X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • Stokrotka23 Autorytet
    Postów: 697 440

    Wysłany: 3 marca 2021, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja27 wrote:
    Jutro o 11 minie 5 doba to powinni już zadzwonić ale jak nie będą dzwonic sama zadzwonię i już a jak zobacze ze dzwonią to chyba padnę na zawal jeszvze będę w pracy musze się psychicznie naszykować na dobrą lub zla wiadomość
    Alicja jak tam ?

    arzu, russty lubią tę wiadomość

    Ona: AMH 11.2020 0,37, 02.2021 FSH 28
    niedoczynność tarczycy - Euthyrox
    11.2020 Kriobank
    11.20 I procedura transfer 2-dniowych 2 fasolek, 10dpt :(
    02.21 II procedura - 4 pęcherzyki puste.
    03.21 III procedura nieudana.
    05.21 - histeroskopia. Cd138 12,8/10mm2, cd56 8000/10mm tarivid + metronidazol 10 dni
    07.21-biopsja kontrolna - cd138 1/10mm. Wynik poprawny według 2 immunologów + kliniki.
    Kir AA
    On: asthenozoospermia
    8.09.21 - procedura z KD, 1 transfer
  • arzu Autorytet
    Postów: 1284 1071

    Wysłany: 3 marca 2021, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    russty wrote:
    Ja też się konsultowałam w sprawie diety Hashi+endo i mam taką panią dietetyk co tylko na podstawie badań klinicznych robi zalecenia. I po pierwsze powiedziała mi, że diety wykluczeniowej w przygotowaniu do ciąży radzą trzeba unikać. Po drugie najważniejsze są antyoksydanty i kw. tłuszczowe omega-3. Z tego wynika, że powinno siwe wykluczyć wszelkie tłuste mięsa, tłuszcze zwierzęce i utwardzane tłuszcze roślinne. Ja na tej diecie chudnę...
    Jak się dziś spotkamy to Ci chętnie szczegółowo opowiem, a mogę też dać namiar na tą dietetyk, ona konsultuje zdalnie.

    O której będziesz dziś w Krio arzu?

    Widziałam twojego męża, przywitaliśmy się, biegł na 2 piętro ja właśnie schodziłam, a ty już weszłaś na salę... Pewnie sobie polezysz do 14 h może nawet...

    Ja już po wizycie, na kwadracie u Danuty😉 prof powiedział mega krzepiącą rzecz, że na wygasającej czynności jajników, jest jeszcze ok. 2 tys. Komórek, i że bywa też tak że są cykle susza, a zdarzy się taki jeden że wysyp... No i że wtedy dobrze być w ciągu żeby dobrze trafić na ten cykl... I że jak się trafi taki cykl z wysypem to że w sumie nie ma to aż takiego znaczenia jakie leki się poda... Ale że każda stymulacja może nakręcić też kolejną... Ekonomicznie to w ciągu chyba lepiej być na letrozolu wg mnie...

    Ale... jest dużo duzych pęcherzykow, na prawym wszystkie w odpowiednich rozmiarach powyżej 20mm, a nawet te na lewym urosły, jeden z nich ma prawie 19mm drugi 16mm i trzeci jakiś piccolo się ciśnie, czyli jakieś 7 pęcherzy łącznie. Prof stwierdził że długie to stymulowanie, bo dziś 15 DC, a punkcja w piątek, ucieszył się że jednak jej wczoraj nie zakończył bo estradiol prawie 700 pmol/ml. Stwierdził też że mimo że długie to stymulowanie to dość dynamicznie to wszystko przebiega. Także na bazie: hodowla pęcherzy, to mój rekord. Inna sprawa co tam jest i czy coś z tego będzie, bo te puste pęcherzyki też produkują estradiol... Ale dobrze że nie mam warunków do rozkminy tego teraz, bo człowiek się nakręci a potem dołek... a tak to wezmę co dadzą😏No bo przecież też niewykluczone jakieś nowe zwroty akcji, że się trafią...

    Na razie zostanę u Ostaszewskiego z Kriobanku, ale będę pamiętać i się zgłoszę w razie w...

    Trzymam kciuki za waszego kropeczka!!! Niech się mości!!! Daj znać po, jak się czujesz i w ogóle...😘😘😘❤️❤️❤️🥰🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2021, 12:34

    Kla_Mum, russty lubią tę wiadomość

  • Alicja27 Autorytet
    Postów: 421 199

    Wysłany: 3 marca 2021, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka23 wrote:
    Alicja jak tam ?
    Dalej cisza ale mnie trzymaja w niepewności

  • arzu Autorytet
    Postów: 1284 1071

    Wysłany: 3 marca 2021, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amica wrote:
    Arzu ja też byłam u niego, wywrócił moje myślenie o 180 stopni, ale fakt jest też taki, że to że ktos jest gruby to nie może mieć anemii. Zarówno ja jak i moja mama jesteśmy z nadwagą i obie borykamy się z niskim żelazem. A wynika to właśnie z tego że to żelazo słabo się wchłania, a wchłania się słabo że względu na kiepska florę bakteryjną, niedobór Wit B12 a w moim przypadku dochodzi jeszcze Hashimoto. Także otyłość nie wyklucza anemii. Też Ci zlecił zrobienie helocobakter pylori? Bo u mnie zlecił i trafił w 10tke. Właśnie jestem w trakcie leczenia HP.

    W sumie dotychczas to mój najlepszy dietetyk, od niego dowiedziałam się więcej o hormonach niż od jakiegokolwiek endokrynologa... Tak, też robiłam HP, ale musimy z mężem powtórzyć, bo u mnie wynik ujemny a u niego niejednoznaczny, czekam na mailową litanie zaleceń od niego, zawsze jest tego trochę... Ponoć od HP właśnie tarczyca świruje... Muszę to wszystko posprawdzać.. a siedziałam u niego i miałam oczy jak złotówki wielkie... Ma łeb jak sklep, zresztą chyba wszyscy tam w Kriobanku...

  • arzu Autorytet
    Postów: 1284 1071

    Wysłany: 3 marca 2021, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja27 wrote:
    Dalej cisza ale mnie trzymaja w niepewności

    Podziwiam, ja już bym dawno skisła... A weź zadzwoń, wdech wydech i dzwoń, przynajmniej będziesz wiedzieć tak czy tak a nie się tym czekaniem udręczać... Mnie na brak informacji zawsze skręcało... I tych z ivf i w ogóle każdych.... Naprawdę szczerze podziwiam!!! ❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰 Trzymam kciuki!!!

    russty, karolcia35 lubią tę wiadomość

  • Ova Autorytet
    Postów: 993 584

    Wysłany: 3 marca 2021, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja27 wrote:
    Dalej cisza ale mnie trzymaja w niepewności

    Alicja, dzwoń tam. Już dzisiaj to o tej porze muszą mieć jakieś info dla Ciebie.

    02.2019 ciąża pozamaciczna , usunięty prawy jajowód

    06.2019 Sono hsg - lewy jajowód drożny

    AMH 0,62

    04.02.2021 Invicta Wawa, krótki protokół, zarodek 3 dniowy 8.2
    18.02 beta <0,1 ;(

    02/03 . 2021 Kriobank - przygotowania do procedury

    17.05.2021 naturalny cud - beta 143,3
    19.05 beta 210,6
    21.05 beta 62, 9 :( i koniec cudu

    02.08.2021 transfer 2 dniowca, kl.AA
    13.08 beta <1,2 ;(

    31.08.2021 transfer 3 dniowca, 6A
    11.09 beta <1,2 ;(

    29.03.2022 transfer 3 dniowca 8.1
    08.04 beta <1,2 ;(
  • Stokrotka23 Autorytet
    Postów: 697 440

    Wysłany: 3 marca 2021, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arzu wrote:
    Widziałam twojego męża, przywitaliśmy się, biegł na 2 piętro ja właśnie schodziłam, a ty już weszłaś na salę... Pewnie sobie polezysz do 14 h może nawet...

    Ja już po wizycie, na kwadracie u Danuty😉 prof powiedział mega krzepiącą rzecz, że na wygasającej czynności jajników, jest jeszcze ok. 2 tys. Komórek, i że bywa też tak że są cykle susza, a zdarzy się taki jeden że wysyp... No i że wtedy dobrze być w ciągu żeby dobrze trafić na ten cykl... I że jak się trafi taki cykl z wysypem to że w sumie nie ma to aż takiego znaczenia jakie leki się poda... Ale że każda stymulacja może nakręcić też kolejną... Ekonomicznie to w ciągu chyba lepiej być na letrozolu wg mnie...

    Ale... jest dużo duzych pęcherzykow, na prawym wszystkie w odpowiednich rozmiarach powyżej 20mm, a nawet te na lewym urosły, jeden z nich ma prawie 19mm drugi 16mm i trzeci jakiś piccolo się ciśnie, czyli jakieś 7 pęcherzy łącznie. Prof stwierdził że długie to stymulowanie, bo dziś 15 DC, a punkcja w piątek, ucieszył się że jednak jej wczoraj nie zakończył bo estradiol prawie 700 pmol/ml. Stwierdził też że mimo że długie to stymulowanie to dość dynamicznie to wszystko przebiega. Także na bazie: hodowla pęcherzy, to mój rekord. Inna sprawa co tam jest i czy coś z tego będzie, bo te puste pęcherzyki też produkują estradiol... Ale dobrze że nie mam warunków do rozkminy tego teraz, bo człowiek się nakręci a potem dołek... a tak to wezmę co dadzą😏No bo przecież też niewykluczone jakieś nowe zwroty akcji, że się trafią...

    Na razie zostanę u Ostaszewskiego z Kriobanku, ale będę pamiętać i się zgłoszę w razie w...

    Trzymam kciuki za waszego kropeczka!!! Niech się mości!!! Daj znać po, jak się czujesz i w ogóle...😘😘😘❤️❤️❤️🥰🥰
    Arzu, cudowne wiadomości ❤️❤️❤️ Powiedz mi czy od czasu skończenia letrozolu brałaś menopur/menismor ?

    arzu lubi tę wiadomość

    Ona: AMH 11.2020 0,37, 02.2021 FSH 28
    niedoczynność tarczycy - Euthyrox
    11.2020 Kriobank
    11.20 I procedura transfer 2-dniowych 2 fasolek, 10dpt :(
    02.21 II procedura - 4 pęcherzyki puste.
    03.21 III procedura nieudana.
    05.21 - histeroskopia. Cd138 12,8/10mm2, cd56 8000/10mm tarivid + metronidazol 10 dni
    07.21-biopsja kontrolna - cd138 1/10mm. Wynik poprawny według 2 immunologów + kliniki.
    Kir AA
    On: asthenozoospermia
    8.09.21 - procedura z KD, 1 transfer
  • arzu Autorytet
    Postów: 1284 1071

    Wysłany: 3 marca 2021, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka23 wrote:
    Arzu, cudowne wiadomości ❤️❤️❤️ Powiedz mi czy od czasu skończenia letrozolu brałaś menopur/menismor ?

    3-7 dc - letrozol 3x1
    8-10 dc - nic
    11-15 dc - mensinorm 300 j. + orgalutran
    dhea 30mg, a że się skończyło to ostatnie 3 dni testosteron 1/3 psika żelowego
    HW - 0,8 mg co 2 dzień

    Poza tym lecę tą listą suplementów Ari, do tego miovelia, metformina 2x500 mg, melatonina, a jak mi się skończyła miovelia to dorzuciłam lukrecję i NAC. Codziennie owoce goji ok. 20 szt., wcześniej jadłam w kratkę. Zero cukrów. No i ta dieta sirtfood, którą trochę cieżko mi tu trzymać bo nie mam wielu składników i garów do gotowania i innych narzędzi...

    no i wszystko na wariata... w pracy, w domu... chociaż podjęliśmy wspólne decyzje jakieś o KD i AZ, to może luz w głowie... ale najpewniej chwilowy wysyp+poprzednie stymulacje... tak jak sugerował prof., chociaż nikt tego ze 100% stanowczością nie stwierdzi... sama jestem ciekawa czy to puste pęcherze czy nie i czy się trafi chociaż 1 zarodek... poprzednio było 5 pęcherzyków, ale nędzniejsze względem rozmiarów... no i wtedy pomstowałam na ten HW, ale dziś prof też mówił, żebym po punkcji zużyła to co mi zostało do końca, że ten HW też wpłynie lepiej na macice...

    Blondie81, Kinga.hope, russty lubią tę wiadomość

  • Alicja27 Autorytet
    Postów: 421 199

    Wysłany: 3 marca 2021, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny do dzownilam. Sie ale teraz jestem dopiero w stresie.... Embriolog powiedział że na początku zaczął się pięknie dzielić i w pewnym momencie zwolnil że nawet jeszcze nie osiągnął stadium Moruli ze będą go jeszcze obserwować jutro lub 2 piątek zadzwonią czy zakańczając procedurę czy się ładnie podzielił 😪

  • Cherry78 Autorytet
    Postów: 2601 3919

    Wysłany: 3 marca 2021, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja27 wrote:
    Dziewczyny do dzownilam. Sie ale teraz jestem dopiero w stresie.... Embriolog powiedział że na początku zaczął się pięknie dzielić i w pewnym momencie zwolnil że nawet jeszcze nie osiągnął stadium Moruli ze będą go jeszcze obserwować jutro lub 2 piątek zadzwonią czy zakańczając procedurę czy się ładnie podzielił 😪

    Alicja, nie poddawaj się jeszcze, czasami zarodki wolniej się dzielą ale dają zdrową ciążę.
    Powodzenia ✊🏻🍀💖

    Kla_Mum, arzu lubią tę wiadomość

    Wiek 44l.
    Kriobank, długi protokół
    AMH 0.59
    FSH 8.6
    Kir AA

    Transfer No 7
    Warszawa - Bocian

    23.3.2021 ET 4aa 🥰
    Beta
    7dpt - 61,6
    9dpt - 140,6
    11dpt - 406,8
    15dpt - 3482
    24dpt - pięknie bijące ❤️
    7w1d - 1,02 cm maleństwa 🥰
    1.12 Tygrysek ❤️

    22.11.2022FET 4aa
    7dpt beta 96.9
    13dpt beta 1632
    27dpt jest ❤️
    23.06.23 2.3 kg 🫶🏻
    16.07.2023 synek jest z nami ❤️

    46l. 😅

    event.png
  • Alicja27 Autorytet
    Postów: 421 199

    Wysłany: 3 marca 2021, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry78 wrote:
    Alicja, nie poddawaj się jeszcze, czasami zarodki wolniej się dzielą ale dają zdrową ciążę.
    Powodzenia ✊🏻🍀💖
    Mam cały czas nadzieję że da rade zastanawiam się co może być przyczyną czy tylko moje amh czy jeszcze jest jakieś drugie dno mój mąż miał sam seminogram wyszedł wzorowy. Czytam na internecie że po 3 donie wkraczają dna plemnika itp a on nie miał robionej fragmentacji dna bo nikt nam nie zlecił. Muszę czekać cierpliwie na telefon o być przygotowana na wszytsko

  • Kinga.hope Ekspertka
    Postów: 575 81

    Wysłany: 3 marca 2021, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arzu wrote:
    3-7 dc - letrozol 3x1
    8-10 dc - nic
    11-15 dc - mensinorm 300 j. + orgalutran
    dhea 30mg, a że się skończyło to ostatnie 3 dni testosteron 1/3 psika żelowego
    HW - 0,8 mg co 2 dzień

    Poza tym lecę tą listą suplementów Ari, do tego miovelia, metformina 2x500 mg, melatonina, a jak mi się skończyła miovelia to dorzuciłam lukrecję i NAC. Codziennie owoce goji ok. 20 szt., wcześniej jadłam w kratkę. Zero cukrów. No i ta dieta sirtfood, którą trochę cieżko mi tu trzymać bo nie mam wielu składników i garów do gotowania i innych narzędzi...

    no i wszystko na wariata... w pracy, w domu... chociaż podjęliśmy wspólne decyzje jakieś o KD i AZ, to może luz w głowie... ale najpewniej chwilowy wysyp+poprzednie stymulacje... tak jak sugerował prof., chociaż nikt tego ze 100% stanowczością nie stwierdzi... sama jestem ciekawa czy to puste pęcherze czy nie i czy się trafi chociaż 1 zarodek... poprzednio było 5 pęcherzyków, ale nędzniejsze względem rozmiarów... no i wtedy pomstowałam na ten HW, ale dziś prof też mówił, żebym po punkcji zużyła to co mi zostało do końca, że ten HW też wpłynie lepiej na macice...
    Chcialabym zapytac bralas dhea 30mg ma dobe w trakcje stymulacji? testosteron bralas tez w trakcje stymulacja 1/3 dozy z androtop w butelce? To bylo zalecenie profK ? Czy na wlasna reke? Powodzenia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2021, 17:53

  • Mum2b Autorytet
    Postów: 2259 1787

    Wysłany: 3 marca 2021, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja u mnie córka była chyba 6b a doszla do 4aa w 5 dobie

    Kinga.hope, arzu, russty, Alicja27 lubią tę wiadomość

    Corka - 2018
    Syn - 2021
  • russty Ekspertka
    Postów: 157 355

    Wysłany: 3 marca 2021, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja27 wrote:
    Mam cały czas nadzieję że da rade zastanawiam się co może być przyczyną czy tylko moje amh czy jeszcze jest jakieś drugie dno mój mąż miał sam seminogram wyszedł wzorowy. Czytam na internecie że po 3 donie wkraczają dna plemnika itp a on nie miał robionej fragmentacji dna bo nikt nam nie zlecił. Muszę czekać cierpliwie na telefon o być przygotowana na wszytsko

    Alicja trzymam mocno kciuki za twojego zarodeczka żeby walczył i się pięknie rozwinął 💪🍀✊ a potem u Ciebie zamieszkał :)

    arzu lubi tę wiadomość

    starania od 09.2018
    ja - rocznik 86
    ch. Hashimoto
    po drodze próby stymulacji letrozolem bez skutku
    10.2019 pierwszy raz torbiel endometrialna
    03.2020 diagnoza Endometrioza IV st
    08.2020 lap. endometriozy
    11.2020 HSK polip endometrium
    11.2020 AMH 0,1 FSH 22
    02.2021 hormony b.z.
    U męża plemniki wporzo ;)
    1. IVF 2.2021
    primolut+HW
    potem HW+gonapeptyl+recovelle, na koniec 2×mensinorm
    3 pęcherzyki,2 kumulusy, 1 zarodek - transfer 2-dniowca 4A(6A?)
    beta:10dpt-26, 12dpt-80, 14dpt-219, 19dpt-2335, 26dpt-11998, 29dpt-❤🙏🍀💚
    mhsvf71x5c2itezb.png
  • arzu Autorytet
    Postów: 1284 1071

    Wysłany: 3 marca 2021, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga.hope wrote:
    Chcialabym zapytac bralas dhea 30mg ma dobe w trakcje stymulacji? testosteron bralas tez w trakcje stymulacja 1/3 dozy z androtop w butelce? To bylo zalecenie profK ? Czy na wlasna reke? Powodzenia!

    To z dr aga konsultowałam, że albo dhea albo testosteron, widziałam że Lolia miała też HW + testosteron. Dawkowanie no tak jak napisałaś A co to niedobrze?

  • russty Ekspertka
    Postów: 157 355

    Wysłany: 3 marca 2021, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arzu wrote:
    Widziałam twojego męża, przywitaliśmy się, biegł na 2 piętro ja właśnie schodziłam, a ty już weszłaś na salę... Pewnie sobie polezysz do 14 h może nawet...

    Ja już po wizycie, na kwadracie u Danuty😉 prof powiedział mega krzepiącą rzecz, że na wygasającej czynności jajników, jest jeszcze ok. 2 tys. Komórek, i że bywa też tak że są cykle susza, a zdarzy się taki jeden że wysyp... No i że wtedy dobrze być w ciągu żeby dobrze trafić na ten cykl... I że jak się trafi taki cykl z wysypem to że w sumie nie ma to aż takiego znaczenia jakie leki się poda... Ale że każda stymulacja może nakręcić też kolejną... Ekonomicznie to w ciągu chyba lepiej być na letrozolu wg mnie...

    Ale... jest dużo duzych pęcherzykow, na prawym wszystkie w odpowiednich rozmiarach powyżej 20mm, a nawet te na lewym urosły, jeden z nich ma prawie 19mm drugi 16mm i trzeci jakiś piccolo się ciśnie, czyli jakieś 7 pęcherzy łącznie. Prof stwierdził że długie to stymulowanie, bo dziś 15 DC, a punkcja w piątek, ucieszył się że jednak jej wczoraj nie zakończył bo estradiol prawie 700 pmol/ml. Stwierdził też że mimo że długie to stymulowanie to dość dynamicznie to wszystko przebiega. Także na bazie: hodowla pęcherzy, to mój rekord. Inna sprawa co tam jest i czy coś z tego będzie, bo te puste pęcherzyki też produkują estradiol... Ale dobrze że nie mam warunków do rozkminy tego teraz, bo człowiek się nakręci a potem dołek... a tak to wezmę co dadzą😏No bo przecież też niewykluczone jakieś nowe zwroty akcji, że się trafią...

    Na razie zostanę u Ostaszewskiego z Kriobanku, ale będę pamiętać i się zgłoszę w razie w...

    Trzymam kciuki za waszego kropeczka!!! Niech się mości!!! Daj znać po, jak się czujesz i w ogóle...😘😘😘❤️❤️❤️🥰🥰

    Arzu ale cenna info, 2000 komórek przy wygasającej czynności jajników to wciąż dużo!
    Bardzo się cieszę z twoich pęcherzyków, że tak ta stymulacja świetnie poszła! oby tak dalej w tym cyklu 🍀🍀🍀
    Ja po transferze nic nie czuję, ale pewnie dlatego, że implantacja, jeżeli nastąpi to dopiero za parę dni. A dziś dostałam 4A. Chociaż w trakcie transferu miał już 6 komórek, taki dzielny ☺

    A jeszcze też mnie zaciekawiło to z HW, to może ja też sobie jeszcze powstrzukuję to co mi zostało 😕? zapomniałam o to kurczę spytać dziś, zawsze w takich momentach kompletnie tracę głowę🙈

    arzu, Maggi lubią tę wiadomość

    starania od 09.2018
    ja - rocznik 86
    ch. Hashimoto
    po drodze próby stymulacji letrozolem bez skutku
    10.2019 pierwszy raz torbiel endometrialna
    03.2020 diagnoza Endometrioza IV st
    08.2020 lap. endometriozy
    11.2020 HSK polip endometrium
    11.2020 AMH 0,1 FSH 22
    02.2021 hormony b.z.
    U męża plemniki wporzo ;)
    1. IVF 2.2021
    primolut+HW
    potem HW+gonapeptyl+recovelle, na koniec 2×mensinorm
    3 pęcherzyki,2 kumulusy, 1 zarodek - transfer 2-dniowca 4A(6A?)
    beta:10dpt-26, 12dpt-80, 14dpt-219, 19dpt-2335, 26dpt-11998, 29dpt-❤🙏🍀💚
    mhsvf71x5c2itezb.png
  • arzu Autorytet
    Postów: 1284 1071

    Wysłany: 3 marca 2021, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja27 wrote:
    Mam cały czas nadzieję że da rade zastanawiam się co może być przyczyną czy tylko moje amh czy jeszcze jest jakieś drugie dno mój mąż miał sam seminogram wyszedł wzorowy. Czytam na internecie że po 3 donie wkraczają dna plemnika itp a on nie miał robionej fragmentacji dna bo nikt nam nie zlecił. Muszę czekać cierpliwie na telefon o być przygotowana na wszytsko

    Najważniejsze że zarodek jest w grze, walczy, bądź dobrej myśli..❤️❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘

  • Alicja27 Autorytet
    Postów: 421 199

    Wysłany: 3 marca 2021, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny jesteście kochane 😘😘😘 jesteśmy z mezem dobrej myśli wierzymy w niego i czekamy na telefon już nic nir zmienimy. Arzu mocno Ci kibicuje żebyś miała piekne komóreczki ❣️

    russty, Cherry78, Maggi lubią tę wiadomość

  • arzu Autorytet
    Postów: 1284 1071

    Wysłany: 3 marca 2021, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    russty wrote:
    Arzu ale cenna info, 2000 komórek przy wygasającej czynności jajników to wciąż dużo!
    Bardzo się cieszę z twoich pęcherzyków, że tak ta stymulacja świetnie poszła! oby tak dalej w tym cyklu 🍀🍀🍀
    Ja po transferze nic nie czuję, ale pewnie dlatego, że implantacja, jeżeli nastąpi to dopiero za parę dni. A dziś dostałam 4A. Chociaż w trakcie transferu miał już 6 komórek, taki dzielny ☺

    A jeszcze też mnie zaciekawiło to z HW, to może ja też sobie jeszcze powstrzukuję to co mi zostało 😕? zapomniałam o to kurczę spytać dziś, zawsze w takich momentach kompletnie tracę głowę🙈

    Mnie zostało 4 strzały więc powiedział że spokojnie, bo jakbym miała 18 lat i była w ciąży to cały mój organizm to byłby jednym wielkim hormonem wzrostu, że oczywiście nie ma badań w tym kierunku na ciężarnych, bo żadnych leków się na nich nie testuje, ale że absolutnie to nie zaszkodzi, a poprawi macicę... Porzednim razem zużylam przed punkcją więc nie było tematu. No z tą liczbą komórek tak powiedział na odchodne, aż mnie wryło...bo z jego wypowiedzi właśnie też tak wynikało że to dużo tylko że właśnie gorzej się wstrzelić w te lepsze cykle...

    A Twój zarodunio to niezły zawodnik, szaleje na starcie i dobrze!! Bardzo bardzo bardzo mocno trzymam kciuki!! ❤️❤️❤️😘😘😘

    russty lubi tę wiadomość

  • Kinga.hope Ekspertka
    Postów: 575 81

    Wysłany: 3 marca 2021, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arzu wrote:
    To z dr aga konsultowałam, że albo dhea albo testosteron, widziałam że Lolia miała też HW + testosteron. Dawkowanie no tak jak napisałaś A co to niedobrze?
    Podpytuje bo tez bralam dhea 3x25mg przed stymulacja 2-3miesiece lekarz zlecal mi do miesieczki od ktorej rozpoczynalam stymulacje mowil ze w trakcie stymulacji juz musze odstawic . Testosteron tez bralam cykl przed stymulacja jedna doze codziennie ale tez lekarz zaznaczal ze tylko do miesieczki... juz w trakcie zaznaczal zeby nie brac. Nie mam pojecia dlaczego tak mnie zalecal... dodam ze mialam krotki protokol start gonadotropin od 2dc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2021, 19:10

‹‹ 2122 2123 2124 2125 2126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ