X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • izaz123 Autorytet
    Postów: 1129 980

    Wysłany: 26 października 2021, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie z 2 pobranych i zapłodnionych komórek 2 blastki 😃

    Ewgienia, Alicja27, Babzi, emimor89, karolcia35, Cherry78, MartucHa, Annulla01, AGAaa, russty, Joana23 lubią tę wiadomość

  • Atika Autorytet
    Postów: 861 831

    Wysłany: 26 października 2021, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totalna załamka 😪
    Mam niskie AMH, wiek też niemlody, ale nadal co miesiąc mam owulacje. Okazało się, że wina jest bardziej u partnera bo morfologia kiepska i fragmentacja do d....
    Czy komuś udało się, mimo, że lekarz nie dawał żadnej szansy i wspominał, ze zaleca w takim przypadku dawcow.
    Jestem załamana. 😪😪😪

    Ona: AMH 0,13 po suplementacji i HW 0,36 IO
    stan przedcukrzycowy
    On: Problem męski - słaba morfologia
    I klasa 2022r. 1% (wcześniej 0%) 2023r. 0%
    II klasa 2022r. 5% 2023r. 15%
    Koncentracja plemników 42,6 mln/ml
    Ruch postępowy 2022r. 55% 2023 66%
    Ruch całkowity 2022r. 60% 2023 70%
    Brak ruchu 2022r. 40% 2023r. 30%
    DFI: 2021r. 41% 2022r. 26% 2023r. 30%

    Stymulacja XI.22 - 4 komórki - 3 dojrzałe
    1 zapłodniona zatrzymana w 4 dobie.
    Stymulacja III 23 - 1 ładna komórka , niestety za szybki przyrost i pękła :-(

    Suplementacja: q10, DHEA, Miovelia Pro, Miovelia NAC, L-carnityna
    leki Glucophage 3x500

    XII starania naturalne
    5dpo 1,70
    8dpo 1,30 :-(

    X 23 histeroskopia - ok
    Bakterie w nasieniu - antybiotykoterapia.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2021, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emimor89 wrote:
    Kochane. Mam do Was pytanko. Jutro rozmrazamy jajko i zapladniamy. Planowany transfer 1.11. Troszkę zaczynam się stresować. Czy przygotowywalyscie się jakis szczególnie na ten moment? Czy to boli? Co po transferze? Wolne? Praca? Ja na dzień transferu I dzień po mam wolne. Ale potem mam 3 dni pracy. Może nie ciężkiej, ale po 10 godzin na nogach. Mam się martwić? Nie chce popadać w paranoję i obchodzić się że doba jak z jajkiem. Już nie wiem, co będzie lepsze. Powiedzcie proszę wasze doświadczenia przed I po transferze 🙏 ❤

    Nie rozumiem, czy termin transferu został wyznaczony przed powstaniem zarodka?

  • Babzi Koleżanka
    Postów: 78 15

    Wysłany: 26 października 2021, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izaz123 wrote:
    Dziewczyny u mnie z 2 pobranych i zapłodnionych komórek 2 blastki 😃

    U mnie taka samo 😉 dziś miałam tranfer 😍

    Cherry78, MartucHa, emimor89, Annulla01, russty, Joana23 lubią tę wiadomość

  • Babzi Koleżanka
    Postów: 78 15

    Wysłany: 26 października 2021, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babzi wrote:
    U mnie taka samo 😉 dziś miałam tranfer 😍
    Transfer jednego zarodka

  • emimor89 Ekspertka
    Postów: 133 145

    Wysłany: 26 października 2021, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewgienia wrote:
    Nie rozumiem, czy termin transferu został wyznaczony przed powstaniem zarodka?

    Jutro rozmrazanie I zapladnianie, o 9:30, wieczorem telefon od embriologa i 1.11. Jak wszystko to transfer.

    Ewgienia, MDW lubią tę wiadomość

    :)
  • Babzi Koleżanka
    Postów: 78 15

    Wysłany: 27 października 2021, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy komuś się udało zajść w ciążę ? U mnie jeden dzień po transferze hmmm powinnam coś czuć?😁 wiem, że za wcześnie! Może, któraś z was przeszła to i coś podpowie!Wyczekiwanie pierwszych symptomów hmmmn

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2021, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babzi wrote:
    Czy komuś się udało zajść w ciążę ? U mnie jeden dzień po transferze hmmm powinnam coś czuć?😁 wiem, że za wcześnie! Może, któraś z was przeszła to i coś podpowie!Wyczekiwanie pierwszych symptomów hmmmn
    Ciekawe pytanie, czy któras z Was, które doczekały szczęśliwego transferu, miałby jakieś sygnały świadczące o implantacji?

  • MDW Autorytet
    Postów: 1506 2728

    Wysłany: 27 października 2021, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1, 2 dzień - nic nie czułam. Na szczęście brałam Relanium bo jak mi schodziło to już płakałam, że to nic nie da;
    3,4 dzień nic nie czułam ale byłam już bez Relanium więc wjechały testy ciążowe. 4 dpt rano negatywny, wievzorny miał już cien;
    5 dpt- pierwsza beta. I od tego dnia zaczelam czuć takie lekkie bóle okresowe.

    Dzisiaj 11 dpt i dla odmiany już nic nie czuję i też się martwię. I tak pewnie już do 4 lipca 🥂

    Babzi lubi tę wiadomość

    2019 IUI, CC 40 tc
    2022 IVF, CC 36+1 tc
  • Babzi Koleżanka
    Postów: 78 15

    Wysłany: 27 października 2021, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MDW wrote:
    1, 2 dzień - nic nie czułam. Na szczęście brałam Relanium bo jak mi schodziło to już płakałam, że to nic nie da;
    3,4 dzień nic nie czułam ale byłam już bez Relanium więc wjechały testy ciążowe. 4 dpt rano negatywny, wievzorny miał już cien;
    5 dpt- pierwsza beta. I od tego dnia zaczelam czuć takie lekkie bóle okresowe.

    Dzisiaj 11 dpt i dla odmiany już nic nie czuję i też się martwię. I tak pewnie już do 4 lipca 🥂

    Trochę się martwię bo endometrium w dniu transferu miało 7,6 .Biorę estrofem 3×1 i amelgen dopochwowo. A w którym dniu miałaś transfer?

  • MDW Autorytet
    Postów: 1506 2728

    Wysłany: 27 października 2021, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babzi wrote:
    Trochę się martwię bo endometrium w dniu transferu miało 7,6 .Biorę estrofem 3×1 i amelgen dopochwowo. A w którym dniu miałaś transfer?
    Miałam identyczne endometrium. Biorę 2x2 estrofem i 2x2 lenzetto. W którym dniu cyklu? 18.

    2019 IUI, CC 40 tc
    2022 IVF, CC 36+1 tc
  • Babzi Koleżanka
    Postów: 78 15

    Wysłany: 27 października 2021, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MDW wrote:
    Miałam identyczne endometrium. Biorę 2x2 estrofem i 2x2 lenzetto. W którym dniu cyklu? 18.

    Chodzi mi ilu dniowy zarodek ci podali?

  • MDW Autorytet
    Postów: 1506 2728

    Wysłany: 27 października 2021, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babzi wrote:
    Chodzi mi ilu dniowy zarodek ci podali?
    Miałam podaną blastocystę z nacięciem otoczki bo to był kriotransfer. A blastka nie Top Quality bo 2aa 💛 pamiętam jak płakałam, że mamy takie słabe zarodki.

    2019 IUI, CC 40 tc
    2022 IVF, CC 36+1 tc
  • Babzi Koleżanka
    Postów: 78 15

    Wysłany: 27 października 2021, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MDW wrote:
    Miałam podaną blastocystę z nacięciem otoczki bo to był kriotransfer. A blastka nie Top Quality bo 2aa 💛 pamiętam jak płakałam, że mamy takie słabe zarodki.

    Ważne, że się udało 😉 Jakości nabierze z czasem 😁

  • MDW Autorytet
    Postów: 1506 2728

    Wysłany: 27 października 2021, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babzi wrote:
    Ważne, że się udało 😉 Jakości nabierze z czasem 😁
    Dla mnie już jest championem 🏆

    A Ty miałaś blastke? Jak tak to zachęcam do testu facelle z rossmann ok 4-5 dpt ;) 🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2021, 19:06

    2019 IUI, CC 40 tc
    2022 IVF, CC 36+1 tc
  • Babzi Koleżanka
    Postów: 78 15

    Wysłany: 27 października 2021, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MDW wrote:
    Dla mnie już jest championem 🏆

    A Ty miałaś blastke? Jak tak to zachęcam do testu facelle z rossmann ok 4-5 dpt ;) 🍀

    Ja miałam 3 dniowy zarodek. A czemu brałaś acard?

  • Babzi Koleżanka
    Postów: 78 15

    Wysłany: 27 października 2021, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A relanium to lekarz ci zalecił w dniu tranferu czy jak?

  • MDW Autorytet
    Postów: 1506 2728

    Wysłany: 27 października 2021, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babzi wrote:
    A relanium to lekarz ci zalecił w dniu tranferu czy jak?
    Ja biorę i acard i clexane i encorton i accofil. Także dużo tego. Nie mam na nic badań. Wszystko "na wszelki wypadek". Ale w pierwszej ciąży też mi się udało na acard.

    Relanium też od lekarza (to jest psychotrop więc chyba ciężko bez lekarza), żeby się nie stresować i nie przeżywać jak pierwszy transfer. Brałam od dnia transferu, godzinę przed nim. Łącznie wzięłam 8 tabletek.

    Babzi, SaszaGrej lubią tę wiadomość

    2019 IUI, CC 40 tc
    2022 IVF, CC 36+1 tc
  • Babzi Koleżanka
    Postów: 78 15

    Wysłany: 27 października 2021, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MDW wrote:
    Ja biorę i acard i clexane i encorton i accofil. Także dużo tego. Nie mam na nic badań. Wszystko "na wszelki wypadek". Ale w pierwszej ciąży też mi się udało na acard.

    Relanium też od lekarza (to jest psychotrop więc chyba ciężko bez lekarza), żeby się nie stresować i nie przeżywać jak pierwszy transfer. Brałam od dnia transferu, godzinę przed nim. Łącznie wzięłam 8 tabletek.

    No faktycznie sporo tego no,ale widocznie pomogło😉ja też biorę Encorton jeszcze. A w jakiej klinice podchodziłaś do in vitro?

  • MDW Autorytet
    Postów: 1506 2728

    Wysłany: 27 października 2021, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babzi wrote:
    No faktycznie sporo tego no,ale widocznie pomogło😉ja też biorę Encorton jeszcze. A w jakiej klinice podchodziłaś do in vitro?
    W Angelius Provita Katowice.

    2019 IUI, CC 40 tc
    2022 IVF, CC 36+1 tc
‹‹ 2281 2282 2283 2284 2285 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ