X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start w 2017
Odpowiedz

In vitro start w 2017

Oceń ten wątek:
  • Shilcia Przyjaciółka
    Postów: 106 55

    Wysłany: 8 listopada 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka wrote:
    Świetny wynik to by był, jakby się wszystkie zapłodnily :p ha ha ha- trzeba marzyć :)
    Marzenka to razem będziemy odliczać dni do testu :p
    DaveGahan dzięki :)

    Shilcia gdzie Ty zniknęłam?

    Jestem, jestem :) wyjechało mi się na długi weekend.
    Od wtorku co drugi dzień biorę zastrzyk gonapeptyl. I tak przez 2 tygodnie. 21 listopada zaczynam stymulacje. Punkcję lekarz przewiduje około 30go.

  • Zuza6 Autorytet
    Postów: 253 153

    Wysłany: 8 listopada 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aziledo mam pytanie, jeśli to nie problem.. czy podchodziłaś na świeżych czy mrożonych KD..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza6 wrote:
    aziledo mam pytanie, jeśli to nie problem.. czy podchodziłaś na świeżych czy mrożonych KD..
    Po to właśnie jest to forum żeby się nie bać i pytać. Jedyne miejsce gdzie możemy wymienić się doświadczeniami.
    A więc... długo czytałam o tym i szukałam informacji i zdecydowałam się na komórki świeże po rozmowie z położonymi z kliniki. Powiedziały, że komórki to materiał, który w przeciwieństwie do nasienia i zarodków rozmraża się beznadziejnie. Ale na świeże komórki trzeba czekać... skontaktowalam się więc z klinika Invimed którą wysłała mi wszystkie dokumenty i regulaminy. Po przestudiowaniu których uznałam że to nie ma sensu. Były tam zawarte informacje że możesz wybrać sobie dawczynię. Mają program gwarancji 3 zarodków jeśli z nasieniem jest wszystko ok. Jednak jeśli od wybranej dawczyni nie uda się osiągnąć 3 zarodków, dostaje się kolejna pólę alby ta liczbę osiągnąć Ale... jest to już z innej dawczyni i decyduje lekarz. Nie mamy na to żadnego wpływu. Zdecydowałam się poczekać na świeże komórki... I szczęśliwie już w następnym miesiącu znalazła się dawczyni.

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 8 listopada 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shilcia to czekamy na Andrzejki :) &&&

    Shilcia lubi tę wiadomość

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka & & &

    Kuczka lubi tę wiadomość

  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2960 2829

    Wysłany: 9 listopada 2018, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka trzymam za nas obie mocne kciuki :) :)

    Kuczka lubi tę wiadomość

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 9 listopada 2018, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenka na która masz?

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2960 2829

    Wysłany: 9 listopada 2018, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka wrote:
    Marzenka na która masz?
    13.40 a Ty?

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 9 listopada 2018, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już jestem w drodze :) na 9 mam, ale nam stracha co nas tam zastanie

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2960 2829

    Wysłany: 9 listopada 2018, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka wrote:
    Ja już jestem w drodze :) na 9 mam, ale nam stracha co nas tam zastanie
    Kochana będzie dobrze, czuję to :) Kurde niech nam się w końcu uda, bo już naprawdę nudne się to robi ;) ;P :P

    DaveGahan, Kuczka lubią tę wiadomość

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka, Marzenka85 trzymam kciuki za Was bardzo. Powodzenia i czekam na wieści...

    Marzenka85, Kuczka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenka za Ciebie też oczywiście ogromne & & &

    Marzenka85 lubi tę wiadomość

  • Zuza6 Autorytet
    Postów: 253 153

    Wysłany: 9 listopada 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aziledo wrote:
    Po to właśnie jest to forum żeby się nie bać i pytać. Jedyne miejsce gdzie możemy wymienić się doświadczeniami.
    A więc... długo czytałam o tym i szukałam informacji i zdecydowałam się na komórki świeże po rozmowie z położonymi z kliniki. Powiedziały, że komórki to materiał, który w przeciwieństwie do nasienia i zarodków rozmraża się beznadziejnie. Ale na świeże komórki trzeba czekać... skontaktowalam się więc z klinika Invimed którą wysłała mi wszystkie dokumenty i regulaminy. Po przestudiowaniu których uznałam że to nie ma sensu. Były tam zawarte informacje że możesz wybrać sobie dawczynię. Mają program gwarancji 3 zarodków jeśli z nasieniem jest wszystko ok. Jednak jeśli od wybranej dawczyni nie uda się osiągnąć 3 zarodków, dostaje się kolejna pólę alby ta liczbę osiągnąć Ale... jest to już z innej dawczyni i decyduje lekarz. Nie mamy na to żadnego wpływu. Zdecydowałam się poczekać na świeże komórki... I szczęśliwie już w następnym miesiącu znalazła się dawczyni.

    Dziękuję Ci za informację.. ja jestem na etapie studiowania propozycji z klinik..wahałam się nad wyborem mrożonych czy świeżych komórek.. teraz wiem że tylko świeże...zdecydowałam się na Bociana w Białymstoku..startujemy w styczniu bo mój mąż ma wątpliwości .chłopak zastanawia się czy to ma sens..on pogodził się z bezdzietnością a ja nie umiem...naturalnie nam nie wychodzi, invitro na moich komórkach też nie.. tłumacz mu, że mam 42 lata i tylko KD pozostało albo adopcja społeczna..

    mam jeszcze pytanie czy dużo jest wizyt w klinice podczas procedury z KD?

  • Zuza6 Autorytet
    Postów: 253 153

    Wysłany: 9 listopada 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka, Marzenka85 powodzenia dziewczyny :)

    Marzenka85, Kuczka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza6 wrote:
    Dziękuję Ci za informację.. ja jestem na etapie studiowania propozycji z klinik..wahałam się nad wyborem mrożonych czy świeżych komórek.. teraz wiem że tylko świeże...zdecydowałam się na Bociana w Białymstoku..startujemy w styczniu bo mój mąż ma wątpliwości .chłopak zastanawia się czy to ma sens..on pogodził się z bezdzietnością a ja nie umiem...naturalnie nam nie wychodzi, invitro na moich komórkach też nie.. tłumacz mu, że mam 42 lata i tylko KD pozostało albo adopcja społeczna..

    mam jeszcze pytanie czy dużo jest wizyt w klinice podczas procedury z KD?

    Ja podchodziłam w Warszawskim Bocianie bo dr M. Powiedzial że w Warszawie będzie szybciej nic w Białymstoku. Jeśli macie aktualne badania (te same co do klasycznego in vitro) to dwa tygodnie przed transferem zaczyna się stymulacje endometrium. Miałam chyba 2 wizyty przed transferem. Pierwsza żeby leki przepisać i druga żeby zobaczyć jaką reakcja endometrium na leki. Wszystkie badania mialam aktualne po poprzednim podejciu na wlasnych komorkach. A później już punkcja dawczyni i tego dnia oddanie nasienia. 5 dobhodowli i transfer. Moj maz na początku też nie był przekonany do KD. Odbyliśmy dluuuugie rozmowy na temat tego że KD powinna być dla mnie większym problemem niż dla niego. I że tyle już przeszliśmy, że nie możemy się na tym etapie poddać.

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 9 listopada 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leze w 3-paku i czekam, aż będziemy mogli zabrac dzieci do domku :) Marzenka &&&

    DaveGahan, Marzenka85, aziledo, Shilcia, akilegna♥ lubią tę wiadomość

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka wrote:
    Leze w 3-paku i czekam, aż będziemy mogli zabrac dzieci do domku :) Marzenka &&&

    Leż Kochana i odpoczywaj... teraz tylko relaks... :)

    Kuczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka wrote:
    Leze w 3-paku i czekam, aż będziemy mogli zabrac dzieci do domku :) Marzenka &&&
    Cuuuudownie :D dbaj o siebie :) cieszę się bardzo <3

    Kuczka lubi tę wiadomość

  • paulina1984 Ekspertka
    Postów: 322 63

    Wysłany: 9 listopada 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka wrote:
    Leze w 3-paku i czekam, aż będziemy mogli zabrac dzieci do domku :) Marzenka &&&
    Trzymam kciuki✊✊✊✊✊

    Kuczka lubi tę wiadomość

    paulina19841209
  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2960 2829

    Wysłany: 9 listopada 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już w 3-paku :) jedziemy do domku :)

    DaveGahan, Kuczka, aziledo, akilegna♥ lubią tę wiadomość

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
‹‹ 736 737 738 739 740 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ