Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro z komórką dawczyni
Odpowiedz

In vitro z komórką dawczyni

Oceń ten wątek:
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 12 października 2023, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Dziewczyny 😍 beta 100
    Jaka rowniotka ! Piękna ! Który Ty masz dzień po transferze dzisiaj bo przecież besins działa otumajaco na mnie, że sobie policzyć nie umiem 😅

    Edit: Policzylam i wychodzi mi że dzień 8 po transferze ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2023, 16:51

    Nowa na forum lubi tę wiadomość

  • OvuFriend

    Wysłany: 12 października 2023, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ostatni moment, aby otrzymać darmowy abonament Premium lub voucher na badania!! :)

    Masz PCOS lub zaburzenia tarczycy (niedoczynność, nadczynność lub Hashimoto) potwierdzone diagnozą w ciągu ostatnich 2 lat? Podziel się z nami anonimowo swoimi wynikami w celach naukowych i otrzymaj prezent!

    Jak to działa?

    ❣️Napisz do nas na [email protected] w temacie maila wpisując PCOS / tarczyca i załącz zdjęcie lub skan swoich wyników badań potwierdzających diagnozę.

    ❣️Otrzymaj darmowy voucher na wybrane badania hormonalne z krwi w pobliżu Twojego zamieszkania LUB bezpłatny dostęp Premium do aplikacji OvuFriend do śledzenia cykli i ciąży ❤

    Czekamy na Twoją wiadomość - [email protected] 🙂

    Pula voucherów jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

    P.S. Jeśli już wysłałaś nam swoje wyniki, zignoruj ogłoszenie. Dziękujemy za Twoje dotychczasowe wsparcie 🍀

  • Mati W. Autorytet
    Postów: 3352 5255

    Wysłany: 12 października 2023, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Dziewczyny 😍 beta 100

    Fantastycznie, piękna beta 💚💚💚

    Nowa na forum lubi tę wiadomość

    42 lat
    kariotyp-ok,AMH-0,48,FSH-16mIU/ml,Kir Bx, NK-17%,cytokiny-ok.

    Reprofit:5.06 ET ( biochem)☹️,13.07 FET - ☹️
    06.12 FET - ❤️🙏❤️
    2dpt - prog. 47.96 ng\ml
    5dpt - prog. 33.10 ng\ml
    7dpt - beta 85.02 mIU/ml, prog. 26.5 ng/ml
    9dpt - beta 225 mIU/ml, prog. 68 ng/ml
    12dpt - beta 1010 mIU/ml, prog. 45 ng/ml
    14dpt - beta 2930 mIU/ml
    22dpt - beta 24855 mIU/ml
    23dpt mamy ❤️
    9+6 - CRL 3.19cm
    15.02 prenatalne ok, będzie synuś 👶🥰
    17+6 - 233g chłopczyka 😍
    20+4 II prenatalne - 460g 😍

    Klinika Bocian
    - 09.2022 - II procedura IVF, 2 zarodki
    FETx 2 😞
    - 06.2022- I procedura IVF , 2 zarodki
    FETx2 😞

    age.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 12 października 2023, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Jaka rowniotka ! Piękna ! Który Ty masz dzień po transferze dzisiaj bo przecież besins działa otumajaco na mnie, że sobie policzyć nie umiem 😅

    Edit: Policzylam i wychodzi mi że dzień 8 po transferze ?
    Dokładnie, no ja w sumie poza tym, że jak usiądę to bym spała, nie czuję różnicy...ale bez leków też często tak mam 😁

    Elka198321 lubi tę wiadomość

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Nefertiti89 Autorytet
    Postów: 1498 1777

    Wysłany: 12 października 2023, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa cudowna wiadomość 🙂🥰 Oby dobra passa na naszym wątku nadal trwała ❤️

    Nowa na forum, Elka198321, monester, WiosnyFanka, Mati W. lubią tę wiadomość

    preg.png

    👩 Ona '89
    🧑🏻 On '89

    IV IVF
    Reprofit Ostrawa

    FET styczeń 2024 r. 🤞🍀
    9 dpt - beta <1,2 💔

    FET luty 2024 r. 🤞🍀
    CB 💔

    FET czerwiec 2024 r. 🤞🍀
    4 dpt prog. 17,10 ng/ml
    5 dpt ⏸️ beta 31,2
    7 dpt beta 92,1, prog. 15,50 ng/ml
    12 dpt beta 722, prog. 21,00 ng/ml
    18 dpt beta 7005 prog. 22,50 ng/ml
    21 dpt - pęcherzyk ciążowy z żółtkowym 🙏
    30 dpt - jest ❤️
    Córeczka 🎀
    21+1 połówkowe 400 g szczęścia 🥰

    "Pewnego dnia góra, która znajdowała się u twych stóp,
    będzie daleko za twoimi plecami.
    Ale to kim się stałeś w trakcie wspinaczki,
    pozostanie z tobą już na zawsze..."
  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 2318 3365

    Wysłany: 12 października 2023, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Dziewczyny 😍 beta 100
    Super;-)Gratki teraz trzymamy kciuki za przyrosty;-)

    Nowa na forum lubi tę wiadomość

  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 2318 3365

    Wysłany: 12 października 2023, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Dokładnie, no ja w sumie poza tym, że jak usiądę to bym spała, nie czuję różnicy...ale bez leków też często tak mam 😁
    Też tak miałam jak tylko usiadłam mogłam bym spać:-)

    Nowa na forum lubi tę wiadomość

  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 12 października 2023, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, jesteś w szoku 😀?

  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 12 października 2023, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Nowa, jesteś w szoku 😀?
    Skąd wiesz😉
    Miałam oczywiście nadzieję na pozytywny wynik, ale chyba bardziej byłam nastawiona na 0. Jak zobaczyłam wynik to myślałam, że wyskoczę z siebie, a ponieważ nikt w pracy nie wie, to musiałam sobie podskakiwać w wyobraźni 🤪
    Kolejne badanie w sobotę, oczywiście strach jest, boję się cieszyć tak naprawdę, ale i tak się cieszę. Zresztą Wam tutaj nie muszę tłumaczyć

    Trinity_Nea lubi tę wiadomość

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 12 października 2023, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Skąd wiesz😉
    Miałam oczywiście nadzieję na pozytywny wynik, ale chyba bardziej byłam nastawiona na 0. Jak zobaczyłam wynik to myślałam, że wyskoczę z siebie, a ponieważ nikt w pracy nie wie, to musiałam sobie podskakiwać w wyobraźni 🤪
    Kolejne badanie w sobotę, oczywiście strach jest, boję się cieszyć tak naprawdę, ale i tak się cieszę. Zresztą Wam tutaj nie muszę tłumaczyć
    Nie musisz. My wiemy ❤️ Ja jutro nie idę, może w sobotę pójdę. A może dopiero w przyszłym tygodniu przed USG.

  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2273 1950

    Wysłany: 12 października 2023, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Dziewczyny 😍 beta 100

    Gratuluję, niech kropek się dobrze zadomowi 😘❤️

    Nowa na forum lubi tę wiadomość

    2020 nasz Cud, nasze Życie 💕 córeczka 🧚‍♂️🩰
    2024 kolejny Cud 💙 synek 🦁⚽
    2025 marzenia o trzecim dziecku 🤍🧸

    The true miracle is having faith no matter what✨🍀
    ...and one day it will all disapear. all to soon. and to your surprise you will miss it, profoundly...👣
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 12 października 2023, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Skąd wiesz😉
    Miałam oczywiście nadzieję na pozytywny wynik, ale chyba bardziej byłam nastawiona na 0. Jak zobaczyłam wynik to myślałam, że wyskoczę z siebie, a ponieważ nikt w pracy nie wie, to musiałam sobie podskakiwać w wyobraźni 🤪
    Kolejne badanie w sobotę, oczywiście strach jest, boję się cieszyć tak naprawdę, ale i tak się cieszę. Zresztą Wam tutaj nie muszę tłumaczyć
    Haha a jeszcze Ci powiem że tam były nawet dwa zera to nie wiem co Cię tak zaskoczyło 😅

    Nowa na forum, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

  • gonia729 Autorytet
    Postów: 2157 2056

    Wysłany: 12 października 2023, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Skąd wiesz😉
    Miałam oczywiście nadzieję na pozytywny wynik, ale chyba bardziej byłam nastawiona na 0. Jak zobaczyłam wynik to myślałam, że wyskoczę z siebie, a ponieważ nikt w pracy nie wie, to musiałam sobie podskakiwać w wyobraźni 🤪
    Kolejne badanie w sobotę, oczywiście strach jest, boję się cieszyć tak naprawdę, ale i tak się cieszę. Zresztą Wam tutaj nie muszę tłumaczyć
    Wspaniała wiadomość, pozytywnego rozwoju życzę 🥰 Czy coś zmieniłaś przy tym podejściu ?

    Nowa na forum lubi tę wiadomość

    preg.png
    age.png
    40 lat, II ET - 2AA :),7 dpt - beta 39, synek ❤️
    10.2021. - beta 6, cb 💔
    01.2022- 10 t.c puste 2 jaja 💔💔
    12.2022- 6t3d💔 brak ❤️
    12.2024 AZ Czechy 5AA, 9 dpt beta 73
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 13 października 2023, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Nie musisz. My wiemy ❤️ Ja jutro nie idę, może w sobotę pójdę. A może dopiero w przyszłym tygodniu przed USG.
    Usg w którym dpt robisz?

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 13 października 2023, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Haha a jeszcze Ci powiem że tam były nawet dwa zera to nie wiem co Cię tak zaskoczyło 😅
    Coś tam po przecinku było, ale naprawdę kilka razy patrzyłam czy na pewno dobrze widzę

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 13 października 2023, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gonia729 wrote:
    Wspaniała wiadomość, pozytywnego rozwoju życzę 🥰 Czy coś zmieniłaś przy tym podejściu ?
    Przede wszystkim to pierwsze podejście z zaleceniami immunologii: prograf i accofil (i encorton, ale to miałam już wcześniej). Od początku cyklu poza estrofem dodatkowo lenzetto, a jak doszedł progesteron, to z trzech stron: besins, cyclogest i prolutex. Caly cykl przed i połowę transferowego bralam też lactovaginal i invag. I przestałam pić kawę jakiś czas temu.

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 13 października 2023, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Usg w którym dpt robisz?
    Idę w 21 zobaczyć czy pęcherzyk w macicy.

  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 13 października 2023, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Przede wszystkim to pierwsze podejście z zaleceniami immunologii: prograf i accofil (i encorton, ale to miałam już wcześniej). Od początku cyklu poza estrofem dodatkowo lenzetto, a jak doszedł progesteron, to z trzech stron: besins, cyclogest i prolutex. Caly cykl przed i połowę transferowego bralam też lactovaginal i invag. I przestałam pić kawę jakiś czas temu.
    No i inna dawczyni!

  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 2679 2275

    Wysłany: 13 października 2023, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    No i inna dawczyni!
    Też racja, z potwierdzoną płodnością.

    37+3: 2600 g 🥰

    age.png
  • monester Autorytet
    Postów: 7269 6494

    Wysłany: 13 października 2023, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiosnyfanka - powtarzałas betę ?

‹‹ 199 200 201 202 203 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ