Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start sierpień 2018
Odpowiedz

In vitro start sierpień 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najnowsze wieści z frontu....
    ciasteczko ma betę 400 , odpoczywa w domu na l4. Hurrraaa!

    Veri, Reni, anciaa, Nusieńka, nick nieaktualny, HanaMontana, malammi lubią tę wiadomość

  • Veri Autorytet
    Postów: 470 443

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć wrote:
    Najnowsze wieści z frontu....
    ciasteczko ma betę 400 , odpoczywa w domu na l4. Hurrraaa!
    No co za piczka, jak nas nastraszyła!
    Cudowne wieści! Ale się cieszę! :) :)
    Jak to nie można wierzyć w te głupie przyrosty...

    Dzięki Berbeć, się się podzieliłaś info z nami.

    qb3cg7rfwkxw9axa.png
  • kalade Autorytet
    Postów: 1983 1310

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć wrote:
    Najnowsze wieści z frontu....
    ciasteczko ma betę 400 , odpoczywa w domu na l4. Hurrraaa!
    Wiedziałam, że wszystko będzie dobrze!
    Mogłaby się u nas chociaż pokazać! :)

    Leoś (*)
    31.07 crio 4AB, 22dpt: serduszko 😍
    qb3c3e5e32vinlzd.png
  • kalade Autorytet
    Postów: 1983 1310

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veri wrote:
    No to super :) Daj znać koniecznie!
    Ja na betę podjadę jednak dzisiaj po 16, bo mi się jutro nie chce tym zawracać głowy rano, może sobie w końcu dłużej pośpię :)
    Co prawda wynik i tak będzie dopiero w sobotę, ale trudno.
    Jeszcze to przemyśle, bo już sama nie wiem czy robić czy nie:)
    To czekam na dobre wieści!

    Leoś (*)
    31.07 crio 4AB, 22dpt: serduszko 😍
    qb3c3e5e32vinlzd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalade wrote:
    Wiedziałam, że wszystko będzie dobrze!
    Mogłaby się u nas chociaż pokazać! :)
    a może niech nie wchodzi, będzie znowu czytać , rozmyślać i się przejmować. Najważniejsze, że jest w ciąży i że wszystko ok. ja ją rozumiem, choć nie wiem jak wytrzymuje bez wchodzenia na forum :P dla mnie to taki facebook teraz haha

    Veri, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • kalade Autorytet
    Postów: 1983 1310

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć wrote:
    a może niech nie wchodzi, będzie znowu czytać , rozmyślać i się przejmować. Najważniejsze, że jest w ciąży i że wszystko ok. ja ją rozumiem, choć nie wiem jak wytrzymuje bez wchodzenia na forum :P dla mnie to taki facebook teraz haha
    Hehe w sumie racja:) najważniejsze, że wszystko jest na dobrej drodze. Niech odpoczywa ile wlezie:))

    Veri, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Leoś (*)
    31.07 crio 4AB, 22dpt: serduszko 😍
    qb3c3e5e32vinlzd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mialyscie zawroty głowy po.gonapeptylu ?

  • bonnie1234 Autorytet
    Postów: 528 154

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć wrote:
    Też mialyscie zawroty głowy po.gonapeptylu ?
    Ja miałam.
    Zdarzały mi się też nagłe uderzenia ciepła...

  • bonnie1234 Autorytet
    Postów: 528 154

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    jak Wasza morfologia przy tych lekach? Wyszły mi leukocyty podwyższone i się zastanawiam, czy może to być efekt tych leków wszystkich.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie ale wśród działam niepożądanych są wymieniane. Ale co ? Da rade z tym żyć?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stymulację zacznę dopiero od 5 października, wcześniej dwa tygodnie gonapeptylu i 21 dni antyków jeszcze.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Em11 Autorytet
    Postów: 1004 418

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć wrote:
    Najnowsze wieści z frontu....
    ciasteczko ma betę 400 , odpoczywa w domu na l4. Hurrraaa!
    Może być autorką horroru:)Wszystkie nas przestraszyła.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 2016. Laparoskopia w 2018-niedrożne jajowody. Partner nasienie ok. AMH-3,27.
    - 04.09-punkcja
    - 09.09- transfer (mamy jeszcze dwa mrozaczki)
    - 19.09 - beta :(
    - 09.11-II transfer(mamy jeszcze jednego mrozaczku)
    - 16.11. 2018 beta 83, 19.11 beta 407, 26.11 beta 4637
    - 2019 na świat przyszła nasza córka
    - czerwiec 2020 - ciąża pozamaciczna
  • Em11 Autorytet
    Postów: 1004 418

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekałam u doktora P. 6h na monitoring,to jest jakieś szaleństwo.

    Starania od 2016. Laparoskopia w 2018-niedrożne jajowody. Partner nasienie ok. AMH-3,27.
    - 04.09-punkcja
    - 09.09- transfer (mamy jeszcze dwa mrozaczki)
    - 19.09 - beta :(
    - 09.11-II transfer(mamy jeszcze jednego mrozaczku)
    - 16.11. 2018 beta 83, 19.11 beta 407, 26.11 beta 4637
    - 2019 na świat przyszła nasza córka
    - czerwiec 2020 - ciąża pozamaciczna
  • Em11 Autorytet
    Postów: 1004 418

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We wtorek ma być transfer,ale te moje jajeczka nierównomiernie rosną,jedne 15 drugie 12

    Starania od 2016. Laparoskopia w 2018-niedrożne jajowody. Partner nasienie ok. AMH-3,27.
    - 04.09-punkcja
    - 09.09- transfer (mamy jeszcze dwa mrozaczki)
    - 19.09 - beta :(
    - 09.11-II transfer(mamy jeszcze jednego mrozaczku)
    - 16.11. 2018 beta 83, 19.11 beta 407, 26.11 beta 4637
    - 2019 na świat przyszła nasza córka
    - czerwiec 2020 - ciąża pozamaciczna
  • Em11 Autorytet
    Postów: 1004 418

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć wrote:
    Też mialyscie zawroty głowy po.gonapeptylu ?
    Mnie głowa w drugim tygodniu stymulacji bardzo bolała, trwało to 4dni,teraz już przeszło.

    Starania od 2016. Laparoskopia w 2018-niedrożne jajowody. Partner nasienie ok. AMH-3,27.
    - 04.09-punkcja
    - 09.09- transfer (mamy jeszcze dwa mrozaczki)
    - 19.09 - beta :(
    - 09.11-II transfer(mamy jeszcze jednego mrozaczku)
    - 16.11. 2018 beta 83, 19.11 beta 407, 26.11 beta 4637
    - 2019 na świat przyszła nasza córka
    - czerwiec 2020 - ciąża pozamaciczna
  • anciaa Autorytet
    Postów: 1799 706

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Em11 wrote:
    Czekałam u doktora P. 6h na monitoring,to jest jakieś szaleństwo.

    Dlaczego aż 6h? Takiego opóźnienia to ja nigdy nie miałam przez tyle lat

    29 lat, starania od ponad 3 lat, insulinooporność, pcos
    02 - 10.2017 r. - 4 nieudane IUI
    08.08.2018r. - start IVF - długi protokół
    "Zawsze jest nadzieja dla tych, którzy próbują"
  • Em11 Autorytet
    Postów: 1004 418

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anciaa wrote:
    Dlaczego aż 6h? Takiego opóźnienia to ja nigdy nie miałam przez tyle lat
    Takie są kolekcji,od 16 jest monitoring,byłam o 12:30 i byłam 11.

    Starania od 2016. Laparoskopia w 2018-niedrożne jajowody. Partner nasienie ok. AMH-3,27.
    - 04.09-punkcja
    - 09.09- transfer (mamy jeszcze dwa mrozaczki)
    - 19.09 - beta :(
    - 09.11-II transfer(mamy jeszcze jednego mrozaczku)
    - 16.11. 2018 beta 83, 19.11 beta 407, 26.11 beta 4637
    - 2019 na świat przyszła nasza córka
    - czerwiec 2020 - ciąża pozamaciczna
  • anciaa Autorytet
    Postów: 1799 706

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Em11 wrote:
    Takie są kolekcji,od 16 jest monitoring,byłam o 12:30 i byłam 11.
    A to nie umawiasz się na godzinę konkretną tyko idziesz i czekasz. Najgorsza opcja jaka może być :(
    Lekarz coś mówił o tym, że jajeczka nierówne? Pytam bo nie wiem jak to powinno wyglądać.

    29 lat, starania od ponad 3 lat, insulinooporność, pcos
    02 - 10.2017 r. - 4 nieudane IUI
    08.08.2018r. - start IVF - długi protokół
    "Zawsze jest nadzieja dla tych, którzy próbują"
  • Em11 Autorytet
    Postów: 1004 418

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anciaa wrote:
    A to nie umawiasz się na godzinę konkretną tyko idziesz i czekasz. Najgorsza opcja jaka może być :(
    Lekarz coś mówił o tym, że jajeczka nierówne? Pytam bo nie wiem jak to powinno wyglądać.
    Lepiej żeby były mniej więcej takiej samej wielkości.W niedzielę kolejne USG

    Starania od 2016. Laparoskopia w 2018-niedrożne jajowody. Partner nasienie ok. AMH-3,27.
    - 04.09-punkcja
    - 09.09- transfer (mamy jeszcze dwa mrozaczki)
    - 19.09 - beta :(
    - 09.11-II transfer(mamy jeszcze jednego mrozaczku)
    - 16.11. 2018 beta 83, 19.11 beta 407, 26.11 beta 4637
    - 2019 na świat przyszła nasza córka
    - czerwiec 2020 - ciąża pozamaciczna
  • Em11 Autorytet
    Postów: 1004 418

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć,oczywiście po tylu godzinach czekania zapomniałam zapytać czy mam przed transferem na coś uważać.Jestem genialna.

    Starania od 2016. Laparoskopia w 2018-niedrożne jajowody. Partner nasienie ok. AMH-3,27.
    - 04.09-punkcja
    - 09.09- transfer (mamy jeszcze dwa mrozaczki)
    - 19.09 - beta :(
    - 09.11-II transfer(mamy jeszcze jednego mrozaczku)
    - 16.11. 2018 beta 83, 19.11 beta 407, 26.11 beta 4637
    - 2019 na świat przyszła nasza córka
    - czerwiec 2020 - ciąża pozamaciczna
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ