X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • Nadzieja90 Autorytet
    Postów: 1479 831

    Wysłany: 12 września 2019, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MojeMarzenie wrote:
    poczekam na spokojnie bez stresu ja mysle ze okres dostane z opoznieniem
    Bo skąd niby wczesniejsze plamienie nie wiem az nie chce mi sie w to wierzyc bo lekarz nie dawał mi żadnych szans wiec nadzieji to ja nie mam wogole...
    Lekarze mówią swoje a natura swoje ☺️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja90 wrote:
    Lekarze mówią swoje a natura swoje ☺️
    owszem niby tak ale jakoś nie czuje sie ze jestem w ciąży ani psychicznie ani nic .. zwykle mialam jakies sygnaly a teraz nic także po tychh upławach sadze ze to raczej nie ciaza a koniec okresu i menopauza hahaha

  • Joanna1212 Autorytet
    Postów: 1184 670

    Wysłany: 12 września 2019, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście to był żart😊Męża mam cudownego skoku w bok nie potrzebuje
    Nadzieja dobrze mówi zrób test 🙂

    29lat Słabe komórki
    Amh 2.9
    Październik 2019 nasienie
    morfologia 0%
    2*Iui :(
    1 ivf p. Krótki wrześniem 2018 :(
    2 ivf p. Krótki luty 2019 słaba blastocyta 333:(
    3 ivf Listopad 2019 Długi protokół mrozak 3dniowy
    Transfer 18.01
  • MonkaB Ekspertka
    Postów: 146 98

    Wysłany: 12 września 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zbadałam DHEA i wyszło 399 mam 29 lat i AMH 1.1. Lekarz nie kazał suplementowac. Moze jednak cos zaczac brac zeby zblizyc sie do gornej granicy? W styczniu będziemy podchodzić do 3 procedury raczej ostatniej. Chciałabym się przygotować.
    Doradzicie?
    😊

  • Mała86 Autorytet
    Postów: 2028 2957

    Wysłany: 12 września 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonkaB wrote:
    Dziewczyny, zbadałam DHEA i wyszło 399 mam 29 lat i AMH 1.1. Lekarz nie kazał suplementowac. Moze jednak cos zaczac brac zeby zblizyc sie do gornej granicy? W styczniu będziemy podchodzić do 3 procedury raczej ostatniej. Chciałabym się przygotować.
    Doradzicie?
    😊

    A jakie były normy podane dla dhea ?

    Laparotomia rak jajnika 2014
    chemioterapia 2014
    AMH 2015 0,05
    AMH 2018 0,3
    IVF 02.2019 dwa pęcherzyki, brak transferu :(
    MTHFR układ homoz. 677C-T
    IVF 11.2019 8 pęcherzyków , 2 jajeczka, 1 zapłodnione , transfer 3-dnio., 10 -komór. :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    carola12 wrote:
    Jest jej wpis na watku "wetranki bez tabu".Przedostatnia strona:)
    Udało się jej za 19 transferem 😯😁

    Mała86, Nadzieja90, happilyeverafter, Fisia, Liolia, Maggi, sisi, Tabolek lubią tę wiadomość

  • Skittles Autorytet
    Postów: 1256 1553

    Wysłany: 12 września 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć. wrote:
    Udało się jej za 19 transferem 😯😁
    Hehehe ale numer :) ale musiala miec sporo zarodkow po kazdym inf :) lubie takie historie :)

    Nadzieja90, happilyeverafter, Dżoana12, Maggi lubią tę wiadomość

    07.2018 amh 0,3, 36 lat, POF, MTHFR
    07.2018 1 inf Invicta dl. protokół, 1 komórka, 1 zarodek (brak rozwoju po 2 dobie), brak transferu
    11.2018 amh 0,86
    12.2018 2 inf Novum na cyklu natur. lekko stymulowanym, 2 pecherzyki pekly przed punkcja
    01.2019 3 inf Novum krótki protokół z antagonista, 2 komorki (1 komórka się nie zapłodniła, 2 komórka źle się podzieliła), brak zarodka
    02.2019 ciaza naturalna - 11.2019 Synek 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2019, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna1212 wrote:
    Oczywiście to był żart😊Męża mam cudownego skoku w bok nie potrzebuje
    Nadzieja dobrze mówi zrób test 🙂
    Oj tam nie będę robić bo wiem że dostanę jak nie dziś to na weekend. Nie czuję się ciazowo także czekam z niecierpliwością bo chcę włączyć lamette :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skittles wrote:
    Hehehe ale numer :) ale musiala miec sporo zarodkow po kazdym inf :) lubie takie historie :)
    Chyba tez miala sporo procedur. Kurcze szzegolow nie pamietam. Wiem, ze raczej nie badala zarodkow bo byla bardzo przeciwna temu. No historia niesamowita. Szacunek za wytrwałość.
    My kończymy po pierwszej procedurze.

    Nadzieja90, happilyeverafter, Maggi lubią tę wiadomość

  • MonkaB Ekspertka
    Postów: 146 98

    Wysłany: 12 września 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała86 wrote:
    A jakie były normy podane dla dhea ?
    Normy wedlug mojego wieku to 91-511. Czyli jeszcze trochę możnaby pocisnąć że tak powiem 🤔

  • Nadzieja90 Autorytet
    Postów: 1479 831

    Wysłany: 12 września 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć. wrote:
    Chyba tez miala sporo procedur. Kurcze szzegolow nie pamietam. Wiem, ze raczej nie badala zarodkow bo byla bardzo przeciwna temu. No historia niesamowita. Szacunek za wytrwałość.
    My kończymy po pierwszej procedurze.
    Czemu ? Jeżeli moge zapytac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja90 wrote:
    Czemu ? Jeżeli moge zapytac
    Musiałabym przejść kolejną operację, która mogłaby się dla mnie różnie skończyć. Poza tym każdy ma swoje indywidulane granice i zasób porfela. Moje/nasze się juz wyczerpaly.
    ALE
    podjęliśmy pewne decyzje i będziemy w inny sposób starać się o o to, żeby zostać rodzicami 😍

    Nadzieja90, Chcę być mamą, Fisia, Dżoana12, Ari, sisi, Tabolek lubią tę wiadomość

  • Nadzieja90 Autorytet
    Postów: 1479 831

    Wysłany: 12 września 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć. wrote:
    Musiałabym przejść kolejną operację, która mogłaby się dla mnie różnie skończyć. Poza tym każdy ma swoje indywidulane granice i zasób porfela. Moje/nasze się juz wyczerpaly.
    ALE
    podjęliśmy pewne decyzje i będziemy w inny sposób starać się o o to, żeby zostać rodzicami 😍
    To trzymam kciuki !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2019, 21:19

    Berbeć. lubi tę wiadomość

  • Mała86 Autorytet
    Postów: 2028 2957

    Wysłany: 12 września 2019, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonkaB wrote:
    Normy wedlug mojego wieku to 91-511. Czyli jeszcze trochę możnaby pocisnąć że tak powiem 🤔

    No to jeszcze trochę możesz pocisnąć , dobra jest lekka nadwyżka ;)

    MonkaB lubi tę wiadomość

    Laparotomia rak jajnika 2014
    chemioterapia 2014
    AMH 2015 0,05
    AMH 2018 0,3
    IVF 02.2019 dwa pęcherzyki, brak transferu :(
    MTHFR układ homoz. 677C-T
    IVF 11.2019 8 pęcherzyków , 2 jajeczka, 1 zapłodnione , transfer 3-dnio., 10 -komór. :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ari jak bierzesz Wiesiolka to 5tabletek za jednym razem np wieczorem czy lepiej rozdzielac 2x dziennie?

  • Mała86 Autorytet
    Postów: 2028 2957

    Wysłany: 12 września 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berbeć. wrote:
    Musiałabym przejść kolejną operację, która mogłaby się dla mnie różnie skończyć. Poza tym każdy ma swoje indywidulane granice i zasób porfela. Moje/nasze się juz wyczerpaly.
    ALE
    podjęliśmy pewne decyzje i będziemy w inny sposób starać się o o to, żeby zostać rodzicami 😍

    ja jeszcze trochę się postaram a potem tez adopcja,
    Mój to już dawno chciał adoptować
    Mój brat adoptował 3 dzieci i są szczęśliwi
    Jedyne co to trochę przeraża mnie procedura 😬

    Dżoana12 lubi tę wiadomość

    Laparotomia rak jajnika 2014
    chemioterapia 2014
    AMH 2015 0,05
    AMH 2018 0,3
    IVF 02.2019 dwa pęcherzyki, brak transferu :(
    MTHFR układ homoz. 677C-T
    IVF 11.2019 8 pęcherzyków , 2 jajeczka, 1 zapłodnione , transfer 3-dnio., 10 -komór. :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2019, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien doberek :) ja dostałam Okres heh wiec tak jak mówiłam nic z tego :P ale zaczne od jutra przygode z lametta :)
    10dzien cyklu wypadnie w niedziele ...22.09
    Wiec też mysle czy na monitoring nie iśc 20.09 Jak myslicie ? Czy w 11dc to bedzie poniedzialek...

    Mała86, Esperanza Mia lubią tę wiadomość

  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2255 1913

    Wysłany: 13 września 2019, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skittles wrote:
    Joga to cwiczenia, a Ty chyba sluchasz mantr :) sluchalam mantry ra ma da sa na sluchawkach w pracy, I jeszcze znajdziesz inne binarne dzwieki/mantry na jajniki i bezplodnosc na yt.
    A joga hormonalna to cwiczenia wlasnie skierowane dla kobiet po 35 r zycia, gdy hormony zaczynaja zle pracowac. Sa to cwiczenia oddechowe, ktore dotleniaja jajniki i je tez masuja pobudzajac do pracy. Joga hormonalna poznwala na uregulowanie hormonow takich jak fsh, lh, tsh, a takze pozwala na wzrost estradiolu nawet o 200%. Jest to program cwiczen oddechowych opracowanych przez Dine Rodriguez, skierowanych dla kobiet zmagajacych sie z nieplodnoscia, majacych przedwczesna menopauze, lub w ogole wkraczajacych w meno. Nie wiem co za joga hormonalna jest na yt, bo nie praktykowalam takiej, chodzilam na specjalny kurs jogi hormonalnej w happy joga prowadzony przez p Irene Kertyczak, sa to 4 spotkania a potem dostajesz na kartce rozpisane cwiczenia i praktykujesz je sama w domu. Wystarczy 10-15 min dziennie 3 razy w tyg.

    Dzięki Skittles :-)

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • Mała86 Autorytet
    Postów: 2028 2957

    Wysłany: 13 września 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MojeMarzenie wrote:
    dzien doberek :) ja dostałam Okres heh wiec tak jak mówiłam nic z tego :P ale zaczne od jutra przygode z lametta :)
    10dzien cyklu wypadnie w niedziele ...22.09
    Wiec też mysle czy na monitoring nie iśc 20.09 Jak myslicie ? Czy w 11dc to bedzie poniedzialek...

    Idź może 20 zobaczysz co rośnie i jak

    Laparotomia rak jajnika 2014
    chemioterapia 2014
    AMH 2015 0,05
    AMH 2018 0,3
    IVF 02.2019 dwa pęcherzyki, brak transferu :(
    MTHFR układ homoz. 677C-T
    IVF 11.2019 8 pęcherzyków , 2 jajeczka, 1 zapłodnione , transfer 3-dnio., 10 -komór. :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MojeMarzenie wrote:
    dzien doberek :) ja dostałam Okres heh wiec tak jak mówiłam nic z tego :P ale zaczne od jutra przygode z lametta :)
    10dzien cyklu wypadnie w niedziele ...22.09
    Wiec też mysle czy na monitoring nie iśc 20.09 Jak myslicie ? Czy w 11dc to bedzie poniedzialek...
    Lepiej idź w piątek. Może się okazać, że zastrzyk będziesz musiała mieć w sobotę lub niedzielę, jak pęcherzyki urosną.

    MojeMarzenie lubi tę wiadomość

‹‹ 1188 1189 1190 1191 1192 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ