X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dzuewczyny! Co słychać? Czy jest na watku ktoś z przed roku i wie co u Brenya77?? Wpadłam na jej wpis i widzę, ze ma córkę! Niestety nie widzę żadnego wpisu na ten temat a umieram z ciekawości 😛 ktos cos? Brenya??

  • Skittles Autorytet
    Postów: 1256 1553

    Wysłany: 11 września 2019, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć. wrote:
    Hej dzuewczyny! Co słychać? Czy jest na watku ktoś z przed roku i wie co u Brenya77?? Wpadłam na jej wpis i widzę, ze ma córkę! Niestety nie widzę żadnego wpisu na ten temat a umieram z ciekawości 😛 ktos cos? Brenya??
    Pamietam Brenye77, ale nie udziela sie na tym watku juz od dawna. A gdzie wuczytalas ze ma corke?

    07.2018 amh 0,3, 36 lat, POF, MTHFR
    07.2018 1 inf Invicta dl. protokół, 1 komórka, 1 zarodek (brak rozwoju po 2 dobie), brak transferu
    11.2018 amh 0,86
    12.2018 2 inf Novum na cyklu natur. lekko stymulowanym, 2 pecherzyki pekly przed punkcja
    01.2019 3 inf Novum krótki protokół z antagonista, 2 komorki (1 komórka się nie zapłodniła, 2 komórka źle się podzieliła), brak zarodka
    02.2019 ciaza naturalna - 11.2019 Synek 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2019, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skittles wrote:
    Pamietam Brenye77, ale nie udziela sie na tym watku juz od dawna. A gdzie wuczytalas ze ma corke?
    Ma w stopce, wpadlam na jej.wpis przeglądając forum i jest Emilia lipiec 2019😍

    Ari lubi tę wiadomość

  • carola12 Autorytet
    Postów: 805 330

    Wysłany: 11 września 2019, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć. wrote:
    Hej dzuewczyny! Co słychać? Czy jest na watku ktoś z przed roku i wie co u Brenya77?? Wpadłam na jej wpis i widzę, ze ma córkę! Niestety nie widzę żadnego wpisu na ten temat a umieram z ciekawości 😛 ktos cos? Brenya??
    Jest jej wpis na watku "wetranki bez tabu".Przedostatnia strona:)

    Ari, Skittles, Berbeć. lubią tę wiadomość

    carola12
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2019, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała86 wrote:
    Ja tez nie polecam
    Choć czasami sobie myśle ze jakby mój był z inna to już dawno miał być dzieci
    Aczkolwiek może to jest tylko w mojej głowie bo nigdy nie zrobił ani nie powiedział nic co mogłoby mi tak pozwolić myśleć
    Też tak sobie myślę czasem, bo dlaczego to tylko z nami jest coś nie tak, przecież oni mogliby mieć z kimś innym dzieci? Mi już dawno przyszło do głowy z tym dopasowaniem dwóch osób. Jednak nie odpowiada mi ta teoria, bo wydaje mi się, że z mężem jesteśmy jak bratnie dusze i nie wyobrażam sobie kogoś innego na tym miejscu. To już lepiej nie mieć dzieci, a być razem na dobre i na złe:)

    A co do akupunktury, byłam dziś u mojej pani (Poznań) i mówiła, że na zimne stopy i słabe krążenie dobrze jest pomoczyć nogi w gorącej wodzie z solą, co drugi dzień, byle nie tuż przed snem. Ja też mam ciagle zimne stopy i nos, a ciśnienie zawsze w dolnych granicach. I pić ciepłe napoje, nawet samą wodę.

    Esperanza Mia, Mała86 lubią tę wiadomość

  • Ari Autorytet
    Postów: 6143 4946

    Wysłany: 11 września 2019, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MojeMarzenie wrote:
    Ari już moge właczyc Wiesiołka jak mam plamienia ? czy poczekac na okres?
    Jezeli wiesz,ze nie jestes w ciazy,to woesiolek mozesz w każdym momencie włączyć.

    MojeMarzenie lubi tę wiadomość

    "Gdy staje się oczywiste, że nie mogę osiągnąć celu, nie porzucam go, zmieniam jedynie sposób działania." 07.17r. IUI :( 08.17r. IUI :( 09.17r. IUI :( 10.17r. IUI :( 11.17r. hbIMSI 7 oocytow, 4 zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow :( 03.18r. ICSI 2 oocytow, 2 zaplodbione, transfer 2, 10tydz.lyzeczkowanie :( 07.18r. IMSI 5 oocytow, 4zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow, za niska beta :( 01.19r. IMSI 1 oocyt , 0 zaplodnionych :( 07.19r. IMSI cykl naturalny modyfikowany 3 oocyty,3 zaplodnione, transfer 2,0 mrozakow. 11dp. beta 10,60; 13dp. beta 17,90; 16dp. beta 11,50👎
  • Ari Autorytet
    Postów: 6143 4946

    Wysłany: 11 września 2019, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała86 wrote:
    Ja tez nie polecam
    Choć czasami sobie myśle ze jakby mój był z inna to już dawno miał być dzieci
    Aczkolwiek może to jest tylko w mojej głowie bo nigdy nie zrobił ani nie powiedział nic co mogłoby mi tak pozwolić myśleć
    Wiesz,że on może myśleć w drugą stronę i nie ma tu wykresów typu niedrożności itp.,bo znam przypadki,ze to nie bylo bariera.

    Mała86 lubi tę wiadomość

    "Gdy staje się oczywiste, że nie mogę osiągnąć celu, nie porzucam go, zmieniam jedynie sposób działania." 07.17r. IUI :( 08.17r. IUI :( 09.17r. IUI :( 10.17r. IUI :( 11.17r. hbIMSI 7 oocytow, 4 zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow :( 03.18r. ICSI 2 oocytow, 2 zaplodbione, transfer 2, 10tydz.lyzeczkowanie :( 07.18r. IMSI 5 oocytow, 4zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow, za niska beta :( 01.19r. IMSI 1 oocyt , 0 zaplodnionych :( 07.19r. IMSI cykl naturalny modyfikowany 3 oocyty,3 zaplodnione, transfer 2,0 mrozakow. 11dp. beta 10,60; 13dp. beta 17,90; 16dp. beta 11,50👎
  • Ari Autorytet
    Postów: 6143 4946

    Wysłany: 11 września 2019, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć. wrote:
    Hej dzuewczyny! Co słychać? Czy jest na watku ktoś z przed roku i wie co u Brenya77?? Wpadłam na jej wpis i widzę, ze ma córkę! Niestety nie widzę żadnego wpisu na ten temat a umieram z ciekawości 😛 ktos cos? Brenya??
    Cudownie,ze się udalo,choć szczerze mówiąc nie pamiętam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2019, 23:31

    Dżoana12 lubi tę wiadomość

    "Gdy staje się oczywiste, że nie mogę osiągnąć celu, nie porzucam go, zmieniam jedynie sposób działania." 07.17r. IUI :( 08.17r. IUI :( 09.17r. IUI :( 10.17r. IUI :( 11.17r. hbIMSI 7 oocytow, 4 zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow :( 03.18r. ICSI 2 oocytow, 2 zaplodbione, transfer 2, 10tydz.lyzeczkowanie :( 07.18r. IMSI 5 oocytow, 4zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow, za niska beta :( 01.19r. IMSI 1 oocyt , 0 zaplodnionych :( 07.19r. IMSI cykl naturalny modyfikowany 3 oocyty,3 zaplodnione, transfer 2,0 mrozakow. 11dp. beta 10,60; 13dp. beta 17,90; 16dp. beta 11,50👎
  • Ari Autorytet
    Postów: 6143 4946

    Wysłany: 11 września 2019, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Też tak sobie myślę czasem, bo dlaczego to tylko z nami jest coś nie tak, przecież oni mogliby mieć z kimś innym dzieci? Mi już dawno przyszło do głowy z tym dopasowaniem dwóch osób. Jednak nie odpowiada mi ta teoria, bo wydaje mi się, że z mężem jesteśmy jak bratnie dusze i nie wyobrażam sobie kogoś innego na tym miejscu. To już lepiej nie mieć dzieci, a być razem na dobre i na złe:)

    A co do akupunktury, byłam dziś u mojej pani (Poznań) i mówiła, że na zimne stopy i słabe krążenie dobrze jest pomoczyć nogi w gorącej wodzie z solą, co drugi dzień, byle nie tuż przed snem. Ja też mam ciagle zimne stopy i nos, a ciśnienie zawsze w dolnych granicach. I pić ciepłe napoje, nawet samą wodę.
    Tu nie chodzi o dopasowanie dusz😉Bo tu często przy dopasowaniach fizycznych są dzieci,ale potem związek moze się rozpaść,bo może właśnie brakować dopasowania dusz.Nie wiadomo,gdzie leży przyczyna niepowodzenia,wydaje mi się, że gdzieś po środku,a nie po jednej stronie.

    Fisia lubi tę wiadomość

    "Gdy staje się oczywiste, że nie mogę osiągnąć celu, nie porzucam go, zmieniam jedynie sposób działania." 07.17r. IUI :( 08.17r. IUI :( 09.17r. IUI :( 10.17r. IUI :( 11.17r. hbIMSI 7 oocytow, 4 zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow :( 03.18r. ICSI 2 oocytow, 2 zaplodbione, transfer 2, 10tydz.lyzeczkowanie :( 07.18r. IMSI 5 oocytow, 4zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow, za niska beta :( 01.19r. IMSI 1 oocyt , 0 zaplodnionych :( 07.19r. IMSI cykl naturalny modyfikowany 3 oocyty,3 zaplodnione, transfer 2,0 mrozakow. 11dp. beta 10,60; 13dp. beta 17,90; 16dp. beta 11,50👎
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2019, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ari wrote:
    Jezeli wiesz,ze nie jestes w ciazy,to woesiolek mozesz w każdym momencie włączyć.
    Oj tego to nie wiem bo kurde albo te suple zaczęły jakoś już działać albo okres się spóźni.. 😂 Wogole mam dziwne teraz te plamienie tak jakby wogole a zawsze mega mocno i samopoczucie było okropne a teraz nic cisza.. Więc się wstrzymie lepiej. Tzn ze wiesiołka w ciąży nie wolno... Nawet nie wiedziałam.

  • Joanna1212 Autorytet
    Postów: 1194 678

    Wysłany: 12 września 2019, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakbym miała bliżej to bym pewnie też skorzystała z jakichś ziółek. Poczytam czy u nas kogoś takiego nie ma bo wiem że znajomi też coś wspominali o jakiejś Mongołce we Wrocławiu. Póki co dużo badań przede mną do powtórzenia.
    Mój mąż tak w Żartach czasami mówi że mi by się przydał skok w bok i wtedy dzidzia by się pojawiła jakie to życie przewrotne!!!

    29lat Słabe komórki
    Amh 2.9
    Październik 2019 nasienie
    morfologia 0%
    2*Iui :(
    1 ivf p. Krótki wrześniem 2018 :(
    2 ivf p. Krótki luty 2019 słaba blastocyta 333:(
    3 ivf Listopad 2019 Długi protokół mrozak 3dniowy
    Transfer 18.01
  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2255 1913

    Wysłany: 12 września 2019, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esperanza Mia wrote:
    Ja też mam niskie ciśnienie i lodowate ręce i nogi.
    Sprawdź nazwy i podaj nam je może gdzieś to się dostanie. Mi jedynie ciepło jest w upały

    Moje Drogie, zatem dostałam takie ziółka:

    1) na krążenie mózgowe – ziółka nr 25
    (dostępne widzę w necie, te dokładnie: http://montan-suplementy.pl/strona-glowna/8-mana-4-mieszanka-na-pamiec-i-koncentracje.html

    2) na jajniki, ukrwienie macicy, krążenie – ziółka nr 89
    I tutaj to nie są zioła Montan tylko jakaś mieszanka z Eastmedu, są to kulki pachnące goździkami, w składzie znalazłam to:
    • Kardamon malabarski
    • Aquilaria agallocha
    • Storczyk kukawka
    • Czapetka pachnąca
    • Kokoryczka wonna
    • Asparagus dahuricus
    • Muszkatołowiec korzenny

    3) na stres, nerwicę – ziółka nr 5
    tak samo dostępne w necie: http://montan-suplementy.pl/strona-glowna/11-zad-5-na-krazenie-mozgowe.html

    Skittles, a czy Ty miałaś jeszcze jakieś ziółka do picia? Ja czytałam wczoraj dużo o medycynie Tybetańskiej i dużo ludzi chwaliło inne miejsca jeszcze też i pisali że dostawali ziółka ale do picia też. Zastanawiam się czy tam też się nie wybrać. A akupunkture mam pierwsza jutro na Puławskiej.

    Esperanza Mia, Ari lubią tę wiadomość

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • Skittles Autorytet
    Postów: 1256 1553

    Wysłany: 12 września 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happilyeverafter wrote:
    Moje Drogie, zatem dostałam takie ziółka:

    1) na krążenie mózgowe – ziółka nr 25
    (dostępne widzę w necie, te dokładnie: http://montan-suplementy.pl/strona-glowna/8-mana-4-mieszanka-na-pamiec-i-koncentracje.html

    2) na jajniki, ukrwienie macicy, krążenie – ziółka nr 89
    I tutaj to nie są zioła Montan tylko jakaś mieszanka z Eastmedu, są to kulki pachnące goździkami, w składzie znalazłam to:
    • Kardamon malabarski
    • Aquilaria agallocha
    • Storczyk kukawka
    • Czapetka pachnąca
    • Kokoryczka wonna
    • Asparagus dahuricus
    • Muszkatołowiec korzenny

    3) na stres, nerwicę – ziółka nr 5
    tak samo dostępne w necie: http://montan-suplementy.pl/strona-glowna/11-zad-5-na-krazenie-mozgowe.html

    Skittles, a czy Ty miałaś jeszcze jakieś ziółka do picia? Ja czytałam wczoraj dużo o medycynie Tybetańskiej i dużo ludzi chwaliło inne miejsca jeszcze też i pisali że dostawali ziółka ale do picia też. Zastanawiam się czy tam też się nie wybrać. A akupunkture mam pierwsza jutro na Puławskiej.
    Tak tez dostalam ziola kulki na odstresowanie, krazenie macicy i uregulowanie hormonow.
    Kiedys bylam w innym punkcie medycyna tybet. kolo Zelaznej, kolezanka mi polecila i dostalam wtedy proszki z ziol do rozpuszczania w wodzie. Proszki byly w papierkach bez skladu, tylko numerki mieszanek byly wpisane. Byly gorsze, bo trzeba bylo rozpuscic i nie smakowaly Dobrze. Z kulkami nie ma tego problemu. A pewnie sklad jest podobny, tylko tu masz kulki a gdzie indziej sprasowane ziola w formie proszki.
    Mysle ze nie masz co chodzic w inne miejsca, lepiej sie trzymac jednego lekarza i jego leczenia, a nie laczyc rozne ziola, bo to moze wyjsc jeszcze gorzej.
    Generalnie lykalam te kulki z Eastmedu, ale nie przypisuje im jakiegos wielkiego dzialania, jak mi sie skonczyly to chyba tylko jedno opakowanie wykupilam, reszte nie. Moim zdaniem kluczowa jest akupunktura, dieta, suple oraz joga hormonalna. Ozonoterapia tez mi sie podobala, bo po niej jakbym tez lepiej sie czula, wiecej sil mialam I faktycznie krazenie bylo lepsze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2019, 12:50

    happilyeverafter lubi tę wiadomość

    07.2018 amh 0,3, 36 lat, POF, MTHFR
    07.2018 1 inf Invicta dl. protokół, 1 komórka, 1 zarodek (brak rozwoju po 2 dobie), brak transferu
    11.2018 amh 0,86
    12.2018 2 inf Novum na cyklu natur. lekko stymulowanym, 2 pecherzyki pekly przed punkcja
    01.2019 3 inf Novum krótki protokół z antagonista, 2 komorki (1 komórka się nie zapłodniła, 2 komórka źle się podzieliła), brak zarodka
    02.2019 ciaza naturalna - 11.2019 Synek 😍
  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2255 1913

    Wysłany: 12 września 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skittles wrote:
    Tak tez dostalam ziola kulki na odstresowanie, krazenie macicy i uregulowanie hormonow.
    Kiedys bylam w innym punkcie medycyna tybet. kolo Zelaznej, kolezanka mi polecila i dostalam wtedy proszki z ziol do rozpuszczania w wodzie. Proszki byly w papierkach bez skladu, tylko numerki mieszanek byly wpisane. Byly gorsze, bo trzeba bylo rozpuscic i nie smakowaly Dobrze. Z kulkami nie ma tego problemu. A pewnie sklad jest podobny, tylko tu masz kulki a gdzie indziej sprasowane ziola w formie proszki.
    Mysle ze nie masz co chodzic w inne miejsca, lepiej sie trzymac jednego lekarza i jego leczenia, a nie laczyc rozne ziola, bo to moze wyjsc jeszcze gorzej.
    Generalnie lykalam te kulki z Eastmedu, ale nie przypisuje im jakiegos wielkiego dzialania, jak mi sie skonczyly to chyba tylko jedno opakowanie wykupilam, reszte nie. Moim zdaniem kluczowa jest akupunktura, dieta, suple oraz joga hormonalna. Ozonoterapia tez mi sie podobala, bo po niej jakbym tez lepiej sie czula, wiecej sil mialam I faktycznie krazenie bylo lepsze.

    Dzięki Skittles, masz rację nie ma co biegać po kilku lekarzach bo można sobie zaszkodzić tylko . Ja tez pobiegam na akupunkturę, postaram się z dietą i zobaczymy co to będzie :-) Jogę dziś zaczęłam słuchać, przyznam sama że jest wspaniała. Słucham sobie w drodze do pracy, będę jak najczęściej w ciągu dnia. Czy Ty Skittles coś więcej robisz w trakcie czy tylko słuchasz, relaksujesz się/medytujesz? ja nie byłam nigdy na normalnej jodze więc się zastanawiam czy coś powinnam robić. Dr mówiła mi że mam oczyszczać umysł, myśli i relaksować się po prostu słuchając.

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • Ari Autorytet
    Postów: 6143 4946

    Wysłany: 12 września 2019, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MojeMarzenie wrote:
    Oj tego to nie wiem bo kurde albo te suple zaczęły jakoś już działać albo okres się spóźni.. 😂 Wogole mam dziwne teraz te plamienie tak jakby wogole a zawsze mega mocno i samopoczucie było okropne a teraz nic cisza.. Więc się wstrzymie lepiej. Tzn ze wiesiołka w ciąży nie wolno... Nawet nie wiedziałam.
    To może zacznij od zrobienia testu😉

    "Gdy staje się oczywiste, że nie mogę osiągnąć celu, nie porzucam go, zmieniam jedynie sposób działania." 07.17r. IUI :( 08.17r. IUI :( 09.17r. IUI :( 10.17r. IUI :( 11.17r. hbIMSI 7 oocytow, 4 zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow :( 03.18r. ICSI 2 oocytow, 2 zaplodbione, transfer 2, 10tydz.lyzeczkowanie :( 07.18r. IMSI 5 oocytow, 4zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow, za niska beta :( 01.19r. IMSI 1 oocyt , 0 zaplodnionych :( 07.19r. IMSI cykl naturalny modyfikowany 3 oocyty,3 zaplodnione, transfer 2,0 mrozakow. 11dp. beta 10,60; 13dp. beta 17,90; 16dp. beta 11,50👎
  • Ari Autorytet
    Postów: 6143 4946

    Wysłany: 12 września 2019, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna1212 wrote:
    Jakbym miała bliżej to bym pewnie też skorzystała z jakichś ziółek. Poczytam czy u nas kogoś takiego nie ma bo wiem że znajomi też coś wspominali o jakiejś Mongołce we Wrocławiu. Póki co dużo badań przede mną do powtórzenia.
    Mój mąż tak w Żartach czasami mówi że mi by się przydał skok w bok i wtedy dzidzia by się pojawiła jakie to życie przewrotne!!!
    Skok w bok i meza byś straciła,lepiej już w ostateczności skorzystać z adopcji zarodka.😉

    "Gdy staje się oczywiste, że nie mogę osiągnąć celu, nie porzucam go, zmieniam jedynie sposób działania." 07.17r. IUI :( 08.17r. IUI :( 09.17r. IUI :( 10.17r. IUI :( 11.17r. hbIMSI 7 oocytow, 4 zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow :( 03.18r. ICSI 2 oocytow, 2 zaplodbione, transfer 2, 10tydz.lyzeczkowanie :( 07.18r. IMSI 5 oocytow, 4zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow, za niska beta :( 01.19r. IMSI 1 oocyt , 0 zaplodnionych :( 07.19r. IMSI cykl naturalny modyfikowany 3 oocyty,3 zaplodnione, transfer 2,0 mrozakow. 11dp. beta 10,60; 13dp. beta 17,90; 16dp. beta 11,50👎
  • Skittles Autorytet
    Postów: 1256 1553

    Wysłany: 12 września 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happilyeverafter wrote:
    Dzięki Skittles, masz rację nie ma co biegać po kilku lekarzach bo można sobie zaszkodzić tylko . Ja tez pobiegam na akupunkturę, postaram się z dietą i zobaczymy co to będzie :-) Jogę dziś zaczęłam słuchać, przyznam sama że jest wspaniała. Słucham sobie w drodze do pracy, będę jak najczęściej w ciągu dnia. Czy Ty Skittles coś więcej robisz w trakcie czy tylko słuchasz, relaksujesz się/medytujesz? ja nie byłam nigdy na normalnej jodze więc się zastanawiam czy coś powinnam robić. Dr mówiła mi że mam oczyszczać umysł, myśli i relaksować się po prostu słuchając.
    Joga to cwiczenia, a Ty chyba sluchasz mantr :) sluchalam mantry ra ma da sa na sluchawkach w pracy, I jeszcze znajdziesz inne binarne dzwieki/mantry na jajniki i bezplodnosc na yt.
    A joga hormonalna to cwiczenia wlasnie skierowane dla kobiet po 35 r zycia, gdy hormony zaczynaja zle pracowac. Sa to cwiczenia oddechowe, ktore dotleniaja jajniki i je tez masuja pobudzajac do pracy. Joga hormonalna poznwala na uregulowanie hormonow takich jak fsh, lh, tsh, a takze pozwala na wzrost estradiolu nawet o 200%. Jest to program cwiczen oddechowych opracowanych przez Dine Rodriguez, skierowanych dla kobiet zmagajacych sie z nieplodnoscia, majacych przedwczesna menopauze, lub w ogole wkraczajacych w meno. Nie wiem co za joga hormonalna jest na yt, bo nie praktykowalam takiej, chodzilam na specjalny kurs jogi hormonalnej w happy joga prowadzony przez p Irene Kertyczak, sa to 4 spotkania a potem dostajesz na kartce rozpisane cwiczenia i praktykujesz je sama w domu. Wystarczy 10-15 min dziennie 3 razy w tyg.

    happilyeverafter, Maggi lubią tę wiadomość

    07.2018 amh 0,3, 36 lat, POF, MTHFR
    07.2018 1 inf Invicta dl. protokół, 1 komórka, 1 zarodek (brak rozwoju po 2 dobie), brak transferu
    11.2018 amh 0,86
    12.2018 2 inf Novum na cyklu natur. lekko stymulowanym, 2 pecherzyki pekly przed punkcja
    01.2019 3 inf Novum krótki protokół z antagonista, 2 komorki (1 komórka się nie zapłodniła, 2 komórka źle się podzieliła), brak zarodka
    02.2019 ciaza naturalna - 11.2019 Synek 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2019, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ari wrote:
    To może zacznij od zrobienia testu😉
    Nie wiem co myśleć dziś mam mieć okres i nic :/ przed wczoraj jeszcze miałam plamienia.. Zobaczę czy jutro będzie. Ale wiesz co od czasu jak zaczęłam brać te wszystkie suple a to już jakiś miesiąc to zauważyłam zmiany w samopoczuciu i całej reszcie tylko śpiąca chodzę jak kret :/

  • Nadzieja90 Autorytet
    Postów: 1479 831

    Wysłany: 12 września 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MojeMarzenie wrote:
    Nie wiem co myśleć dziś mam mieć okres i nic :/ przed wczoraj jeszcze miałam plamienia.. Zobaczę czy jutro będzie. Ale wiesz co od czasu jak zaczęłam brać te wszystkie suple a to już jakiś miesiąc to zauważyłam zmiany w samopoczuciu i całej reszcie tylko śpiąca chodzę jak kret :/
    Test rob 👀

    Ari lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja90 wrote:
    Test rob 👀
    poczekam na spokojnie bez stresu ja mysle ze okres dostane z opoznieniem
    Bo skąd niby wczesniejsze plamienie nie wiem az nie chce mi sie w to wierzyc bo lekarz nie dawał mi żadnych szans wiec nadzieji to ja nie mam wogole...

‹‹ 1187 1188 1189 1190 1191 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ