X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2022, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Prawdopodobnie przez kiepska jakośc materiału genetycznego komórek. Bo plemniki są bardzo dobre. A już nawet w razie czego doplacalismy za dodatkowe procedury. Tak naprawdę to dwa razy było zapładniane, wcześnie kończyli stymulacjenza szybko i nie było dojrzałych komórek podczas punkcji. Pewnie mogłam iść do innej kliniki albo robić dodatkowe badania ale w mojej miałam opłacone procedury więc zmieniłam tylko lekarza. Byłam w Polsce, teraz wiem, że uderzyłabym do Czech na mini stymulacje oraz zrobiłabym wcześniej krzywa insulinowa chociażby skoro tak poprawia to jakość komórek. Mój mąż też już powiedział dość. On jest skryty i niby tego nie przeżywa ale widziałam to rozczarowanie po 2i 3 punkcji. Przy 4 uznał od razu, że nic z tego nie będzie... Ja wcześniej wytyczyłam nam drogę - próbujemy cykle stymulowane, inseminację, ivf i potem ivf kd. Jedyne czego nie rozważałam to az, ale tylko dlatego pewnie, że na ten moment wszyscy mówią że to nie tu lezy problem a ja chciałabym mieć dziecko mojego męża jakkolwiek dziwnie to brzmi. Teraz widzę tu z forum, że trzeba miec również kupę szczęścia żeby się udało z kd...
    Jezcze edytuje, bo nie odpowiedziałam na Twoje pytanie - dobrze porobić przerwę na suplementację ale można też spróbować zrobić kilka stymulacji jedna za drugą nie czekając na okres - tzw mini stymulacje, punkcja 6 dni przerwy i od nowa. Tu dziewczyny miały bardzo dobre wyniki z takiego działania. Zagadaj klinikę co o tym sądzi.
    Co do ceny to już musisz indywidualnie że swoją klinika

    Na forum myślę że jest bardzo dużo osób które mają różne przyczyny nie powodzenia.
    Trudno wyciągnąć wnioski statystyczne.
    Tak myślę że KD będzie dobra jak mamy dużą pewność że problem jest w komórce tylko żeńskiej i zakładając że 30% transferów jest udanych to trzeba by 3 razy próbować.
    Jesli nie ma tej pewności to adopcja zarodka omija ta ścieżkę i po 3 próbach wiemy że problem jest w implantacji i utrzymaniu ciąży.
    Tutaj wydaje mi się że dobry lekarz ma duże pole do popisu aby sztucznie utrzymać ciążę.

    Faceci to bardzo przeżywają, my się wygadamy i otrzymujemy wsparcie od siebie nawzajem. Oni zostają sami z tym.
    Ogólnie to embriologia zaczyna mnie bardzo interesować ;) zwłaszcza w bezsena noc.

    Rozmawiałam o tak zwanej podwójnej stymulacji za pierwszym razem i chyba wrócę do tematu teraz. Nie wiedziałam że to się nazywa mini stymulacja chyba że coś mylę.

    Trzymam za Ciebie i za wszystkie z nas kciuki

    Ta statystka 30 % jest z artykułu medycznego i dotyczy kobiet po 40 r.z

    Aneta851, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

  • monester Autorytet
    Postów: 3818 3454

    Wysłany: 26 listopada 2022, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nef wrote:
    Na forum myślę że jest bardzo dużo osób które mają różne przyczyny nie powodzenia.
    Trudno wyciągnąć wnioski statystyczne.
    Tak myślę że KD będzie dobra jak mamy dużą pewność że problem jest w komórce tylko żeńskiej i zakładając że 30% transferów jest udanych to trzeba by 3 razy próbować.
    Jesli nie ma tej pewności to adopcja zarodka omija ta ścieżkę i po 3 próbach wiemy że problem jest w implantacji i utrzymaniu ciąży.
    Tutaj wydaje mi się że dobry lekarz ma duże pole do popisu aby sztucznie utrzymać ciążę.

    Faceci to bardzo przeżywają, my się wygadamy i otrzymujemy wsparcie od siebie nawzajem. Oni zostają sami z tym.
    Ogólnie to embriologia zaczyna mnie bardzo interesować ;) zwłaszcza w bezsena noc.

    Rozmawiałam o tak zwanej podwójnej stymulacji za pierwszym razem i chyba wrócę do tematu teraz. Nie wiedziałam że to się nazywa mini stymulacja chyba że coś mylę.

    Trzymam za Ciebie i za wszystkie z nas kciuki

    Ta statystka 30 % jest z artykułu medycznego i dotyczy kobiet po 40 r.z
    Mnie lekarz pokazywał na wizycie statystyki i dla mojego wieku 37-39 lat- statystyka pozytywnych transferów blastek nieprzebadanych wynosi 20 % a przebadanych 50 %. Średnio dla ivf 33 procent jest niezależnie od wieku, dziewczyny do 33 roku życia mają 47 procent na pozytywne zakończenie po 1 transferze. Dla 40 plus to było około 12 procent , potem jeszcze mniej. I stąd wyliczył że muszę mieć tyle a tyle stymulacji i blastek żebyśmy trafili , ale biorąc kd nawet bez badania zarodków lądujemy już w przedziale 50 %.
    Mini to od dawek leków- bierze się clostilbegyt i menopur i provere, a te podwójne to stymulacje w fazie lutealnej.

    Aneta851, Nef lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 1544 1245

    Wysłany: 26 listopada 2022, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nef wrote:
    U mnie niestety się nie udało.
    Z dwóch zarodków jeden zdegradował w 5 dniu a drugi transeferowany nie dał ciąży.
    I zaczynam od początku...
    Jeszcze nie miałam wizyty po nie udanym invitro z lekarzem ale już @ padła znowu propozycja adopcji zarodka. Mam odczucie że wiedzą że się uda mimo że w naszym przypadku tylko mój wiek jest problem bo partner z powodu wady genetycznej nie będzie biologicznym ojcem.

    Zastanawiam się nad konsultacja równocześnie jeszcze w innej klinice, ale nie wiem czego szukam bo problemem jest ilość i jakość moich komorek.
    Drugie podejście 3 dobre komórki i jedna słaba z tego dwa zarodki.
    Na pewno następnym razem też będę chciała transfer dopiero 5 dniowy a nie 48 godziny i chce dowiedzieć się czy wszystkie kolejne stymulacje też będą licznone tak jak do tej pory bo może się okazać że będę próbować jeszcze kilka razy. Podobno powyżej 3 stymulacji nie zaleca się robić bo prawdopodobienstwo sukcesu drastycznie spada. Ktoś miał więcej stymulacji niż 3 ?
    Dużo myśli, przejrzane fora i klika artykułów nie dają zbyt optymistycznych nadzieji.
    A może faktycznie odpuścić i adoptować zarodek?

    Przykro mi Nef. Jeśli dasz radę finansowo i psychicznie, to spróbuj jeszcze na swoich, piszę tak, bo jeśli pytasz o AZ, to chyba znaczy że jeszcze masz wątpliwości, lepiej nie żałować i nie myśleć, że może jeszcze raz i udałoby się na swoich. To nie jest taka prosta decyzja i moim zdaniem dochodzi się do niej w swoim czasie.
    Odnośnie statystyki, to uważam że ona jest okrutna, bo teoretycznie niby ileś tam %, a praktycznie może się udać za pierwszym razem albo za żadnym. Gdybym wiedziała, że max ileś razy i na pewno w tym max jeden raz mi się uda, to byłoby wspaniale, no ale niestety tak nie jest. Trzeba spróbować i wierzyć, że się uda, inaczej by nas tu nie było. Trzymam kciuki żeby Twój kolejny transfer był udany, bez względu na pochodzenie

    Nef lubi tę wiadomość

    '81, 09.2021 początek starań o invitro, badania
    Amh 0,66, na usg widoczne 8 dobrze rokujących pęcherzyków i liczne małe
    01.2022/02.2022: 2xbrak odpowiedzi, stymulacja przerwana,
    Decyzja o kd
    09./10./11.2022: 3xtransfer (+kleik+ah, progesteron besins, lenzetto, estrofem, neoparin, prolutex, cyclogest, acard, encorton, intralipid, atosiban) 3xbeta 0🙁
    Immunologia:kir bx, brak 1 ważny kir,mutacja mthfr, cytokiny i nk ok.
    W oczekiwaniu na drugie kd z zaleceniami immu: accofil, encorton, prograf
    Mamy 3 blastki
    10.23 transfer
    8dpt-beta 100, 10dpt-363, 14dpt-1911,
    19dpt:pęcherzyk z zarodkiem i ❤️
    35dpt:1,6cm i ❤️ (180/min)
    11tc: 4,89cm
    13tc: 7,67 cm, usg prenatalne ok
    19tc: 308g dzieciaczka
    21tc: 375g chłopczyk (II prenatalne ok)
    23 tc. 600 gram
    26+4: 1100 gram
    31+3: 1700 gram
    preg.png
  • Trinity_Nea Autorytet
    Postów: 2047 2883

    Wysłany: 26 listopada 2022, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Często u kobiet po 40rż problem leży w potencjale komórek do podziału. Mają 'siłę' na początkowy okres, a potem już nie... 😔
    Tak było prawdopodobnie u mnie...

    Co do statystyk: z KD u mnie 35-50%, z AZ 50-70%, na moich ok.5%...
    Tak jak pisała Nowa- to tylko liczby. Statystycznie idąc z psem mamy po 3nogi. A prawda jest inna...

    Trzymam za Was kciuki 👍 Wszystkie będziemy mamami, zobaczycie ❤️

    Ewela1986, Nowa na forum, Aneta851, monester, Hope2022, Nef lubią tę wiadomość

    "...dopóki sił jednak iść, przecież iść, będę iść
    (...) dopóki sił będę szedł, będę biegł, nie dam się"

    wiek:już 40...
    starania od 2017
    niedrożny prawy jajowód, niesprawny lewy jajnik (taka ironia losu...)
    AMH 0,5
    FSH 13-15

    IVF 12.2020 (1komórka->1zarodek->sukces->na krótko...)
    IVF 07.2021 (1komórka->1zarodek->nic...)
    stymulacje 10/11/12.2021
    FET 10.02.2022+ 'kleik' --> cb
    FET 04.2022- beta hCG: 9dpt-352
    12dpt-1032
    16dpt-6703
    19dpt-jest pęcherzyk z zarodkiem
    34dpt (8tc)- jest ❤️
    10tc- wszystko ok ❤️
    13tc- prenatalne, jest ok ❤️
    14tc- 100g maleństwa, jest ok ❤️
    18tc- 200g maleństwa, jest ok ❤️
    20tc- połówkowe, jest ok, 380g maleństwa ❤️
    23tc- 525g maleństwa, jest ok❤️
    26tc- 1100g maleństwa, jest ok❤️
    32tc- 1900g maleństwa, jest ok❤️
    36tc- 2500g maleństwa, jest ok ❤️
    40tc- 3200g maleństwa, czekamy ❤️
    10.01- jest z nami nasz Cud (2620g)💖
  • monester Autorytet
    Postów: 3818 3454

    Wysłany: 26 listopada 2022, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trinity_Nea wrote:
    Często u kobiet po 40rż problem leży w potencjale komórek do podziału. Mają 'siłę' na początkowy okres, a potem już nie... 😔
    Tak było prawdopodobnie u mnie...

    Co do statystyk: z KD u mnie 35-50%, z AZ 50-70%, na moich ok.5%...
    Tak jak pisała Nowa- to tylko liczby. Statystycznie idąc z psem mamy po 3nogi. A prawda jest inna...

    Trzymam za Was kciuki 👍 Wszystkie będziemy mamami, zobaczycie ❤️
    Prawda, okrutne statystyki. I wiecie co, ja na przykład rzucam moneta 6 razy pod rząd i wyrzucam 6 razy Reszke a miało być te 50 procent . Ale Wy możecie wyrzucić od razu orzełka w pierwszym rzucie. Ja to nigdy nie umiałam w nic grać 😅

    Nef lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Leonia Przyjaciółka
    Postów: 111 170

    Wysłany: 26 listopada 2022, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak możliwe jest 50-70%szans przy AZ?
    Może w krajach gdzie są kojarzeni dawcy tylko na potrzeby adopcji.
    Na pewno nie jest to możliwe w Polsce gdzie zarodki pochodzą od par leczących się. Ja wiem, że od osób które już ciążę uzyskały, ale nadal.....
    Z moich komorek też już uzyskano ciążę, ale to nie daje mi teraz aż takich szans i jeśli moje potencjalne zarodki trafią kiedyś do adopcji też nie wiem jakie szansę będą.

    38 lat
    AHM 0,96
    dwoje już jest 👶👶
    starania o trzeciego 👶
  • monester Autorytet
    Postów: 3818 3454

    Wysłany: 26 listopada 2022, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leonia wrote:
    Jak możliwe jest 50-70%szans przy AZ?
    Może w krajach gdzie są kojarzeni dawcy tylko na potrzeby adopcji.
    Na pewno nie jest to możliwe w Polsce gdzie zarodki pochodzą od par leczących się. Ja wiem, że od osób które już ciążę uzyskały, ale nadal.....
    Z moich komorek też już uzyskano ciążę, ale to nie daje mi teraz aż takich szans i jeśli moje potencjalne zarodki trafią kiedyś do adopcji też nie wiem jakie szansę będą.
    Zgadzam się , nie słyszałam o wyższym odsetku na jednostkowy transfer niż 50%. Ale pewnie Czechy z dawcami młodymi i przebadanym zarodkiem daje te więcej niż połowę a u nas myślę że standardowo - populacyjne czyli średnio 33 %. Na stronie mojej kliniki jest napisane że skuteczność 80- 90 % ale po 3 transferach .. czyli znów lądujemy w tym uśrednionym przedziale...

    preg.png
  • Atika Autorytet
    Postów: 857 829

    Wysłany: 27 listopada 2022, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już pewne, z moim AMH wyhodowałam trzy pęcherzyki. Reszta niestety nie urosła do odpowiednich rozmiarów. Jeśli będą tam trzy jajeczka zdrowe i zdolne do przetrwania chociaż dwa, z których chociaż jeden da trwałą ciąże to będę sie cieszyć. W moim wieku i z moim AMH to byłoby jak los na loterii.

    Nef lubi tę wiadomość

    Ona: AMH 0,13 po suplementacji i HW 0,36 IO
    stan przedcukrzycowy
    On: Problem męski - słaba morfologia
    I klasa 2022r. 1% (wcześniej 0%) 2023r. 0%
    II klasa 2022r. 5% 2023r. 15%
    Koncentracja plemników 42,6 mln/ml
    Ruch postępowy 2022r. 55% 2023 66%
    Ruch całkowity 2022r. 60% 2023 70%
    Brak ruchu 2022r. 40% 2023r. 30%
    DFI: 2021r. 41% 2022r. 26% 2023r. 30%

    Stymulacja XI.22 - 4 komórki - 3 dojrzałe
    1 zapłodniona zatrzymana w 4 dobie.
    Stymulacja III 23 - 1 ładna komórka , niestety za szybki przyrost i pękła :-(

    Suplementacja: q10, DHEA, Miovelia Pro, Miovelia NAC, L-carnityna
    leki Glucophage 3x500

    XII starania naturalne
    5dpo 1,70
    8dpo 1,30 :-(

    X 23 histeroskopia - ok
    Bakterie w nasieniu - antybiotykoterapia.
  • monester Autorytet
    Postów: 3818 3454

    Wysłany: 27 listopada 2022, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atika wrote:
    Już pewne, z moim AMH wyhodowałam trzy pęcherzyki. Reszta niestety nie urosła do odpowiednich rozmiarów. Jeśli będą tam trzy jajeczka zdrowe i zdolne do przetrwania chociaż dwa, z których chociaż jeden da trwałą ciąże to będę sie cieszyć. W moim wieku i z moim AMH to byłoby jak los na loterii.
    3 to bardzo dobry wynik jak na niskie amh ;) a powiedz ile lat temu byłaś w poprzedniej ciąży - bo masz już dziecko, prawda? i ile lat masz teraz, bo piszesz w moim wieku;) kojarzy mi się, że po 40 ?

    Atika, Nef lubią tę wiadomość

    preg.png
  • monester Autorytet
    Postów: 3818 3454

    Wysłany: 27 listopada 2022, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum- Ty już po transferze jesteś prawda ? Ile dni po ?
    Kari_bu - jakieś wieści z labo ?

    preg.png
  • Atika Autorytet
    Postów: 857 829

    Wysłany: 27 listopada 2022, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    3 to bardzo dobry wynik jak na niskie amh ;) a powiedz ile lat temu byłaś w poprzedniej ciąży - bo masz już dziecko, prawda? i ile lat masz teraz, bo piszesz w moim wieku;) kojarzy mi się, że po 40 ?
    Już bije 45. Dziecko jest już nastolatką, ma prawie 15 lat. Wiem wiem, byłam wtedy dużo młodszą i komórki lepsze i z innym mężem. ;-) Mój M nie ma swoich dzieci, zależało nam na wspólnym. Staraliśmy się od dobrych kilku lat, ale nikt nie wpadł na pomysł, by pokierować nas do kliniki niepłodności.
    W mojej rodzinie kobiety miały późno dzieci. Siostra rodziła mając prawie 43 - taka miła wpadka.

    Ona: AMH 0,13 po suplementacji i HW 0,36 IO
    stan przedcukrzycowy
    On: Problem męski - słaba morfologia
    I klasa 2022r. 1% (wcześniej 0%) 2023r. 0%
    II klasa 2022r. 5% 2023r. 15%
    Koncentracja plemników 42,6 mln/ml
    Ruch postępowy 2022r. 55% 2023 66%
    Ruch całkowity 2022r. 60% 2023 70%
    Brak ruchu 2022r. 40% 2023r. 30%
    DFI: 2021r. 41% 2022r. 26% 2023r. 30%

    Stymulacja XI.22 - 4 komórki - 3 dojrzałe
    1 zapłodniona zatrzymana w 4 dobie.
    Stymulacja III 23 - 1 ładna komórka , niestety za szybki przyrost i pękła :-(

    Suplementacja: q10, DHEA, Miovelia Pro, Miovelia NAC, L-carnityna
    leki Glucophage 3x500

    XII starania naturalne
    5dpo 1,70
    8dpo 1,30 :-(

    X 23 histeroskopia - ok
    Bakterie w nasieniu - antybiotykoterapia.
  • Sylza Autorytet
    Postów: 353 180

    Wysłany: 27 listopada 2022, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atika wrote:
    Już pewne, z moim AMH wyhodowałam trzy pęcherzyki. Reszta niestety nie urosła do odpowiednich rozmiarów. Jeśli będą tam trzy jajeczka zdrowe i zdolne do przetrwania chociaż dwa, z których chociaż jeden da trwałą ciąże to będę sie cieszyć. W moim wieku i z moim AMH to byłoby jak los na loterii.
    Trzymam kciuki. Ja z pobranych w sumie 4 (z dwóch stymulacji) miałam aż trzy blastocysty. Druga się przyjęła :)

    Atika lubi tę wiadomość

    ’94
    04.2021 - początek starań
    Endometrioza (endoskopia torbieli 15.12.2020 oba jajniki)

    ❌AMH 0.34 (lipiec’21 synevo)
    🏥Salve Łódź
    ❌AMH 0.44 (wrzesień 21dc diag)
    ⬇️AMH 0.16 (listopad 3dc diag)
    ⬇️AMH 0.078 (luty’22 14dc diag)
    12.2021 ✖️Krótki protokół - dwa zdegenerowane pecherzyki, nie doszło do punkcji
    🏥KrakOvi
    ⬆️AMH 0.59 ( luty’22 robione na miejscu)
    3.2022 Długi protokół - 7 pęcherzyków ->2 komórki🥚🥚->1 zarodek🍀 -> beta 0 😥
    5.2022 długi protokół - 9 pęcherzyków -> 1 komórka (reszta niedojrzałe)-> zero zarodków 😓
    🏥 Eurofertil Ostrava
    6.2022
    1️⃣Mini stymulacja - 6 pęcherzyków->2 komórki -> 2 zarodki 🍀🍀-> ❄️
    2️⃣ Mini stymulacja - 3 pecherzyki -> 3 komórki(jedna niedojrzała)-> 🍀🍀->❄️❄️
    👨‍⚕️Paśnik -> wysokie NK, brak kilku Kir implantacyjnych (intralipid, encorton)

    Transfer 7.09.2022🤞 beta 0
    Transfer 12.10.2022
    5dpt 19.2 🙏 7dpt 67.8🥹 9dpt 263🥰
  • monester Autorytet
    Postów: 3818 3454

    Wysłany: 27 listopada 2022, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atika wrote:
    Już bije 45. Dziecko jest już nastolatką, ma prawie 15 lat. Wiem wiem, byłam wtedy dużo młodszą i komórki lepsze i z innym mężem. ;-) Mój M nie ma swoich dzieci, zależało nam na wspólnym. Staraliśmy się od dobrych kilku lat, ale nikt nie wpadł na pomysł, by pokierować nas do kliniki niepłodności.
    W mojej rodzinie kobiety miały późno dzieci. Siostra rodziła mając prawie 43 - taka miła wpadka.

    Wiekszosc z nas starczek ma to uczucie, że gdyby tylko trafiła wcześniej do kln... Nic już nie zrobimy. Trzeba korzystać z tych opcji, które mamy teraz. To wcale nie wiadomo czy u Was kwestia Twojego wieku, że się przed lata nie udawało czy też to tylko męski problem, skoro w rodzinie późne ciążę naturalne były. Jesteś w gyncentrum?

    preg.png
  • monester Autorytet
    Postów: 3818 3454

    Wysłany: 27 listopada 2022, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylza wrote:
    Trzymam kciuki. Ja z pobranych w sumie 4 (z dwóch stymulacji) miałam aż trzy blastocysty. Druga się przyjęła :)
    Sylza jak się czujesz w ciąży ? 😀 Który to już tydzień ?

    Marlo lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Atika Autorytet
    Postów: 857 829

    Wysłany: 27 listopada 2022, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Wiekszosc z nas starczek ma to uczucie, że gdyby tylko trafiła wcześniej do kln... Nic już nie zrobimy. Trzeba korzystać z tych opcji, które mamy teraz. To wcale nie wiadomo czy u Was kwestia Twojego wieku, że się przed lata nie udawało czy też to tylko męski problem, skoro w rodzinie późne ciążę naturalne były. Jesteś w gyncentrum?
    Tak, w Gyncentrum. Mój ostatni ginekolog polecił ich.

    Ona: AMH 0,13 po suplementacji i HW 0,36 IO
    stan przedcukrzycowy
    On: Problem męski - słaba morfologia
    I klasa 2022r. 1% (wcześniej 0%) 2023r. 0%
    II klasa 2022r. 5% 2023r. 15%
    Koncentracja plemników 42,6 mln/ml
    Ruch postępowy 2022r. 55% 2023 66%
    Ruch całkowity 2022r. 60% 2023 70%
    Brak ruchu 2022r. 40% 2023r. 30%
    DFI: 2021r. 41% 2022r. 26% 2023r. 30%

    Stymulacja XI.22 - 4 komórki - 3 dojrzałe
    1 zapłodniona zatrzymana w 4 dobie.
    Stymulacja III 23 - 1 ładna komórka , niestety za szybki przyrost i pękła :-(

    Suplementacja: q10, DHEA, Miovelia Pro, Miovelia NAC, L-carnityna
    leki Glucophage 3x500

    XII starania naturalne
    5dpo 1,70
    8dpo 1,30 :-(

    X 23 histeroskopia - ok
    Bakterie w nasieniu - antybiotykoterapia.
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 1544 1245

    Wysłany: 27 listopada 2022, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Nowa na forum- Ty już po transferze jesteś prawda ? Ile dni po ?
    Kari_bu - jakieś wieści z labo ?

    Tak, dzis 6dpt, coraz trudniej z tym czekaniem, nie wiem czy wytrzymam do 10 dnia z betą, czy zrobię wcześniej

    '81, 09.2021 początek starań o invitro, badania
    Amh 0,66, na usg widoczne 8 dobrze rokujących pęcherzyków i liczne małe
    01.2022/02.2022: 2xbrak odpowiedzi, stymulacja przerwana,
    Decyzja o kd
    09./10./11.2022: 3xtransfer (+kleik+ah, progesteron besins, lenzetto, estrofem, neoparin, prolutex, cyclogest, acard, encorton, intralipid, atosiban) 3xbeta 0🙁
    Immunologia:kir bx, brak 1 ważny kir,mutacja mthfr, cytokiny i nk ok.
    W oczekiwaniu na drugie kd z zaleceniami immu: accofil, encorton, prograf
    Mamy 3 blastki
    10.23 transfer
    8dpt-beta 100, 10dpt-363, 14dpt-1911,
    19dpt:pęcherzyk z zarodkiem i ❤️
    35dpt:1,6cm i ❤️ (180/min)
    11tc: 4,89cm
    13tc: 7,67 cm, usg prenatalne ok
    19tc: 308g dzieciaczka
    21tc: 375g chłopczyk (II prenatalne ok)
    23 tc. 600 gram
    26+4: 1100 gram
    31+3: 1700 gram
    preg.png
  • monester Autorytet
    Postów: 3818 3454

    Wysłany: 27 listopada 2022, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa na forum wrote:
    Tak, dzis 6dpt, coraz trudniej z tym czekaniem, nie wiem czy wytrzymam do 10 dnia z betą, czy zrobię wcześniej
    Ooo czyli zaraz będzie wiadomo... Poprzednie miałaś sztuczne a teraz na naturalnym tak ? Trzymam kciuki żebyś ładnie domknęła statystykę i to był ten szczęśliwy transfer!

    Nowa na forum lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Maraga1988 Przyjaciółka
    Postów: 83 96

    Wysłany: 27 listopada 2022, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,
    Podczytuje Was jakiś czas i nurtuje mnie jedno pytanie. Proszę, powiedziecie mi, czy przy niskim amh (0,79) jest szansa na ładny zarodek i ciążę przy ivf? Pytam, bo wczoraj miałam transfer 3dniowca, 8B, i zastanawiam się, czy mam jakąś szanse. Embriolog zastosowała embryoglue i azh. Zostały nam 4, które niestety nierówno się dzielą - dwa nadrabiają, ale zaczęły fragmentować, a dwa wolnej, ale podobno dają radę. Klinika hoduje do 6 doby, mam nadzieję, że dadzą rade. Proszę o Wasze odczucia. Trzymam kciuki za nas wszystkie!

  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 1544 1245

    Wysłany: 27 listopada 2022, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Ooo czyli zaraz będzie wiadomo... Poprzednie miałaś sztuczne a teraz na naturalnym tak ? Trzymam kciuki żebyś ładnie domknęła statystykę i to był ten szczęśliwy transfer!

    Dokładnie, teraz naturalny , w kwestii hormonów małe wspomaganie progesteron po owulacji i estrofen od transferu. Też mam nadzieję 🙏

    monester lubi tę wiadomość

    '81, 09.2021 początek starań o invitro, badania
    Amh 0,66, na usg widoczne 8 dobrze rokujących pęcherzyków i liczne małe
    01.2022/02.2022: 2xbrak odpowiedzi, stymulacja przerwana,
    Decyzja o kd
    09./10./11.2022: 3xtransfer (+kleik+ah, progesteron besins, lenzetto, estrofem, neoparin, prolutex, cyclogest, acard, encorton, intralipid, atosiban) 3xbeta 0🙁
    Immunologia:kir bx, brak 1 ważny kir,mutacja mthfr, cytokiny i nk ok.
    W oczekiwaniu na drugie kd z zaleceniami immu: accofil, encorton, prograf
    Mamy 3 blastki
    10.23 transfer
    8dpt-beta 100, 10dpt-363, 14dpt-1911,
    19dpt:pęcherzyk z zarodkiem i ❤️
    35dpt:1,6cm i ❤️ (180/min)
    11tc: 4,89cm
    13tc: 7,67 cm, usg prenatalne ok
    19tc: 308g dzieciaczka
    21tc: 375g chłopczyk (II prenatalne ok)
    23 tc. 600 gram
    26+4: 1100 gram
    31+3: 1700 gram
    preg.png
  • Nowa na forum Autorytet
    Postów: 1544 1245

    Wysłany: 27 listopada 2022, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maraga1988 wrote:
    Hej Dziewczyny,
    Podczytuje Was jakiś czas i nurtuje mnie jedno pytanie. Proszę, powiedziecie mi, czy przy niskim amh (0,79) jest szansa na ładny zarodek i ciążę przy ivf? Pytam, bo wczoraj miałam transfer 3dniowca, 8B, i zastanawiam się, czy mam jakąś szanse. Embriolog zastosowała embryoglue i azh. Zostały nam 4, które niestety nierówno się dzielą - dwa nadrabiają, ale zaczęły fragmentować, a dwa wolnej, ale podobno dają radę. Klinika hoduje do 6 doby, mam nadzieję, że dadzą rade. Proszę o Wasze odczucia. Trzymam kciuki za nas wszystkie!

    To Twoje amh nie takie złe, wynik 5, bo zakładam że jednak te 4 dotrwają to bardzo dobry wynik. Myślę, że szanse są całkiem spore 👍

    '81, 09.2021 początek starań o invitro, badania
    Amh 0,66, na usg widoczne 8 dobrze rokujących pęcherzyków i liczne małe
    01.2022/02.2022: 2xbrak odpowiedzi, stymulacja przerwana,
    Decyzja o kd
    09./10./11.2022: 3xtransfer (+kleik+ah, progesteron besins, lenzetto, estrofem, neoparin, prolutex, cyclogest, acard, encorton, intralipid, atosiban) 3xbeta 0🙁
    Immunologia:kir bx, brak 1 ważny kir,mutacja mthfr, cytokiny i nk ok.
    W oczekiwaniu na drugie kd z zaleceniami immu: accofil, encorton, prograf
    Mamy 3 blastki
    10.23 transfer
    8dpt-beta 100, 10dpt-363, 14dpt-1911,
    19dpt:pęcherzyk z zarodkiem i ❤️
    35dpt:1,6cm i ❤️ (180/min)
    11tc: 4,89cm
    13tc: 7,67 cm, usg prenatalne ok
    19tc: 308g dzieciaczka
    21tc: 375g chłopczyk (II prenatalne ok)
    23 tc. 600 gram
    26+4: 1100 gram
    31+3: 1700 gram
    preg.png
‹‹ 2389 2390 2391 2392 2393 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ