X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • Ewela1986 Koleżanka
    Postów: 52 52

    Wysłany: 24 listopada 2022, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 😃Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczek nowych i ekspertek 😍
    Po krótkiej przerwie podchodzimy do transferu w tym cyklu. Od dzisiaj wszedł prog. We wtorek trzymajcie za mnie kciuki 👍👍👍👍👍👍👍

    Annulllka, Aneta851, AGAaa, monester, Trinity_Nea, Sylza lubią tę wiadomość

    Starania od 2018
    AMH 0,45
    jajowody niedrożne
    endometrioza

    I IVF/ ICSI
    08.2022 początek stymulacji
    09.2022 punkcja
    2 zarodki ❄️❄️
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 1594 1295

    Wysłany: 24 listopada 2022, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela1986 wrote:
    Hej dziewczyny 😃Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczek nowych i ekspertek 😍
    Po krótkiej przerwie podchodzimy do transferu w tym cyklu. Od dzisiaj wszedł prog. We wtorek trzymajcie za mnie kciuki 👍👍👍👍👍👍👍

    Ok, będę trzymać 👍 i 👍

    '81, 09.2021 początek starań o invitro, badania
    Amh 0,66, na usg widoczne 8 dobrze rokujących pęcherzyków i liczne małe
    01.2022/02.2022: 2xbrak odpowiedzi, stymulacja przerwana,
    Decyzja o kd
    09./10./11.2022: 3xtransfer (+kleik+ah, progesteron besins, lenzetto, estrofem, neoparin, prolutex, cyclogest, acard, encorton, intralipid, atosiban) 3xbeta 0🙁
    Immunologia:kir bx, brak 1 ważny kir,mutacja mthfr, cytokiny i nk ok.
    W oczekiwaniu na drugie kd z zaleceniami immu: accofil, encorton, prograf
    Mamy 3 blastki
    10.23 transfer
    8dpt-beta 100, 10dpt-363, 14dpt-1911,
    19dpt:pęcherzyk z zarodkiem i ❤️
    35dpt:1,6cm i ❤️ (180/min)
    11tc: 4,89cm
    13tc: 7,67 cm, usg prenatalne ok
    19tc: 308g dzieciaczka
    21tc: 375g chłopczyk (II prenatalne ok)
    23 tc. 600 gram
    26+4: 1100 gram
    31+3: 1700 gram
    preg.png
  • Annulllka Autorytet
    Postów: 385 505

    Wysłany: 24 listopada 2022, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Strasznie mi przykro Anulka. Wiesz, niestety ginekolodzy podobno w większości nie znają się na endometriozie ... A skoro Ty miałaś nawet laparotomię i zagrożenie życia to już wiesz że Twoje niskie amh jest spowodowane operacjami. I nigdzie nie masz ognisk Endo ? Wiesz z tym bólem to różnie, ja cierpię bardzo co miesiąc i też obstawiali Endo a miałam histerolaparo i się okazało że brak zmian. W każdym razie trzymam kciuki i żebyś się znalazła pod dobrą opieką
    Bolesnych miesiączek nie mam od tych 14 lat gdy usuwali mi te konie- torbiele.

    Jak boli to torbiel. Tak jak teraz od dwóch dni.

    33 lata
    AMH 0,2
    Operacje usuwania torbieli jajników -2009 i 2012.
    Endometrioza
    Brak owulacji
    Dwie próby stymulacji (07 i 09.2022) zakończone przedwcześnie.
    Propozycja AK
    Zmiana kliniki i lekarza
    Działa prawy jajnik!
    Trzecia stymulacja (01.2023)🤞🏻FSH 29
    Punkcja->2 dojrzałe komórki-> 2 zarodki wysokiej klasy (cl 8.1 i cl 7.1) -> transfer świeży w 3 dobie 🤞🏻
    10 dpt- || kreski oraz beta 60 🥹
    12 dpt - beta: 132, prog: 26
    14 dpt - beta: 327, prog: 28
    17 dpt - beta: 1054, prog: 29
    5t 1d - jest jeden pęcherzyk ciążowy 😊
    6t 5d - CRL 6,2 mm i jest❤️
    8t 6d - plamienie ☹️ CRL 21 mm, ❤️ Bije
    10t 4d - CRL 3,5 cm
    12t 1d - prenatalne ok, CRL 5,8 cm, dziewczynka? Pierwsze ujęcie 3D
    19t 2d - 332 g, dziewczynka?
    21t 2d - połówkowe ok, 399 g, dziewczynka! 💖Kolejne ujecie 3D
    25t 0d - 712g
    29t 1d -usg III trymestru -ok, 1660 g
    31t 0d - 1780 g
    34t 4d - 2400 g
    Planowany termin porodu: 8.10.2023

    5.10.2023 Marlena, 54 cm, 3790 g 💖🥰
  • Annulllka Autorytet
    Postów: 385 505

    Wysłany: 24 listopada 2022, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trinity_Nea wrote:
    Anullka- myślę, że właściwa diagnoza to bardzo dużo. Teraz będzie wiadomo jak podejść do Twojego przypadku. Głowa do góry!
    PS. Rzeczywiście jakaś 'ciekawa' odmiana tej endometriozy u Ciebie, skoro w macicy czysto...
    Mnie niestety trzymają się dziwactwa. Z zębami miałam podobnie 😜

    Trinity_Nea lubi tę wiadomość

    33 lata
    AMH 0,2
    Operacje usuwania torbieli jajników -2009 i 2012.
    Endometrioza
    Brak owulacji
    Dwie próby stymulacji (07 i 09.2022) zakończone przedwcześnie.
    Propozycja AK
    Zmiana kliniki i lekarza
    Działa prawy jajnik!
    Trzecia stymulacja (01.2023)🤞🏻FSH 29
    Punkcja->2 dojrzałe komórki-> 2 zarodki wysokiej klasy (cl 8.1 i cl 7.1) -> transfer świeży w 3 dobie 🤞🏻
    10 dpt- || kreski oraz beta 60 🥹
    12 dpt - beta: 132, prog: 26
    14 dpt - beta: 327, prog: 28
    17 dpt - beta: 1054, prog: 29
    5t 1d - jest jeden pęcherzyk ciążowy 😊
    6t 5d - CRL 6,2 mm i jest❤️
    8t 6d - plamienie ☹️ CRL 21 mm, ❤️ Bije
    10t 4d - CRL 3,5 cm
    12t 1d - prenatalne ok, CRL 5,8 cm, dziewczynka? Pierwsze ujęcie 3D
    19t 2d - 332 g, dziewczynka?
    21t 2d - połówkowe ok, 399 g, dziewczynka! 💖Kolejne ujecie 3D
    25t 0d - 712g
    29t 1d -usg III trymestru -ok, 1660 g
    31t 0d - 1780 g
    34t 4d - 2400 g
    Planowany termin porodu: 8.10.2023

    5.10.2023 Marlena, 54 cm, 3790 g 💖🥰
  • Aneta851 Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 24 listopada 2022, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    To witamy u nas na wątku i czekamy na info
    Będę informować, trzymajcie kciuki!

    Ewela1986, monester lubią tę wiadomość

  • Leonia Przyjaciółka
    Postów: 111 170

    Wysłany: 25 listopada 2022, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już po kolejnym podglądzie. Dziś 8 dzień stymulacji. czyli po 7 zastrzykach teraz jestem (8 i ostatni będzie wieczorem)
    Jutro zastrzyk z bhcg i w poniedziałek punkcja. Pecherzyki rosły szybko. Orgalutan musiałam brać już od 5 dnia.
    Mam 8-9 pęcherzyków.

    Dzisiaj jeszcze pobrałam krew na progesteron, estradiol i sód, potas i krzepnięcie. Czekam na wyniki. Zobaczymy czy transfer będzie w tym cyklu. Trzymajcie kciuki.

    Aneta851, monester, Annulla01, Ewela1986, Trinity_Nea, Atika, AGAaa lubią tę wiadomość

    38 lat
    AHM 0,96
    dwoje już jest 👶👶
    starania o trzeciego 👶
  • kasiaka88 Koleżanka
    Postów: 75 15

    Wysłany: 25 listopada 2022, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leonia wrote:
    ja już po kolejnym podglądzie. Dziś 8 dzień stymulacji. czyli po 7 zastrzykach teraz jestem (8 i ostatni będzie wieczorem)
    Jutro zastrzyk z bhcg i w poniedziałek punkcja. Pecherzyki rosły szybko. Orgalutan musiałam brać już od 5 dnia.
    Mam 8-9 pęcherzyków.

    Dzisiaj jeszcze pobrałam krew na progesteron, estradiol i sód, potas i krzepnięcie. Czekam na wyniki. Zobaczymy czy transfer będzie w tym cyklu. Trzymajcie kciuki.

    Trzymam kciuki ;)
    Ja dopiero jestem w 3 dni stymulacji, ale ciężko to znoszę...

    Ja: 34
    Wszystkie wyniki ok
    AMH 0.7

    On: 39
    01.2022 - mąż azoospermia, biopsja

    11.2022 - początek 1 stymulacji
    30.11.2022-punkcja
    02.12.2022-transfer odwołany, 2komorki,które się nie zapłodniły
    05.12.2022- transfer odwołany
  • Leonia Przyjaciółka
    Postów: 111 170

    Wysłany: 25 listopada 2022, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na początku się dobrze czułam, po 2 zastrzykach to jeszcze na lodowisku byłam 😂 ale mniej więcej po 3 zastrzyku coraz bardziej czuje ze mam coś nadprogramowego w brzuchu. Ciężko mi siedzieć, schylić się. Coś pomiędzy wzdęciem a kamieniem w brzuchu.

    38 lat
    AHM 0,96
    dwoje już jest 👶👶
    starania o trzeciego 👶
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2022, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety się nie udało.
    Z dwóch zarodków jeden zdegradował w 5 dniu a drugi transeferowany nie dał ciąży.
    I zaczynam od początku...
    Jeszcze nie miałam wizyty po nie udanym invitro z lekarzem ale już @ padła znowu propozycja adopcji zarodka. Mam odczucie że wiedzą że się uda mimo że w naszym przypadku tylko mój wiek jest problem bo partner z powodu wady genetycznej nie będzie biologicznym ojcem.

    Zastanawiam się nad konsultacja równocześnie jeszcze w innej klinice, ale nie wiem czego szukam bo problemem jest ilość i jakość moich komorek.
    Drugie podejście 3 dobre komórki i jedna słaba z tego dwa zarodki.
    Na pewno następnym razem też będę chciała transfer dopiero 5 dniowy a nie 48 godziny i chce dowiedzieć się czy wszystkie kolejne stymulacje też będą licznone tak jak do tej pory bo może się okazać że będę próbować jeszcze kilka razy. Podobno powyżej 3 stymulacji nie zaleca się robić bo prawdopodobienstwo sukcesu drastycznie spada. Ktoś miał więcej stymulacji niż 3 ?
    Dużo myśli, przejrzane fora i klika artykułów nie dają zbyt optymistycznych nadzieji.
    A może faktycznie odpuścić i adoptować zarodek?

  • Ewela1986 Koleżanka
    Postów: 52 52

    Wysłany: 25 listopada 2022, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    głupie pytanie....
    czy luteina dopochwowo może uczulać? Zaczęłam ją od wczoraj. Na dodatek byłam dzisiaj u fryzjera i nie wiem od czego wyskoczyło mi uczulenie na całej buzi - dostałam plamy 😕 farba zawsze ta sama a luteina nowa. Co myślicie?

    Starania od 2018
    AMH 0,45
    jajowody niedrożne
    endometrioza

    I IVF/ ICSI
    08.2022 początek stymulacji
    09.2022 punkcja
    2 zarodki ❄️❄️
  • monester Autorytet
    Postów: 3832 3478

    Wysłany: 25 listopada 2022, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela1986 wrote:
    Dziewczyny,
    głupie pytanie....
    czy luteina dopochwowo może uczulać? Zaczęłam ją od wczoraj. Na dodatek byłam dzisiaj u fryzjera i nie wiem od czego wyskoczyło mi uczulenie na całej buzi - dostałam plamy 😕 farba zawsze ta sama a luteina nowa. Co myślicie?
    Wiesz co, pewnie może uczulać bo to indywidualne kto na co jak reaguje ale raczej od luteiny to jest podrażnienie w okolicach sromu... Ale może jakaś reakcja krzyżowa zaszła, że uczulenie na buzi ? Ja to mam czasem takie dziwne uczulenia że nie wiadomo skąd ...

    Trinity_Nea lubi tę wiadomość

    preg.png
  • monester Autorytet
    Postów: 3832 3478

    Wysłany: 25 listopada 2022, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nef wrote:
    U mnie niestety się nie udało.
    Z dwóch zarodków jeden zdegradował w 5 dniu a drugi transeferowany nie dał ciąży.
    I zaczynam od początku...
    Jeszcze nie miałam wizyty po nie udanym invitro z lekarzem ale już @ padła znowu propozycja adopcji zarodka. Mam odczucie że wiedzą że się uda mimo że w naszym przypadku tylko mój wiek jest problem bo partner z powodu wady genetycznej nie będzie biologicznym ojcem.

    Zastanawiam się nad konsultacja równocześnie jeszcze w innej klinice, ale nie wiem czego szukam bo problemem jest ilość i jakość moich komorek.
    Drugie podejście 3 dobre komórki i jedna słaba z tego dwa zarodki.
    Na pewno następnym razem też będę chciała transfer dopiero 5 dniowy a nie 48 godziny i chce dowiedzieć się czy wszystkie kolejne stymulacje też będą licznone tak jak do tej pory bo może się okazać że będę próbować jeszcze kilka razy. Podobno powyżej 3 stymulacji nie zaleca się robić bo prawdopodobienstwo sukcesu drastycznie spada. Ktoś miał więcej stymulacji niż 3 ?
    Dużo myśli, przejrzane fora i klika artykułów nie dają zbyt optymistycznych nadzieji.
    A może faktycznie odpuścić i adoptować zarodek?
    Przykro mi... Ja jednak bym twierdziła, że im więcej stymulacji tym więcej szans na poprawny genetycznie zarodek. Kwestia środków finansowych i tego czy masz siłę psychiczną na to. Ja miałam więcej stymulacji ale nigdy nie miałam blastocyst. A zapłodnienia tylko dwa a stymulacji 5.

    preg.png
  • Ewela1986 Koleżanka
    Postów: 52 52

    Wysłany: 25 listopada 2022, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monester dzięki za szybką odpowiedź :) to witam w klubie, ja też tak mam 😂 wzięłam lek na alergie i kolejne dwa tabsy luteiny. Więc jutro się okaże...

    A propos a u ciebie jak sytuacja? Masz jakieś wieści z kliniki?

    Starania od 2018
    AMH 0,45
    jajowody niedrożne
    endometrioza

    I IVF/ ICSI
    08.2022 początek stymulacji
    09.2022 punkcja
    2 zarodki ❄️❄️
  • Trinity_Nea Autorytet
    Postów: 2053 2889

    Wysłany: 25 listopada 2022, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nef wrote:
    U mnie niestety się nie udało.
    Z dwóch zarodków jeden zdegradował w 5 dniu a drugi transeferowany nie dał ciąży.
    I zaczynam od początku...
    Jeszcze nie miałam wizyty po nie udanym invitro z lekarzem ale już @ padła znowu propozycja adopcji zarodka. Mam odczucie że wiedzą że się uda mimo że w naszym przypadku tylko mój wiek jest problem bo partner z powodu wady genetycznej nie będzie biologicznym ojcem.

    Zastanawiam się nad konsultacja równocześnie jeszcze w innej klinice, ale nie wiem czego szukam bo problemem jest ilość i jakość moich komorek.
    Drugie podejście 3 dobre komórki i jedna słaba z tego dwa zarodki.
    Na pewno następnym razem też będę chciała transfer dopiero 5 dniowy a nie 48 godziny i chce dowiedzieć się czy wszystkie kolejne stymulacje też będą licznone tak jak do tej pory bo może się okazać że będę próbować jeszcze kilka razy. Podobno powyżej 3 stymulacji nie zaleca się robić bo prawdopodobienstwo sukcesu drastycznie spada. Ktoś miał więcej stymulacji niż 3 ?
    Dużo myśli, przejrzane fora i klika artykułów nie dają zbyt optymistycznych nadzieji.
    A może faktycznie odpuścić i adoptować zarodek?

    Bardzo mi przykro. Znam to uczucie...
    Co do transferu 2 czy 3dniowca to jestem przeciwnikiem. Jak jest silny, to spokojnie przeżyje do 5doby. Po co robić sobie nadzieję, przeżywać... Tak uważam.
    Jeśli chodzi o AZ, to musi być Wasza decyzja.
    Ja miałam 3transfery przy 4stymulacjach. Od razu z Mężem ustaliliśmy, że jak trzeci raz się nie uda, to idziemy w KD, a jak tam się nie uda, to AZ. A jak wszystkie sposoby zawiodą- adopcja.
    Na szczęście powiodło się z KD ❤️ Leci 35tc 😲
    Wierzę, że i Wam się uda!

    Co do zmiany kliniki, to my też zmienialiśmy- za wiedzą lekarza z pierwszej.
    Nie wiem skąd jesteś, ale ja z całego serca polecam Gametę w Gdyni. Mieliśmy tam daleko, ale nie żałuję 👍
    Powodzenia!

    Nef, monester lubią tę wiadomość

    "...dopóki sił jednak iść, przecież iść, będę iść
    (...) dopóki sił będę szedł, będę biegł, nie dam się"

    wiek:już 40...
    starania od 2017
    niedrożny prawy jajowód, niesprawny lewy jajnik (taka ironia losu...)
    AMH 0,5
    FSH 13-15

    IVF 12.2020 (1komórka->1zarodek->sukces->na krótko...)
    IVF 07.2021 (1komórka->1zarodek->nic...)
    stymulacje 10/11/12.2021
    FET 10.02.2022+ 'kleik' --> cb
    FET 04.2022- beta hCG: 9dpt-352
    12dpt-1032
    16dpt-6703
    19dpt-jest pęcherzyk z zarodkiem
    34dpt (8tc)- jest ❤️
    10tc- wszystko ok ❤️
    13tc- prenatalne, jest ok ❤️
    14tc- 100g maleństwa, jest ok ❤️
    18tc- 200g maleństwa, jest ok ❤️
    20tc- połówkowe, jest ok, 380g maleństwa ❤️
    23tc- 525g maleństwa, jest ok❤️
    26tc- 1100g maleństwa, jest ok❤️
    32tc- 1900g maleństwa, jest ok❤️
    36tc- 2500g maleństwa, jest ok ❤️
    40tc- 3200g maleństwa, czekamy ❤️
    10.01- jest z nami nasz Cud (2620g)💖
  • Ewela1986 Koleżanka
    Postów: 52 52

    Wysłany: 25 listopada 2022, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nef mi też bardzo przykro😟

    Nef lubi tę wiadomość

    Starania od 2018
    AMH 0,45
    jajowody niedrożne
    endometrioza

    I IVF/ ICSI
    08.2022 początek stymulacji
    09.2022 punkcja
    2 zarodki ❄️❄️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2022, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Przykro mi... Ja jednak bym twierdziła, że im więcej stymulacji tym więcej szans na poprawny genetycznie zarodek. Kwestia środków finansowych i tego czy masz siłę psychiczną na to. Ja miałam więcej stymulacji ale nigdy nie miałam blastocyst. A zapłodnienia tylko dwa a stymulacji 5.

    Dziękuję za odpowiedź.
    Wiesz z jakiego powodu nie dochodzi u Was do stadium blastocysty :( ? Przykro mi.

    Da się to jakoś sprawdzić? Czy trzeba liczyć na to że trafi się zarodek prawidłowy genetycznie który da rade.

    Na kolejną procedurę jeszcze mamy.
    Psychicznie też dam rade, bardziej martwię sie partnera.

    Pomiędzy stymulacjami robią przerwy dłuższe niż miesiąc? Da się wynegocjować zniżkę jeśli korzystają z tego samego protokołu i leków kolejny raz?

  • monester Autorytet
    Postów: 3832 3478

    Wysłany: 25 listopada 2022, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela1986 wrote:
    Monester dzięki za szybką odpowiedź :) to witam w klubie, ja też tak mam 😂 wzięłam lek na alergie i kolejne dwa tabsy luteiny. Więc jutro się okaże...

    A propos a u ciebie jak sytuacja? Masz jakieś wieści z kliniki?
    Jeszcze cisza. Ale dopiero minęło równo 2 miesiące. Nastawiam się na luty/marzec 😀 a do tej pory obiecuje sobie, że będę mieć dietę , ruch itd 🤣 oczywiście nic z tego nie wynika

    Nef lubi tę wiadomość

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2022, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trinity_Nea wrote:
    Bardzo mi przykro. Znam to uczucie...
    Co do transferu 2 czy 3dniowca to jestem przeciwnikiem. Jak jest silny, to spokojnie przeżyje do 5doby. Po co robić sobie nadzieję, przeżywać... Tak uważam.
    Jeśli chodzi o AZ, to musi być Wasza decyzja.
    Ja miałam 3transfery przy 4stymulacjach. Od razu z Mężem ustaliliśmy, że jak trzeci raz się nie uda, to idziemy w KD, a jak tam się nie uda, to AZ. A jak wszystkie sposoby zawiodą- adopcja.
    Na szczęście powiodło się z KD ❤️ Leci 35tc 😲
    Wierzę, że i Wam się uda!

    Co do zmiany kliniki, to my też zmienialiśmy- za wiedzą lekarza z pierwszej.
    Nie wiem skąd jesteś, ale ja z całego serca polecam Gametę w Gdyni. Mieliśmy tam daleko, ale nie żałuję 👍
    Powodzenia!

    Dziękuję i gratuluję. To pozytywną wiadomość, trochę teraz mi tego trzeba dobrych wiadomości ;) skoro i tak noc będę siedzieć i myśleć i szukać...

    Trinity_Nea lubi tę wiadomość

  • monester Autorytet
    Postów: 3832 3478

    Wysłany: 25 listopada 2022, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nef wrote:
    Dziękuję za odpowiedź.
    Wiesz z jakiego powodu nie dochodzi u Was do stadium blastocysty :( ? Przykro mi.

    Da się to jakoś sprawdzić? Czy trzeba liczyć na to że trafi się zarodek prawidłowy genetycznie który da rade.

    Na kolejną procedurę jeszcze mamy.
    Psychicznie też dam rade, bardziej martwię sie partnera.

    Pomiędzy stymulacjami robią przerwy dłuższe niż miesiąc? Da się wynegocjować zniżkę jeśli korzystają z tego samego protokołu i leków kolejny raz?
    Prawdopodobnie przez kiepska jakośc materiału genetycznego komórek. Bo plemniki są bardzo dobre. A już nawet w razie czego doplacalismy za dodatkowe procedury. Tak naprawdę to dwa razy było zapładniane, wcześnie kończyli stymulacjenza szybko i nie było dojrzałych komórek podczas punkcji. Pewnie mogłam iść do innej kliniki albo robić dodatkowe badania ale w mojej miałam opłacone procedury więc zmieniłam tylko lekarza. Byłam w Polsce, teraz wiem, że uderzyłabym do Czech na mini stymulacje oraz zrobiłabym wcześniej krzywa insulinowa chociażby skoro tak poprawia to jakość komórek. Mój mąż też już powiedział dość. On jest skryty i niby tego nie przeżywa ale widziałam to rozczarowanie po 2i 3 punkcji. Przy 4 uznał od razu, że nic z tego nie będzie... Ja wcześniej wytyczyłam nam drogę - próbujemy cykle stymulowane, inseminację, ivf i potem ivf kd. Jedyne czego nie rozważałam to az, ale tylko dlatego pewnie, że na ten moment wszyscy mówią że to nie tu lezy problem a ja chciałabym mieć dziecko mojego męża jakkolwiek dziwnie to brzmi. Teraz widzę tu z forum, że trzeba miec również kupę szczęścia żeby się udało z kd...
    Jezcze edytuje, bo nie odpowiedziałam na Twoje pytanie - dobrze porobić przerwę na suplementację ale można też spróbować zrobić kilka stymulacji jedna za drugą nie czekając na okres - tzw mini stymulacje, punkcja 6 dni przerwy i od nowa. Tu dziewczyny miały bardzo dobre wyniki z takiego działania. Zagadaj klinikę co o tym sądzi.
    Co do ceny to już musisz indywidualnie że swoją klinika

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2022, 23:26

    Ewela1986, Nef, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Ewela1986 Koleżanka
    Postów: 52 52

    Wysłany: 25 listopada 2022, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heheh pamiętaj nie jesteś jedyna 😂 to prawda ciężko się zmotywować. Ale żyjemy w takim biegu, że ciężko to wszystko pogodzić i znaleźć czas. Nie martw masz jeszcze trochę czasu do tego lutego 😉 a za chwilę jeszcze święta... od Nowego Roku na pewno ruszysz z kopyta :) Nowy Rok nowa ty 😍😍😍

    monester, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

    Starania od 2018
    AMH 0,45
    jajowody niedrożne
    endometrioza

    I IVF/ ICSI
    08.2022 początek stymulacji
    09.2022 punkcja
    2 zarodki ❄️❄️
‹‹ 2388 2389 2390 2391 2392 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ