Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start styczeń 2018
Odpowiedz

In vitro start styczeń 2018

Oceń ten wątek:
  • KasiaLe Ekspertka
    Postów: 138 191

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po prenatalnych, wszystko super, dzidzia zdrowa i bardzo ruchliwa. Termin porodu mi sie przesunął o 4 dni, i teraz wypada na 31-12-2018, więc plany na sylwestra mamy ostre ;) nie mialam pojecia ze do genetycznych liczy mi się wiek 26 lat bo wtedy mialam pobrane zarodki, a nie moje aktualne 33. Moge Wam w tajemnicy powiedziec, że doktor obstawia, że będzie dziewczynka, choć powiedział, żeby się jeszcze nie nastawiać na 100%. A do złych wieści doszło nadciśnienie w ciąży i moje IO dało już cukrzyce ciązową, także czeka mnie dietka, glukometr i pewnie wizyty w poradni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2018, 14:18

    Luna131, asias, morganaa, nick nieaktualny, inka2707, nick nieaktualny, Waleczna, Paulcia28, nick nieaktualny, nick nieaktualny, MonikA_89!, japonka, e_mil_ka, Aife, MagNolia55 lubią tę wiadomość

    ♥️♥️ 08.2012 - bliźniaki,
    f2w3ugpj8woa7r65.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaja88 wrote:
    Dziewczyny pytanie z innej beczki, czy po odstawieniu leków po nieudanym transferze długo sie czeka na miesiączkę?
    U mnie @ przyszla chyba 3 dni po odstawieniu leków

  • aga_ni Autorytet
    Postów: 2265 1638

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaja88 wrote:
    Dziewczyny pytanie z innej beczki, czy po odstawieniu leków po nieudanym transferze długo sie czeka na miesiączkę?

    ja czekałam 9 dni

    23.10.2019 urodził się Władek ❤️
    starania od 2016: PCO, KIR AA, teratozoospermia, 2017 - 4x IUI :( ICSI 1 - 01.2018 :( ICSI 2 - 08.2018 :(
    IMSI 3 - 01.2019 - 27.01 szczęśliwy transfer!
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaLe wrote:
    Jestem po prenatalnych, wszystko super, dzidzia zdrowa i bardzo ruchliwa. Termin porodu mi sie przesunął o 4 dni, i teraz wypada na 31-12-2018, więc plany na sylwestra mamy ostre ;) nie mialam pojecia ze do genetycznych liczy mi się wiek 26 lat bo wtedy mialam pobrane zarodki, a nie moje aktualne 33. Moge Wam w tajemnicy powiedziec, że doktor obstawia, że będzie dziewczynka, choć powiedział, żeby się jeszcze nie nastawiać na 100%. A do złych wieści doszło nadciśnienie w ciąży i moje IO dało już cukrzyce ciązową, także czeka mnie dietka, glukometr i pewnie wizyty w poradni.

    cudowne wieści :) i jakie plany sylwestrowe :) może będzie pierwsze dziecko 2019 roku :)

    nick nieaktualny, Paulcia28, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia - super (No poza Twoimi problemami ale to jest do opanowania / dużo kobiet ma cukrzyce ciążowa- wierze że bedzie wszystko dobrze !!) że dzidzia rośnie i jest wszystko dobrze!
    Wow - Ty masz już bliźniaki !?! Pierwszy transfer i 2 serduszka !!
    Cudownie !!!! I teraz kolejne - bajka !
    Dużo zdrówka !!!!! Dla Was!!!!

    KasiaLe lubi tę wiadomość

  • KasiaLe Ekspertka
    Postów: 138 191

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morganaa wrote:
    cudowne wieści :) i jakie plany sylwestrowe :) może będzie pierwsze dziecko 2019 roku :)
    Ha ha oby nie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2018, 14:46

    nick nieaktualny, Paulcia28 lubią tę wiadomość

    ♥️♥️ 08.2012 - bliźniaki,
    f2w3ugpj8woa7r65.png
  • Waleczna Autorytet
    Postów: 675 1009

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asias wrote:
    Inka ja też nie mogę się doczekać wieści, zobaczysz dziś 2 serduszka <3 <3 łałłł, to musi być piękne ;)
    Waleczna już niebawem zacznie się wgryzać Twój mały gryzoń ;) po ilu dniach od transferu testujesz?
    Ciasteczko tak myślałam, że jajeczka zaczną rosnąć bo estradiol rósł, a tak panikowałaś. Wszystko w swoim czasie ;)
    A u mnie 4 dpt blastki i żadnych objawow jak do tej pory, ale te oczekiwanie jest stresujące

    Asias testuje 3 lipca tak mam zalecenia. Nie wiem czy wytrzymam ❤ Babel niech się wgryza i zostaje ze mna☺

    Kasia super wieści, i życzę dużo zdrowka

    KasiaLe lubi tę wiadomość

    👩‍🦰
    Hiperpolaktynemia
    Niedoczynnosc tarczycy
    Endometrioza
    👱‍♂️
    Czynnik męski

    4 inseminacje 😞😞😞😞
    IVF+IMSI❄️❄️❄️❄️
    Transfer świeży 😞
    Crio❄️😉❤️👧🏻 Zdrowa córeczka

    06.2020 Zaczynamy walkę o rodzeństwo
    07.2020 Crio❄️😞
    09.2020 Crio❄️😉❤️👧🏻 Zdrowa córeczka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy podczas stymulacji normalne jest uczucie jakbym miała kamień/ coś w podbrzuszu - jakby pełny pęcherz ??? To odczucie narasta ..

  • Nuśka82 Ekspertka
    Postów: 211 170

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już po telefonie od embriologa. Jest cudnie. 9 zarodków. Juhuuuu. Transfer w sobotę. Jestem szczęśliwa.
    Idę zaraz za waleczną. Obie w lipcu będziemy testować.
    Dziewczyny cieszę się z waszych dzisiejszych podgladow. Super że dzieciaczki rozwijają się prawidłowo.

    morganaa, Waleczna, inka2707, asias, Paulcia28, Gaja88, Necia124, nick nieaktualny, nick nieaktualny, MonikA_89!, japonka, e_mil_ka, MagNolia55 lubią tę wiadomość

    eikts65g5p5zd2xk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuśka82 wrote:
    Dziewczyny ja już po telefonie od embriologa. Jest cudnie. 9 zarodków. Juhuuuu. Transfer w sobotę. Jestem szczęśliwa.
    Idę zaraz za waleczną. Obie w lipcu będziemy testować.
    Dziewczyny cieszę się z waszych dzisiejszych podgladow. Super że dzieciaczki rozwijają się prawidłowo.
    9!!!! Super !!!! Gratulacje :) dzielne maluchy !!

  • Waleczna Autorytet
    Postów: 675 1009

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuśka82 wrote:
    Dziewczyny ja już po telefonie od embriologa. Jest cudnie. 9 zarodków. Juhuuuu. Transfer w sobotę. Jestem szczęśliwa.
    Idę zaraz za waleczną. Obie w lipcu będziemy testować.
    Dziewczyny cieszę się z waszych dzisiejszych podgladow. Super że dzieciaczki rozwijają się prawidłowo.


    Przepięknie, co za wynik☺Super, gratuluję ❤

    👩‍🦰
    Hiperpolaktynemia
    Niedoczynnosc tarczycy
    Endometrioza
    👱‍♂️
    Czynnik męski

    4 inseminacje 😞😞😞😞
    IVF+IMSI❄️❄️❄️❄️
    Transfer świeży 😞
    Crio❄️😉❤️👧🏻 Zdrowa córeczka

    06.2020 Zaczynamy walkę o rodzeństwo
    07.2020 Crio❄️😞
    09.2020 Crio❄️😉❤️👧🏻 Zdrowa córeczka
  • Nuśka82 Ekspertka
    Postów: 211 170

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waleczna wrote:
    Przepięknie, co za wynik☺Super, gratuluję ❤
    Poprosiłam embriologa żeby wybrał dziewczynkę karolinke.

    Paulcia28, Waleczna, nick nieaktualny, KasiaLe, nick nieaktualny, MAALINKAA lubią tę wiadomość

    eikts65g5p5zd2xk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam dzisiejszy estradiol: 1655 -czyli po przeliczeniu 451 pg/ml.
    W pon było 195 pg/ml

    Czy jest nadzieja ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuśka82 wrote:
    Poprosiłam embriologa żeby wybrał dziewczynkę karolinke.
    Moja imienniczka ;)

    Nuśka82 lubi tę wiadomość

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuśka82 wrote:
    Poprosiłam embriologa żeby wybrał dziewczynkę karolinke.

    cudowne imię :)

    Nuśka82, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może za słabo rośnie ??
    Nie mam pojęcia ;(

    Czy miałyście tego klocka ?

  • inka2707 Autorytet
    Postów: 1059 973

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morganaa wrote:
    cudowne imię :)
    Zgadzam się ;) naliczyłam tu już 4 Karoliny :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2018, 15:40

    morganaa, Paulcia28, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Rocznik 83, starania od początku 2016 r., AMH 6,07
    2.05 - crio ,8 dpt 128,8;12 dpt 918,8 zostały 3 mrozaczki
    1usadf9hr9wk5u3g.png
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Moja imienniczka ;)

    niemożliwe ;) to moja droga Karoliny są waleczne i nie marudzą tak bardzo :)

    masz wyższy estradiol niż ja dwa dni przed punkcją :) będzie dobrze :)

    Paulcia28, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • Paulcia28 Autorytet
    Postów: 5527 4506

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuska brawo Ty!!! Piękny wynik <3 będzie wszystko dobrze :-*

    Kasiu no to będzie pracowity Sylwester <3 a co do cukru to Fuck ale dasz sobie radę :-*

    Asias my tu wszystkie trzymamy mocno kciuki za Ciebie i za Waleczna i pozostałe dziewczyny <3

    asias, Waleczna, Nuśka82, KasiaLe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Diagnoza:Azoospermia
    3x ICSI (2018/19). 6 zarodków
    3x crio , 1 świeży transfer
    29.3.18 😞 26.4.18 😁(12*)
    13.09.18😞15.03.19😭

    -12/19 naturalny cud- cb
    -Aniołki (8*)2015 (12*)2018
    -Amh 2,74
    -Tsh 1,30 L-Thyroxin 25 mg
    21.10.19 histeroskopia
    -Zespół Ashermana
    -Usunięty polip
    9.11- histero , drożność i laparoskopia 😁😁😁
    Zero zrostow, jajowody drożne
    Torbiel 😬
    02.2022 rozwód i początek nowego życia...
    Może kiedyś uda mi się spełnić marzenie o macierzyństwie ale póki co czas zacząć żyć dla siebie
  • Paulcia28 Autorytet
    Postów: 5527 4506

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inka1985 wrote:
    oooo, jakie to słodkie, że Wy tak wierzycie w to :) :) :) <3
    No oczywiście kochanie :-P będą dwa smoczki :-):-):-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Diagnoza:Azoospermia
    3x ICSI (2018/19). 6 zarodków
    3x crio , 1 świeży transfer
    29.3.18 😞 26.4.18 😁(12*)
    13.09.18😞15.03.19😭

    -12/19 naturalny cud- cb
    -Aniołki (8*)2015 (12*)2018
    -Amh 2,74
    -Tsh 1,30 L-Thyroxin 25 mg
    21.10.19 histeroskopia
    -Zespół Ashermana
    -Usunięty polip
    9.11- histero , drożność i laparoskopia 😁😁😁
    Zero zrostow, jajowody drożne
    Torbiel 😬
    02.2022 rozwód i początek nowego życia...
    Może kiedyś uda mi się spełnić marzenie o macierzyństwie ale póki co czas zacząć żyć dla siebie
‹‹ 627 628 629 630 631 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ