X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start w 2017
Odpowiedz

In vitro start w 2017

Oceń ten wątek:
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 28 lutego 2017, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu , Trzymam kciuki za Twoje komórki <3

    ania8306, Mysza1986 lubią tę wiadomość

  • Angie 31 Autorytet
    Postów: 1402 1165

    Wysłany: 28 lutego 2017, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella a ty juz tak na bum cyk cyk jesteś pewna ze się nie udało czy jest jeszcze jakaś Iskierka..ja nawet nie wiem ile ty jesteś dpt ale nie musisz pisać jak nie chcesz tylko tak się pytam...
    Ja może i miałam jakąś cichą nadzieję bo robię te głupie testy ale jak już mi się krew saczy ...to ja w cuda nie wierzę

    ug37upjyhucgp8u7.png
    5.12.2008r - Alanek
    18.11.2017 - Bella Helena
    03.2017- kocham ❤ 8dpt - hcg 84❤17dpt-hcg 3998❤
    12.04 jest serduszko!❤
  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 1 marca 2017, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania8306 wrote:
    Widzisz, co klinika to inna praktyka. Niektóre dziewczyny też nie badały hormonów, choć ja uważam że powinno się być pewnym że jest się odpowiednio wyciszonym...
    No to u mnie chyba nie badają. Chyba ze w piątek dopiero zleci mi badania i każe przyjść w inny dzień po badaniach i dopiero wtedy włączy stymulację. No ale w piątek kiedy mam wizytę to będzie już 12 dzień brania gonapeptylu. No nic muszę się uzbroić w cierpliwość do piątku - to czekanie jest dla mnie najgorsze i bardzo mnie to stresuje :( co widać bo nie śpię już o tej porze :)

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 1 marca 2017, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w klinice też badają jak dobrze pamiętam estradiol i progesteron przed stymulacją. Sprawdzają czy jajniki są dobrze wyciszone.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • mietata Autorytet
    Postów: 1455 770

    Wysłany: 1 marca 2017, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2017, 11:43

    problemik, Deseo, Mysza1986, ania8306, Kotowa lubią tę wiadomość

    endometrioza (3/4 st.), hiperinsulinemia, niedoczynność tarczycy, AMH 0,9
    IVF ICSI - 15.02.2017 transfer 4A, raz a dobrze :) p19uugpj3ngcys2q.png
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 1 marca 2017, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mietata wrote:
    ja biegnę za jakieś dwie godziny na weryfikującą betę, stres w sumie o wiele mniejszy niż przed pierwszą, ale kiedy robiłam pierwszą poziom adrenaliny dopiero skoczył jak odświeżałam stronę z wynikami....

    Trzymam kciuki <3

  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 1 marca 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak wy szybko piszecie :) czasem nawet nie nadążam z czytaniem :)

    Mietata to trzymam kciuki za betę. :) odświeżanie strony z wynikami przypomnialo mi ostatnio to uczucie gdy odswiezalo się stronę na studiach żeby zobaczyć wynik egzaminu :)
    Angie nie chcę cię wprowadzać w błąd ale ja widzę cień cienia tam gdzie powinien być +. Jaka ten test ma czułość?

    Bella, przykro mi. Wciąż masz 2 blastki i 12 jajek. Nie będziesz zaczynać od zera. Jedna z tych 14 szans może zaskoczyć. Ivf to tak jak piszesz 30% niby mało niby dużo. Ale z drugiej strony jaka była szansa procentowa ze zostaniesz posiadaczka wszystkich przypadłości, które masz? Ja to tak sobie tłumaczyłam. Najpierw myślałam, że kurczę 30%-40% to niedużo a potem stwierdziłam, że posiadanie niedroznych jajowodow, mutacji homo MTHFR, niedoczynnosci tarczycy, hiperprolaktynemii i problemów z progesteronem było jeszcze mniejsze a jednak się zdarzyło. Bella, w opisie masz inf o wodniakach? One są na obu rurkach? Czy w związku z nimi wycieli ci jajowody? U mnie było właśnie podejrzenie wodniaków przed laparo i lekarz mówił, że jeżeli się okaże że są to muszę zdecydować przed zabiegiem czy wycinać jajowody (co podobno przy wodniakach zwiększa szanse ivf) czy próbować jajowody ratować co ma niewielkie szanse powodzenia. Ostatecznie wodniaków nie było ale stan jajowodow był nie do naprawienia więc zostawili mi te moje inwalidzkie rureczki.

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 1 marca 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie_31, nie ma juz szans na to zeby beta odbila.

    Kimka, wodniaki byly na obu jajowodach.
    W pierwszej laparo je pozlepiali pomimo tego ze nie chcialam, oczywiscie sie odnowily, w drugiej laparo stwierdzili ze sa drozne i mi ich nie usuna...ale od tamtej pory jest cisza.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Deseo Autorytet
    Postów: 782 639

    Wysłany: 1 marca 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    problemik, ania8306, niezapominajka, mysza - dziękuję Wam za wsparcie :) Nie odpuszczam, wierzę w mojego "maluszka", przeprowadzamy poważne rozmowy aby walczył :P
    A tak na serio, to jestem spokojna. Więcej leżę i czytam książki. A co ma być to będzie :)

    Mysza- kciuki za czwartek!
    Mietata- dawaj radosną nowinę o podwojeniu bety!

    I powodzenia dziewczyny w stymulacjach i punkcjach!

    problemik, ania8306 lubią tę wiadomość

    Emilka 2012 <3
    kgKip1.png
  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 1 marca 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jesteście na L4 po transferze ?

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deseo, co czytasz dobrego?

  • Deseo Autorytet
    Postów: 782 639

    Wysłany: 1 marca 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a88- najnowszego Cobena "Już mnie nie oszukasz" i ogólnie kryminały :)

    Emilka 2012 <3
    kgKip1.png
  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 1 marca 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti ja wzięłam wolne na dzień transferu i jeden dzień po transferze. Potem normalnie wróciłam do pracy. Ja w ogóle nawet na "samolocie" po transferze nie lezalam. Lekarz kazał od razu wstać a ja pobieglam do toalety bo prsesadzilam z wypełnieniem pęcherza przed zabiegiem ;) beta na dzień dzisiejszy jako tako skoczyla więc jak widać nie lezenie też może być pozytywne.

    ania8306 lubi tę wiadomość

  • Deseo Autorytet
    Postów: 782 639

    Wysłany: 1 marca 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimka- ja podobnie, pęcherz miałam tak wypełniony, że modliłam się o szybki transfer ;) a już po poleciałam do toalety i na chwilę jeszcze do gabinetu omówić leki. Ja też zwolnienia nie brałam, ale ja to pracuję w domu to jest luuz.

    Kimka lubi tę wiadomość

    Emilka 2012 <3
    kgKip1.png
  • ka_tarzyna Autorytet
    Postów: 1324 616

    Wysłany: 1 marca 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie, przecież to nie są żadne cienie! :-)
    Miałam kiedyś cień i był znacznie mniej widoczny niż Twoja kreska :-)
    Mam nadzieję, że wszystko rozwinie się pozytywnie.

    Edit: Krwawienie się zdarza w dniu spodziewanej @.
    A nie masz możliwości powiedzenia o tym w klinice, że masz pozytyw i krwawienie?
    Angie 31 wrote:
    Tak ale na takim etapie powinna być już bardzo widoczna kreska a nie jakies tam cienie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2017, 10:07

    gg643e5ei3b53o9s.png
    bl9cgu1rq4wedujs.png

    07.2019 drugi naturalsik :-)
    10.2017 naturalsik :-)
    Mam 4❄️
    4 IUI, 2IVF, 2 transfery, 3 poronienia
    AMH 1,3, nasienie zmienne, fragmentacja 38%
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 1 marca 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ka_tarzyna wrote:
    Angie, przecież to nie są żadne cienie! :-)
    Miałam kiedyś cień i był znacznie mniej widoczny niż Twoja kreska :-)
    A napewno dobrze odczytujesz wynik? W tym duzym okienku, kreska swiadczaca o ciazy powinna byc pionowa i tworzyc + z ta wyrazna. Ja widze lekka mgielke w tym miejscu.

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 1 marca 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimka wrote:
    Beti ja wzięłam wolne na dzień transferu i jeden dzień po transferze. Potem normalnie wróciłam do pracy. Ja w ogóle nawet na "samolocie" po transferze nie lezalam. Lekarz kazał od razu wstać a ja pobieglam do toalety bo prsesadzilam z wypełnieniem pęcherza przed zabiegiem ;) beta na dzień dzisiejszy jako tako skoczyla więc jak widać nie lezenie też może być pozytywne.
    No właśnie ja nie bardzo mogę sobie wziąć L4 a gdzieś czytałam ze kliniki dają na 14 dni ale to chyba tylko dla tych co chcą

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • Kimka Autorytet
    Postów: 263 108

    Wysłany: 1 marca 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja klinika chciała mi dac L4 ale tylko na dzień transferu. Ja L4 nie brałam, wzięłam zwykły urlop mówiąc ze wyjeżdżam w sprawach rodzinnych ;)

  • mietata Autorytet
    Postów: 1455 770

    Wysłany: 1 marca 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2017, 11:43

    Deseo, Karo-Linka, kozamonia, problemik, Bella93, Kimka, innamorata88, Angela*, Madzialenaaa, Morwa, Kotowa, ana1122, ania8306, Martoszka lubią tę wiadomość

    endometrioza (3/4 st.), hiperinsulinemia, niedoczynność tarczycy, AMH 0,9
    IVF ICSI - 15.02.2017 transfer 4A, raz a dobrze :) p19uugpj3ngcys2q.png
  • Deseo Autorytet
    Postów: 782 639

    Wysłany: 1 marca 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mietata- super! Gratulacje :)

    Emilka 2012 <3
    kgKip1.png
‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ