwa mrozaczki)
    - 19.09 - beta :(
    - 09.11-II transfer(mamy jeszcze jednego mrozaczku)
    - 16.11. 2018 beta 83, 19.11 beta 407, 26.11 beta 4637
    - 2019 na świat przyszła nasza córka
    - czerwiec 2020 - ciąża pozamaciczna
  • Em11 Autorytet
    Postów: 1004 418

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć,Ty jeszczw nie byłaś na USG,tak?

    Starania od 2016. Laparoskopia w 2018-niedrożne jajowody. Partner nasienie ok. AMH-3,27.
    - 04.09-punkcja
    - 09.09- transfer (mamy jeszcze dwa mrozaczki)
    - 19.09 - beta :(
    - 09.11-II transfer(mamy jeszcze jednego mrozaczku)
    - 16.11. 2018 beta 83, 19.11 beta 407, 26.11 beta 4637
    - 2019 na świat przyszła nasza córka
    - czerwiec 2020 - ciąża pozamaciczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Em11 wrote:
    Berbeć,Ty jeszczw nie byłaś na USG,tak?
    Czyli będziesz miała az 4 razy. Ja jeszcze nie bylam. Bardzo jestem ciekawa jak to.sie u.mnie potoczy. Ty we wtorek punkcje a ja pierwszy podgląd.

  • emka29 Autorytet
    Postów: 1127 954

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć wrote:
    Hej, jutro Cię dopisze :)
    I jak tam po wizycie startowej?
    Zapladniamy wszystkie komórki.
    Od dzisiaj biorę:
    -gonapeptyl
    -wit E 1200
    -3×2 magnez
    -wit d3 4000
    -b-right
    -metylowany kwas foliowy
    -koenzym Q10 60mg

    Następna wizyta 14 września :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2018, 22:41

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    12.05.2016 ciąża pozamaciczna :(
    18.04.2017 7 tc serce przestało bić :(
    20.01.2018 7tc serce przestało bić :(
    28.01.2020 KD blastka 3BB ❤🤰
    1.06.2020 zdrowa 👨‍👩‍👧
    12.10.2020 ❤ Dominika
    km5suay3h4up5iou.png
  • Em11 Autorytet
    Postów: 1004 418

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć wrote:
    Czyli będziesz miała az 4 razy. Ja jeszcze nie bylam. Bardzo jestem ciekawa jak to.sie u.mnie potoczy. Ty we wtorek punkcje a ja pierwszy podgląd.
    Czyli obie będziemy mieć stresujący dzień.

    Starania od 2016. Laparoskopia w 2018-niedrożne jajowody. Partner nasienie ok. AMH-3,27.
    - 04.09-punkcja
    - 09.09- transfer (mamy jeszcze dwa mrozaczki)
    - 19.09 - beta :(
    - 09.11-II transfer(mamy jeszcze jednego mrozaczku)
    - 16.11. 2018 beta 83, 19.11 beta 407, 26.11 beta 4637
    - 2019 na świat przyszła nasza córka
    - czerwiec 2020 - ciąża pozamaciczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Em11 wrote:
    Czyli obie będziemy mieć stresujący dzień.
    Nooo. A Ty masz.pierwszą punkcje tak ?

  • Em11 Autorytet
    Postów: 1004 418

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka29 wrote:
    Zapladniamy wszystkie komórki.
    Od dzisiaj biorę:
    -gonapeptyl
    -wit E 1200
    -3×2 magnez
    -wit d3 4000
    -b-right
    -metylowany kwas foliowy
    -koenzym Q10 60mg

    Następna wizyta 14 września :)
    Też mam mieć wszystkie zapłodnione,u mnie jest podejrzenie uszkodzeń genetycznych.

    Starania od 2016. Laparoskopia w 2018-niedrożne jajowody. Partner nasienie ok. AMH-3,27.
    - 04.09-punkcja
    - 09.09- transfer (mamy jeszcze dwa mrozaczki)
    - 19.09 - beta :(
    - 09.11-II transfer(mamy jeszcze jednego mrozaczku)
    - 16.11. 2018 beta 83, 19.11 beta 407, 26.11 beta 4637
    - 2019 na świat przyszła nasza córka
    - czerwiec 2020 - ciąża pozamaciczna
  • Em11 Autorytet
    Postów: 1004 418

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć wrote:
    Nooo. A Ty masz.pierwszą punkcje tak ?
    Tak,stres już jest,moje pęcherzyki lubią w pewnym momencie się zatrzymać,na prawym miałam ostatnio 4 a dzisiaj na USG już tylko 3.

    Starania od 2016. Laparoskopia w 2018-niedrożne jajowody. Partner nasienie ok. AMH-3,27.
    - 04.09-punkcja
    - 09.09- transfer (mamy jeszcze dwa mrozaczki)
    - 19.09 - beta :(
    - 09.11-II transfer(mamy jeszcze jednego mrozaczku)
    - 16.11. 2018 beta 83, 19.11 beta 407, 26.11 beta 4637
    - 2019 na świat przyszła nasza córka
    - czerwiec 2020 - ciąża pozamaciczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka29 wrote:
    Zapladniamy wszystkie komórki.
    Od dzisiaj biorę:
    -gonapeptyl
    -wit E 1200
    -3×2 magnez
    -wit d3 4000
    -b-right
    -metylowany kwas foliowy
    -koenzym Q10 60mg

    Następna wizyta 14 września :)
    No ja juz sobie kupiłam taki pojemniczek w aptece na tabletki, zeby nie zapominać i zeby mi.sie nie mylilo co juz wzięłam. Ja biore folian, prenatal uno, wit D 2000 i b12 .

‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ