X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • arzu Autorytet
    Postów: 1284 1071

    Wysłany: 28 lutego 2021, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zocha wrote:
    Przynajmniej się nie nudzisz. Może Danuta jeszcze przyjdzie. Spokojnie 😁

    Hahaha dobre, ty mnie nie strasz... Haha 😄😄😄 trochę mnie wystraszyli muszę przyznać, także już nie chce Danuty haha😄😄😄 cały tydzień jakieś hece... Twój tekst o włosach na jajach od leków, super, uśmiałam się, ale bardzo trafne porównanie! Podczytuje i trzymam kciuki za twoje przygotowania do transferu!!! ❤️❤️❤️ 🤞🤞🤞

    Cherry78, Zocha lubią tę wiadomość

  • karolcia35 Autorytet
    Postów: 4915 4004

    Wysłany: 28 lutego 2021, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arzu wrote:
    Dziewczyny, te wariackie papiery chyba się nie skonczą szybko. Mąż pojechał rano, a półgodziny temu wbiła na mieszkanie które tu w Białymstoku wynajmuje przez booking, policja z prokuratorem szukając jakies Danuty, pytali czy wiem gdzie jest... o dziwo mnie nie zapytali jak się nazywam i żebym się wylegitymowała... Przyszli tylko do tego mieszkania... Jestem w takim szoku... nie wiem czy w nim zostać teraz czy nie... Abstrakcja jakaś, ja tu jajka wygrzewam, cisza, spokój a tu policja wali w drzwi...😄😄😄

    To tak.żebyś nie mówiła że jest nudno. Może to ktoś kto był w tym mieszkaniu przedtem. Zarygluj drzwi na noc 😆

    arzu lubi tę wiadomość

    AMH 0,54
    10.2014 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    05.2015 brak oocytów
    03.2016 brak oocytów
    08.2016 IMSI 1 zarodek, ciąża pozamaciczna :(
    02.2017 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    mlr 0%, I seria szczepień mlr 38% :)
    10.2017 IMSI 3 zarodki 01.2018 crio :( 03.2018 crio :( 09.2018 crio :(
    12.2018 IMSI 2 zarodki 2-dniowe 4b i 5b w oczekiwaniu na crio...
    NK 16,5%
    07.2019 crio 4b, 12 dpt - 99,8; 13 dpt - 185,6; 15 dpt - 825,6; 17 dpt - 2509; 21 dpt - 4942 :( ciąża ektopowa
  • Joana23 Autorytet
    Postów: 1136 3045

    Wysłany: 28 lutego 2021, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arzu,
    niezła historia! I z całą tą nocną wyprawą i z Danutą :)
    Mocno Wam kibicuję! :)

    arzu, karolcia35 lubią tę wiadomość

    uS2wp2.png
  • Tanguera Przyjaciółka
    Postów: 81 163

    Wysłany: 28 lutego 2021, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wygląda na to, że forumowiczki ovufriend okupują w przyszłym tygodniu Krio, bo ja też mam wizytę, ale dopiero w środę 😁

    Arzu u Ciebie ta stymulacja póki co wygląda naprawdę obiecująco. Życzę powodzenia 🍀
    Czy to co zaniepokoiło Twoją gin i co widziała na USG to był ten zlepek pęcherzyków, który odkrył profesor?

    Russty gratuluję wyniku i trzymam kciuki za 3 komóreczki 🤞🤞🤞

    arzu, russty, Cherry78, Kla_Mum lubią tę wiadomość

    Ona:
    rocznik '76
    starania od XI 2018 przy AMH 0,37
    I.2019 - ciąża naturalna, zakończona poronieniem w 7t.c.
    V.2019 - ciąża naturalna, zakończona poronieniem w 7t.c.
    od I.2021 Kriobank, AMH 0,05, endometrioza, wygasające PCO, torbiel endometr. + 2 torbiele czynnościowe.
    1 IVF 03.03.21 stymulacja Gonapeptyl + HW + Menopur 300; przerwana w 8 d.c. - brak odp. jakników (pęcherzyki nie rosły)
    29.03.21 stymulacja Letrozolem + HW, brak pęcherzyków

    On:
    rocznik '71, wyniki bardzo dobre
  • Joana23 Autorytet
    Postów: 1136 3045

    Wysłany: 28 lutego 2021, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    staram się zgromadzić jak najwiecej informacji przed samym podejściem do ifv, żeby wiedzieć co mnie czeka, czego mogę się spodziewać.
    Nie wiem, który protokół jest bardziej bezpieczny dla organizmu, a jednocześnie daje większe szanse na piękne i zdrowe jajeczka. Co myślicie, jak to u Was wyglądało?

    uS2wp2.png
  • arzu Autorytet
    Postów: 1284 1071

    Wysłany: 28 lutego 2021, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanguera wrote:
    To wygląda na to, że forumowiczki ovufriend okupują w przyszłym tygodniu Krio, bo ja też mam wizytę, ale dopiero w środę 😁

    Arzu u Ciebie ta stymulacja póki co wygląda naprawdę obiecująco. Życzę powodzenia 🍀
    Czy to co zaniepokoiło Twoją gin i co widziała na USG to był ten zlepek pęcherzyków, który odkrył profesor?

    Russty gratuluję wyniku i trzymam kciuki za 3 komóreczki 🤞🤞🤞

    Nie, ta zmiana na prawym jajniku jest obok tego zlepka pęcherzyków, ginka widziała tylko jeden pecherzyk i ona się pojawiła po pierwszej tej czeskiej procedurze, bo jak byłam na pierwszych wizytach u dr Agi to już to widziała, wcześniej jej nie było, ona wydaje się z obrazu USG niegroźna, a ten prawy jajnik lepiej pracuje, lewy jakby traci już swoje funkcje albo atakuje go endometrioza bo jest mniej wydajny, przy drugiej procedurze nie było na nim pęcherzyków w ogóle i w ostatniej punkcji płyn który jest pobierany z tego jajnika wraz z jajkami był w czarnej krwi, a nie powinien, co wg dr Agi zwiastuje endometriozę właśnie... Ale żadne laparo póki co nie wchodzi w grę bo obniżę i tak już bidną rezerwę jajnikową takim zabiegiem. Jak się tu ogarnę w Białymstoku to zrobię ten test Roma dla spokojności swojej głowy... Ale gdyby było to coś niepokojącego to dr Aga albo prof na pewno by tego nie zlekceważyli... Sądzę że przez tę zmianę ciężko tej gince było zobaczyć wszystkie pęcherzyki, widziała tylko jeden, oboje i ona i prof długo jeździli po tym jajniku przez to... także tak to... do zobaczenia w Kriobanku!😘😘😘 A i daj znać po wizycie co i jak❤️❤️❤️

    Drzwi zaryglowane, a te które jadą do Białegostoku w tym tygodniu to też uważajcie na Danutę hihi😉😉😄😄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2021, 18:44

    russty lubi tę wiadomość

  • Evie Autorytet
    Postów: 2117 1530

    Wysłany: 28 lutego 2021, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Historia o Danucie mnie rozbawiła na maksa :) O razu humor lepszy :)
    My również jesteśmy umówieni na wizytę do dr Agnieszki na 25 marca. Troszkę się jednak obawiam czy uda się nam wstrzelić w ten dobry termin, bo moja miesiączka jest ostatnio nieprzeiwdywidalna. A oni tam zalecają być 1-5 dzień cyklu. Czy Któraś z Was była inaczej?

    arzu lubi tę wiadomość

    Kriobank Białystok

    07.08.2021 punkcja
    12.08.2021 transfer dwóch 5dniowych zarodków 4BB; został 1 ❄️

    🍀 6 dpt beta 48,progesteron 38
    🍀 8 dpt beta 143, progesteron 51
    🍀10 dpt beta 347, progesteron 48 (inne laboratorium)
    🍀12 dpt beta 761, progesteron 60
    🍀16 dpt beta 2360, progesteron 34
    🍀19 dpt beta 6177, progesteron 47
    🍀21 dpt beta 8079, progesteron 49
    🍀25 dpt beta 23125, progesteron 50

    27.09 => 9t2d maluch mierzy już 2,5cm, serduszko bije mocno 180 u/m
    04.10=> 10t2d maluch mierzy już 3,8cm, serduszko bije 181 u/m

    19.10 => Sanko i Nifty => zdrowy chłopak 💚💚💚
    19.10 => USG genetyczne => wszystko dobrze, maluch mierzy już 6,5 cm, serduszko bije 169 ud/m

    Maj 2022 Oto jestem 💗💗💗

    rfxgrjjgg31sy2sm.png
  • russty Ekspertka
    Postów: 157 355

    Wysłany: 28 lutego 2021, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arzu wrote:
    Gratki Russty!!! Pięknie!! Trzymam kciuki mocno!!🤞🤞 Ja będę w poniedziałek od 8.50, mam badania, a wizytę u profa 10.20, to możemy się jeszcze zobaczyć na recepcji i wymienić kciukami🙂, bo ty pewnie też będziesz musiała przyjść wcześniej... Jeśli chcesz to mogę zostać z tobą też po punkcji do wizyty twojej u profa, ale będzie z tobą mąż, nie chcę wam przeszkadzać, ale jakby co to jestem w gotowości pokibicować w realu, pogadać, po prostu być 🙂 kurcze a tyle czasu siedzialysmy obok siebie a ja ciebie tylko zapytałam o te numerki gdzie to się oddaje hihi... Mam nadzieję że to ty byłaś i że cię rozpoznam... Jutro dużo punkcji, będzie młyn... prof co wyszedł to tylko: punkcja na pon punkcja na pon... I ty też na pon!!! Super to było krzepiące... Trzymam kciuki za wszystkie nadchodzące bazy: za jajka, za zarodki, za transfer!!!! Mocnoooooo!!!!😘😘😘😘😘♥️♥️♥️♥️

    Arzu kochana! niestety to chyba jednak nie byłam ja z tym numerkiem, bo myślałam, że są jednorazowe i mam dwa w torebce 😝. W sobotę oprócz mnie w poczekalni czekała już tylko 1 dziewczyna, dlatego myślałam, że to może ty. Ja miałam numerek 55. Tak czy inaczej można mnie rozpoznać po grzywce, okularach i błękitnej maseczce w białe kropeczki. Będę trochę po 9:00 jutro. Mam nadzieję, że się znajdziemy, bo bardzo chętnie pogadam. No i trzymam kciuki za twoje pęcherzyki, oby ładnie i równo rosły ( btw. też masz super wynik!☺).
    P.S. Też zauważyłam, że co wizyta to punkcja. Może to taka fala wzrostowa w Krio :) oby!

    Kla_Mum, arzu lubią tę wiadomość

    starania od 09.2018
    ja - rocznik 86
    ch. Hashimoto
    po drodze próby stymulacji letrozolem bez skutku
    10.2019 pierwszy raz torbiel endometrialna
    03.2020 diagnoza Endometrioza IV st
    08.2020 lap. endometriozy
    11.2020 HSK polip endometrium
    11.2020 AMH 0,1 FSH 22
    02.2021 hormony b.z.
    U męża plemniki wporzo ;)
    1. IVF 2.2021
    primolut+HW
    potem HW+gonapeptyl+recovelle, na koniec 2×mensinorm
    3 pęcherzyki,2 kumulusy, 1 zarodek - transfer 2-dniowca 4A(6A?)
    beta:10dpt-26, 12dpt-80, 14dpt-219, 19dpt-2335, 26dpt-11998, 29dpt-❤🙏🍀💚
    mhsvf71x5c2itezb.png
  • Blondie81 Autorytet
    Postów: 480 617

    Wysłany: 28 lutego 2021, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór,
    Trzymam kciuki za całych sił dziewczyny!
    Ale masz przygody Arzu 🤦‍♀️🤣 przynajmniej się nie nudzisz.

    A ja się szykuję do czwartku, wczoraj dorzuciłam proga, dziennie wszystkiego wychodzi mi z 20 tabletek 🤦‍♀️ zastanawiam się tylko co począć z przesuszeniem śluzówki po Crinone. Macie jakieś sposoby? Dopiero 1 aplikacja za mną a mam wrażenie że moja pochwa wyschła na wiór 😭😭 raz że chciałam się poprzytulać trochę z mężem przed transferem 😉 a dwa że z taką suchością trochę niekomfortowo 🙁

    arzu lubi tę wiadomość

  • Evie Autorytet
    Postów: 2117 1530

    Wysłany: 28 lutego 2021, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondie81 wrote:
    Dobry wieczór,
    Trzymam kciuki za całych sił dziewczyny!
    Ale masz przygody Arzu 🤦‍♀️🤣 przynajmniej się nie nudzisz.

    A ja się szykuję do czwartku, wczoraj dorzuciłam proga, dziennie wszystkiego wychodzi mi z 20 tabletek 🤦‍♀️ zastanawiam się tylko co począć z przesuszeniem śluzówki po Crinone. Macie jakieś sposoby? Dopiero 1 aplikacja za mną a mam wrażenie że moja pochwa wyschła na wiór 😭😭 raz że chciałam się poprzytulać trochę z mężem przed transferem 😉 a dwa że z taką suchością trochę niekomfortowo 🙁


    Ponoć pomaga olej z wiesiołka :)

    Blondie81 lubi tę wiadomość

    Kriobank Białystok

    07.08.2021 punkcja
    12.08.2021 transfer dwóch 5dniowych zarodków 4BB; został 1 ❄️

    🍀 6 dpt beta 48,progesteron 38
    🍀 8 dpt beta 143, progesteron 51
    🍀10 dpt beta 347, progesteron 48 (inne laboratorium)
    🍀12 dpt beta 761, progesteron 60
    🍀16 dpt beta 2360, progesteron 34
    🍀19 dpt beta 6177, progesteron 47
    🍀21 dpt beta 8079, progesteron 49
    🍀25 dpt beta 23125, progesteron 50

    27.09 => 9t2d maluch mierzy już 2,5cm, serduszko bije mocno 180 u/m
    04.10=> 10t2d maluch mierzy już 3,8cm, serduszko bije 181 u/m

    19.10 => Sanko i Nifty => zdrowy chłopak 💚💚💚
    19.10 => USG genetyczne => wszystko dobrze, maluch mierzy już 6,5 cm, serduszko bije 169 ud/m

    Maj 2022 Oto jestem 💗💗💗

    rfxgrjjgg31sy2sm.png
  • arzu Autorytet
    Postów: 1284 1071

    Wysłany: 1 marca 2021, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    russty wrote:
    Arzu kochana! niestety to chyba jednak nie byłam ja z tym numerkiem, bo myślałam, że są jednorazowe i mam dwa w torebce 😝. W sobotę oprócz mnie w poczekalni czekała już tylko 1 dziewczyna, dlatego myślałam, że to może ty. Ja miałam numerek 55. Tak czy inaczej można mnie rozpoznać po grzywce, okularach i błękitnej maseczce w białe kropeczki. Będę trochę po 9:00 jutro. Mam nadzieję, że się znajdziemy, bo bardzo chętnie pogadam. No i trzymam kciuki za twoje pęcherzyki, oby ładnie i równo rosły ( btw. też masz super wynik!☺).
    P.S. Też zauważyłam, że co wizyta to punkcja. Może to taka fala wzrostowa w Krio :) oby!

    Russty będę cię wypatrywać, ja zielona koszula w kratę, okulary, kilogramy😄😄po badaniach najpewniej będę na pierwszym piętrze z kompem na kolanach, albo na drugim piętrze, bo mogą dziś być tłumy... Przed punkcją to nie będziesz miała dużo czasu, musisz się przygotować i ciebie będą szykować, dopiero po punkcji, czyli pewnie bliżej 12 h, przed wizytą u profa... Ale złapiemy się jakoś, na spokojnie...

    U mnie znowu zwrot akcji wczoraj późnym wieczorem, bo odpisała dr Aga, że z tego śląskiego USG to kicha, cienkie endometrium, jajka źle rosną.... no ale prof wskazywał że to USG od ginki do bani, źle zrobione, on widzi co innego... I prof by mi nie dał leków chyba jakby widział beznadzieję... Idzie zgłupieć, jedno jest pewne że żadnych badań nie zrobię już poza Krio... Bo tylko to robi niepotrzebne zamieszanie... Człowiek chciał zoptymalizować koszty i logistykę a wyszedł Zabłocki na mydle... Ciekawe co dziś nowego się wydarzy...

  • arzu Autorytet
    Postów: 1284 1071

    Wysłany: 1 marca 2021, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondie81 wrote:
    Dobry wieczór,
    Trzymam kciuki za całych sił dziewczyny!
    Ale masz przygody Arzu 🤦‍♀️🤣 przynajmniej się nie nudzisz.

    A ja się szykuję do czwartku, wczoraj dorzuciłam proga, dziennie wszystkiego wychodzi mi z 20 tabletek 🤦‍♀️ zastanawiam się tylko co począć z przesuszeniem śluzówki po Crinone. Macie jakieś sposoby? Dopiero 1 aplikacja za mną a mam wrażenie że moja pochwa wyschła na wiór 😭😭 raz że chciałam się poprzytulać trochę z mężem przed transferem 😉 a dwa że z taką suchością trochę niekomfortowo 🙁

    Spróbuj dopochwowo lactovaginal, a do przytulania kwas hialuronowy w żelu, np. mucovagin (z aplikatorem dopochwowym chyba nawet jest), albo feminum. Tylko sprawdź w ulotce crinone czy to można łączyć... Bo dopochwowo niby dwóch specyfików nie powinno się brać tylko w jakichś tam odstępach czasu... Trzymam kciuki za transfer!!!❤️❤️❤️😘😘😘😏

    Blondie81 lubi tę wiadomość

  • arzu Autorytet
    Postów: 1284 1071

    Wysłany: 1 marca 2021, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evie wrote:
    Cześć Dziewczyny,

    Historia o Danucie mnie rozbawiła na maksa :) O razu humor lepszy :)
    My również jesteśmy umówieni na wizytę do dr Agnieszki na 25 marca. Troszkę się jednak obawiam czy uda się nam wstrzelić w ten dobry termin, bo moja miesiączka jest ostatnio nieprzeiwdywidalna. A oni tam zalecają być 1-5 dzień cyklu. Czy Któraś z Was była inaczej?

    Jeśli dostaniesz okres wcześniej/później niż ta data, to zadzwoń i powiedz że ci się przesunęło i że prosisz o zmianę terminu, myślę że cię wcisną, w innym terminie ta wizyta może nie być skuteczna... Bardzo często słyszałam: proszę zadzwonić w pierwszym dniu cyklu i umówić się na termin wizyty. Także ja bym tak zrobiła, żeby jednak wizyta była 1-5 DC...

    russty, Evie lubią tę wiadomość

  • Tanguera Przyjaciółka
    Postów: 81 163

    Wysłany: 1 marca 2021, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana23 wrote:
    Dziewczyny,

    staram się zgromadzić jak najwiecej informacji przed samym podejściem do ifv, żeby wiedzieć co mnie czeka, czego mogę się spodziewać.
    Nie wiem, który protokół jest bardziej bezpieczny dla organizmu, a jednocześnie daje większe szanse na piękne i zdrowe jajeczka. Co myślicie, jak to u Was wyglądało?

    Witaj Joanna,
    niestety odpowiedz na Twoje pytanie nie jest prosta. Jesli przesledzisz to forum to zauwazysz, ze sa ciaze zarowno z krotkiego, jak i z dlugiego protokolu, czy tez lekkiej stymulacji, a nawet wiele "naturalsikow" pomimo lekarskiej diagnozy, ze to niemozliwe :)
    Kazdy organizm jest inny i inaczej reaguje na stymulacje, zatem po prostu trzeba probowac i obserwowac organizm. To jest w duzej mierze loteria i niestety trzeba miec tego swiadomosc, zwlaszcza przy pierwszej procedurze. Moim zdaniem bardzo wazny jest lekarz prowadzacy. Powinnas sie czuc "zaopiekowana" oraz, ze Twoj przypadek jest doglebnie analizowany, a nie schematycznie i tasmowo traktowany. Jesli lekarz jest zaufany, to przeprowadzi najlepsza dla Ciebie procedure, zwienczona sukcesem, czego Ci z calego serca zycze :)

    Blondie81, russty, arzu, Kla_Mum lubią tę wiadomość

    Ona:
    rocznik '76
    starania od XI 2018 przy AMH 0,37
    I.2019 - ciąża naturalna, zakończona poronieniem w 7t.c.
    V.2019 - ciąża naturalna, zakończona poronieniem w 7t.c.
    od I.2021 Kriobank, AMH 0,05, endometrioza, wygasające PCO, torbiel endometr. + 2 torbiele czynnościowe.
    1 IVF 03.03.21 stymulacja Gonapeptyl + HW + Menopur 300; przerwana w 8 d.c. - brak odp. jakników (pęcherzyki nie rosły)
    29.03.21 stymulacja Letrozolem + HW, brak pęcherzyków

    On:
    rocznik '71, wyniki bardzo dobre
  • Stokrotka23 Autorytet
    Postów: 697 440

    Wysłany: 1 marca 2021, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arzu wrote:
    Russty będę cię wypatrywać, ja zielona koszula w kratę, okulary, kilogramy😄😄po badaniach najpewniej będę na pierwszym piętrze z kompem na kolanach, albo na drugim piętrze, bo mogą dziś być tłumy... Przed punkcją to nie będziesz miała dużo czasu, musisz się przygotować i ciebie będą szykować, dopiero po punkcji, czyli pewnie bliżej 12 h, przed wizytą u profa... Ale złapiemy się jakoś, na spokojnie...

    U mnie znowu zwrot akcji wczoraj późnym wieczorem, bo odpisała dr Aga, że z tego śląskiego USG to kicha, cienkie endometrium, jajka źle rosną.... no ale prof wskazywał że to USG od ginki do bani, źle zrobione, on widzi co innego... I prof by mi nie dał leków chyba jakby widział beznadzieję... Idzie zgłupieć, jedno jest pewne że żadnych badań nie zrobię już poza Krio... Bo tylko to robi niepotrzebne zamieszanie... Człowiek chciał zoptymalizować koszty i logistykę a wyszedł Zabłocki na mydle... Ciekawe co dziś nowego się wydarzy...
    Arzu dopiero dzisiaj przeczytałam historie 😂😂😂 Ty to masz naprawdę przygody 😂 ja to bym chyba cała spanikowała jakby policja przyszła. A co do usg to wiesz ze prof inaczej zupełnie ocenił usg wiec chyba wie lepiej od tej ginki ze Śląska. Głowa do góry kochana ! Wszystko póki co wyglada super ! Dzisiaj idziesz do niego czy do dr Agi ?

    arzu lubi tę wiadomość

    Ona: AMH 11.2020 0,37, 02.2021 FSH 28
    niedoczynność tarczycy - Euthyrox
    11.2020 Kriobank
    11.20 I procedura transfer 2-dniowych 2 fasolek, 10dpt :(
    02.21 II procedura - 4 pęcherzyki puste.
    03.21 III procedura nieudana.
    05.21 - histeroskopia. Cd138 12,8/10mm2, cd56 8000/10mm tarivid + metronidazol 10 dni
    07.21-biopsja kontrolna - cd138 1/10mm. Wynik poprawny według 2 immunologów + kliniki.
    Kir AA
    On: asthenozoospermia
    8.09.21 - procedura z KD, 1 transfer
  • Evie Autorytet
    Postów: 2117 1530

    Wysłany: 1 marca 2021, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arzu wrote:
    Jeśli dostaniesz okres wcześniej/później niż ta data, to zadzwoń i powiedz że ci się przesunęło i że prosisz o zmianę terminu, myślę że cię wcisną, w innym terminie ta wizyta może nie być skuteczna... Bardzo często słyszałam: proszę zadzwonić w pierwszym dniu cyklu i umówić się na termin wizyty. Także ja bym tak zrobiła, żeby jednak wizyta była 1-5 DC...

    Dzięki za poradę 😊

    Kriobank Białystok

    07.08.2021 punkcja
    12.08.2021 transfer dwóch 5dniowych zarodków 4BB; został 1 ❄️

    🍀 6 dpt beta 48,progesteron 38
    🍀 8 dpt beta 143, progesteron 51
    🍀10 dpt beta 347, progesteron 48 (inne laboratorium)
    🍀12 dpt beta 761, progesteron 60
    🍀16 dpt beta 2360, progesteron 34
    🍀19 dpt beta 6177, progesteron 47
    🍀21 dpt beta 8079, progesteron 49
    🍀25 dpt beta 23125, progesteron 50

    27.09 => 9t2d maluch mierzy już 2,5cm, serduszko bije mocno 180 u/m
    04.10=> 10t2d maluch mierzy już 3,8cm, serduszko bije 181 u/m

    19.10 => Sanko i Nifty => zdrowy chłopak 💚💚💚
    19.10 => USG genetyczne => wszystko dobrze, maluch mierzy już 6,5 cm, serduszko bije 169 ud/m

    Maj 2022 Oto jestem 💗💗💗

    rfxgrjjgg31sy2sm.png
  • arzu Autorytet
    Postów: 1284 1071

    Wysłany: 1 marca 2021, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka23 wrote:
    Arzu dopiero dzisiaj przeczytałam historie 😂😂😂 Ty to masz naprawdę przygody 😂 ja to bym chyba cała spanikowała jakby policja przyszła. A co do usg to wiesz ze prof inaczej zupełnie ocenił usg wiec chyba wie lepiej od tej ginki ze Śląska. Głowa do góry kochana ! Wszystko póki co wyglada super ! Dzisiaj idziesz do niego czy do dr Agi ?

    No dzieje się... Właśnie dostałam wyniki estradiolu z soboty, 60pmol/ml (11 DC). Także nędza... Te dzisiejsze pewnie nie będą lepsze... Czekam na wizytę u profa... Dziś 13 DC. A ty jakie wartości miałaś, pamiętasz może?

  • Stokrotka23 Autorytet
    Postów: 697 440

    Wysłany: 1 marca 2021, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arzu wrote:
    No dzieje się... Właśnie dostałam wyniki estradiolu z soboty, 60pmol/ml (11 DC). Także nędza... Te dzisiejsze pewnie nie będą lepsze... Czekam na wizytę u profa... Dziś 13 DC. A ty jakie wartości miałaś, pamiętasz może?
    Tak ja miałam coś koło 270, ale ja wiesz miałam tego jednego pęcherza 18mm wtedy, który zaraz pękł zreszta. Dzisiaj u Ciebie Arzu sytuacja może być kompletnie inna i estradiol mógł pójść mocno w górę, zaciskam piąstki ✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2021, 10:25

    Ona: AMH 11.2020 0,37, 02.2021 FSH 28
    niedoczynność tarczycy - Euthyrox
    11.2020 Kriobank
    11.20 I procedura transfer 2-dniowych 2 fasolek, 10dpt :(
    02.21 II procedura - 4 pęcherzyki puste.
    03.21 III procedura nieudana.
    05.21 - histeroskopia. Cd138 12,8/10mm2, cd56 8000/10mm tarivid + metronidazol 10 dni
    07.21-biopsja kontrolna - cd138 1/10mm. Wynik poprawny według 2 immunologów + kliniki.
    Kir AA
    On: asthenozoospermia
    8.09.21 - procedura z KD, 1 transfer
  • Joana23 Autorytet
    Postów: 1136 3045

    Wysłany: 1 marca 2021, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanguera wrote:
    Witaj Joanna,
    niestety odpowiedz na Twoje pytanie nie jest prosta. Jesli przesledzisz to forum to zauwazysz, ze sa ciaze zarowno z krotkiego, jak i z dlugiego protokolu, czy tez lekkiej stymulacji, a nawet wiele "naturalsikow" pomimo lekarskiej diagnozy, ze to niemozliwe :)
    Kazdy organizm jest inny i inaczej reaguje na stymulacje, zatem po prostu trzeba probowac i obserwowac organizm. To jest w duzej mierze loteria i niestety trzeba miec tego swiadomosc, zwlaszcza przy pierwszej procedurze. Moim zdaniem bardzo wazny jest lekarz prowadzacy. Powinnas sie czuc "zaopiekowana" oraz, ze Twoj przypadek jest doglebnie analizowany, a nie schematycznie i tasmowo traktowany. Jesli lekarz jest zaufany, to przeprowadzi najlepsza dla Ciebie procedure, zwienczona sukcesem, czego Ci z calego serca zycze :)

    Dzięki wielkie za odpowiedź :) póki co nasza pani prowadząca zdobyła nasze zaufanie - słucha nas, byla na wizycie u androloga, nie wyciąga od nas pieniędzy, ale kieruje na ważne i potrzebne według niej badania.
    Teraz czekamy na jedne wyniki i całe szczęście, że praktykuję jogę, bo to całe czekanie by mnie zeżarło :)

    Arzu, jak tam Twoja wizyta? :)

    arzu, karolcia35 lubią tę wiadomość

    uS2wp2.png
  • arzu Autorytet
    Postów: 1284 1071

    Wysłany: 1 marca 2021, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka23 wrote:
    Tak ja miałam coś koło 270, ale ja wiesz miałam tego jednego pęcherza 18mm wtedy, który zaraz pękł zreszta. Dzisiaj u Ciebie Arzu sytuacja może być kompletnie inna i estradiol mógł pójść mocno w górę, zaciskam piąstki ✊

    Estradiol 298pmol/ml, pęcherzyki ciężko wymierzyć na tym prawym jajniku i stwierdzić czy urosły, największe chyba dalej 16mm i 14mm, obok tej zmiany, i ciężko zobaczyć, mam być jutro na wizycie, jeśli estradiol wzrośnie znaczy że rosną, jeśli stoi to że nie... I wtedy zobaczymy, a śluzówka śliczna. pytałam o te naturalne starania na letrozolu, to prof powiedział że można by spróbować, ale że o tym to później... I tak to... Strasznie dziękuję za support!!

    Ps. Russty!! Trzymam kciuki!!! Daj znać!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2021, 14:21

    Cherry78, karolcia35 lubią tę wiadomość

‹‹ 2119 2120 2121 2122 2123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ