X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start w 2017
Odpowiedz

In vitro start w 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Dziewczyny , które już się stymulują jak samopoczucie ? Same robicie sobie zastrzyki ? Ja na bank będę robić sobie je sama, bo mój mąż to kameleon,który zmienia kolor na widok igieł ;) Odczuwacie coś? Zastrzyki są bolesne ? Piszcie o swoich odczuciach :)



    Ja skończyłam wczoraj pergoveris, wczoraj bardzo mnie bolało ale do przezycia. Zastrzyki robię sobie sama i zawsze tak było :) jajniki bracuja na maca cały czas tam cos czuje :)

    Morwa, ania8306 lubią tę wiadomość

  • Deseo Autorytet
    Postów: 782 639

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, dziś wieczorem zaczynam- sama, bo mój mąż mdleje na widok igieł :D z tego co wiem to podobnie jak Flexiparine- a dla mnie to raczej nie przyjemne niż bolesne ;)
    Morwa- piękne prezenty wymyślił Ci mąż :D

    Morwa lubi tę wiadomość

    Emilka 2012 <3
    kgKip1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :D
    ja mam dziś 7 dzień Stymulacji, Jajniki napieprzają strasznie....
    Zastanawiam się nad zwolnieniem z pracy.
    Brałam Gonal F, i wczoraj i dziś dostałam dodatkowo Cetroide.
    Wczoraj miałam kontrolę i dziś i w sumie jutro też mam. Estradiol na bardzo wysokim poziomie.
    Mam w prawym 15 pęcherzyków a w lewym 12 ale są większe niż w prawym.
    Brzuch boli BARDZO
    Zastrzyki robię sama.
    Jutro się dowiem kiedy PUNKCJA (obstawiam piątek)

    Morwa, ania8306 lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANia_In-Vitro wrote:
    Hej :D
    ja mam dziś 7 dzień Stymulacji, Jajniki napieprzają strasznie....
    Zastanawiam się nad zwolnieniem z pracy.
    Brałam Gonal F, i wczoraj i dziś dostałam dodatkowo Cetroide.
    Wczoraj miałam kontrolę i dziś i w sumie jutro też mam. Estradiol na bardzo wysokim poziomie.
    Mam w prawym 15 pęcherzyków a w lewym 12 ale są większe niż w prawym.
    Brzuch boli BARDZO
    Zastrzyki robię sama.
    Jutro się dowiem kiedy PUNKCJA (obstawiam piątek)
    Ojacie trochę naprodukowałaś, fajnie :D jaki masz Estriadol ? Trzymam kciuki za punkcję :* :* niech będą same najlepszej jakości jajka :)

    wróżbitka lubi tę wiadomość

  • Deseo Autorytet
    Postów: 782 639

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    woooow troche ich masz :) a hiperka to od ilu jajek mniej wiecej moze wystepowac?

    Emilka 2012 <3
    kgKip1.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deseo wrote:
    Morwa, dziś wieczorem zaczynam- sama, bo mój mąż mdleje na widok igieł :D z tego co wiem to podobnie jak Flexiparine- a dla mnie to raczej nie przyjemne niż bolesne ;)
    Morwa- piękne prezenty wymyślił Ci mąż :D
    Zdawaj relacje na bieżąco :) mocno Ci kibicuję :) wystartowała podobnie jak Kotowa , będziecie mogły wymieniać się informacjami co u której w danym momencie się dzieje :)

    Deseo, wróżbitka lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deseo wrote:
    woooow troche ich masz :) a hiperka to od ilu jajek mniej wiecej moze wystepowac?
    To chyba nie jest zależne od ilości samych jajek. Transfer odwołują jak Estriadol i progesteron nie jest taki jak być powinien. Wzrost beta hcg może nasiliły cały proces i zazwyczaj właśnie tak jest.

    ania8306, wróżbitka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Ojacie trochę naprodukowałaś, fajnie :D jaki masz Estriadol ? Trzymam kciuki za punkcję :* :* niech będą same najlepszej jakości jajka :)

    wczoraj maiłam Estriadiol 4605 około a dziś spadł do 3 coś.... już nie pamiętam a nie mam przy sobie protokołu... Lekarz powiedział że to od Cetroide ...
    Boję się tej hiper.....
    Ciekawa jestem czy jeżeli dojdzie do transferu to czy będzie w tym cyklu czy za mc żeby mi się to wszystko uspokoiło...
    wszystkiego dowiem się jutro !
    I wam napiszę
    Jak na razie czuję się jak Kwoka :)

  • Deseo Autorytet
    Postów: 782 639

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania- to czekamy jutro na info :P ja mam 31 stycznia wizyte i wtedy też robię poziom estradiolu.

    Emilka 2012 <3
    kgKip1.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jak na razie dupa. Największy pecherzyk 7mm :( mam jeszcze przyjść w piątek ale nie sądzę by coś uroslo.

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Moja rozmowa z mężem :
    Ja - co mi dasz na 7 rocznicę naszego związku ? To już niedługo, zaplanowałeś coś specjalnego ?
    Mąż - in vitro , dam Ci in vitro przecież najbardziej chciałaś. A bardziej namacalny prezent odbierzesz sobie w Grudniu na naszą 4 rocznicę ślubu :p

    Tak oto mój mąż - geniusz obmyślil sobie zacny plan, jak to upiec dwie pieczenie na jednym ogniu :D


    Hehe , super sobie to wymyślił ;)

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANia_In-Vitro wrote:
    wczoraj maiłam Estriadiol 4605 około a dziś spadł do 3 coś.... już nie pamiętam a nie mam przy sobie protokołu... Lekarz powiedział że to od Cetroide ...
    Boję się tej hiper.....
    Ciekawa jestem czy jeżeli dojdzie do transferu to czy będzie w tym cyklu czy za mc żeby mi się to wszystko uspokoiło...
    wszystkiego dowiem się jutro !
    I wam napiszę
    Jak na razie czuję się jak Kwoka :)


    Czekamy na wieści ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po monitoringu sa 2dorodne jaja wiec jednak w tym cyklu 2IUI :) na pocieszenie gdyby sie nie udało Nasza klinika wywalczyła refundację in vitro :D i mój gin obiecał, ze łapiemy sie do programu w razie niepowodzenia :D same dobre wieści :)

    Morwa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puk puk, jestem Ania, dołączam do grona.

    Dziś padła diagnoza, tylko ICSI (OAT 3 stopnia)

    Przede mną w najbliższym czasie HSG i ocena cyklu.

    A miało być tak pięknie... :(

  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa- rewelacja!! szkoda, że we wszystkich Klinikach/ miastach nie ma refundacji, to taka sama choroba jak każda inna a bulimy z własnej kieszeni ;/

    a88 czym jest OAT? ja niekumata jestem :)

    PS czy Ty nie piszesz też czasem na wątku MedArtu?

    bv5tg9v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza, oligoastenoteratozoospermia 3 stopnia, czyli dużo za mało, dużo za wolne i dużo źle zbudowanych :(

    Owszem, wątek MedArt to też ja, otrząsam się z szoku po starciu z Dr Ż :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1986 wrote:
    wątek przeznaczony dla osób, które rozpoczynają w 2017 roku przygodę z In Vitro, chcą podzielić się pierwszymi doświadczeniami z wizyt, znaleźć wsparcie w osobach które są na podobnym etapie leczenia- zapraszam
    Hej. Ja z mężem też zaczynamy w tym roku. Pierwszy raz. Teraz przyjmuję tabletki anty i po rozpoczęciu cyklu zaczynamy działania :)

    ania8306, Morwa lubią tę wiadomość

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A88 a po co hsg? Przecież jajowody nie muszą być drożne do ivf.

    M&M
  • mietata Autorytet
    Postów: 1455 770

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2017, 11:22

    endometrioza (3/4 st.), hiperinsulinemia, niedoczynność tarczycy, AMH 0,9
    IVF ICSI - 15.02.2017 transfer 4A, raz a dobrze :) p19uugpj3ngcys2q.png
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1986 wrote:
    idziemy równo :D
    No i jak po histero?

    Dziękuję, dobrze. Usunęli zmianę mogącą odpowiadać polipowi, ale to dopiero wykaże badanie histopatologiczne.
    Oby tylko nic się już nie pojawiło do czasu transferu...

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ