X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start wrzesień 2018
Odpowiedz

In vitro start wrzesień 2018

Oceń ten wątek:
  • Martinka Autorytet
    Postów: 2501 2672

    Wysłany: 19 września 2018, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    Kochane, lekarz ma obowiązek Wam powiedzieć jak schodzić ze sterydu - jeżeli tego nie zrobi to rozważałabym zmianę lekarza... ze sterydów należy schodzić stopniowo- w zależności od dawki i czasu brania. NIE wolno odstawiać z dnia na dzień!
    A nigdy w życiu. To jest jest pierwszy lekarz, któremu w życiu zaufałam. Po prostu dopytam się na wizycie następnym razem jak postępować

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2018, 23:21

    0901d7c722.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2018, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martinka wrote:
    A nigdy w życiu. To jest jest pierwszy lekarz, któremu w życiu zaufałam. Po prostu dopytam się na wizycie następnym razem jak postępować
    Beh -Rób jak uważasz - nie wnikam w Twoją relacje z lekarzem ...
    niestety ginekolodzy nie zawsze znają się na sterydach ... a sterydy to nie cukierki czy witamina C...

  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2361

    Wysłany: 20 września 2018, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martinka wrote:
    A nigdy w życiu. To jest jest pierwszy lekarz, któremu w życiu zaufałam. Po prostu dopytam się na wizycie następnym razem jak postępować
    Martinka mi przy dawce 10mg dr Marta kazała wziąść pół i koniec.

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • Veri Autorytet
    Postów: 470 443

    Wysłany: 20 września 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    Hipisiątko- powtarzam, nie ilość a jakość.. nie smutaj, trzeba trzymać kciuki żeby były dobre jakościowo i się ładnie zapłodniły!

    Dziewczyny powodzenia za punkcję i transfery- a kto teraz betuje ???

    VERI - kiedy przyjdziesz na fiolet??

    Zajączek już jest :)

    Przyjdę, przyjdę, ale chyba jeszcze nie czuję się gotowa. Tzn. wierzę, że wszystko będzie dobrze, ale musi do mnie dotrzeć, że to dzieje się naprawdę :)

    Byłam w poniedziałek na usg, dzidzia tam gdzie powinna i mimo, że ma dopiero 3 mm, to już coś tam pikało <3 - to z dobrych wiadomości. A z gorszych, to mam małego krwiaka przez co lekko odkleja się kosmówka i muszę się teraz bardzo oszczędzać. Na razie obyło się bez zwolnienia (bo nie mam plamień), ale jeśli się nie poprawi do przyszłego tygodnia, to czeka mnie leżenie plackiem :(

    A co u Ciebie Ciasteczko? Dobrze się czujesz?

    qb3cg7rfwkxw9axa.png
  • Veri Autorytet
    Postów: 470 443

    Wysłany: 20 września 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Em11 wrote:
    Nie udało się,narazie znika z forum

    Przykro mi Em, że się nie udało :(
    Każda z nas wie jak boli rozczarowanie, więc życzę Ci by to był ostatni raz, kiedy masz okazję tego doświadczyć.

    Em11 lubi tę wiadomość

    qb3cg7rfwkxw9axa.png
  • Em11 Autorytet
    Postów: 1004 418

    Wysłany: 20 września 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veri wrote:
    Przykro mi Em, że się nie udało :(
    Każda z nas wie jak boli rozczarowanie, więc życzę Ci by to był ostatni raz, kiedy masz okazję tego doświadczyć.
    Powiem Ci, że się nie spodziewałam że aż tak mnie to rozwali na kawałki, myślałam, że jestem silniejsza.

    Starania od 2016. Laparoskopia w 2018-niedrożne jajowody. Partner nasienie ok. AMH-3,27.
    - 04.09-punkcja
    - 09.09- transfer (mamy jeszcze dwa mrozaczki)
    - 19.09 - beta :(
    - 09.11-II transfer(mamy jeszcze jednego mrozaczku)
    - 16.11. 2018 beta 83, 19.11 beta 407, 26.11 beta 4637
    - 2019 na świat przyszła nasza córka
    - czerwiec 2020 - ciąża pozamaciczna
  • Veri Autorytet
    Postów: 470 443

    Wysłany: 20 września 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Em11 wrote:
    Powiem Ci, że się nie spodziewałam że aż tak mnie to rozwali na kawałki, myślałam, że jestem silniejsza.

    Bardzo Ci współczuję. Ale dobrze, że jest nadzieja (i to taka realna, bo przecież są mrozaczki).
    Sądzę, że podejście numer 2 będzie tym udanym, bo nie jesteś przecież aż tak trudnym przypadkiem. Mąż ma dobre nasienie, Ty dobre AMH - więc dlaczego miałoby się nie udać?! :)

    qb3cg7rfwkxw9axa.png
  • Asiac93 Ekspertka
    Postów: 154 84

    Wysłany: 20 września 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Em11 wrote:
    Powiem Ci, że się nie spodziewałam że aż tak mnie to rozwali na kawałki, myślałam, że jestem silniejsza.

    Em przykro mi ;(

    Wiek 25 lat
    Niedoczynność tarczycy L-Thyroxin 75
    AMH 9,96
    Początek stymulacji 29.10.2108
    Punkcja 16.11.2018
    Transfer 21.11. 2018
    13.12.2018 jest ❤

    f2wlpiqv85x7q55i.png
  • Veni Autorytet
    Postów: 437 199

    Wysłany: 20 września 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Em11 wrote:
    Powiem Ci, że się nie spodziewałam że aż tak mnie to rozwali na kawałki, myślałam, że jestem silniejsza.
    Spójrz z drugiej strony - już wczoraj mówiłaś, ze walczysz dalej, masz dwa mrozaczki i zamierzasz po nie wrócić. Czyli nie jesteś taka słabiutka:) Żadna z nas nie jest. Jesteśmy po prostu najdzielniejsze:) Żaden facet nie zniósłby nawet połowy naszych doświadczeń.
    Dobrego dnia dziewczyny i Wszystkie głowa do góry:)

    Em11 lubi tę wiadomość

    Veni
    Morfologia 1%, niedrożny jajowód
    wrzesień 2018 I IVF ICSI
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ja jutro robię 3 przyrost. Liczę ze Bedzie koło 90. Co do lutinusa to jest czeski zamiennik który kosztuje 30 zł. Utrogestan. To takie śliskie małe kuleczki więc duża różnica w samej fakturze i wielkości.

    Em11, njut, hipisiątko, emka29 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Bierze mnie przeziębienie :( gardło i katar i się zastanawiam czy mogę fos brać. Rutinoscorbin? Polopiryna? Czy dzwonić do lekarza?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiZ wrote:
    Cześć dziewczyny! Bierze mnie przeziębienie :( gardło i katar i się zastanawiam czy mogę fos brać. Rutinoscorbin? Polopiryna? Czy dzwonić do lekarza?
    polopiryna raczej odpada. Wit c, czosnek, i herbata z miodem. I ciepły kocyk

    DomiZ lubi tę wiadomość

  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4219

    Wysłany: 20 września 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiZ wrote:
    Cześć dziewczyny! Bierze mnie przeziębienie :( gardło i katar i się zastanawiam czy mogę fos brać. Rutinoscorbin? Polopiryna? Czy dzwonić do lekarza?
    Witamina C, spróbuj domowe sposoby, mleko z czosnkiem. Miód, herbata z cytryną, termofor, skarpety i do łóżka. Maść rozgrzewająca, ew.amol

    DomiZ lubi tę wiadomość

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://farmaceuta-radzi.pl/leki-przeciwbolowe-w-ciazy/

    Taka ściąga co można w ciąży. Poloriryna zakazana

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2018, 10:58

    Veni, DomiZ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veri wrote:
    Przyjdę, przyjdę, ale chyba jeszcze nie czuję się gotowa. Tzn. wierzę, że wszystko będzie dobrze, ale musi do mnie dotrzeć, że to dzieje się naprawdę :)

    Byłam w poniedziałek na usg, dzidzia tam gdzie powinna i mimo, że ma dopiero 3 mm, to już coś tam pikało <3 - to z dobrych wiadomości. A z gorszych, to mam małego krwiaka przez co lekko odkleja się kosmówka i muszę się teraz bardzo oszczędzać. Na razie obyło się bez zwolnienia (bo nie mam plamień), ale jeśli się nie poprawi do przyszłego tygodnia, to czeka mnie leżenie plackiem :(

    A co u Ciebie Ciasteczko? Dobrze się czujesz?
    Nie denerwuj sie - ale nie powinnaś zostać w domu ?? Żeby odpoczywać (nie leżeć plackiem).
    Ej no przychodź ... Ty masz termin na maj - prawda? To chodź też na wątek majowy :)
    U mnie rożnie - czasem plamienia są :( ost mocne w sob.. najgorsze że brzuch wtedy boli ..
    Ost usg w pon -7.1 mm.
    Umówiłam prenatalne i panikuje ..
    chciałabym wrócić do pracy bo też mnie meczy siedzenie a nie wiemy od czego plamię

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Dziewczyny mamy 3 zarodki z 3 pobranych komórek. Jest jeden najsłabszy bez wiekszych szans na przeżycie no ale jest.
    I to jest statystyka !!100%! Widzisz !?! Cudownie !!!
    Czyli mrożą już?

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Witamina C, spróbuj domowe sposoby, mleko z czosnkiem. Miód, herbata z cytryną, termofor, skarpety i do łóżka. Maść rozgrzewająca, ew.amol
    Herbata z lipy :) plus miód, imbir cytryna - i pocić :)
    Prenalen - brałam syrop i na gardło.
    Czosnek w kapsułkach
    Ost miałam mega ból głowy ale udało się bez Apap

    DomiZ lubi tę wiadomość

  • Veni Autorytet
    Postów: 437 199

    Wysłany: 20 września 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Jutro transfer o 11 30
    Sciskam mocno kciuki:):):)

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    Veni
    Morfologia 1%, niedrożny jajowód
    wrzesień 2018 I IVF ICSI
  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2361

    Wysłany: 20 września 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitnaa wrote:
    Hej :) ja jutro robię 3 przyrost. Liczę ze Bedzie koło 90. Co do lutinusa to jest czeski zamiennik który kosztuje 30 zł. Utrogestan. To takie śliskie małe kuleczki więc duża różnica w samej fakturze i wielkości.
    Chyba przeoczyłam pierwszą betę.
    Mamy wreszcie ciążę :D

    Veni, DomiZ, Aksamitnaa lubią tę wiadomość

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Dziewczyny mamy 3 zarodki z 3 pobranych komórek. Jest jeden najsłabszy bez wiekszych szans na przeżycie no ale jest.
    Super! To piękny wynik

    hipisiątko lubi tę wiadomość

‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ