X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start w 2017
Odpowiedz

In vitro start w 2017

Oceń ten wątek:
  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 26 października 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shilcia ja skonczylam antki, od dziś się będę kłuć :p a Ty kiedy masz mieć @?

    Joe anna w Płocku? Hawryluk czy Cieplinski? Ja lekarza mam w Kolbudach, ale in vitro w Gravidzie

    aziledo lubi tę wiadomość

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • Tysia11 Autorytet
    Postów: 270 106

    Wysłany: 26 października 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aziledo!!!!!! Gratulacje!
    Życzę pięknych przyrostow :)
    Wycofałam się z wątku jakiś czas temu bo wiem że czasem boleśnie się czyta o czyimś sukcesie i czasem wpływa to dołująco ale podglądam Was często :)
    Wszystkim życzę tej upragnionej wywalczonej małej istotki:)
    Pamiętam jak przechodzilam to z wami w zeszłym roku (tak jakby to było wczoraj) cala procedura aż do pobrania komórek działa się w październiku a transfer 3 listopad. Dziś córcia śpi w łóżeczku w pokoju obok a ja płacze (ze szczęścia) że kolejna z nas dołączyła do ciężarówek.

    Walczcie dziewczyny ile się da nie odpuszczajcie nie poddawajcie się! Wszystkim wam życzę tej siły której potrzeba do tej walki a wiem że ta siła może po drodze gdzieś się zagubić.

    Kuczka za Ciebie chyba najmocniej trzymam kciuki i czekam na wiadomość w której poinformujesz nas o wygranej najwiekszej walce życia.


    Ściskam Was mocno i cieplutko wraz z Hanusią :*

    aziledo, Kuczka lubią tę wiadomość

    Hana 10.07.2018. 3300 gram, 53 cm , godz. 8:42 ❤
    Czekałam na Ciebie całe życie! ❤
    Porod bliźniaczek ja dniach-wrzesien 2023
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 26 października 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shilcia wrote:
    Dawno mnie nie było...

    Aziledo - przeogromnie się cieszę, że się udało i trzymam kciuki by wszystko było w porządeczku.

    Kuczka - to jakos razem startujemy, byłam we wtorek w klinice, lekarz tym razem zdecydował o długim protokole, więc na razie biorę tabsy anty.
    Oby tym razem nam się udało!

    Akilegna - ale szybko zleciało, razem startowałyśmy a tu dzidzia juz na świecie. Dużo zdrówka dla Was!!!


    Dziękuję! Zleciało, to fakt. A jak sytuacja u Ciebie?

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 26 października 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joe Anna pisałaś na innym wątku, ze możesz mieć odwołany listopadowy transfer przez wysokie AMH- możesz wyjaśnić? Wiem, ze odracza się transfer ze względu na wysoki estradiol po stymulacji, ale dlaczego ze względu na AMH?

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 26 października 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka wrote:
    A No przyszła :p jutro wielki START :)
    Kciuki ogromne!

    Kuczka lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę! ;) Strasznie fajnie, że wszystkie się pojawiłyście i cccierpliwa i akilegna i Tysia11 ;) to daje nadzieję i pokazuje że się udaje...
    Gratuluję Wam przeogromnie małych wielkich szczęść:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2018, 18:21

    Cccierpliwa, akilegna♥ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shilcia wrote:
    Dawno mnie nie było...

    Aziledo - przeogromnie się cieszę, że się udało i trzymam kciuki by wszystko było w porządeczku.

    Kuczka - to jakos razem startujemy, byłam we wtorek w klinice, lekarz tym razem zdecydował o długim protokole, więc na razie biorę tabsy anty.
    Oby tym razem nam się udało!

    Akilegna - ale szybko zleciało, razem startowałyśmy a tu dzidzia juz na świecie. Dużo zdrówka dla Was!!!

    Już myślałam że gdzieś zaginęłaś...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka wrote:
    Shilcia ja skonczylam antki, od dziś się będę kłuć :p a Ty kiedy masz mieć @?

    Joe anna w Płocku? Hawryluk czy Cieplinski? Ja lekarza mam w Kolbudach, ale in vitro w Gravidzie

    I jak tam zastrzyki wchodzą? Lepiej niż w brzuch?

    Ja codziennie robię po 2 zastrzyki. 1x prolutex i ten jest spox bo to samemu się do strzykawki wciąga i cienką igiełkę montuje, a drugi to neoparin, gotowiec, mam wrażenie że są tam tępe igły i cały brzuch w sniakach. Mam nadzieję że to pomoże....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia11 wrote:
    Aziledo!!!!!! Gratulacje!
    Życzę pięknych przyrostow :)
    Wycofałam się z wątku jakiś czas temu bo wiem że czasem boleśnie się czyta o czyimś sukcesie i czasem wpływa to dołująco ale podglądam Was często :)
    Wszystkim życzę tej upragnionej wywalczonej małej istotki:)
    Pamiętam jak przechodzilam to z wami w zeszłym roku (tak jakby to było wczoraj) cala procedura aż do pobrania komórek działa się w październiku a transfer 3 listopad. Dziś córcia śpi w łóżeczku w pokoju obok a ja płacze (ze szczęścia) że kolejna z nas dołączyła do ciężarówek.

    Walczcie dziewczyny ile się da nie odpuszczajcie nie poddawajcie się! Wszystkim wam życzę tej siły której potrzeba do tej walki a wiem że ta siła może po drodze gdzieś się zagubić.

    Kuczka za Ciebie chyba najmocniej trzymam kciuki i czekam na wiadomość w której poinformujesz nas o wygranej najwiekszej walce życia.


    Ściskam Was mocno i cieplutko wraz z Hanusią :*


    Dziękuję Ci serdecznie ale żyję w wielkim stresie. Bardzo bym chciała żeby tym razem się udało, żebym nie musiała przechodzić poronienia raz jeszcze. Boję się cieszyć. W poniedziałek będzie 14 dpt i wtedy też idę drugi raz na betę. Mam nadzieję że prawidłowo będzie przyrastala i że za 2 tygodnie zobaczę serduszko. Nie ukrywam że dużo nerwów mi to przysparza chociaż staram się myśleć pozytywnie to jednak z tylu głowy różne historie krążą....

    Wszystkie Was już gotowe pytam, więc Ciebie też rodziłaś SN czy CC? Pytam bo słyszałam że in vitro jest przesłanką do cc jeśli kobieta sobie tego życzy... prawda to czy nie?

    Tysia11 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aziledo gratuluję pięknej bety i trzymam kciuki za dalsze przyrosty! Pamiętaj, że każda ciąża jest inna, wierzę, że będzie dobrze, chociaż ja także umieralam z nerwów w 1 trymestrze po traumie poronienia. Co do cc to niestety ivf nie jest wskazaniem, po 20 tc zmieniłam lekarza prowadzącego ciążę i niestety zarówno poprzedni jak i obecny nie stwierdzili przeciwwskazań do SN. Kuczka ale numer! Ja jestem po udanym ivf w Gravidzie u Dr K.C. trzymam także za Ciebie kciuki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2018, 18:55

    Kuczka lubi tę wiadomość

  • Tysia11 Autorytet
    Postów: 270 106

    Wysłany: 26 października 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aziledo jest wskazaniem. Jeżeli jesteś po poronieniach to jest. Ale tak naprawdę zależy na jakiego lekarza trafisz. Ja rodziłam przez cc nie chciałam ryzykować że jeszcze przy porodzie pójdzie coś nie tak. Wiem co teraz przechodzisz, obiecałam na betę co 3 dni aby sprawdzić przyrost ;)
    Dbaj o siebie:*

    Hana 10.07.2018. 3300 gram, 53 cm , godz. 8:42 ❤
    Czekałam na Ciebie całe życie! ❤
    Porod bliźniaczek ja dniach-wrzesien 2023
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 26 października 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aziledo, a sprobuj heparyne robic w uda ;)
    Ja clexane robilam cala ciaze w uda ;) przynajmniej nie mialam zmartwien jak zlapac brzuch ja juz zaczal rosnac i skora coraz bardziej napieta

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 26 października 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aziledo właśnie pierwsza aplikacja za mną :) mąż się cały trząsł, ale dał radę :p zastrzyk sam w sobie spoko, ale jak się zaczął rozchodzić to zdecydowanie mniej przyjemnie niż w brzuch :/ ale dam radę :)

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka wrote:
    Aziledo właśnie pierwsza aplikacja za mną :) mąż się cały trząsł, ale dał radę :p zastrzyk sam w sobie spoko, ale jak się zaczął rozchodzić to zdecydowanie mniej przyjemnie niż w brzuch :/ ale dam radę :)
    Trzymam kciuki bardzo. Kiedy szorujesz na pierwsze podglądanie?

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 27 października 2018, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedziałek wieczorem jedziemy zobaczyć czy coś ruszy :)

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ANia_In-Vitro wrote:
    hej dziewczyny!
    ja zaczynam od dziś In Vitro ICSI
    mam krótki protokół, dziś miałam wizytę, dostarczyłam wszystkie badania na szczęście wyszło wszystko ok. mam 2 dc, od jutra zaczynam przyjmować Gonal F do niedzieli. W poniedziałek 16 (stycznia)mam się wstawić na badanie estradiolu ... potem kontrolna wizyta.
    Opłaciłam dziś za leczenie 6700 + leki gonal F 400zł oczywiście refundowane.
    Leczę się w Gamecie Kielce
    Ciąg dalszy nastąpi.... ;D
    Witaj Aniu czy in vitro się udało? ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka wrote:
    Shilcia ja skonczylam antki, od dziś się będę kłuć :p a Ty kiedy masz mieć @?

    Joe anna w Płocku? Hawryluk czy Cieplinski? Ja lekarza mam w Kolbudach, ale in vitro w Gravidzie
    Kuczka ja też lekarza mam w Kolbudach czy byśmy mogły pogadać na facebook bo ja tu czasami nie ogarniam :) kiedy jedziesz do płocka?

  • Shilcia Przyjaciółka
    Postów: 106 55

    Wysłany: 27 października 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka wrote:
    Shilcia ja skonczylam antki, od dziś się będę kłuć :p a Ty kiedy masz mieć @?

    Biore Marvelon od 2go dnia miesiaczki, czyli juz 4ty dzien. Kolejna wizyta 6.11 i cos lekarz wspomnial o zastrzykach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka wrote:
    Joe Anna pisałaś na innym wątku, ze możesz mieć odwołany listopadowy transfer przez wysokie AMH- możesz wyjaśnić? Wiem, ze odracza się transfer ze względu na wysoki estradiol po stymulacji, ale dlaczego ze względu na AMH?
    Dopiero odczytałam ten wątek wiesz nie wiem dokladnie czemu bo nie zrozumiałam lekarza

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 27 października 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joe Anna to lecimy ta sama ścieżka :) do Płocka pojadę pewnie około 7-9 listopada :)

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
‹‹ 730 731 732 733 734 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ