X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start styczeń 2018
Odpowiedz

In vitro start styczeń 2018

Oceń ten wątek:
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    b-c wrote:
    Klara- ja nie miałam zamiaru nikomu odradzać kliniki :) Po prostu napisałam, co mi nie pasowało. Znam kilka osób bardzo zadowolonych :) każdy musi znaleźć lekarza dla siebie :)
    Tak, wiem, dziękuję, że napisałaś o swoim przypadku :)

    BeladonnaBeladonna lubi tę wiadomość

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • Madzialenka29 Koleżanka
    Postów: 47 89

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Widzę że zaczynacie ivf w styczniu tak jak ja. 29 grudnia zaczynam stymulacje idę protokołem krótkim. W moim przypadku problem zdrowotny jest z strony męża(mało i słabe plemniczki). Do ivf podchodze w Gameta Gdyia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2017, 15:45

    Gameta Gdynia
    29lat - starania o 1 ciążę od 2014r
    oligoasthenozoospermia u męża stwierdzona -2015r
    ICIS start 28.12.2017
    4- ❄️ 5-dniowe
    6.02.2018 transfer❄️ 4AA
    14.02-beta 56.93
    16.02-beta 188.1
    USG-27.02 serduszko bije :) ciąża pojedyncza beta 13280
  • MilliSBB Autorytet
    Postów: 1089 302

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny..

    Pozwolicie ,że dołączę do Was.

    Podchodzimy do in vitro w Czechach w styczniu 2018.

    Bea77 lubi tę wiadomość

    "Szeptem na ucho powiem,że, ja ,ja się tego wyrzekam...wyrzekam bo,nikt tak tak pięknie nie mówił,że się boi miłości.."
    34cs





  • patus_ Przyjaciółka
    Postów: 69 57

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej,

    I ja dołączę :)
    Co prawda stymulacje zaczynam już jutro ale ze względu na pcos może się okazać że transfer bede miała dopiero w kolejnym cyklu.

    Klara Wysocka, b-c i ja jestem z wrocławskiego invimedu, od Gizlera. Też z polecenia i jak na razie nie mogę narzekać i również mam nadzieje, ze to była wyjątkowa sytuacja.
    Ale to fakt - po prostu trzeba trafić na swojego lekarza.
    Ja tak miałam z endokrynologiem - kilku na mojej drodze było..

    A w invimedzie jestem od grudnia zeszłego roku. W lipcu 1 IUI - niestety nie udane, teraz zdecydowaliśmy od razu do ivf bo w cyklach różnice reaguje na leki.
    Aa no i ze wzgledu na pcos być moze bedą mi pobierać komórki wcześniej aby w laboratorium dojrzewały.

    Invimed Wrocław
    PCOS, niedoczynność, hashimoto, leczymy się od grudnia 2016
    07.2017 - 1 IUI :(
    19.12.2017 - punkcja (IVM); 22.12.2017 - transfer 2 okruszków - beta 0,1 :(
    Został 1 bałwanek.
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patus, wysłałam zaproszenie, zaakceptuj proszę :-) Jesteś duży krok przede mną i gdybyś czasami mogła mi służyć dobrym słowem, byłabym wdzięczna. Chodzi o to, że jestesmy w tej samej klinice i jakoś łatwiej by mi było.
    Ja jestem u dr Wickiewicz, bardzo chciałam trafić do Gizlera, ale mój obecny gin współpracuje z Panią dr i polecił mi ją, więc trafiliśmy do niej.
    W chwili obecnej czekamy na wyniki wszystkich badań i dalsze decyzje, dalsze kroki będziemy podejmować na koniec grudnia.
    Mam nadzieję, że badania wyjdą ok i jak najszybciej rozpoczniemy procedurę.

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • patus_ Przyjaciółka
    Postów: 69 57

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara zaakceptowane :) Jak coś śmiało pisz :)

    Ja właśnie do Gizlera z polecenia trafiłam.
    Chociaż u niego sporo osób - dzisiaj byłam się zapisać bo muszę być na monitoringu w czw/pt to wyszło, że w czwartek już ma komplet a w piątek go nie ma .. ehh..
    Nic powiedzieli, żebym się z nim mailowo skontaktowała i czekam.


    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

    Invimed Wrocław
    PCOS, niedoczynność, hashimoto, leczymy się od grudnia 2016
    07.2017 - 1 IUI :(
    19.12.2017 - punkcja (IVM); 22.12.2017 - transfer 2 okruszków - beta 0,1 :(
    Został 1 bałwanek.
  • patus_ Przyjaciółka
    Postów: 69 57

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I witam resztę dziewczyn :))

    ROMA 39 lubi tę wiadomość

    Invimed Wrocław
    PCOS, niedoczynność, hashimoto, leczymy się od grudnia 2016
    07.2017 - 1 IUI :(
    19.12.2017 - punkcja (IVM); 22.12.2017 - transfer 2 okruszków - beta 0,1 :(
    Został 1 bałwanek.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas czynnik męski (mała koncentracja, ilość, morfo i ruch - ciągle coś się zmienia)

    U mnie też się coś znajdzie: Dodatnie ANA2, homocysteina 12, niedoczynność tarczycy :)

  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1347

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również ładnie się witam, fajnie że powstał tu taki wątek. Z mężem będziemy się przymierzac do in vitro w Krakowie w klinice Artvimed. Na razie nie znam szczegółów, w tym tygodniu na wizycie mamy omówić przyszły protokół, ostatnio doktor przebakiwal coś o początku stycznia, ale byliśmy wtedy w trakcie inseminacji. Z moich schorzeń tak jak w stopce Pcos, niewiadomego pochodzenia zrosty w macicy (usunięte podczas histeroskopii 3 miesiące temu), za to u męża problem z ruchliwoscia i morfologia plemników.

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • Onk_a Znajoma
    Postów: 17 13

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey :)
    i ja z chęcią dołącze do Was.
    Leczymy się w Invimed Wrocław u dr Gizlera. Podejście grudzień 2017 lub styczeń 2018 w zależności od reakcji na antykoncepcje...
    U Nas problem jest niewidomego pochodzenia, (najprawodpodobniej przeciwciała przeciwplemnikowe - wtórna niepłodność, choć 3 IUI nie przyniosły rezultatu)
    Pierwsza ciąża naturalnie,o drugą staramy się 3 lata... :(Od pytań kiedy drugie robi mi się niedobrze, a od Dziecka kiedy będę miał rodzeństwo bo koledzy mają... jest mi skutno.
    Zatem Witam i Powodzenia dla Nas !!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2017, 09:58

    Niepłodność wtórna idiopatyczna
    starania o 2 ciążę 2,5 roku
    3 IUI
  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1694 638

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się dołączam, chociaż leki na stymulacje zacznę brać z końcem grudnia tego roku, ale to juz tak jakby styczeń;D. Zaczynam z VitroLive Szczecin, u nas wyniki piękne jak mówi lekarz, jedyny problem to tak zapchane jajowody że niczym ich nie ruszy;/ i to jeszcze przy samym ujściu do macicy, więc zaczynamy walkę .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2017, 11:43

    Sylwia211987
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to może i ja się dołączę :) co prawda stymulacje do pierwszego podejscia rozpoczełam 4 dni temu ale wynik będzie znany w styczniu ;)

    za nami 23 miesiące staran, w tym 16cie na of. 6 nieudanych IUI, po laparoskopii kontrolnej.

    jedyny problem- słabe nasienie i mała ilośc plemników.
    do ivf a dokładniej do ICSI podchodzimy w Holandii w klinice w Leiden.

    pozdrawiam wszystkie spragnione maleństwa :)

    patylka lubi tę wiadomość

  • ka_tarzyna Autorytet
    Postów: 1324 616

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    zrobiłam małe porządki w apteczce i mam do odsprzedania:

    Estrofem 2mg, 1opak (pełne 28 tabl.), 1 opak. (rozpoczęte, 18 tabl.), ważność do 2020r. za cenę 15 PLN
    Lutinus 100mg, 11 tabl., ważność do 11.2019, za cenę 60PLN
    Prolutex 25mg zastrzyki, 1opak. (pełne 7 fiolek), 1opak. (rozpoczęte, 4 fiolki), ważność do 01.2019r., za cenę 250PLN
    Clostilbegyt 50mg, 9 tabl., ważność do 03.2021r., za 9 PLN
    Luteina 50 podjęzykowa, 1 opak. (pełne 30 tabl.), ważność do 05.2020 za 9 PLN
    DHEA Eljot 25mg, 1 opak. (pełne 30 tabl. ), 1 opak. (rozpoczęte 20 tabl.), ważność do 09.2018, za cenę 50 PLN
    Femibion Natal 1, 2 pełne opakowania, ważność do 06.2019r. za cenę 40 PLN

    Ceny są za całość (za pełne i rozpoczęte łącznie).

    I słoik ziół ojca Sroki nr 3 - gratis :-)

    Jestem z Warszawy, ewentualnie wysyłka.
    Gdyby ktoś był zainteresowany, to zapraszam na priv.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2017, 13:50

    gg643e5ei3b53o9s.png
    bl9cgu1rq4wedujs.png

    07.2019 drugi naturalsik :-)
    10.2017 naturalsik :-)
    Mam 4❄️
    4 IUI, 2IVF, 2 transfery, 3 poronienia
    AMH 1,3, nasienie zmienne, fragmentacja 38%
  • Ewee Autorytet
    Postów: 274 125

    Wysłany: 16 grudnia 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwas wrote:
    Również ładnie się witam, fajnie że powstał tu taki wątek. Z mężem będziemy się przymierzac do in vitro w Krakowie w klinice Artvimed. Na razie nie znam szczegółów, w tym tygodniu na wizycie mamy omówić przyszły protokół, ostatnio doktor przebakiwal coś o początku stycznia, ale byliśmy wtedy w trakcie inseminacji. Z moich schorzeń tak jak w stopce Pcos, niewiadomego pochodzenia zrosty w macicy (usunięte podczas histeroskopii 3 miesiące temu), za to u męża problem z ruchliwoscia i morfologia plemników.

    cześć :)
    Wysłałam Ci zaproszenie. Mam pytanie do Ciebie.

    Ewee
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam. na początku stycznia zaczynam nowy cykl i tabletki anty. Transfer wstępnie w drugiej połowie lutego. Zdecydowaliśmy się na klinikę Gameta w Gdyni i dr. Śliwińskiego, chociaż myślę jeszcze o VitroLive w Szczecinie. Problem meski- słaba jakość nasienia. U mnie endometrioza. Ja lat 27,5. 30 cykli starań, żadnej ciąży.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Zadna z dziewczyn nie napisała, ze chce badania robic, tylko pytaja jakie sa obowiązkowe ;)

    Co do AMH, powinno sie je robic w 2-3dc, bo wtedy badanie jest wiarygodne. Istnieja badania, ktore pokazuja iz ten hormon jest zmienny w cyklu.

    Z tym AMH to jakoś różnie jest. Moja klinika w Polsce twierdziła, że bez znaczenia jest dzień cyklu, w którym robi się badanie AMH. Podobnie klinika w UK gdzie właśnie teraz powtarzam badanie AMH twierdzi, że dzień cyklu jest tu bez znaczenia. Ale już klinika w Czechach gdzie będę robić in vitro w styczniu/lutym twierdzi że musi być pierwszy, drugi albo trzeci dzień cyklu. Na wszelki wypadek zrobiłam w drugim dniu cyklu.

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

  • BeladonnaBeladonna Przyjaciółka
    Postów: 108 170

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny cieszę się , że mój temat tak ładnie się rozwinął.

    agaafabka, ROMA 39 lubią tę wiadomość

    2015 Hsg (jajowody drożne)
    2016 Hasimoto,Hiperprolaktyna ,Guz (prawdopodobnie mięsniak)
    09.2017 Laparoskopia i usunięcie 2 mieśniaków -1 jajowód niedrozny
    12.2017 Przygotowywania ,wstępne badania do in vitro
    05.01.2018 start krótki protokół IVF
    17.01 2018 punkcja (13 komórek -zostaje 11 )
  • BeladonnaBeladonna Przyjaciółka
    Postów: 108 170

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wstępnych badaniach krwi
    AmH
    FT4
    TSH
    PRL
    FSh
    Te badania robiłam 2-3dc(wyników jeszcze nie odebrałam)Koszt tych badań 270zl
    Natomiast 21.12 jadę Moim do kliniki i kolejne badania w połowie cyklu i badanie nasienia .Jeśli wszystko będzie ok to w połowie stycznia zaczynamy jak już ustaliliśmy krótki protokół.A wszystko w Gameta Gdynia

    nika77 lubi tę wiadomość

    2015 Hsg (jajowody drożne)
    2016 Hasimoto,Hiperprolaktyna ,Guz (prawdopodobnie mięsniak)
    09.2017 Laparoskopia i usunięcie 2 mieśniaków -1 jajowód niedrozny
    12.2017 Przygotowywania ,wstępne badania do in vitro
    05.01.2018 start krótki protokół IVF
    17.01 2018 punkcja (13 komórek -zostaje 11 )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, rozwiejcie proszę moje wątpliwości. 8.01.2018r rozpoczynam branie tabletek antykoncepcyjnych. W lutym transfer. Między 10, a 16 dniem brania tabletek mam jechać na pierwszą wizyte do Kliniki. Dostałam od doktora listę rzeczy do zrobienia, m.in. badania hormonalne, wirusologiczne, cytologie, posiew wymazu z szyjki. Część badań jest do zrobiedzia w 2-3 dniu cyklu. Czy te badania powinnam już mieć ze sobą na wizycie w trakcie antykoncepcji? Czy to, że zrobię je między 2-3 dniem cyklu w którym biorę tabletki anty nie przeszkadza? Czy powinny być zrobione w cyklu bez leków?

  • BeladonnaBeladonna Przyjaciółka
    Postów: 108 170

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula27 Nie pomogę,na szczęście mnie czeka krótki protokół

    2015 Hsg (jajowody drożne)
    2016 Hasimoto,Hiperprolaktyna ,Guz (prawdopodobnie mięsniak)
    09.2017 Laparoskopia i usunięcie 2 mieśniaków -1 jajowód niedrozny
    12.2017 Przygotowywania ,wstępne badania do in vitro
    05.01.2018 start krótki protokół IVF
    17.01 2018 punkcja (13 komórek -zostaje 11 )
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ