X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start w 2017
Odpowiedz

In vitro start w 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka jak Twoje samopoczucie?

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shilcia samych dobrych wieści życzę :*

    Aziledo ja się czuję świetnie, jakby mi ulzylo, ze mam to wszystko za sobą. Nawet moje ciężarne już zaczynają mnie cieszyć i ekscytować :) dziwnie nie? Myślałam, ze się załamie, ze do psychiatry będę musiała pójść, byłam na skraju załamania przed procedura a tu nagle takie jakby wyzwolenie.... popieprzone to wszystko :p ha ha ha

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka, zazdroszczę tego wyzwolenia, naprawdę :) ja musiałam mieć to wbijane do głowy przez psychologa przez okrągły rok i nie wiem czy się do końca udało. teraz już zostałam z tym sama bo moja psycholożka poszła na ciążowe L4 hehehe

    a że to "wszystko popieprzone" to zgadzam się w całej rozciągłości, jeszcze dotychczas jakoś starałam się to ogarniać "rozumem albo sercem" ale tylko utrata wiary w siły wyższe dała mi jakieś ukojenie. nawet wczoraj nie chciało mi się już wyć, jak do apteki wtoczyła się pijana "barbórka" w 6 msc.ciąży, drąca japę że przecież ciąża to nie choroba a ona ma dziś święto (jak zresztą codziennie)..

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    McBeal nie masz już zarodków? Ja wierzę, ze wszystko dobrze się jeszcze poukłada. Przecież wielu ludzi żyje w bezdzietnych związkach i są szczęśliwi do późnej starości :) a może tez się zdarzy, ze jakaś naturalna, spontaniczna ciąża się przytrafi- przecież i takie cuda się zdarzają :p a może jeszcze kiedyś spróbuję in vitro, któż to wie- kobieta zmienna jest :p wiem jedno- muszę zyc normalnie! Także McBeal każda z nas musi odnaleźć swój sposob na odnalezienie siebie :)

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam już zarodków. ale będę jeszcze próbować w styczniu.
    ja niestety nie widzę się w bezdzietnym związku. od śmierci synka nie układa nam się. zresztą mąż nigdy nie chciał mieć dzieci, w ciąży czułam się strasznie osamotniona, więc tym teraz bardziej odczuwam do niego żal i jakoś nie mogę się ogarnąć, mimo że wspólnie podchodzimy do in vitro, ale każdy z nas kieruje się innymi motywami. co do ciąży naturalnej, to statystycznie rzecz biorąc, zakładam że zawsze może się przytrafić. natura jest jednak nieobliczalna :) czego Ci serdecznie życzę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2018, 12:54

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    McBeal wiec życzę powodzenia :* oby się w styczniu odmieniło Wasze życie, a Wasz związek się ożywił i był silniejszy niż kiedykolwiek :* dawaj znać jak starania :)

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenka co u Ciebie?

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2960 2829

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka wrote:
    Marzenka co u Ciebie?
    Ciąża daje mi cały czas nowe emocje, chyba po to aby za nudno nie było.. - wczoraj chlusnęłam wieczorem krwią, wylądowałam znowu w szpitalu, na szczęście z dzieckiem wszystko ok, prawdopodobnie krwiak się opróżnił. Muszę leżeć i wstawać tylko do toalety więc leniuchowania ciąg dalszy :) w poniedziałek mam wizytę w klinice u swojego lekarza, zobaczymy czy da mi zielone światło choćby na chodzenie po domu..

    aziledo lubi tę wiadomość

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenka85 wrote:
    Ciąża daje mi cały czas nowe emocje, chyba po to aby za nudno nie było.. - wczoraj chlusnęłam wieczorem krwią, wylądowałam znowu w szpitalu, na szczęście z dzieckiem wszystko ok, prawdopodobnie krwiak się opróżnił. Muszę leżeć i wstawać tylko do toalety więc leniuchowania ciąg dalszy :) w poniedziałek mam wizytę w klinice u swojego lekarza, zobaczymy czy da mi zielone światło choćby na chodzenie po domu..
    Nie chciałam polubić tej wiadomości, chciałam zacytować Ale nie trafiłam w odpowiednie miejsce i nie da się odkliknąc...

    Chciałam napisać, że masz przeboje... ja już dawno zeszłabym na zawał... trzymaj się dzielnie i walcz... Jak trzeba leżeć to lez..

    Trzymam kciuki i czekam na informacje jak po poniedziałkowej wizycie.

    Powodzenia

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenka zorganizuj sobie dobra pomoc przedświąteczną :)

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2960 2829

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aziledo uwierz, że ja wczoraj prawie zawału dostałam.. Byłam wykończona psychicznie po powrocie do domu. Przed badaniem usg byłam pewna, że dziecka już nie ma :( ale mały twardziel walczy więc jest dobrze :)
    Święta w tym roku odpuszczam, w sensie siedzimy spokojnie w domu bez szaleństw a z jedzeniem pewnie moi rodzice przyjadą :p

    Aziledo a Ty jak się w ogóle czujesz?

    Kuczka jak psychicznie się czujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2018, 13:37

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o moje samopoczucie to siedzę jak na szpilkach i towarzyszy mi wiele strachów. Najmniejsze plamienie wzbudza u mnie niepokoj i panikę - chociaż nigdy nie nalezałam do panikar. 18.12, czyli za 11 dni mam badania i będę wiedziała coś więcej, co się dzieje w środku - mam tyko nadzieję że fasola dotrwa do tego czasu i nie będzie mięczakiem. Jest mi prawie cały czas niedobrze ale nie wymiotuje. Lekarz mówił żeby jeść magnez. Ciągle boli mnie brzuch okresowo a czasem bardziej. Ale mam nadzieję, że wszystko się skończy pozytywnie.

    Mam nadzieję, że Twoje przejścia też nie pójdą na marne... Na wątku ciężarówki po ivf jedna z dziewczyn napisała że jej lekarz powiedział że jesli z zarodkiem jest wszystko ok to jest "jak ruski czołg" i nie łatwo go popsuć... I tego się trzym :)

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenka czuje się nadzwyczaj szczęśliwa i wyzwolona... sama tego nie rozumiem, ale tak jest :p

    Marzenka85 lubi tę wiadomość

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • paulina1984 Ekspertka
    Postów: 322 63

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanko czy któraś słyszała ze do stymulacji nie podają zastrzyki tylko tabletki?

    aziledo lubi tę wiadomość

    paulina19841209
  • paulina1984 Ekspertka
    Postów: 322 63

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się tak panicznie boje zastrykow ze masakra

    paulina19841209
  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2960 2829

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka wrote:
    Marzenka czuje się nadzwyczaj szczęśliwa i wyzwolona... sama tego nie rozumiem, ale tak jest :p
    No i super :)

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka wrote:
    Marzenka czuje się nadzwyczaj szczęśliwa i wyzwolona... sama tego nie rozumiem, ale tak jest :p

    Kuczka cieszę się że udało Ci się uporać z sytuacją i z całego serca życzę Ci żeby wszystko poukladało się tak jak należy... jesteś bardzo silną bańką i wierzę w Ciebie ;)

  • paulina1984 Ekspertka
    Postów: 322 63

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki liczę na wasze doświadczenie czy któraś mogła by mi odp

    paulina19841209
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina1984, nie wydaje mi się żeby można było zahamować czynność przysadki (konieczne na pewnym etapie stymulacji) za pomocą tabletek, bo potem czynność jajników już prędzej ale to musi zgrać się łącznie. ne wszystkie hormony, szczególnie te podawane w ściśle określonych dawkach nadają się do przyjęcia przez przewód pokarmowy, kwestia ich stabilności w sokach trawiennych czy wchłanialności z jelit.
    ale te zastrzyki nie są bolesne, igiełki cienkie, a jak będziesz mieć pena to już wogóle super komfortowe podawanie :)


    Marzenka, trzymam kciuki żeby po tych przebojach dalej było już nudno w pozytywnym znaczeniu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    położne mogą pomóc Ci podczas pierwszej obsługi "zestawu" a jak masz opory przed samodzielnym podawaniem sobie igieł w brzuch to zawsze można przyuczyć męża :)

‹‹ 745 746 747 748 749 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ