X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 24 października 2021, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam cały czas ten wątek, w końcu tutaj zaczynałam moją historię z ovufriend.
    Podeszliśmy 3 razy do in vitro na własnych komórkach, bez rezultatu. Nawet jak na mój wiek nie miałam mało komórek, ale ich jakość już była kiepska. Rozczarowania za każdym razem. W końcu zdecydowaliśmy się na AZ (u nas jeszcze jakość nasienia kiepska). Jakby mi ktoś zaproponował taką opcję, to bym twierdziła, że nigdy w życiu. Czasem jednak dochodzi się do ściany i mamy wybór: rozpaczać i być nieszczęśliwym do końca życia, albo wybrać inną drogę. Teraz u nas 8 miesiąc ciąży i przysięgam, że po 2 miesiącach po procedurze przestałam w ogóle zastanawiać się nad tym czy dzieć rosnący pod sercem ma moje geny czy nie. Po prostu każdego dnia myślisz czy mu tam dobrze i czy jest zdrowy. Myślę że KD pod tym względem jest bardziej lajtowa. Jeśli u Was pod tum względem jest zgoda z mężem to jest to droga do budowania rodziny.

    Kat_ka79, Ewgienia, Annulla01, russty, Cherry78, MartucHa, Kla_Mum lubią tę wiadomość

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
  • Kat_ka79 Koleżanka
    Postów: 37 25

    Wysłany: 24 października 2021, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zocha wrote:
    Czytam cały czas ten wątek, w końcu tutaj zaczynałam moją historię z ovufriend.
    Podeszliśmy 3 razy do in vitro na własnych komórkach, bez rezultatu. Nawet jak na mój wiek nie miałam mało komórek, ale ich jakość już była kiepska. Rozczarowania za każdym razem. W końcu zdecydowaliśmy się na AZ (u nas jeszcze jakość nasienia kiepska). Jakby mi ktoś zaproponował taką opcję, to bym twierdziła, że nigdy w życiu. Czasem jednak dochodzi się do ściany i mamy wybór: rozpaczać i być nieszczęśliwym do końca życia, albo wybrać inną drogę. Teraz u nas 8 miesiąc ciąży i przysięgam, że po 2 miesiącach po procedurze przestałam w ogóle zastanawiać się nad tym czy dzieć rosnący pod sercem ma moje geny czy nie. Po prostu każdego dnia myślisz czy mu tam dobrze i czy jest zdrowy. Myślę że KD pod tym względem jest bardziej lajtowa. Jeśli u Was pod tum względem jest zgoda z mężem to jest to droga do budowania rodziny.
    Dziękuję za wpis. Nawet nie wiesz jak takie wpisy podnoszą na duchu.
    Alicja27, Ewgienia - jadę z Wami na tym samym wózku. Czas odpuścić swoje. Nie jest to łatwa decyzja. Wiem bo sama przez to przechodzę.
    Podobnie jak wiele dziewczyn myślałam - a tam podejdę jeden raz i się uda ze swoimi. Stąd najpierw zwykłe monitorowanie owulacji, potem tylko inseminacja no bo po co iść od razu na in vitro skoro niby wszystko w porządku. W końcu tylu dziewczynom się udało to dlaczego mi się ma nie udać. No właśnie i tak zeszło już parę lat na próbach. Na punkcjach. Na faszerowaniu się. Przez te kilka lat - zmieniłam dietę, różne suplementy i nadal nic. Może po prostu coś jest głęboko we mnie i stąd nie wychodzi. Też planuję po nowym roku ruszyć już mocno z tematem.

    Ewgienia lubi tę wiadomość

  • karolcia35 Autorytet
    Postów: 4915 4004

    Wysłany: 24 października 2021, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewgienia wrote:
    Nie udało się, beta nieoznaczalna 😭. Czy wiecie, gdzie można znaleźć, jakieś informacje o psychologicznych aspektach adopcji KD, zarówno po stronie rodziców, jak i dziecka?
    Przykro mi.
    Kiedyś jeden lekarz polecił mi psychoterapeutke specjalizująca się w pomocy przy ivf. Także przy kd i az http://www.bogdapawelec.pl/

    MDW, Ewgienia lubią tę wiadomość

    AMH 0,54
    10.2014 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    05.2015 brak oocytów
    03.2016 brak oocytów
    08.2016 IMSI 1 zarodek, ciąża pozamaciczna :(
    02.2017 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    mlr 0%, I seria szczepień mlr 38% :)
    10.2017 IMSI 3 zarodki 01.2018 crio :( 03.2018 crio :( 09.2018 crio :(
    12.2018 IMSI 2 zarodki 2-dniowe 4b i 5b w oczekiwaniu na crio...
    NK 16,5%
    07.2019 crio 4b, 12 dpt - 99,8; 13 dpt - 185,6; 15 dpt - 825,6; 17 dpt - 2509; 21 dpt - 4942 :( ciąża ektopowa
  • Alicja27 Autorytet
    Postów: 421 199

    Wysłany: 24 października 2021, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zocha wrote:
    Czytam cały czas ten wątek, w końcu tutaj zaczynałam moją historię z ovufriend.
    Podeszliśmy 3 razy do in vitro na własnych komórkach, bez rezultatu. Nawet jak na mój wiek nie miałam mało komórek, ale ich jakość już była kiepska. Rozczarowania za każdym razem. W końcu zdecydowaliśmy się na AZ (u nas jeszcze jakość nasienia kiepska). Jakby mi ktoś zaproponował taką opcję, to bym twierdziła, że nigdy w życiu. Czasem jednak dochodzi się do ściany i mamy wybór: rozpaczać i być nieszczęśliwym do końca życia, albo wybrać inną drogę. Teraz u nas 8 miesiąc ciąży i przysięgam, że po 2 miesiącach po procedurze przestałam w ogóle zastanawiać się nad tym czy dzieć rosnący pod sercem ma moje geny czy nie. Po prostu każdego dnia myślisz czy mu tam dobrze i czy jest zdrowy. Myślę że KD pod tym względem jest bardziej lajtowa. Jeśli u Was pod tum względem jest zgoda z mężem to jest to droga do budowania rodziny.
    Po dwóch procedurach nie chciałam trzeciej czułam że nic z tego nie będzie chciałam uderzyć z kd dla mnie to bez różnicy czy będzie to moja komórka czy komórka dawczyni to dziecie i tak będzie moje noszone w moim brzuchu i pod moim sercem ale mąż mnie namawiał ostatnia refundacja spróbujmy i sie zgodziłam zmieniłam klinikę lekarza inne leczenie ultra długi protokol i dalej nic stres nerwy płacz same wiecie jak to jest. Jak dzwoniłam i embriolog powiedziała mi że jeden zarodek rozwija wolniej wiedziałam jak to się skończy powtórka z rozrywki. Mój sam powiedział do mnie fo dalej chcesz dalej na własnych jej sens ucieszyłam się ze nie robi problemu jest zgodny. Wiem że zrobilam wszystko co moglam i decyzja o kd jest dla mnie kolejna szansa do tego by być mama

    Ewgienia, Cherry78, MartucHa, Zocha, Kla_Mum lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2021, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane,
    Szczerze i z serca, dzięki Waszym wpisom ten dzisiejszy dzień jest w jakiś sensie nawet dobry. Czuję coś w rodzaju ulgi, że pewien etap jest już za mną. Poczułam, że nie jestem sama, że gdzieś tam jesteście i nosicie w sercu te same, ciężary, nadzieje, dylematy, a niektóre z Was są już w zupełnie innym dobrym punkcie. Wysyłam Wam dużo ciepła, gdziekolwiek jesteście.

    MDW, Estrella, Annulla01, Alicja27, russty, karolcia35, Cherry78, MartucHa, Zocha, Kla_Mum, Joana23 lubią tę wiadomość

  • Annulla01 Autorytet
    Postów: 427 432

    Wysłany: 24 października 2021, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewgienia wrote:
    Kochane,
    Szczerze i z serca, dzięki Waszym wpisom ten dzisiejszy dzień jest w jakiś sensie nawet dobry. Czuję coś w rodzaju ulgi, że pewien etap jest już za mną. Poczułam, że nie jestem sama, że gdzieś tam jesteście i nosicie w sercu te same, ciężary, nadzieje, dylematy, a niektóre z Was są już w zupełnie innym dobrym punkcie. Wysyłam Wam dużo ciepła, gdziekolwiek jesteście.

    Kochana, trzymam kciuki. Wszystkiego dobrego.

    Tak, to forum, Dziewczyny i ich wsparcie jakie się otrzymuje są bezcenne.

    Cherry78, MartucHa, Ewgienia lubią tę wiadomość

    38 lat
    2018 laparotomia mięśniaka macicy
    VI.2021 amh 0.6

    IX.2021 - 1 IVF - 1 komórka, 1 zarodek, transfer 3dniowego Kropka, 😔
    X.2021 -2IVF - 1 komórka, zarodek nie dotrwał do transferu 😪
    XI.2021 - 3IVF - 4 komórki, 2 zarodki, transfer dwóch 3dniowych Bombelków, 😔
    XII.2021 - 4IVF - 2 komorki, 1 zarodek, transfer 3dniowca 😔
    VIII.2022 - 5IVF - 4 zarodki, transfer jednego w 4dobie; reszta nie przetrwała do 5doby...
    10dpt - beta 228
    12dpt - beta 544
    15dpt - beta 1661
    23dpt - beta 13773
    30dpt - 0,85cm szczęścia i bijące ❤
    V.2023 Nasz Mały Wielki Cud jest z nami 🥰
  • MDW Autorytet
    Postów: 1506 2728

    Wysłany: 24 października 2021, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba w największej mierze zasługa, że możemy się wygadać. Bez oporów piszemy o problemach i strachu bo jesteśmy anonimowe. Bezpłodność to jest jedno wielkie tabu.

    Annulla01, russty, Cherry78, MartucHa, Ewgienia, Kla_Mum lubią tę wiadomość

    2019 IUI, CC 40 tc
    2022 IVF, CC 36+1 tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2021, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj zbieg okoliczności sprawił, że właśnie w tym dniu, kiedy odebrałam wynik nieszczęsnej bety koleżanka, z którą nie miałam kontaktu od kilku lat wysłała mi zdjęcie swojego malutkiego dziecka (nie miałam wcześniej okazji nawet dowiedzieć, że jest w ciąży)
    , a druga właśnie pochwaliła się mi po raz pierwszy zdjęciem swojego ciążowego brzucha, który zaczął się uwidaczniać. Ludzie dzielą się swoim szczęściem i na pewno robiłabym to samo na ich miejscu , ale drogi wszechświecie, jak urządzasz tak ironiczne zrządzenia losu!

  • emimor89 Ekspertka
    Postów: 133 145

    Wysłany: 24 października 2021, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja27 wrote:
    W jakiej klinice podchodziliscie do kd?

    Mieszkamy w Anglii, w Care Fertility Clinic

    :)
  • Alicja27 Autorytet
    Postów: 421 199

    Wysłany: 24 października 2021, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewgienia wrote:
    Wczoraj zbieg okoliczności sprawił, że właśnie w tym dniu, kiedy odebrałam wynik nieszczęsnej bety koleżanka, z którą nie miałam kontaktu od kilku lat wysłała mi zdjęcie swojego malutkiego dziecka (nie miałam wcześniej okazji nawet dowiedzieć, że jest w ciąży)
    , a druga właśnie pochwaliła się mi po raz pierwszy zdjęciem swojego ciążowego brzucha, który zaczął się uwidaczniać. Ludzie dzielą się swoim szczęściem i na pewno robiłabym to samo na ich miejscu , ale drogi wszechświecie, jak urządzasz tak ironiczne zrządzenia losu!
    Tak to już jest u mnie w pracy 5 dziewczyn zaszło w ciaze w jednym roku kiedy to ja się staralam i chciałam być następna nie wiem jak ja to wszystko przeżyłam zbiegiem czasu mysle ze bylam wtedy bardzo silna teraz jak o tym pomyślę mam łzy w oczach dziewczyny powracały a ja dalej w kropce jedyna w pracy w rodzinie i u znajomych która nie ma dzieci na każdej imprezie my z mezem czarne owce każdy dzieci my sami siedzimy. Był taki czas ze przed każdą impreza w rodzinie brałam tabketki na uspokojenie albo przeryczalam ze znowu się ktoś zapyta kiedy wkoncu my.. Bardzo to boli
    Albo teksty mloda jesteś będziesz jeszcze mieć
    Tak mnie to irytuje co z tego że mloda jak ponad 4lata staramy się i nic ciągle stresy w miesiąc w miesiąc wizyty lekarze i pytanie co dalej juz jestem tym wszytskim umęczona wiem że są dziewczyny które próbują do skutku na swoich komórkach ja ich za to podziwiam jestem teraz na takim etapie że już odpuściłam zbieram siły na inny etap kolejny z myślą że ta decyzja o kd będzie tą szczęśliwą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2021, 20:49

    Ewgienia, karolcia35 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2021, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja27 wrote:
    Tak to już jest u mnie w pracy 5 dziewczyn zaszło w ciaze w jednym roku kiedy to ja się staralam i chciałam być następna nie wiem jak ja to wszystko przeżyłam zbiegiem czasu mysle ze bylam wtedy bardzo silna teraz jak o tym pomyślę mam łzy w oczach dziewczyny powracały a ja dalej w kropce jedyna w pracy w rodzinie i u znajomych która nie ma dzieci na każdej imprezie my z mezem czarne owce każdy dzieci my sami siedzimy. Był taki czas ze przed każdą impreza w rodzinie brałam tabketki na uspokojenie albo przeryczalam ze znowu się ktoś zapyta kiedy wkoncu my.. Bardzo to boli
    Albo teksty mloda jesteś będziesz jeszcze mieć
    Tak mnie to irytuje co z tego że mloda jak ponad 4lata staramy się i nic ciągle stresy w miesiąc w miesiąc wizyty lekarze i pytanie co dalej juz jestem tym wszytskim umęczona wiem że są dziewczyny które próbują do skutku na swoich komórkach ja ich za to podziwiam jestem teraz na takim etapie że już odpuściłam zbieram siły na inny etap kolejny z myślą że ta decyzja o kd będzie tą szczęśliwą.

    Jesteś bardzo dzielna Alicjo, 4 lata to dużo. Ja myślę, o tych wszystkich fajnych wyjazdach, imprezach,gdzie na zmianę, albo byłam w cyklu przygotowań, albo w jakieś żałobie. Zawsze myślami, gdzieś indziej...Są ludzie, którzy myślą, że jestem dziwna, bo nie mogłam przecież powiedzieć słuchaj stary mam właśnie in vitro i muszę zadbać o swój spokój. Jednak chyba najbardziej mnie bolało, jak bliskiej mi osobie opowiedziałam o niepowodzeniu, a ona powiedziała, żebym nie płakała, bo to przecież nie poronienie.

  • Cherry78 Autorytet
    Postów: 2601 3919

    Wysłany: 24 października 2021, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zocha wrote:
    Czytam cały czas ten wątek, w końcu tutaj zaczynałam moją historię z ovufriend.
    Podeszliśmy 3 razy do in vitro na własnych komórkach, bez rezultatu. Nawet jak na mój wiek nie miałam mało komórek, ale ich jakość już była kiepska. Rozczarowania za każdym razem. W końcu zdecydowaliśmy się na AZ (u nas jeszcze jakość nasienia kiepska). Jakby mi ktoś zaproponował taką opcję, to bym twierdziła, że nigdy w życiu. Czasem jednak dochodzi się do ściany i mamy wybór: rozpaczać i być nieszczęśliwym do końca życia, albo wybrać inną drogę. Teraz u nas 8 miesiąc ciąży i przysięgam, że po 2 miesiącach po procedurze przestałam w ogóle zastanawiać się nad tym czy dzieć rosnący pod sercem ma moje geny czy nie. Po prostu każdego dnia myślisz czy mu tam dobrze i czy jest zdrowy. Myślę że KD pod tym względem jest bardziej lajtowa. Jeśli u Was pod tum względem jest zgoda z mężem to jest to droga do budowania rodziny.

    Pięknie napisane mądra kobieto 👍💗
    Jak się czujecie, bo rozwiązanie tuż tuż ☺️

    Zocha, Kla_Mum lubią tę wiadomość

    Wiek 44l.
    Kriobank, długi protokół
    AMH 0.59
    FSH 8.6
    Kir AA

    Transfer No 7
    Warszawa - Bocian

    23.3.2021 ET 4aa 🥰
    Beta
    7dpt - 61,6
    9dpt - 140,6
    11dpt - 406,8
    15dpt - 3482
    24dpt - pięknie bijące ❤️
    7w1d - 1,02 cm maleństwa 🥰
    1.12 Tygrysek ❤️

    22.11.2022FET 4aa
    7dpt beta 96.9
    13dpt beta 1632
    27dpt jest ❤️
    23.06.23 2.3 kg 🫶🏻
    16.07.2023 synek jest z nami ❤️

    46l. 😅

    event.png
  • Alicja27 Autorytet
    Postów: 421 199

    Wysłany: 24 października 2021, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja w tym msc mialam punkcje teraz po miesiączce boli mnie prawy jajnik czuje go ten który mi wygasa czy to normalne? Miałyście też tak nie możliwe żeby była torbiel itp

  • russty Ekspertka
    Postów: 157 355

    Wysłany: 24 października 2021, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jesteście mega silne! ogromnie Was podziwiam, za te lata starań, za wytrwałość i podnoszenie się po kolejnych niepowodzeniach! A te zderzenia z rzeczywistością, z rodziną, z przyjaciółmi, a nawet nieznajomymi.. dla mnie były czasem nie do zniesienia! mam nadzieję, że dla każdej z Was (nas) na końcu tej drogi jest szczęśliwe macierzyństwo 🍀

    Cherry78 lubi tę wiadomość

    starania od 09.2018
    ja - rocznik 86
    ch. Hashimoto
    po drodze próby stymulacji letrozolem bez skutku
    10.2019 pierwszy raz torbiel endometrialna
    03.2020 diagnoza Endometrioza IV st
    08.2020 lap. endometriozy
    11.2020 HSK polip endometrium
    11.2020 AMH 0,1 FSH 22
    02.2021 hormony b.z.
    U męża plemniki wporzo ;)
    1. IVF 2.2021
    primolut+HW
    potem HW+gonapeptyl+recovelle, na koniec 2×mensinorm
    3 pęcherzyki,2 kumulusy, 1 zarodek - transfer 2-dniowca 4A(6A?)
    beta:10dpt-26, 12dpt-80, 14dpt-219, 19dpt-2335, 26dpt-11998, 29dpt-❤🙏🍀💚
    mhsvf71x5c2itezb.png
  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 24 października 2021, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry78 wrote:
    Pięknie napisane mądra kobieto 👍💗
    Jak się czujecie, bo rozwiązanie tuż tuż ☺️
    Ogólnie, fizycznie jest ok, chyba nawet mniej się męczę niz2kilka tygodni temu- może hemoglobina się poprawiła ( dowiem się na wizycie we wtorek).
    Trochę stresów mam przez męża, który jeszcze się mie zabrał za naszą sypialnię i żyjemy na kartonach, poza tym jakieś kwasy w pracy mu się zaczęły i możliwe, że w lutym będzie szukał nowego zatrudnienia. Z drugiej strony, jakby pobył dłużej z nami to też będzie super. Na pieluchy nam wystarczy 😁.
    Maluch ma już ponad 2kg i termin z ostatniego usg mi przesunęli z 13 na 8.12. Młody znowu się obrócił i znowu sobie leży horyzontalnie. Poza tym owinął się 2 razy pępowiną. Zobaczymy co lekarz prowadzący na to.
    A u Ciebie spokojnie?

    karolcia35, Cherry78 lubią tę wiadomość

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 24 października 2021, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do dzieci u znajomych, to doszło do tego, że zaczęłam się dystansować do dzieci i ci ktorzy słabo mnie znali uważali, że nie lubię dzieci i po prostu nie chciałam nigdy ich mieć.

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
  • karolcia35 Autorytet
    Postów: 4915 4004

    Wysłany: 24 października 2021, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zocha wrote:
    Co do dzieci u znajomych, to doszło do tego, że zaczęłam się dystansować do dzieci i ci ktorzy słabo mnie znali uważali, że nie lubię dzieci i po prostu nie chciałam nigdy ich mieć.
    Miałam tak samo. Z czasem nikt już nie pytał i miałam spokój. Myślę że wiele osób tak sądzi że poprostu taka drogę wybrałam A mnie się nie chce wyprowadzać ich z błędu.

    AMH 0,54
    10.2014 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    05.2015 brak oocytów
    03.2016 brak oocytów
    08.2016 IMSI 1 zarodek, ciąża pozamaciczna :(
    02.2017 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    mlr 0%, I seria szczepień mlr 38% :)
    10.2017 IMSI 3 zarodki 01.2018 crio :( 03.2018 crio :( 09.2018 crio :(
    12.2018 IMSI 2 zarodki 2-dniowe 4b i 5b w oczekiwaniu na crio...
    NK 16,5%
    07.2019 crio 4b, 12 dpt - 99,8; 13 dpt - 185,6; 15 dpt - 825,6; 17 dpt - 2509; 21 dpt - 4942 :( ciąża ektopowa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2021, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolcia35 wrote:
    Miałam tak samo. Z czasem nikt już nie pytał i miałam spokój. Myślę że wiele osób tak sądzi że poprostu taka drogę wybrałam A mnie się nie chce wyprowadzać ich z błędu.

    Karolciu,
    Czy mogę zapytać, na jakim jesteś etapie i jaki masz teraz plan?

  • Annulla01 Autorytet
    Postów: 427 432

    Wysłany: 25 października 2021, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety... Znowu porażka...

    38 lat
    2018 laparotomia mięśniaka macicy
    VI.2021 amh 0.6

    IX.2021 - 1 IVF - 1 komórka, 1 zarodek, transfer 3dniowego Kropka, 😔
    X.2021 -2IVF - 1 komórka, zarodek nie dotrwał do transferu 😪
    XI.2021 - 3IVF - 4 komórki, 2 zarodki, transfer dwóch 3dniowych Bombelków, 😔
    XII.2021 - 4IVF - 2 komorki, 1 zarodek, transfer 3dniowca 😔
    VIII.2022 - 5IVF - 4 zarodki, transfer jednego w 4dobie; reszta nie przetrwała do 5doby...
    10dpt - beta 228
    12dpt - beta 544
    15dpt - beta 1661
    23dpt - beta 13773
    30dpt - 0,85cm szczęścia i bijące ❤
    V.2023 Nasz Mały Wielki Cud jest z nami 🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2021, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annulla01 wrote:
    Niestety... Znowu porażka...

    Jest mi naprawdę przykro...

    Annulla01 lubi tę wiadomość

‹‹ 2279 2280 2281 2282 2283 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ