Tydzień dla Płodności   

Uwaga: to już ostatnia szansa!   
Nie zwlekaj - zbadaj swoją płodność - pierwsza wizyta 1zł!
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną IN VITRO z niskim AMH
Odpowiedz

IN VITRO z niskim AMH

Oceń ten wątek:
  • Komanuss Przyjaciółka
    Postów: 226 47

    Wysłany: 11 sierpnia, 02:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martit wrote:
    Bierzesz jakież suplementy? Ja miałam fsh 16, udało mi się zbić do 8
    Hej jak to ci się udało?

  • Martit Autorytet
    Postów: 264 348

    Wysłany: 11 sierpnia, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suplementami. Miałam bardzo niskie poziomy witamin, zaczęłam suplementować wit D ( brałam lek w dawce 30 000 raz w tygodniu), compleks B, cynk, ubihinol, omega itd
    Nie wiem które konkretnie zadziałało, pewnie wszystko razem.

    wiek 40 l
    AMH 04.23 - 0,7
    07.23- 0,67
    04.24- 0,44

    09/2023 IVF krótki protokół na wysokich dawkach
    25.09 punkcja - 3 komórki, 2 dojrzałe, 2 zapłodnione,
    ❄️ 1 zamrożona w 5 dobie ( PGT-A)
    20.11.23 transfer
    5 dpt prog 30,97
    7 dpt⏸️
    9 dpt 💔
    08.24 długi protokół puregon 450- 3 komórki, 1 dojrzała, zapłodniona nieprawidłowo
  • Komanuss Przyjaciółka
    Postów: 226 47

    Wysłany: 11 sierpnia, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martit wrote:
    Suplementami. Miałam bardzo niskie poziomy witamin, zaczęłam suplementować wit D ( brałam lek w dawce 30 000 raz w tygodniu), compleks B, cynk, ubihinol, omega itd
    Nie wiem które konkretnie zadziałało, pewnie wszystko razem.
    Biorę je wszystkie już. Dotego staram się dieta też nadrabiać

  • Madzigaw88 Koleżanka
    Postów: 44 32

    Wysłany: 11 sierpnia, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komanuss wrote:
    Biorę je wszystkie już. Dotego staram się dieta też nadrabiać



    Ja stosowałam na ok miesiąc przed stymulacją aż do punkcji tz od 1dc przed cyklem stymulowanym
    Biosteron 50mg pierwsze 2 tygodnie później 100mg
    Koenzym Q10(umbihor czy jak mu tam ☺️) 3-4 razy dziennie 100mg
    Inozytol 2000mg
    Ashwagande
    Pregne start
    Kwasy omega 3 x 3-4 razy dzienie ok 900-1200 mg
    Nac od 2dc do 7dc 1200-1800mg2-3 razy dziennie 600mg) po za tymi dniami 300mg

    I super poszła stymulacja jak na amh 0,41
    Udało się uchodować 13 jajeczek dojrzałych pobrano 10 ,zapłodnionych zostało 5 z czego 2 są super klasy tak wczoraj w 2 dobie po punkcji przez telefon przekazała mi wiadomość nasza pani embrolog 😃😍🥰

    Komanuss, Trinity_Nea, BladaMaria lubią tę wiadomość

    Kocham być mamą 🥰
    Ona 💁‍♀️36 lat
    mama 4 dzieci w wieku 19,17,7 i 2lata
    przebyte 6 ciąż naturalnych
    4 porody naturalne 2005,2007,2017,2022
    2023 styczeń na pół roku przed ślubem po 20 latach 😎😎😎starania o 5 szczęście
    Czerwiec 2024 diagnoza
    Lewy jajowodów niedrożny
    Amh 0,41 😭
    Fsh 7.75
    Decyzja tylko IVF
    On🙋 40 lat
    Nasienie badane lipiec 2024 tyle o ile dobre
    Morfologia plemników 0%
    Wady główki I akrosomu 99%
    Wady witki 1 %
    Diagnoza czynnik męski

    Sierpień Pierwsze podejście do IVF po 1,5 roku starań na cyklach naturalnych i stymulowanych clo

    Mamy to 08.08 o 8.00 rano 🤭 pobrano 10 jajeczek 😃😃😃😃
    5 udało się zapłodnić w tym 2 są jak to żekła pani embrolog klasy premium🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍
    12.08 zostały 2 zarodki 3.1.1 😭
    Wtorek 13.08.2024 transfer
    Został 1 zarodek 3.1.1
    Test sikany 18.08 Biały jak śnieg 😭
    23.08 blada kreska
    23.08 beta 4
    26.08 beta 8
    28.08 Beta 23 🥹🥹🥹
  • Madzigaw88 Koleżanka
    Postów: 44 32

    Wysłany: 12 sierpnia, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj tel z kliniki wszystkie 5 zarodków daje radę mamy 4 dobę po punkcji 🥹🥹🥹🥹
    Jutro o 11.30 mam transfer 2 zarodków 🥰🥰🥰🥰😃😃😃😃🥹🥹🥹
    Jestem mega szczęśliwa oby chciały zadomowić się w brzusiu 🥹✊️💚🍀

    Marulka99, Komanuss, Trinity_Nea lubią tę wiadomość

    Kocham być mamą 🥰
    Ona 💁‍♀️36 lat
    mama 4 dzieci w wieku 19,17,7 i 2lata
    przebyte 6 ciąż naturalnych
    4 porody naturalne 2005,2007,2017,2022
    2023 styczeń na pół roku przed ślubem po 20 latach 😎😎😎starania o 5 szczęście
    Czerwiec 2024 diagnoza
    Lewy jajowodów niedrożny
    Amh 0,41 😭
    Fsh 7.75
    Decyzja tylko IVF
    On🙋 40 lat
    Nasienie badane lipiec 2024 tyle o ile dobre
    Morfologia plemników 0%
    Wady główki I akrosomu 99%
    Wady witki 1 %
    Diagnoza czynnik męski

    Sierpień Pierwsze podejście do IVF po 1,5 roku starań na cyklach naturalnych i stymulowanych clo

    Mamy to 08.08 o 8.00 rano 🤭 pobrano 10 jajeczek 😃😃😃😃
    5 udało się zapłodnić w tym 2 są jak to żekła pani embrolog klasy premium🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍
    12.08 zostały 2 zarodki 3.1.1 😭
    Wtorek 13.08.2024 transfer
    Został 1 zarodek 3.1.1
    Test sikany 18.08 Biały jak śnieg 😭
    23.08 blada kreska
    23.08 beta 4
    26.08 beta 8
    28.08 Beta 23 🥹🥹🥹
  • Echo Autorytet
    Postów: 4025 2364

    Wysłany: 13 sierpnia, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estrella, Babzi, czytałam Wasze posty na temat naturalnych starań ❤️ Ja z nich zrezygnowalam,bo już dwukrotnie poroniłam i boje się kolejny raz zaryzykować 😔💔 tak jak pisałam wcześniej,w ivf moja jedyna komórka była wadliwa, więc tym bardziej wszyscy lekarze powtarzają mi,że niskie AMH = niska jakość komórek i to podają jako powód moich niepowodzeń (trochę jak strzał w twarz,bo sugerują,że to moja wina). Jak znalazlyscie w sobie siłę na naturalne starania? Nie bałyście się, że komórki mogą być wadliwe? To Wasi lekarze powiedzieli Wam, że naturalne starania są równie skuteczne lub lepsze od ivf?

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Michalinas Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 13 sierpnia, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Dziewczynki,wracam do Was po przerwie 💋 Mam pytanie do tych, które były stymulowane Menopurem. Czy zdarzyło Wam się, że lek zadziałał odwrotnie niż powinien?

    Dlaczego pytam: zawsze miałam naturalne owulacje i 1-3 pęcherzyków były widoczne w USG. To samo tyczy się stymulacji Lametta czy Aromkiem. Po dwóch naturalnych ciążach,które skończyły się poronieniem podeszłam do procedury. Pierwsze ivf było z Aromkiem i miałam jeden pęcherzyk,z którego był jeden zarodek - niestety obarczony wadą genetyczna. Teraz jestem w drugiej stymulacji,ale tym razem Menopurem - lekarz chciał zadziałać silniejszym lekiem żeby osiągnąć więcej komórek. Położna, która wykonała USG napisała,że nie znalazła ani jednego pęcherzyka. Lekarz dopatrzył się dwóch ale mikroskopijnych,max 2mm. Najbardziej zaskakujące i martwiące jest to, że pęcherzyki są bardzo słabo widoczne w USG... Wygląda to tak, jakby tam nie było już pęcherzyków... Dwa miesiące temu badałam FSH - 7,50 i AMH - 0,46 (rok temu, przed suplementacją i innymi cudami miałam 0,3). Lekarz był tak zaskoczony,że nawet zaczął się zastanawiac czy w tym czasie mogłam stracić wszystkie pęcherzyki i nic już tam nie ma... Jestem zszokowana tą sytuacją i zastanawiam się czy Menopur mógł spowodować,że nie mam owulacji. Dodatkowo,estradiol przez stymulację spadł do poziomu poniżej 5, gdzie w 1dc miałam 25...

    Nigdy wcześniej tak mocno nie upadłam 😔

    Cześć, ja też źle reagowałam na duże dawki menopuru. Oczywiście lekarze zwalają wszystko na mój wiek i adenomiozę, ale szczerze to jak patrzę na pierwszy protokół a kolejne, to jest zła kombinacja leków.
    Możesz zobaczyć w stopce - przy 1 ivf mieliśmy super wyniki, przy dwóch kolejnych dramatyczne. Drugą stymulację przerwaliśmy, bo pęcherzyki nie reagowały na menopur. To był wstrząs. Szprycowałam się hormonem wzrostu przez 3 miesiące a tu taki efekt. Trzecia stymulacja menopurem ledwo ledwo - jedna komórka zdegenerowana, pozostałe pęcherzyki puste, nawet komórek ziarnistych nie było. AMH spadło do poziomu z początku starań.
    Po tym zrobiliśmy przerwę, bo pęcherzyki nie rokowały. Dostałam primolut nor i po miesiącu było wystarczająco nowych pęcherzyków żeby zacząć stymulację. Teraz robimy krótki protokół z antagonistą - elonva i ganirelix. Jutro mam kontrolę i zobaczymy jak poszło.

    AMH można podnieść, sama wiesz - dieta, suple, refleksologia, akupunktura, SEN. Dziewczyny z AMH bliskiemu 0 potrafią zajść w ciążę. Wg mnie ciało musi mieć czas się zregenerować. Ivf bardzo obciąża organizm, miesza w hormonach.

    Btw, polecam podcast Więcej niż hormony. Dużo solidnej wiedzy na temat wspierania równowagi hormonalnej.

    Echo lubi tę wiadomość

    Ja - 42, on - 38
    11.2021 ciąża zatrzymana 6tc (puste jajo)

    11.2023 IVF#1 długi
    - amh 0,87
    - diane
    - recovelle 10j + menopur 150-300j + gonapeptyl
    - 13 pęcherzyków, 4 komórki, 3 zarodki, 1 transfer świeży w 3 dobie, 1 transfer mrożony, 1 nie przetrwała mrożenia

    01.2024
    podejrzenie adenomiozy / endometriozy

    04.24 IVF#2 długi
    - przygotowanie HGH, Naltex, Diane
    - menopur 300j, gonal 150j i gonapeptyl
    - brak reakcji i przerwanie stymulacji

    06.24 IVF#3 długi
    - amh 0,62
    - przygotowanie HGH, Naltex, Diane
    - menopur 300-375j + gonapeptyl, 14 dni
    - 3 pęcherzyki, 1 komórka nie nadająca się do zapłodnienia

    08.24 IVF #4 krótki
    - amh 0,78
    - po primolut nor
    - elonva i ganirelix
  • Michalinas Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 13 sierpnia, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Estrella, Babzi, czytałam Wasze posty na temat naturalnych starań ❤️ Ja z nich zrezygnowalam,bo już dwukrotnie poroniłam i boje się kolejny raz zaryzykować 😔💔 tak jak pisałam wcześniej,w ivf moja jedyna komórka była wadliwa, więc tym bardziej wszyscy lekarze powtarzają mi,że niskie AMH = niska jakość komórek i to podają jako powód moich niepowodzeń (trochę jak strzał w twarz,bo sugerują,że to moja wina). Jak znalazlyscie w sobie siłę na naturalne starania? Nie bałyście się, że komórki mogą być wadliwe? To Wasi lekarze powiedzieli Wam, że naturalne starania są równie skuteczne lub lepsze od ivf?

    Hej, przykro mi. Rozumiem Cię doskonale. Moje dwie poprzednie procedury były nieudane. Nie było nawet co transferować. Jestem w trakcie czwartej i już wiem, że jeśli tym razem się nie uda, to... wracam do naturalnych starań. Medycyna nie ma mi nic więcej do zaoferowania. Trafiłam ostatnio na podcast o równowadze hormonalnej i po prostu czuję, że tutaj jest pole manewru. Leki nie pomogą jeśli ciało jest nieodżywione i zestresowane. Zreszta sama procedura to kupa stresu.

    Przy pierwszej procedurze korzystałam z pomocy refleksologa, fizjoterapeutki uroginekologicznej, masaży, dużo robiłam poza lekami. Komórki były dobre. Transfery mogły się nie udać przez adenomiozę.
    Przy kolejnych, nie miałam na to wszystko siły, a komórki były marne. Myślę, że oprócz źle dobranych leków, to zaniedbanie snu, diety i stres mógł być powód niepowodzeń. Także, ja się trzymam tego 😊

    Teraz znów chodzę na refleksologię i masaż wisceralny. Znalazłam info, że flora bakteryjna wpływa na zagnieżdżenie zarodka, więc włączam globulki z lactobacillusem. Pilnuję diety i snu. Jak IVF się nie uda, dalej będę to robić i monitorować cykl. Poszukaj "Więcej niż hormony". Mnie dziewczyna dała nadzieję. Narzędzia też daje.

    Echo lubi tę wiadomość

    Ja - 42, on - 38
    11.2021 ciąża zatrzymana 6tc (puste jajo)

    11.2023 IVF#1 długi
    - amh 0,87
    - diane
    - recovelle 10j + menopur 150-300j + gonapeptyl
    - 13 pęcherzyków, 4 komórki, 3 zarodki, 1 transfer świeży w 3 dobie, 1 transfer mrożony, 1 nie przetrwała mrożenia

    01.2024
    podejrzenie adenomiozy / endometriozy

    04.24 IVF#2 długi
    - przygotowanie HGH, Naltex, Diane
    - menopur 300j, gonal 150j i gonapeptyl
    - brak reakcji i przerwanie stymulacji

    06.24 IVF#3 długi
    - amh 0,62
    - przygotowanie HGH, Naltex, Diane
    - menopur 300-375j + gonapeptyl, 14 dni
    - 3 pęcherzyki, 1 komórka nie nadająca się do zapłodnienia

    08.24 IVF #4 krótki
    - amh 0,78
    - po primolut nor
    - elonva i ganirelix
  • Echo Autorytet
    Postów: 4025 2364

    Wysłany: 13 sierpnia, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michalinas wrote:
    Cześć, ja też źle reagowałam na duże dawki menopuru. Oczywiście lekarze zwalają wszystko na mój wiek i adenomiozę, ale szczerze to jak patrzę na pierwszy protokół a kolejne, to jest zła kombinacja leków.
    Możesz zobaczyć w stopce - przy 1 ivf mieliśmy super wyniki, przy dwóch kolejnych dramatyczne. Drugą stymulację przerwaliśmy, bo pęcherzyki nie reagowały na menopur. To był wstrząs. Szprycowałam się hormonem wzrostu przez 3 miesiące a tu taki efekt. Trzecia stymulacja menopurem ledwo ledwo - jedna komórka zdegenerowana, pozostałe pęcherzyki puste, nawet komórek ziarnistych nie było. AMH spadło do poziomu z początku starań.
    Po tym zrobiliśmy przerwę, bo pęcherzyki nie rokowały. Dostałam primolut nor i po miesiącu było wystarczająco nowych pęcherzyków żeby zacząć stymulację. Teraz robimy krótki protokół z antagonistą - elonva i ganirelix. Jutro mam kontrolę i zobaczymy jak poszło.

    AMH można podnieść, sama wiesz - dieta, suple, refleksologia, akupunktura, SEN. Dziewczyny z AMH bliskiemu 0 potrafią zajść w ciążę. Wg mnie ciało musi mieć czas się zregenerować. Ivf bardzo obciąża organizm, miesza w hormonach.

    Btw, polecam podcast Więcej niż hormony. Dużo solidnej wiedzy na temat wspierania równowagi hormonalnej.

    Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź 💋❤️ Tak wiele przeszłaś...mam nadzieję, że tym razem się uda i już nie będziesz musiała przez to wszystko przechodzić 🤞🤞❤️ Trzymam kciuki za podgląd, daj znać jak poszło 🍀

    Ja też mam stwierdzona adenomioze - powstała po dwóch poronieniach. Do tego mam APS i podejrzenie endometriozy. Rozumiem przez co przechodzisz.

    Zaskoczyłaś mnie informacją,że przez ivf poziom amh spadł. Czy to jest wynik stymulacji silnymi lekami takimi jak Menopur? Da się ten efekt odwrócić? U mnie pomysł jest taki, że od razu w kolejnym cyklu miałabym stymulacje, tylko mniej inwazyjna - Aromkiem i mniejszą dawką Menopuru. Teraz jestem przerażona,że wszystko na co pracowałam zostało zniwelowane przez Menopur 😔 z amh 0,3 podniosłam na 0,46... Nie wiem co robić... Nawet nie ma czasu na regenerację,bo będzie stymulacja po stymulacji...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia, 21:19

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Babzi Koleżanka
    Postów: 91 19

    Wysłany: 14 sierpnia, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Estrella, Babzi, czytałam Wasze posty na temat naturalnych starań ❤️ Ja z nich zrezygnowalam,bo już dwukrotnie poroniłam i boje się kolejny raz zaryzykować 😔💔 tak jak pisałam wcześniej,w ivf moja jedyna komórka była wadliwa, więc tym bardziej wszyscy lekarze powtarzają mi,że niskie AMH = niska jakość komórek i to podają jako powód moich niepowodzeń (trochę jak strzał w twarz,bo sugerują,że to moja wina). Jak znalazlyscie w sobie siłę na naturalne starania? Nie bałyście się, że komórki mogą być wadliwe? To Wasi lekarze powiedzieli Wam, że naturalne starania są równie skuteczne lub lepsze od ivf?
    Wysłałam ci zaproszenie jeżeli chciałbyś pogadać 😉 lub o coś zapytać.

    Echo lubi tę wiadomość

  • Echo Autorytet
    Postów: 4025 2364

    Wysłany: 14 sierpnia, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babzi wrote:
    Wysłałam ci zaproszenie jeżeli chciałbyś pogadać 😉 lub o coś zapytać.

    Dziękuję 💋 dobrze, że napisałaś,bo rzadko tam zaglądam 💋

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Trinity_Nea Autorytet
    Postów: 2130 2981

    Wysłany: 14 sierpnia, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rezerwą spada po każdej stymulacji, nie ze względu na konkretne leki, ale na uwalnianie kilku-kilkunastu pęcherzyków (i tym samym komórek).
    Tak jak Dziewczyny pisały- można ją podreperować.

    Trzymam za Was kciuki

    Echo, Michalinas lubią tę wiadomość

    "...dopóki sił jednak iść, przecież iść, będę iść
    (...) dopóki sił będę szedł, będę biegł, nie dam się"

    wiek:już 40...
    starania od 2017
    niedrożny prawy jajowód, niesprawny lewy jajnik (taka ironia losu...)
    AMH 0,5
    FSH 13-15

    IVF 12.2020 (1komórka->1zarodek->sukces->na krótko...)
    IVF 07.2021 (1komórka->1zarodek->nic...)
    stymulacje 10/11/12.2021
    FET 10.02.2022+ 'kleik' --> cb
    FET 04.2022- beta hCG: 9dpt-352
    12dpt-1032
    16dpt-6703
    19dpt-jest pęcherzyk z zarodkiem
    34dpt (8tc)- jest ❤️
    10tc- wszystko ok ❤️
    13tc- prenatalne, jest ok ❤️
    14tc- 100g maleństwa, jest ok ❤️
    18tc- 200g maleństwa, jest ok ❤️
    20tc- połówkowe, jest ok, 380g maleństwa ❤️
    23tc- 525g maleństwa, jest ok❤️
    26tc- 1100g maleństwa, jest ok❤️
    32tc- 1900g maleństwa, jest ok❤️
    36tc- 2500g maleństwa, jest ok ❤️
    40tc- 3200g maleństwa, czekamy ❤️
    10.01- jest z nami nasz Cud (2620g)💖
  • Echo Autorytet
    Postów: 4025 2364

    Wysłany: 15 sierpnia, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trinity_Nea wrote:
    Rezerwą spada po każdej stymulacji, nie ze względu na konkretne leki, ale na uwalnianie kilku-kilkunastu pęcherzyków (i tym samym komórek).
    Tak jak Dziewczyny pisały- można ją podreperować.

    Trzymam za Was kciuki

    Dziękuję za odpowiedź 💋 i za kciuki,bo bardzo ich teraz potrzebuje 💋

    Lekarz twierdzi,że nie zareagowałam na leczenie i nic nie ruszyło, ale nie powinnam się tym martwić, bo miesiączka wszystko wyzeruje i w kolejnym cyklu powinno wszystko wrócić do normy... Mam nadzieję,że tak będzie, bo już tracę wiarę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia, 15:07

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • Trinity_Nea Autorytet
    Postów: 2130 2981

    Wysłany: 15 sierpnia, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Dziękuję za odpowiedź 💋 i za kciuki,bo bardzo ich teraz potrzebuje 💋

    Lekarz twierdzi,że nie zareagowałam na leczenie i nic nie ruszyło, ale nie powinnam się tym martwić, bo miesiączka wszystko wyzeruje i w kolejnym cyklu powinno wszystko wrócić do normy... Mam nadzieję,że tak będzie, bo już tracę wiarę

    U mnie przed jedną ze stymulacji pojawiła się cysta i rzeczywiście wszystko zniknęło po @
    👍

    Echo lubi tę wiadomość

    "...dopóki sił jednak iść, przecież iść, będę iść
    (...) dopóki sił będę szedł, będę biegł, nie dam się"

    wiek:już 40...
    starania od 2017
    niedrożny prawy jajowód, niesprawny lewy jajnik (taka ironia losu...)
    AMH 0,5
    FSH 13-15

    IVF 12.2020 (1komórka->1zarodek->sukces->na krótko...)
    IVF 07.2021 (1komórka->1zarodek->nic...)
    stymulacje 10/11/12.2021
    FET 10.02.2022+ 'kleik' --> cb
    FET 04.2022- beta hCG: 9dpt-352
    12dpt-1032
    16dpt-6703
    19dpt-jest pęcherzyk z zarodkiem
    34dpt (8tc)- jest ❤️
    10tc- wszystko ok ❤️
    13tc- prenatalne, jest ok ❤️
    14tc- 100g maleństwa, jest ok ❤️
    18tc- 200g maleństwa, jest ok ❤️
    20tc- połówkowe, jest ok, 380g maleństwa ❤️
    23tc- 525g maleństwa, jest ok❤️
    26tc- 1100g maleństwa, jest ok❤️
    32tc- 1900g maleństwa, jest ok❤️
    36tc- 2500g maleństwa, jest ok ❤️
    40tc- 3200g maleństwa, czekamy ❤️
    10.01- jest z nami nasz Cud (2620g)💖
  • Bunia1 Koleżanka
    Postów: 154 15

    Wysłany: 16 sierpnia, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 6 pełnych opakowań clexane 0,4 i 19 ampułek neoparin 0,6. Kontakt przez przyjaciółki jeśli ktoś potrzebuje.

  • Michalinas Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 17 sierpnia, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź 💋❤️ Tak wiele przeszłaś...mam nadzieję, że tym razem się uda i już nie będziesz musiała przez to wszystko przechodzić 🤞🤞❤️ Trzymam kciuki za podgląd, daj znać jak poszło 🍀

    Ja też mam stwierdzona adenomioze - powstała po dwóch poronieniach. Do tego mam APS i podejrzenie endometriozy. Rozumiem przez co przechodzisz.

    Zaskoczyłaś mnie informacją,że przez ivf poziom amh spadł. Czy to jest wynik stymulacji silnymi lekami takimi jak Menopur? Da się ten efekt odwrócić? U mnie pomysł jest taki, że od razu w kolejnym cyklu miałabym stymulacje, tylko mniej inwazyjna - Aromkiem i mniejszą dawką Menopuru. Teraz jestem przerażona,że wszystko na co pracowałam zostało zniwelowane przez Menopur 😔 z amh 0,3 podniosłam na 0,46... Nie wiem co robić... Nawet nie ma czasu na regenerację,bo będzie stymulacja po stymulacji...

    Dzięki. Szło opornie, ale dostałam drugą elonvę i ruszyło. Kilka pecherzyków rośnie. Ostatnie trzy tygodnie byłam podziębiona, więc to mnie trochę martwi, ale amh mi podskoczyło po zaledwie miesiącu z 0.62 do 0.78!
    Co zrobiłam?
    - jem regularnie, w każdym posiłku białko, śniadania w ciągu godziny od wstania (odciąża wątrobę),
    - wcześnie kładę się spać,
    - refleksologia raz w tygodniu, masaż wisceralny raz w tygodniu, joga kiedy się da, zwłaszcza pranajamy i pozycje odwrócone
    - suple - magnez, jod, ubichinol, melatonina, resweratol, inozytol. Do tego probiotyki - najpierw sanprobi stress, teraz omnibiotic flora plus (wyczytałam, że flora bakteryjna z przewagą lactobacillusa pomaga przy endometriozie i w ogóle znacząco zwiększa szansę na ciążę). Wczoraj wjechał też tran i przymierzam się do wątroby wołowej... 😁 (polecana przez Kasię z Więcej niż hormony).
    Także bez wzgledu na to jak mało czasu masz do kolejnej stymulacji, można coś zrobić.

    Ja - 42, on - 38
    11.2021 ciąża zatrzymana 6tc (puste jajo)

    11.2023 IVF#1 długi
    - amh 0,87
    - diane
    - recovelle 10j + menopur 150-300j + gonapeptyl
    - 13 pęcherzyków, 4 komórki, 3 zarodki, 1 transfer świeży w 3 dobie, 1 transfer mrożony, 1 nie przetrwała mrożenia

    01.2024
    podejrzenie adenomiozy / endometriozy

    04.24 IVF#2 długi
    - przygotowanie HGH, Naltex, Diane
    - menopur 300j, gonal 150j i gonapeptyl
    - brak reakcji i przerwanie stymulacji

    06.24 IVF#3 długi
    - amh 0,62
    - przygotowanie HGH, Naltex, Diane
    - menopur 300-375j + gonapeptyl, 14 dni
    - 3 pęcherzyki, 1 komórka nie nadająca się do zapłodnienia

    08.24 IVF #4 krótki
    - amh 0,78
    - po primolut nor
    - elonva i ganirelix
  • Echo Autorytet
    Postów: 4025 2364

    Wysłany: 18 sierpnia, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michalinas, dziękuję za słowa otuchy. Badasz amh co miesiąc? W którym dniu cyklu je badasz i w jakim laboratorium? Twoje amh nie jest złe, masz duże szanse. Ja mam znacznie niższe - w zeszłym roku było 0,29, a w tym 0,46. Wszelkie "sztuczki" są mi dobrze znane. Suplementację i inne bajery stosuje od bardzo dawna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia, 10:18

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ✖ wada genetyczna ❄️
    - 08.2024 ✖
    - 09.2024 ✖

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
‹‹ 2458 2459 2460 2461 2462
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ