X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start w 2017
Odpowiedz

In vitro start w 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka nawet nie wiesz jak się cieszę! 🤗

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aziledo spokojnie, ze teraz ze miarę wyglada niestety nie oznacza, ze efekt końcowy będzie spektakularny :/ na razie okrutna faza czekania 😂 najpierw na wiadomość z labo, potem na @, na owu, na crio, na betę 😂 ale jakaś spokojna jestem, oby tak zostało :)

    A jak maleństwo? Pochwal się :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2019, 07:18

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mały daje czadu ale jest bardzo kochany. Na tę chwilę ma problemy z trawieniem laktozy i dużo płacze ale mam nadzieję że to minie. Już zaczyna gugać coś pod nosem i chyba już mnie widzi 😊 poza tym jest cały śliczny 😁😁

    Camilla13 lubi tę wiadomość

  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2960 2829

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aziledo wrote:
    Mały daje czadu ale jest bardzo kochany. Na tę chwilę ma problemy z trawieniem laktozy i dużo płacze ale mam nadzieję że to minie. Już zaczyna gugać coś pod nosem i chyba już mnie widzi 😊 poza tym jest cały śliczny 😁😁
    Aziledo, u nas też wyszła nietolerancja laktozy. Mała dostaje delicol i ściągam trochę pokarmu przed karmieniem, jest troszeczke lepiej ale i tak ją boli. Robię tez masaż brzuszka antykolkowy i po tym widać u niej ulgę. A Ty co stosujesz?

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie karmienie piersią po dużych męczarniach skończyło się w 4 tygodniu. Później 2x zmieniliśmy mleko aż skończyliśmy na nutramigenie bez laktozy. Do kazdej butli dodajemy espumisan albo sab simplex (z Niemiec). I jakby trochę lepiej...

    Jak się macie dziewczyny? Jak zderzenie z "urokami" macierzyństwa? Wróciłaś już do siebie po porodzie?

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadzwonili- dziś zakończyła się hodowla :) na 10 komórek zapłodnilo się 9, jeden zarodek był bardzo słaby (nie ma sensu do jutra go obserwować), pozostałych 8 zostało dziś zamrożonych w stadium blastocysty klasy 4bb

    Popolakalam się...

    Marzenka85, aziledo, Bella93 lubią tę wiadomość

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • Marzenka85 Autorytet
    Postów: 2960 2829

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aziledo, tak już doszłam do siebie po porodzie i już powoli zapominam o tym co przeszłam.. :) Mi się macierzyństwo bardzo podoba :) mimo, że łatwo nie jest to jestem mega szczęśliwa :) Czasami przechodzę lekkie załamanie z braku snu ale chwilę pomarudzę i siła wraca :) a u Ciebie jak samopoczucie?

    Teraz czekamy aż Kuczka zaciąży :) już chciałabym poczytać jak się żali, że jest ciężko z brzuchem i chciałaby już urodzić ;) :P

    Kuczka lubi tę wiadomość

    roloej285tga0xf7.png
    11.2018-crio 2 blastek: 5 dpt 9,94; 7 dpt 39,84; 10 dpt 222; 13 dpt 1517; 17 dpt 8855, 24 dpt <3
    3 transfery :(
    Brak lewego jajnika i jajowodu, drugi jajowód niedrożny, Hashimoto.
    Starania od 2015 r.,
    Gameta Gdynia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka wrote:
    Zadzwonili- dziś zakończyła się hodowla :) na 10 komórek zapłodnilo się 9, jeden zarodek był bardzo słaby (nie ma sensu do jutra go obserwować), pozostałych 8 zostało dziś zamrożonych w stadium blastocysty klasy 4bb

    Popolakalam się...

    Kuczka Kochana moja, cudownie! Ten lekarz to jakiś cudotworca! 😊 Ja tez się poplakalam 😁
    W następnym cyklu krio?

    Marzenka ja uprawiam samotne macierzyństwo, mąż pracuje 200km dalej i przyjeżdża na weekend co 2 tygodnie. Więc samej lekko nie jest i dużo łatwiej o chwilę zwątpienia. Ale teraz ma urlop więc jesteśmy razem. Teraz jesteśmy na etapie zapisów do żłoba 😋

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 22:22

    Kuczka lubi tę wiadomość

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka 😍

    Kuczka lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenka no wiesz 😂
    Teraz tylko czekać na @ i wracać do kliniki :)
    Trochę obawiam się, ze dość szybko nam się uda i co wtedy jeśli już np uznamy, ze nie jesteśmy w stanie wykorzystać wszystkich zarodków? 😱 wiem, ze nie ma co się nastawiać, ze każdy transfer będzie udany, ale taka opcje tez trzeba rozważyć...

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • biedrona84 Przyjaciółka
    Postów: 96 38

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka super wieści!!!✊✊✊

    Kuczka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka wrote:
    Marzenka no wiesz 😂
    Teraz tylko czekać na @ i wracać do kliniki :)
    Trochę obawiam się, ze dość szybko nam się uda i co wtedy jeśli już np uznamy, ze nie jesteśmy w stanie wykorzystać wszystkich zarodków? 😱 wiem, ze nie ma co się nastawiać, ze każdy transfer będzie udany, ale taka opcje tez trzeba rozważyć...

    Kiedy już będziesz miała satysfakcjonujące liczbę dzieci będziecie mogli pomóc takim parom których sytuacja jest mocno beznadziejna 😊

    Camilla13 lubi tę wiadomość

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby wiem, ale my nigdy nie braliśmy pod uwagę adopcji... nie żebyśmy byli bezduszni, ale adopcja dziecka była dla nas za trudna psychicznie decyzją... i w druga stronę tez sobie tego nie wyobrażam... z komórkami nie mam problemu, chętnie pomogę, ale z zarodkami już jakoś mi przez myśl nawet nie chce przejść... mąż ma trochę lżejsze podejście do oddania w razie czego zarodków do adopcji, ale jego argumenty jakoś do mnie nie przemawiają :/ ale żeby nie było przypadkiem tak, ze jeszcze te zamrożone komórki będę musiała przygarnąć 😱 pierwszy transfer już niedługo- właśnie nadeszła @

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka wrote:
    Niby wiem, ale my nigdy nie braliśmy pod uwagę adopcji... nie żebyśmy byli bezduszni, ale adopcja dziecka była dla nas za trudna psychicznie decyzją... i w druga stronę tez sobie tego nie wyobrażam... z komórkami nie mam problemu, chętnie pomogę, ale z zarodkami już jakoś mi przez myśl nawet nie chce przejść... mąż ma trochę lżejsze podejście do oddania w razie czego zarodków do adopcji, ale jego argumenty jakoś do mnie nie przemawiają :/ ale żeby nie było przypadkiem tak, ze jeszcze te zamrożone komórki będę musiała przygarnąć 😱 pierwszy transfer już niedługo- właśnie nadeszła @
    Ja nadejdzie taki moment, że zarodków będzie za dużo, a Ty nie będziesz gotowa ich oddać to ja Ci kilka możliwości wymienię, a na razie się tym nie martw.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Ja nadejdzie taki moment, że zarodków będzie za dużo, a Ty nie będziesz gotowa ich oddać to ja Ci kilka możliwości wymienię, a na razie się tym nie martw.
    A mogłabyś już teraz napisać. Byłam na tym wątku dość krótko, chociaż czytałam od samego początku. Pierwsza procedura, pierwszy transfer i mamy synka. Teraz zaszlam w ciążę naturalnie, a miło to nigdy nie nastąpić. Zostały nam zarodki, jeśli nie zdecydujemy się na trzecie dziecko, nie widzimy sensu w mrozeniu zarodków przez kolejne dwie dekady. Komórek swoich też mam jeszcze 4.

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella jak co będę dopytywać 😘
    Camilla jaka niespodzianka z tym naturalsem- gratulacje 😉 jaki był u Was czynnik niepłodności?

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka wrote:
    Bella jak co będę dopytywać 😘
    Camilla jaka niespodzianka z tym naturalsem- gratulacje 😉 jaki był u Was czynnik niepłodności?
    Niedoczynność tarczycy od 12 roku życia, jakieś nieprawidłowości w budowie macicy, pco przez co od 17 roku życia praktycznie ciągle na hormonach bo żyć się nie dało, endometrium po ostrej stymulacji 5,4mm a normalnie max 3. Przez ponad 2 lata nie zaszlam sama w ciążę, później stymulacja różnymi lekami też nie dawały efektów. A tu pyk i teraz jest, drugi trymestr zaczęłam. Wygląda to tak jakby udane in vitro stało się lekarstwem samym w sobie 😊

    Kuczka lubi tę wiadomość

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś 2 dc, byłam na wizycie, transfer dalej odroczony, trzeba czekać na kolejny cykl

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuczka wrote:
    Dziś 2 dc, byłam na wizycie, transfer dalej odroczony, trzeba czekać na kolejny cykl
    Oj a z jakiego powodu?

  • Kuczka Autorytet
    Postów: 2275 3047

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estradiol wysoki, jajniki powiększone- organizm nie zdążyl się wyciszyć po stymulacji... bywa :) oby następna @ nadeszła w miarę szybko i już wszystko potoczyło się odpowiednim torem :) teraz mam czas na relaks, przygotowanie się i pozytywne nastawienie :)

    l22no7esmo71wm6e.pngl22no7esmqts28td.png

    PCOS, No i niedrożność jajowodów. AMH 6,68 ng/ml (lipiec 2017)
    I-III ISCI nieudane, Gravida Płock, 2017-2018
    2019=> zmiana kliniki na Gameta Gdynia, dr Ś
‹‹ 774 775 776 777 778 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ