Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • Babzi Koleżanka

Wysłany: 10 października, 19:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniek330 wrote:
    W której klinice teraz jesteś ?

Jestem teraz w Gyncentrum w Ostrawie. Jak narazie to tylko negatywne opinie tu widziałam. Narazie nie mogę nic powiedzieć na ten temat bo jest problem ze stymulacją. Moje pęcherzyki rosną za szybko. Były dwie próby i nie udało się ich pobrać, z jakoscią też pewnie będzie problem. Za kilka dni zaczynam stymulacje mam nadzieję, że tym razem się uda! Jaką miałaś stymulacje w Katowicach?

• Alicja27 Autorytet

Wysłany: 11 października, 11:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie nie jest dobrze 4 doba zarodek wolno się rozwija powtórka z rozrywki 3 procedura ten sam efekt ile razy podchodziliście do in vitro na swoich komórkach? Ja jUz powoli tracę nadzieję że na swoich komórkach się uda 😪

Niskie Amh 1.1
    Kir Bx brak 2DS1 2DS5
    Mąż wszystko ok
    I procedura
    7.11.2020 punkcja 8 pecherzykow 3 komórki 1 zapłodniona
    10.11.2020 transfer, ciąża biochemiczna 😪
    02.2021 II PROCEDURA
    26.02 punkcja brak zarodkow
    07.2021 1 wizyta w Kriobanku
    09.2021 III procedura
    07.10 punkcja brak zarodkow 😪😪
  • Moniek330 Autorytet

Wysłany: 11 października, 19:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babzi wrote:
    Jestem teraz w Gyncentrum w Ostrawie. Jak narazie to tylko negatywne opinie tu widziałam. Narazie nie mogę nic powiedzieć na ten temat bo jest problem ze stymulacją. Moje pęcherzyki rosną za szybko. Były dwie próby i nie udało się ich pobrać, z jakoscią też pewnie będzie problem. Za kilka dni zaczynam stymulacje mam nadzieję, że tym razem się uda! Jaką miałaś stymulacje w Katowicach?

Krótką, Bemfolą. Nie dała za dużo komórek bo tylko 3.

Alicja,mam to samo. Wolno się rozwija i ma dużą fragmentację. Ja już chyba nie mam sił do tego.. od piątku praktycznie nie umiem funkcjonować ze stresu..

Starania od 01.2020
    Ona: 26 lat
    🔸AMH 1,78
    🔸LH 3,1
    🔸FSH 6,3 ➡ 9,51 😔
    🔸Jajowody drożne
    🔸Kariotyp prawidłowy

On: 28 lat
    🔸Słabe wyniki nasienia ➡ badania na obecność bakterii: Enterococcus Feacalis i Streptococcus Agalactiae w bardzo licznej ilości ➡ leczenie zakończone ➡ ponawiamy badania po antybiotykoterapii ➡ Streptococcus Agalactiae w bardzo licznej ilości ➡ dalsze leczenie ➡ zakończone, wyniki bez zmian 😔
    🔸MSOME I 0%, II 3%, III 9%, IV 88%
    🔸Kariotyp prawidłowy
    🔸AZF, CFTR ok

IUI 04.2021 bardzo słabe nasienie 😔

🍀09.2021 start ivf, krótki protokół
    7.10 punkcja, 3 komórki, 1 leniuszek, niestety przestał się rozwijać w 4 dobie 💔
    🍀12.2021 kolejna stymulacja, długi protokół
  • Lampart66 Przyjaciółka

Wysłany: 12 października, 07:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny miałyście lekkie plamienia w ciąży? jutro mam wizytę .Wczoraj przy podcieraniu na papierze był lekko brązowy śluz i bolał mnie brzuch 😒.Krwawienia brak tylko tak dosłownie kapka była tego plamienia dziś już wcale😶.

• Pola1 Koleżanka

Wysłany: 12 października, 10:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyn, jestem po przerwanej stymulacji w czerwcu, teraz zaproponowano mi protokół zmodyfikowany provera +clostilbegyt +menopur 75... Moje amh 0,74 fsh 10
    Wczwsniej lekarz wspominał o lekkiej stymulacji lametta, teraz zaproponował to, myślę że nie pamiętał nawet o poprzedniej rozmowie. Jakoś mam obawy przed taką kombinacją. Czy któraś może miała podobna stymulację?

• izaz123 Przyjaciółka

Wysłany: 12 października, 10:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola1 wrote:
    Cześć dziewczyn, jestem po przerwanej stymulacji w czerwcu, teraz zaproponowano mi protokół zmodyfikowany provera +clostilbegyt +menopur 75... Moje amh 0,74 fsh 10
    Wczwsniej lekarz wspominał o lekkiej stymulacji lametta, teraz zaproponował to, myślę że nie pamiętał nawet o poprzedniej rozmowie. Jakoś mam obawy przed taką kombinacją. Czy któraś może miała podobna stymulację?
    Hej. Ja zaczynalam stymulacje od 3x1 lametta, w 4 dniu doszedl menopur.300. Dzisiaj 1 usg wiec sie dowiem jakie efekty.

• Pola1 Koleżanka

Wysłany: 12 października, 11:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    izaz123 wrote:
    Hej. Ja zaczynalam stymulacje od 3x1 lametta, w 4 dniu doszedl menopur.300. Dzisiaj 1 usg wiec sie dowiem jakie efekty.

Daj znać jak efekty,trzymam kciuki.
    A jak samopoczucie jakieś skutki uboczne uciążliwe? To mnie zawsze martwi przy tych wszystkich lekach.

Alicja27 lubi tę wiadomość

• izaz123 Przyjaciółka

Wysłany: 12 października, 12:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola1 wrote:
    Daj znać jak efekty,trzymam kciuki.
    A jak samopoczucie jakieś skutki uboczne uciążliwe? To mnie zawsze martwi przy tych wszystkich lekach.
    Samopoczucie OK. To moja 3 stymulacja i raczej przy żadnej nie miałam skutków ubocznych.

• Pola1 Koleżanka

Wysłany: 12 października, 14:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super, mam nadzieję że po tej kombinacjii co mi proponują też będzie ok samopoczucie bo jakoś trzeba funkcjonować. A może porozmawiam z lekarzem o lalmette, wkurza mnie że najpierw mówią jedno, później drugie, ja rozumiem że nie muszą wszystkiego pamiętać, ale powinni jakieś notatki sobie robić... To będzie moje podejście w tej klinice, jak nie wyjdzie to chyba zmienimy na Czechy i pomyślimy o adopcji zarodka.

Babzi lubi tę wiadomość

• Zocha Autorytet

Wysłany: 14 października, 23:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja27 wrote:
    Dziewczyny u mnie nie jest dobrze 4 doba zarodek wolno się rozwija powtórka z rozrywki 3 procedura ten sam efekt ile razy podchodziliście do in vitro na swoich komórkach? Ja jUz powoli tracę nadzieję że na swoich komórkach się uda 😪
    Ja zakończyłam starania na naszych komórkach po 3 podejściu, gdzie znowu zarodki przestały się rozwijać w 3 dobie z nasieniem męża i w 5 dobie z dawcą. I to było jakoś rok temu. Od razu poszliśmy dalej i teraz czekamy na nasze maleństwo z AZ. Po drodze jeszcze wyszły mi wysokie komórki nk, które zbijałam, później covid i wreszcie w marcu podeszliśmy i teraz zaczął się 8 miesiąc.

Liolia, Kla_Mum lubią tę wiadomość

ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
  • Kat_ka79 Znajoma

Wysłany: 15 października, 16:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja27 wrote:
    Nawet nie wiesz jak mi jest przykro :( Bardzo bym chciała przytulić Ciebie i pocieszyć Ciebie bo doskonale wiem co czujesz. Mi już w drugiej procedurze lekarz powiedział, że to nie ma sensu. Bo raptem po rożnych stymulacjach miałam po 2 komórki, które nadawały się do mrożenia. Teraz przede mną decyzja o KD. Jestem już po pierwszej wizycie i powiem tak - żałuję, że nie zdecydowałam się na to szybciej.

• Annulla01 Autorytet

Wysłany: 15 października, 17:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis pierwszy podgląd - mamy 3 pęcherzyki 2×11 i 1x8 Niby wszystko Oki, maja czas zeby urosnac, ale jakis dol mnie ogarnął.
    Liczyłam, że tym razem moze będzie więcej pęcherzyków, że będzie lepiej niż w poprzedniej procedurze, a tu niestety...
    Estradiol dużo słabszy niż przy pierwszej procedurze w tym samym dc (ledwo 50), Endometrium tez tym razem słabiutko bo 5mm...
    Wszystko jakos pod górkę 😪

37 lat
    2018 laparotomia mięśniaka macicy
    V.2021 amh 0.09 (labo)
    VI.2021 amh 0.6 (klinika)

IX.2021 - 1 IVF - 1 komórka, 1 zarodek, transfer 3dniowego Kropka, beta <1,1 😔

X.2021 -2IVF - 1 komórka, zarodek nie dotrwał do transferu 😪

XI.2021 - 3IVF - 4 komórki, 2 zarodki, transfer dwóch 3dniowych Bombelków, CZEKAM...

Walczymy...
  • Babzi Koleżanka

Wysłany: 16 października, 14:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od jutra zaczynam stymulacja dawka Menopur zmniejszona o połowę hmmm zobaczmy co z tego będzie!

• Babzi Koleżanka

Wysłany: 16 października, 14:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annulla01 wrote:
    Dzis pierwszy podgląd - mamy 3 pęcherzyki 2×11 i 1x8 Niby wszystko Oki, maja czas zeby urosnac, ale jakis dol mnie ogarnął.
    Liczyłam, że tym razem moze będzie więcej pęcherzyków, że będzie lepiej niż w poprzedniej procedurze, a tu niestety...
    Estradiol dużo słabszy niż przy pierwszej procedurze w tym samym dc (ledwo 50), Endometrium tez tym razem słabiutko bo 5mm...

W którym dniu miałaś pierwsze USG?

Annulla01 lubi tę wiadomość

• MartucHa Ekspertka

Wysłany: 16 października, 15:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annulla01 wrote:
    Uszki do góry! Nie ma co się nastawiać negatywnie 🍀 ja marzyłam o jednej silnej komórce i się udało, a stymulacja dawała podobne efekty jak u Ciebie 🤷 taka Nasza uroda najwyraźniej... Powodzenia za kolejne podglądy i dawaj znać o efektach ✊

Annulla01, russty lubią tę wiadomość

Ona 91'
    Starania od 02.2017
    Niedrożny jajowód
    Amh 0,3 - 0,7
    05.2019 IMSI - 3 pęcherzyki, 2 zapłodnione, 1 podany w 3dobie, 1 przestał się rozwijać - brak efektów i ❄️😔
    03.2021 PICSI - krótki protokół, 17.03 punkcja - 3 pęcherzyki, transfer 22.03 - 2blastki
    7dpt bhcg 57,3
    10dpt bhcg 212,2
    12dpt bhcg 516,7
    18dpt bhcg 6593 - na usg widoczne dwa pęcherzyki
    28dpt w jednym pecherzyku ❤️, drugi puste jajo płodowe

On 91'
    Teratozoospermia

hchy9jcgzt59j33u.png
  • Annulla01 Autorytet

Wysłany: 16 października, 15:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babzi wrote:
    W którym dniu miałaś pierwsze USG?
    Pierwszy podgląd mialam w 8 dniu stymulacji.

37 lat
    V.2021 amh 0.09 (labo)

XI.2021 - 3IVF - 4 komórki, 2 zarodki, transfer dwóch 3dniowych Bombelków, CZEKAM...

Walczymy...
  • Annulla01 Autorytet

Wysłany: 16 października, 15:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartucHa wrote:
    Uszki do góry! Nie ma co się nastawiać negatywnie 🍀 ja marzyłam o jednej silnej komórce i się udało, a stymulacja dawała podobne efekty jak u Ciebie 🤷 taka Nasza uroda najwyraźniej... Powodzenia za kolejne podglądy i dawaj znać o efektach ✊
    MartcHa Ty zawsze podniesiesz na duchu 😘
    Na pewno będę dawała znac.
    A co tam u Ciebie? Jak samopoczucie?

37 lat
    V.2021 amh 0.09 (labo)

Walczymy...
  • Anka84 Ekspertka

Wysłany: 16 października, 18:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po pierwszym nieudanym transferze, przygotowuje się do drugiego, tym razem krio (niestety zarodek dwudniowy słaby cl.4.3). Mam pytanie na 8 dojrzałych oocytów tylko 2 się zapłodniły, niestety też nieidealnie. Każdy z dwóch zarodków miał fragmenatację. Czy to, że tak słabo zostały zapłodnione komórki to wina kiepskich plemników ( u nas poj. plemniki w nasieniu), czy bardziej moich oocytów? Moje amh 1,1, uzyskałam 12 ocyytów, w tym 8 dojrzałych.

• Różowa_Pomarancza Ekspertka

Wysłany: 16 października, 20:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem tu nowa, pomyślałam ze się przywitam. Moje AMH to 1.08 i 38 wiosen ;)
    Bede podchodzić do mojego pierwszej procedury w przyszłym miesiącu (mam nadzieje bo jeszcze lekarz powiedziała ze mam jeszcze zrobić histeroskopie w poniedziałek).

Mnie lekarz powiedział, ze mam słabe 🥚🥚i muszę brać dużo suplementów żeby poprawić jakość przez min 2 miesiące, mam nadzieje, ze to zadziała. Powiedział tez, ze mamy około 20% ale walczymy 💪

Chciałam zapytać czy może tez coś bierzecie i polecacie?

Ja dopiero się dowiem za miesiąc czy suplementacja działa i dam znać :)

• Różowa_Pomarancza Ekspertka

Wysłany: 16 października, 20:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka84 wrote:
    Dziewczyny, którą z Waszych klinik możecie polecić do IVF? Jestem w Novum w Warszawie, ale mam mieszane uczucia. Biorą kupę kasy, ale nie czuje się szczególnie zaopiekowana, o wszystko trzeba dopytywać, mam wrażenie wszystko robione na dziko. Jestem z Bydgoszczy, więc w grę wchodzi Łódź, Gdańsk, Poznań. U nas czynnik męski - pojedyncze plemniki i moja amh 1,1ng

A u kogo jesteś?

‹‹ 2274 2275 2276 2277 2278 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ