X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • Skittles Autorytet
    Postów: 1256 1553

    Wysłany: 13 października 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy słyszałyście o podcastach dr Aimee, kopiuje poniżej
    One of my personal mantras is to "Sparkle Everyday," and if you know me, I'm always determined to look for the good in everything. In this spirit, I'm not letting the power outages in California stop The Egg Whisperer Show - the show must go on! This week, I'm excited to be posting a podcast update for you to check out about the “Ten Things that IVF doesn't do for You.” In this episode, I'm shedding "light" on some of the many myths and misunderstandings that are out there around IVF. It's a fun and lively show and I think you'll enjoy it.

    You can also tune in to all of our past episodes, and subscribe (it's free) to get the podcast sent to your phone each week when the new episode is out. I hope you'll tune in, and stay safe.

    Here's the link to all the places you can find The Egg Whisperer Show (and if you click it while on your phone, it will automatically open the link in whatever podcast app you already use): https://buff.ly/35tU0X6

    #fertility #IVF #podcast

    Ari lubi tę wiadomość

    07.2018 amh 0,3, 36 lat, POF, MTHFR
    07.2018 1 inf Invicta dl. protokół, 1 komórka, 1 zarodek (brak rozwoju po 2 dobie), brak transferu
    11.2018 amh 0,86
    12.2018 2 inf Novum na cyklu natur. lekko stymulowanym, 2 pecherzyki pekly przed punkcja
    01.2019 3 inf Novum krótki protokół z antagonista, 2 komorki (1 komórka się nie zapłodniła, 2 komórka źle się podzieliła), brak zarodka
    02.2019 ciaza naturalna - 11.2019 Synek 😍
  • Skittles Autorytet
    Postów: 1256 1553

    Wysłany: 13 października 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezwykła wrote:
    dziewczyny a ktos tez wspominał o trawie pszennej .
    Mozecie mi powiedzieć na co to działa i jak to sie zażywa? mozna to brac razem z Ziolami ojca Sroki?
    Trawa pszeniczna jest na obniżenie fsh, tak samo jak ziółka oj Sroki. Trawa stała się teraz popularna wśród staraczek. Nie wiem jak się zażywa, bo nie stosowałam, ale pewnie zgodnie z tym co jest napisane na opakowaniu. Czytałam, ze robi się z tego jakiś napój do picia i codziennie się pije.

    Niezwykła lubi tę wiadomość

    07.2018 amh 0,3, 36 lat, POF, MTHFR
    07.2018 1 inf Invicta dl. protokół, 1 komórka, 1 zarodek (brak rozwoju po 2 dobie), brak transferu
    11.2018 amh 0,86
    12.2018 2 inf Novum na cyklu natur. lekko stymulowanym, 2 pecherzyki pekly przed punkcja
    01.2019 3 inf Novum krótki protokół z antagonista, 2 komorki (1 komórka się nie zapłodniła, 2 komórka źle się podzieliła), brak zarodka
    02.2019 ciaza naturalna - 11.2019 Synek 😍
  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 13 października 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ari wrote:
    Jesli do jutra nie dostaniesz,to umow się na wizytę.
    Umówiłam się już na wizytę kochana na 24 października. Bo wcześniej nie ma miejsc. Zaczyna mnie to strasznie męczyć 😩 bardzo mnie to stresuję. Jak to już koniec marzeń i koniec okresu 😭😭

    ***musi być dobrze.*
    __________
  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 13 października 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skittles wrote:
    Trawa pszeniczna jest na obniżenie fsh, tak samo jak ziółka oj Sroki. Trawa stała się teraz popularna wśród staraczek. Nie wiem jak się zażywa, bo nie stosowałam, ale pewnie zgodnie z tym co jest napisane na opakowaniu. Czytałam, ze robi się z tego jakiś napój do picia i codziennie się pije.
    Aaaa rozumiem więc jak będę brała ojca sroki to narazie pszenicę zostawię. Tylko pytanie bo nie mam okresu co powinnam już mieć nie wiem czy mogę brać wiesiołek czy pić zioła jak nie wiadomo czy dostanę. Jak sądzicie?

    ***musi być dobrze.*
    __________
  • Mila79 Autorytet
    Postów: 644 390

    Wysłany: 13 października 2019, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Dziewczyny, czy criotramsfer lepiej jest robić na cyklu naturalnym czy sztucznym? Są jakieś badania na ten temat czy statystyki?

    I jak opanować cykl naturalny - ja mam podchodzić na naturlanym od razu w następnym cyklu po punkcji i stymulacji.
    Lekarka mi poleciła przyjść do niej dopiero 10 -13 dc. - czy to ok? Nie bierze się żadnych leków?

  • Ari Autorytet
    Postów: 6143 4946

    Wysłany: 13 października 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skittles wrote:
    Nie wiem czy słyszałyście o podcastach dr Aimee, kopiuje poniżej
    One of my personal mantras is to "Sparkle Everyday," and if you know me, I'm always determined to look for the good in everything. In this spirit, I'm not letting the power outages in California stop The Egg Whisperer Show - the show must go on! This week, I'm excited to be posting a podcast update for you to check out about the “Ten Things that IVF doesn't do for You.” In this episode, I'm shedding "light" on some of the many myths and misunderstandings that are out there around IVF. It's a fun and lively show and I think you'll enjoy it.

    You can also tune in to all of our past episodes, and subscribe (it's free) to get the podcast sent to your phone each week when the new episode is out. I hope you'll tune in, and stay safe.

    Here's the link to all the places you can find The Egg Whisperer Show (and if you click it while on your phone, it will automatically open the link in whatever podcast app you already use): https://buff.ly/35tU0X6

    #fertility #IVF #podcast
    Tylko ,czy to jest bezpieczne i nie jest spamem?

    "Gdy staje się oczywiste, że nie mogę osiągnąć celu, nie porzucam go, zmieniam jedynie sposób działania." 07.17r. IUI :( 08.17r. IUI :( 09.17r. IUI :( 10.17r. IUI :( 11.17r. hbIMSI 7 oocytow, 4 zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow :( 03.18r. ICSI 2 oocytow, 2 zaplodbione, transfer 2, 10tydz.lyzeczkowanie :( 07.18r. IMSI 5 oocytow, 4zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow, za niska beta :( 01.19r. IMSI 1 oocyt , 0 zaplodnionych :( 07.19r. IMSI cykl naturalny modyfikowany 3 oocyty,3 zaplodnione, transfer 2,0 mrozakow. 11dp. beta 10,60; 13dp. beta 17,90; 16dp. beta 11,50👎
  • Ari Autorytet
    Postów: 6143 4946

    Wysłany: 13 października 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skittles wrote:
    Trawa pszeniczna jest na obniżenie fsh, tak samo jak ziółka oj Sroki. Trawa stała się teraz popularna wśród staraczek. Nie wiem jak się zażywa, bo nie stosowałam, ale pewnie zgodnie z tym co jest napisane na opakowaniu. Czytałam, ze robi się z tego jakiś napój do picia i codziennie się pije.
    Mozna dodawać do koktajlu.

    Niezwykła, Skittles lubią tę wiadomość

    "Gdy staje się oczywiste, że nie mogę osiągnąć celu, nie porzucam go, zmieniam jedynie sposób działania." 07.17r. IUI :( 08.17r. IUI :( 09.17r. IUI :( 10.17r. IUI :( 11.17r. hbIMSI 7 oocytow, 4 zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow :( 03.18r. ICSI 2 oocytow, 2 zaplodbione, transfer 2, 10tydz.lyzeczkowanie :( 07.18r. IMSI 5 oocytow, 4zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow, za niska beta :( 01.19r. IMSI 1 oocyt , 0 zaplodnionych :( 07.19r. IMSI cykl naturalny modyfikowany 3 oocyty,3 zaplodnione, transfer 2,0 mrozakow. 11dp. beta 10,60; 13dp. beta 17,90; 16dp. beta 11,50👎
  • Ari Autorytet
    Postów: 6143 4946

    Wysłany: 13 października 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezwykła wrote:
    Umówiłam się już na wizytę kochana na 24 października. Bo wcześniej nie ma miejsc. Zaczyna mnie to strasznie męczyć 😩 bardzo mnie to stresuję. Jak to już koniec marzeń i koniec okresu 😭😭
    Pierwszy raz byłaś stymulowana,więc może organizm musi się dostroić.Nie pamiętam,jak to było przy moich pierwszych ,tych lightowych stymulacjach,to nie jest na pewno nic strasznego.Okres przyjdzie.

    Niezwykła lubi tę wiadomość

    "Gdy staje się oczywiste, że nie mogę osiągnąć celu, nie porzucam go, zmieniam jedynie sposób działania." 07.17r. IUI :( 08.17r. IUI :( 09.17r. IUI :( 10.17r. IUI :( 11.17r. hbIMSI 7 oocytow, 4 zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow :( 03.18r. ICSI 2 oocytow, 2 zaplodbione, transfer 2, 10tydz.lyzeczkowanie :( 07.18r. IMSI 5 oocytow, 4zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow, za niska beta :( 01.19r. IMSI 1 oocyt , 0 zaplodnionych :( 07.19r. IMSI cykl naturalny modyfikowany 3 oocyty,3 zaplodnione, transfer 2,0 mrozakow. 11dp. beta 10,60; 13dp. beta 17,90; 16dp. beta 11,50👎
  • Ari Autorytet
    Postów: 6143 4946

    Wysłany: 13 października 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila79 wrote:
    Dziewczyny, czy criotramsfer lepiej jest robić na cyklu naturalnym czy sztucznym? Są jakieś badania na ten temat czy statystyki?

    I jak opanować cykl naturalny - ja mam podchodzić na naturlanym od razu w następnym cyklu po punkcji i stymulacji.
    Lekarka mi poleciła przyjść do niej dopiero 10 -13 dc. - czy to ok? Nie bierze się żadnych leków?
    Moze inne dziewczyny pomogą.

    "Gdy staje się oczywiste, że nie mogę osiągnąć celu, nie porzucam go, zmieniam jedynie sposób działania." 07.17r. IUI :( 08.17r. IUI :( 09.17r. IUI :( 10.17r. IUI :( 11.17r. hbIMSI 7 oocytow, 4 zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow :( 03.18r. ICSI 2 oocytow, 2 zaplodbione, transfer 2, 10tydz.lyzeczkowanie :( 07.18r. IMSI 5 oocytow, 4zaplodnione, transfer 2, 0 mrozakow, za niska beta :( 01.19r. IMSI 1 oocyt , 0 zaplodnionych :( 07.19r. IMSI cykl naturalny modyfikowany 3 oocyty,3 zaplodnione, transfer 2,0 mrozakow. 11dp. beta 10,60; 13dp. beta 17,90; 16dp. beta 11,50👎
  • Skittles Autorytet
    Postów: 1256 1553

    Wysłany: 13 października 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ari wrote:
    Tylko ,czy to jest bezpieczne i nie jest spamem?
    Jest bezpieczne, mi się to otworzyło przez aplikacje do podcastów na telefonie, musiałam wyszukać the egg whisperer, a skojarzyło mi inne od razu podcasty o tej tematyce i właśnie zaczęłam słuchałac how to get pregnant naturally with low amh i jest mnóstwo podcastów o medycynie wschodniej, dobrym oddychaniu, dietach itd... a to opis podcastu how to get pregnant naturally with low amh:
    This week we are welcoming on...myself to the podcast! We’re digging into my story with POF, high FSH and how I discovered functional medicine.
    When Sarah Clark was 28 years old, she received a diagnosis of premature ovarian failure. She accepted the diagnosis and had both her children through in vitro fertilization. Years later she realized the root cause of her infertility was a food sensitivity and later a gut infection.
    She is a certified life coach with accreditation from the International Coaches Federation and a health coach with training from the Institute for Integrative Nutrition.
    She is the author of Fabulously Fertile - Supercharge your Fertility Naturally. Her fertility coaching program, which includes functional lab testing, supports couples to make diet and lifestyle changes that dramatically improve the chances of a healthy pregnancy and baby!
    On her Get Pregnant Naturally Podcast she shares that with functional medicine and natural fertility solutions we can eventually reverse infertility.
    Check out her website at www.fabfertile.com

    Ari lubi tę wiadomość

    07.2018 amh 0,3, 36 lat, POF, MTHFR
    07.2018 1 inf Invicta dl. protokół, 1 komórka, 1 zarodek (brak rozwoju po 2 dobie), brak transferu
    11.2018 amh 0,86
    12.2018 2 inf Novum na cyklu natur. lekko stymulowanym, 2 pecherzyki pekly przed punkcja
    01.2019 3 inf Novum krótki protokół z antagonista, 2 komorki (1 komórka się nie zapłodniła, 2 komórka źle się podzieliła), brak zarodka
    02.2019 ciaza naturalna - 11.2019 Synek 😍
  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 13 października 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ari wrote:
    Mozna dodawać do koktajlu.
    O to mogę to brać codzień do koktajle? Łącznie z ojcem sroka? Myskisz że mogę już te zioła włączyć jak nie mam okresu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2019, 12:05

    ***musi być dobrze.*
    __________
  • pola Ekspertka
    Postów: 131 114

    Wysłany: 13 października 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ari wrote:
    Przy podejściu do in vitro 3 sztuki,zaczynając od 1,by sprawdzić reakcje prganizmu( nadmierne pobudzenie,bezsennosc).Przy staraniach naturalnych 1 sztuka.Nie bierzemy pod wieczor,ja wszystkie lykalam rano.

    Dziękuję za odpowiedź:) chodzi o podejście do in vitro, głównie o poprawę oocytów - czyli w takim przypadku 3 tabl/dziennie ale w dawce 10 czy 25 mg?:)))

  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 13 października 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola wrote:
    Dziękuję za odpowiedź:) chodzi o podejście do in vitro, głównie o poprawę oocytów - czyli w takim przypadku 3 tabl/dziennie ale w dawce 10 czy 25 mg?:)))
    3×25 mg ale zaczynalabym od 1×25 i zobaczyła jak organizm reaguje. To bardzo silny suplement.

    Niezwykła, Ari lubią tę wiadomość

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • pola Ekspertka
    Postów: 131 114

    Wysłany: 13 października 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sisi wrote:
    3×25 mg ale zaczynalabym od 1×25 i zobaczyła jak organizm reaguje. To bardzo silny suplement.

    Bardzo dziękuję za odpowiedź!:) rozumiem, że tak jak wszystkie inne suple najlepiej zacząć to stosować na 3 miesiące przed stymulacją i punkcją?:) czy taka końska dawka dopiero w momencie stymulacji?:)

  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 13 października 2019, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola wrote:
    Bardzo dziękuję za odpowiedź!:) rozumiem, że tak jak wszystkie inne suple najlepiej zacząć to stosować na 3 miesiące przed stymulacją i punkcją?:) czy taka końska dawka dopiero w momencie stymulacji?:)
    Suplementy potrzebują około 3 miesiące żeby zacząć działać w pełni.
    Ja zaczęłam brać dhea 3x25mg ale po 2 tygodniach zaczęłam mieć bóle endometriozowe, pełno pryszczy, przetłuszczające się i wypadające włosy. Odstawiłam na około 2 tyg i wróciłam do dawki 1×25mg, brałam kolejny miesiąc (łącznie z całą masą innych suplementów) i udało się zajść naturalnie.
    Przy dawce 1×25 większość skutków ubocznych przeszła, zostały tylko przetłuszczające się włosy i gorsza cera.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2019, 13:13

    Ari lubi tę wiadomość

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • MEGI 123 Autorytet
    Postów: 424 605

    Wysłany: 13 października 2019, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila79 wrote:
    Dziewczyny, czy criotramsfer lepiej jest robić na cyklu naturalnym czy sztucznym? Są jakieś badania na ten temat czy statystyki?

    I jak opanować cykl naturalny - ja mam podchodzić na naturlanym od razu w następnym cyklu po punkcji i stymulacji.
    Lekarka mi poleciła przyjść do niej dopiero 10 -13 dc. - czy to ok? Nie bierze się żadnych leków?
    Ja dostałam info od mojego prof że zdecydowanie na naturalnym nawet bez zastrzyków na pekanie. Podobno większe szanse

    Mila79 lubi tę wiadomość

  • pola Ekspertka
    Postów: 131 114

    Wysłany: 13 października 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sisi wrote:
    Suplementy potrzebują około 3 miesiące żeby zacząć działać w pełni.
    Ja zaczęłam brać dhea 3x25mg ale po 2 tygodniach zaczęłam mieć bóle endometriozowe, pełno pryszczy, przetłuszczające się i wypadające włosy. Odstawiłam na około 2 tyg i wróciłam do dawki 1×25mg, brałam kolejny miesiąc (łącznie z całą masą innych suplementów) i udało się zajść naturalnie.
    Przy dawce 1×25 większość skutków ubocznych przeszła, zostały tylko przetłuszczające się włosy i gorsza cera.

    Oj dziękuję Ci bardzo bardzo za odpowiedź!:) a czy mogłabym Cię jeszcze poprosić o podpowiedź co do tych pozostałych suplementów - bo ja wciąż doczytyję o jakiś nowych i prawdę mówiąc już trochę się w tym pogubiłam. Póki co mam to DHEA, ubiquinol (tylko tu też nie wiem czy dawka 200 mg czy większa?), kwasy omega 3,6, wit D, prenatal uno, ale chętnie zaopatrzę się w całą aptekę byle coś zdziałać - u mnie jest problem złej jakości oocytów, od samego początku po zapłodnieniu wszystkie zarodki miały nierówne blastomery, do 5ej doby przetrwał 1 o najniższej ocenie...
    Będę wdzięczna niezmiernie za wszelkie podpowiedzi :)

  • Skittles Autorytet
    Postów: 1256 1553

    Wysłany: 13 października 2019, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola wrote:
    Oj dziękuję Ci bardzo bardzo za odpowiedź!:) a czy mogłabym Cię jeszcze poprosić o podpowiedź co do tych pozostałych suplementów - bo ja wciąż doczytyję o jakiś nowych i prawdę mówiąc już trochę się w tym pogubiłam. Póki co mam to DHEA, ubiquinol (tylko tu też nie wiem czy dawka 200 mg czy większa?), kwasy omega 3,6, wit D, prenatal uno, ale chętnie zaopatrzę się w całą aptekę byle coś zdziałać - u mnie jest problem złej jakości oocytów, od samego początku po zapłodnieniu wszystkie zarodki miały nierówne blastomery, do 5ej doby przetrwał 1 o najniższej ocenie...
    Będę wdzięczna niezmiernie za wszelkie podpowiedzi :)
    Polecam książkę it starts with the egg - tam jest opisana cała suplementacja dla słabej jakosci jajeczek. Jak przefiltrujesz posty po użytkowniku w tej grupie (opcja dostepna na kompie stacjonarnym, na telefonie nie dziala) i wybierzesz Ari to znajdziesz kilka razy opisane suplementy przez Ari. Ja tez podawałam co brałam dokładnie gdy zaszłam w ciąże pod koniec lutego.

    Ari lubi tę wiadomość

    07.2018 amh 0,3, 36 lat, POF, MTHFR
    07.2018 1 inf Invicta dl. protokół, 1 komórka, 1 zarodek (brak rozwoju po 2 dobie), brak transferu
    11.2018 amh 0,86
    12.2018 2 inf Novum na cyklu natur. lekko stymulowanym, 2 pecherzyki pekly przed punkcja
    01.2019 3 inf Novum krótki protokół z antagonista, 2 komorki (1 komórka się nie zapłodniła, 2 komórka źle się podzieliła), brak zarodka
    02.2019 ciaza naturalna - 11.2019 Synek 😍
  • Mila79 Autorytet
    Postów: 644 390

    Wysłany: 13 października 2019, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MEGI 123 wrote:
    Ja dostałam info od mojego prof że zdecydowanie na naturalnym nawet bez zastrzyków na pekanie. Podobno większe szanse


    Megi, dzięki za odpowiedź! A od którego dnia byłaś monitorowana? brałaś jakieś leki i też od którego dnia?

  • pola Ekspertka
    Postów: 131 114

    Wysłany: 13 października 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skittles wrote:
    Polecam książkę it starts with the egg - tam jest opisana cała suplementacja dla słabej jakosci jajeczek. Jak przefiltrujesz posty po użytkowniku w tej grupie (opcja dostepna na kompie stacjonarnym, na telefonie nie dziala) i wybierzesz Ari to znajdziesz kilka razy opisane suplementy przez Ari. Ja tez podawałam co brałam dokładnie gdy zaszłam w ciąże pod koniec lutego.

    Hej, kurczę patrzę i patrzę, ale nie widzę opcji filtrowania po nazwie użytkownika, mam tylko możliwość po frazie lub kategorii, albo jestem ślepa albo to te hormony mnie już tak ogłupiły... :)
    czy mogłabym Cię poprosić ewentualnie, jeśli masz taką opcję i chwilkę czasu o skopiowanie Waszych suplementacji?:)
    będę bardzo wdzięczna :)))) i gratuluję synka jeszcze w brzuszku :)

‹‹ 1262 1263 1264 1265 1266 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ