X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start styczeń 2018
Odpowiedz

In vitro start styczeń 2018

Oceń ten wątek:
  • AisaK48 Koleżanka
    Postów: 55 56

    Wysłany: 17 lutego 2018, 01:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowy Rok Nowa Ja wrote:
    Dziękuję Kochana.Kiedy Ty zaczynasz?
    Będę chciała w kwietnia. Teraz podstawowe badania ... na następny miesiąc wykazy i działamy

    Nowy Rok Nowa Ja lubi tę wiadomość

  • Kicis36 Koleżanka
    Postów: 46 131

    Wysłany: 17 lutego 2018, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje wam dziewczyny udanych ciąż. A za resztę 3 mam mocno kciuki oby w najbliższym czasie wszystkim się udało :-)

    Paulcia28, Nowy Rok Nowa Ja, Kovic, BeladonnaBeladonna lubią tę wiadomość


  • Nowy Rok Nowa Ja Przyjaciółka
    Postów: 92 132

    Wysłany: 17 lutego 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMiss wrote:
    Kurcze... Bardzo mi przykro. U mnie z 19 oocytów 15 było dojrzałych - 6 poszło do pierwszej procedury a 9 zamroziliśmy. U nas w 1 dobie było 6 zarodków, do 3 doby dwa zarodki przestały się rozwijać, dwa zamrozili i dwa zostały pod dalszą obserwacją, ale niestety nie dały rady :-( Miałam odroczony transfer, oby w marcu się odbył. Jestem pełna obaw czy Maluszki grzecznie się rozmrożą i czy choć jeden z nami zostanie. A Ty ilu dniowego Maluszka miałaś podanego? Jak samopoczucie? Masz jakieś pierwsze objawy? Trzymam kciuki za Wasz mały wielki cud! Czekam na dobre wieści z testowanka :-) Powodzenia!
    Mała Miss mój zarodek 5-cio dniowy. Bardzo bolą mnie piersi, bardziej niż w innych cyklach.Mąż twierdzi, że są większe niż kiedykolwiek.Ale czy to działanie leków czy ciąża to nie wiem.Biorę 3x dziennie Lutinus dopochwowo, 2x duphaston i encortolon i 1x Neoparin zastrzyk... Czasami pobolewa mnie brzuch,jak więcej pochodzę, albo jak się zdenerwuję.Tak jak wczoraj po tych wiadomościach od embriologa.W ogóle procedurę robiliśmy w innym mieście, wczoraj wróciliśmy i od wczoraj jestem podenerwowana. W hotelu było jakoś tak spokojniej. No i mam duży apetyt:) ale tak akurat mam zawsze po owulacji. Dziękuję za doping, ja też trzymam kciuki za Was wszystkie! Dzieci są cudowne i każda z nas powinna je mieć!

    Erl, Paulcia28, MalaMiss lubią tę wiadomość

  • Nowy Rok Nowa Ja Przyjaciółka
    Postów: 92 132

    Wysłany: 17 lutego 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisa trzymam kciuki! Czekam na relacje! Będzie dobrze. Taka miła odmiana w tym roku będzie wielki dziecięcy boom! Wszystkie będziemy w ciąży, a co! :*

    Erl, Paulcia28, MalaMiss, AisaK48 lubią tę wiadomość

  • Paulcia28 Autorytet
    Postów: 5527 4506

    Wysłany: 17 lutego 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowy rok Nowa ja świetnie to ujelas. Jestem za! Oby nam wszystkim się udało. Rok 2018 będzie naszym rokiem i niech się spełnią nasze marzenia. A dziewczyna którym już się udało życzę spokojnej ciąży. Dbajcie o siebie i Wasze maleństwa :-*

    Nowy Rok Nowa Ja, Iwkaaa, misia1989, Kicis36, Mylakamila lubią tę wiadomość

    Diagnoza:Azoospermia
    3x ICSI (2018/19). 6 zarodków
    3x crio , 1 świeży transfer
    29.3.18 😞 26.4.18 😁(12*)
    13.09.18😞15.03.19😭

    -12/19 naturalny cud- cb
    -Aniołki (8*)2015 (12*)2018
    -Amh 2,74
    -Tsh 1,30 L-Thyroxin 25 mg
    21.10.19 histeroskopia
    -Zespół Ashermana
    -Usunięty polip
    9.11- histero , drożność i laparoskopia 😁😁😁
    Zero zrostow, jajowody drożne
    Torbiel 😬
    02.2022 rozwód i początek nowego życia...
    Może kiedyś uda mi się spełnić marzenie o macierzyństwie ale póki co czas zacząć żyć dla siebie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dla mnie to koniec. Z 6 pobranych komórek tylko 4 nadawały się do zapłodnienia, chociaż jak to ujęła Embriolog "nie wyglądały optymalnie" zapłodniła się tylko jedna ale nie doszło do podziału. Nie mamy żadnego zarodka. Nie mam siły, nie wiem co dalej.

  • Maggie08 Ekspertka
    Postów: 167 173

    Wysłany: 17 lutego 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro. Jestem z Tobą całym sercem.

    35 lat
    2 inseminacje :(
    2 in vitro:
    02.2017 crio transfer :(
    04.2018 crio transfer :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie rozumiem, w klinice też są mocno zdziwieni. Ja mam dopiero 28lat, miało być wszystko dobrze :(

  • AisaK48 Koleżanka
    Postów: 55 56

    Wysłany: 17 lutego 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowy Rok Nowa Ja wrote:
    Dziękuję Kochana.Kiedy Ty zaczynasz?
    Ja będę chciala w kwietniu. Teraz dopiero pierwsza wizyta badania hormonalne na następny miesiąc wykazy i start w kwietniu taki plan

    Nowy Rok Nowa Ja lubi tę wiadomość

  • AisaK48 Koleżanka
    Postów: 55 56

    Wysłany: 17 lutego 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowy Rok Nowa Ja wrote:
    Aisa trzymam kciuki! Czekam na relacje! Będzie dobrze. Taka miła odmiana w tym roku będzie wielki dziecięcy boom! Wszystkie będziemy w ciąży, a co! :*
    Pewnie że wszystkie ... jak BYM nastąpi to Mikołaj z prezentami dla przyszłych mamuś nie będzie mógł zdążyć

    Nowy Rok Nowa Ja lubi tę wiadomość

  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 1305 662

    Wysłany: 17 lutego 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula bardzo mi przykro. Nie wiem co dalej w takiej sytuacji bo sama dopiero raczkuje w tym całym ivf
    Ale tak jak mówią że jak zarodek obumiera w 3 pierwszych dniach to wówczas niby wina komórki ale czy to samo dotyczy jak zarodek wogole się nie dzieli no ale z 2 strony piszesz że u Ciebie ok po za tą Endo ahhhh jakie to wszystko nie sprawiedliwe

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤
    km5s9vvjak0u5yuw.png
  • Stolnica Ekspertka
    Postów: 200 484

    Wysłany: 17 lutego 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny podaje wyniki drugiej weryfikacji

    Transfer crio blastocysty 12.02
    Wyniki z 15.02:
    bhcg poniżej 0,1
    Estradiol:1506
    Progesteron:12,44

    Wyniki 17.02:
    Bhcg 0,6
    Estradiol:127
    Progesteron: 15,21

    Dajcie znać co myślicie o wynikach...

    Marzec 2016- Ivf Invicta Warszawa -transfer 2 zarodków- ❤️synek
    Kwiecień 2017-❄️Transfer-brak ciąży

    Luty 2022
    21.02.2022 transfer 5 dniowej blastocysty
    3dpt - beta 1,1
    5dpt- beta 8,2
    8dpt - beta 66,6
    10dpt- beta 116,8
    16dpt - beta 2,1

    29.03.2022 transfer ❄️
    3dpt - beta <0,1
    6dpt- beta 28.4
    10dpt-beta 261,9
    13dpt -beta 1370
    17dpt-beta 5833
    Jest pęcherzyk
  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 1305 662

    Wysłany: 17 lutego 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula. Ja sama mam wizytę w pon u dr i najprawdopodobniej dostanę już rozpisaną stymulację i bardziej boję się że zarodki nie przetrwają do tych 5 dni ze względu na złe wyniki męża albo że mi zamrożą 3 dniowe zarodki które potem nie wytrzymają rozmrozenia albo nie będą się wcale rozwijać
    U mnie niby wszystko ok ale jak widać niczego nie można być pewnym

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2018, 10:18

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤
    km5s9vvjak0u5yuw.png
  • AisaK48 Koleżanka
    Postów: 55 56

    Wysłany: 17 lutego 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ula27 wrote:
    Dziewczyny, dla mnie to koniec. Z 6 pobranych komórek tylko 4 nadawały się do zapłodnienia, chociaż jak to ujęła Embriolog "nie wyglądały optymalnie" zapłodniła się tylko jedna ale nie doszło do podziału. Nie mamy żadnego zarodka. Nie mam siły, nie wiem co dalej.
    Serce ... nigdy nie mów że to koniec!!!
    Nie wiem czy u ciebie chodzi o względu finansowe czy bardziej emocjonalne że już nie chcesz, ale jeśli chodzi o to pierwsze to pieniądze raz są raz ich nie ma. Jak się czegoś chce bardzo bardzo ... to ludzie są w stanie góry przenosić i wiem że z Tobą będzie to samo i to nie koniec. Jeśli znalazły się pieniądze na obecne próby to znajdą się też na następne w swoim czasie. Nie poddawaj się. Ja napiszę jeszcze raz że ja Przy pierwszym podejściu byłam załamana 9 komórek pobrano z czego tylko jedna się zaplodniła i to marnej jakości podano mi ja i nic z tego nie było. Drugim razem wydałem na leki 2500 zł i w ogóle do owulacji nie doszło więc nie podeszłam. Dopiero trzecia stymulacja okazała się tą ostatnią szczęśliwą. Będzie dobrze tylko się nie poddawaj.

    ula27, Paulcia28 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pod względem finansowym jest ok, ale ja po prostu boje się że znowu się nie uda. Jak się pozbieram to podejdziemy jeszcze raz. Tylko jestem przerażona, że nie wykształcił się nawet jeden zdrowy zarodek. Chyba mniej bym przeżywała nieudany transfer, ale brak zarodka?! To chyba nie wróży pomyślnie na kolejną próbę :(

  • AisaK48 Koleżanka
    Postów: 55 56

    Wysłany: 17 lutego 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana to nic nie znaczy. Po prostu miałaś źle dobraną stymulacje. Ja miałam tylko jeden z 9 za pierwszym razem, a za drugim razem nic się nie wyksztalciło i nie było co zapladniac w ogóle a teraz na kolanach siedzi moje małe szczęście i bajkę ogląda. To o niczym nie świadczy tylko o tym że Ci stymulacje lekarz źle dobrał. Ale teraz już Cię zna i wie jak zareagowałaś na stymulacje przy tym protokole i na pewno zleci Ci inny może ż innymi lekami. Na mnie np dobrze zadziałał menopor i przy udanej próbie miałam i gonal i menopor pół na pół już nie pamiętam w jakich dawkach.

    Paulcia28 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiKi23 wrote:
    Ja z antybiotyku przed punkcja miałam Sumamed dwie tabletki, mogłam wsiąść kiedy chciałam rano bądź wieczorem, ważne by dzień wcześniej. Nic mi nie było, ale na dużo osób działa źle.
    Właśnie też go miałam i tak zareagowałam chyba źle na niego :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AisaK48 wrote:
    Kochana to nic nie znaczy. Po prostu miałaś źle dobraną stymulacje. Ja miałam tylko jeden z 9 za pierwszym razem, a za drugim razem nic się nie wyksztalciło i nie było co zapladniac w ogóle a teraz na kolanach siedzi moje małe szczęście i bajkę ogląda. To o niczym nie świadczy tylko o tym że Ci stymulacje lekarz źle dobrał. Ale teraz już Cię zna i wie jak zareagowałaś na stymulacje przy tym protokole i na pewno zleci Ci inny może ż innymi lekami. Na mnie np dobrze zadziałał menopor i przy udanej próbie miałam i gonal i menopor pół na pół już nie pamiętam w jakich dawkach.
    Dziękuję Ci kochana, oby było tak jak piszesz. Za 10 dni umawiam się na wizytę i będziemy decydować co dalej. Na pewno to nie jest nasze ostatnie podejście.

    Paulcia28 lubi tę wiadomość

  • KejtiK Autorytet
    Postów: 444 237

    Wysłany: 17 lutego 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, właśnie miałam scretching, w cyklu przez crio. Generalnie trwało krótko, nic nie bolało, ale trzeba mieć koniecznie pełny pęcherz, a ja zapomniałam wystarczająco się napić i pani doktor musiała mi mocno naciskać pęcherz...
    Zdecydowałam się na scretching bo może troszkę pomóc, a na pewno nie zaszkodzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2018, 11:15

    Paulcia28 lubi tę wiadomość

    - zaniżone parametry nasienia / wiek /MTHFR C677C-T i A1298C-T oraz PAI 1 -4G,fragmentacja DNA 14% i 9%, kariotypy prawidłowe, KIR AA, LCT ujemny, bardzo złe wyniki cytokin -wysoki TNF alfa, NK 8,9% homocysteina 7,1, Wit D 56
    leczenie immunosupresja = /encorton/accofil
    Od 03.2020: prograf/encorton/accofil w cyklu z transferem
    - ICSI - start 12.2017; - Crio - 01.2018 :-( ; - Crio -14. 03.2018 :-(
    - ICSI II - 06.2018; - ET- 25.06.2018 :-( ;- Crio - 23.08.2018 :-(
    - ICS III - 4❄️02.2019 :-(, 04.2019 :-( 06.2019 :-(
    - ICSI IV - 2 blastki 4bc i 4cc
  • AisaK48 Koleżanka
    Postów: 55 56

    Wysłany: 17 lutego 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę mocno trzymać kciuki

‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ