X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start w 2017
Odpowiedz

In vitro start w 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Hej dziewczyny przygarniecie i mnie?
    Ja co prawda mam juz jedno ivf za soba, ale czekam teraz na drugie podejscie w lutym/marcu i z doswiadczenia wiem, ze w kupie razniej ;)

    Moje pierwsze podejscie bylo tuz przed swietami wiec i dla mnie to wszystko jest jeszcze dosyc nowe. Po 4 latach staran podeszlismy do icsi, niestety mimo ze zarodek byl bardzo ladny, 5dniowy to nie zostal z nami. Jednak wierze, ze kolejnym razem bedziemy miec wiecej szczescia :)

    powodzenia!


    Wspolczuje zle jesrem pewna, ze teraz Wam sie uda. I mam pytanko tylko 1zarodek wprowadzili?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela* wrote:
    Kochana, a moge wiedzieć, w czym u Was problem ?


    Slabe plemniczki ale nie na tyle, zeby calkiem przekreslic szanse na naturalne poczecie (jak to mi kiedys ktos powiedzial, maz z takimi wynikami moglby spokojnie zaplodnic cala Warszawe ;)

  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Slabe plemniczki ale nie na tyle, zeby calkiem przekreslic szanse na naturalne poczecie (jak to mi kiedys ktos powiedzial, maz z takimi wynikami moglby spokojnie zaplodnic cala Warszawe ;)


    Kochana to nic ,tylko sie cieszyć że sa jakie sa :)
    Napewno sie Wam teraz uda ! Jak i kazdej z nas :)
    Buziaki :-*
    My mamy pojedyncze plemniki w nasieniu , dlatego podchodzimy do icsi :) nie mamy wyjscia ... :)
    Ale ciesze sie , ze jest rozwiazanie :)
    Buzka :-*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anett96 wrote:
    Jak super, ze nas juz tyle!
    Lilah - bardzo sie przydasz - masz juz wiedze.Licze ze drugim razemCi sie uda! inaczej byc nie moze!!
    Gdzie sie leczysz?

    No niestety ja za granica jestem, na Wyspach, wiec nie moge sie powymieniac z Wami uwagami odnosnie lekarzy czy klinik :(

  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze ile będziecie podawać zarodków?
    My 2 :) oczywiście jak ich tyle bedzie ...

    Morwa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela i z pojedynczymi mozna wiele zdzialac, wlasnie po to robia icsi zeby te najlepsze wybrac, nawet jak jest ich malo.
    Ja to sobie tlumacze, ze to jeszcze nie byl nasz czas po prostu.
    Powalczymy dalej bo jest o co! :)


  • Madzialenaaa Przyjaciółka
    Postów: 98 88

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela* wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze ile będziecie podawać zarodków?
    My 2 :) oczywiście jak ich tyle bedzie ...


    23 stycznia idziemy na wizytę kwalifikacyjna , wszystkiego wówczas się dowiemy.

    invimed Wrocław
    09.2016 - I IUI - :(
    I procedura IVF
    09.02.2017 r - transfer 2 zarodków
    21.02.2017 r. beta HCG - 363,70 mIU/ml.
    23.02.2017 r. beta HCG - 835,70 mIU/ml
    10.03.2017 r. - USG - biję jedno serduszko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Wspolczuje zle jesrem pewna, ze teraz Wam sie uda. I mam pytanko tylko 1zarodek wprowadzili?


    Dziekuje :* W ogole dziekuje za slowa wsparcia, to naprawde pomaga w calym procesie jak inne osoby tak wierza w sukces!

    My dostalismy jeden zarodek, bo byl bardzo dobej jakosci i dawal duze szanse na ciaze.
    Przy tym podejsciu chcialabym chyba dwa ale nie wiem czy bede miala taki wybor.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2017, 11:58

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela* wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze ile będziecie podawać zarodków?
    My 2 :) oczywiście jak ich tyle bedzie ...
    My również 2 jak się uda coś wyhodować :p ani my ani klinika nie ma nic przeciwko, a już się bałam ,że będę musiała o to walczyć i kombinować :p Podając 2 zarodki będę mogła nieco zwiększyć szanse a jak się przyjmą oba i uda się je utrzymać oraz szczęśliwie urodzić to spełnię swoje największe marzenie :D

    ania8306, Angela*, wróżbitka lubią tę wiadomość

  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Angela i z pojedynczymi mozna wiele zdzialac, wlasnie po to robia icsi zeby te najlepsze wybrac, nawet jak jest ich malo.
    Ja to sobie tlumacze, ze to jeszcze nie byl nasz czas po prostu.
    Powalczymy dalej bo jest o co! :)


    Kochana pewnie , ze powalczymy !
    I WYGRAMY TA WALKE ! <3 :)

    Lilah lubi tę wiadomość

  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzialenaaa wrote:
    23 stycznia idziemy na wizytę kwalifikacyjna , wszystkiego wówczas się dowiemy.

    :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie z Nas wojowniczki, ze musimy zwycierzyc to pewne !!!!:D

  • olciabos Autorytet
    Postów: 504 533

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się przyłącze bo chyba nas to czeka myślę że na wiosne. Obecnie próbujemy jeszxze jedna, 3 IUI. Wczoraj kompletnie się rozkleilam, wyłam do z 2 godz i nie mogłam się uspokoić. U nas problemem po strinie męża, w dzieciństwie miał wnetrostwo, nic innego nie znaleźli..mało plemników i słaba morfologia..zamiast wspierać męża to ja rycze po kątach i nie mogę być dla niego oparciem bo sama go potrzebuje. On się denerwuje jak płacze bo uważa se taki stres w niczym nie pomaga..a ja widzę wszystko w czarnych barwach. Pochodzimy do tej iui ale jak się nie uda to in vitro, ale tutaj też boję się porażki..Jak długo jeszcze przyjdzie nam walczyć o szczęście?? Narazie będę Was podczytywac, ale napewno się odezwę jak przyjdzie co do czego. Życze wszystkim powodzenia i pozytywnego nastawienia, którego mi brakuje..

    3i49roeqvtlfpy4s.png
    Mala gwiazka 02/2019 *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś zapodała sobie sama pierwszy zastrzyk z Gonal F... nie było tak strasznie, moje samopoczucie się nie zmieniło oczywiście dyskomfort w trakcie @ jest....

    Madzialenaaa, Morwa, Lilah, Mirabelka30 lubią tę wiadomość

  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzialenaaa wrote:
    Dziewczyny , a przygotowujące się jakoś przed ivf ? ( jakieś suplementy ? ) . Ja obecnie łykam kwas foliowy , witaminę d oraz magnez .

    Ja łykam witaminę D, Dhea eljot, Femibion Natal (ze względu na kwas foliowy metylowany), kwas foliowy 5 mg i czekam na metylowane witaminy B (ze względu na moją mutację)

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    ja. Czy tylko ja trochę sie boje tego wszystkiego?

    Ja też się boję... Najbardziej tego że nie będę miała komórek lub żadna się nie zapłodni... Jak zarodki dotrwają do piątej doby, to nawet jakby transfer się nie powiódł (tfu tfu) to będę spokojniejsza...
    Ale trzeba walczyć!

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Ja rodzę jeszcze w tym roku :p taki mam plan ;)
    Również cieszę się, że powstał nowy wątek ,bo tak jak piszesz jesteśmy na podobnym etapie , łatwiej się wspierać. Wątek in vitro ,który istnieje to skarbnica wiedzy. Przeczytałam go całego ,nadal go czytam i będę czytać, a tutaj będę mogła wymieniać się z wami swoimi doświadczeniami, będąc na podobnym etapie :)

    To razem rodzimy w tym roku :D Prezent na święta Bożego Narodzenia :D

    Ja też się cieszę z tego wątku, można zadawać nawet głupie pytania, bo jesteśmy początkujące :P I też podczytuję wątek ivf ;)

    Ja też sporo się przebadałam... Chciałam poznać przyczynę niepowodzeń. Ja przez tyle lat ani razu nie byłam w ciąży... Może coś z zagnieżdżeniem jest nie tak... :(

    Alrauna1987, Morwa lubią tę wiadomość

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela* wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze ile będziecie podawać zarodków?
    My 2 :) oczywiście jak ich tyle bedzie ...

    My też dwa <3 <3 Jak będą...

    Angela*, Mysza1986 lubią tę wiadomość

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANia_In-Vitro wrote:
    ja dziś zapodała sobie sama pierwszy zastrzyk z Gonal F... nie było tak strasznie, moje samopoczucie się nie zmieniło oczywiście dyskomfort w trakcie @ jest....

    Podziwiam... Ja nie dam rady sama z zastrzykami :( A mój mąż jeszcze bardziej jest na nie niż ja... Tak to się dobraliśmy :P

    Czyli ty już jesteś po antykach i masz nowy cykl tak?

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, trochę się rozpisałam, ale musiałam was nadgonić :)

    Widzę że trochę tu wrocławskich koleżanek ;) Ale żadna w Invikcie nie podchodzi...

    Ja w poniedziałek mam kolejną histeroskopię, trzymajcie kciuki...

    bertha lubi tę wiadomość

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ