X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 20 lutego 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was stosowała łącznie luteinę i inofolic (lub inofem)?

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle, ze mozna, ja mam tak zlecone od następnego cyklu tzn. Inofolic i duphaston.

  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 21 lutego 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak masz brać duphaston? przyjmowanie masz dostosowac do owulacji czy "w ciemno" od 16 dc? ja luteinę dostałam na unormowanie długich cykli i mam brać właśnie od 16 dc i sama nie wiem czy dostosować się do tego czy jednak obserwowac kiedy bedzie owulacja....

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On jest bez recepty?

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 21 lutego 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nataliano wrote:
    On jest bez recepty?
    inofolic jest bez reepty, u mnie ok 38zl za 20 saszetek

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To fajnie dzieki Ewa84;)zakupie sobie w poniedzialek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duphaston mam brać od 16 do 25 dc, owulacje miałam teraz 14 dc dzieki inofolicowi

  • Aleńka Koleżanka
    Postów: 47 2

    Wysłany: 22 lutego 2015, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo, scarllet, to super wieści! Dałaś mi nadzieję, naprawdę! W takim razie, zacznę stosować na pewno. W poniedziałek przejdę się do apteki. Inofem kupię, bo tańszy, a do tego jest dostępny w większych opakowaniach - po 60 saszetek, więc wychodzi jeszcze ekonomiczniej. O stosowaniu jednoczesnym Duphastonu i tego rodzaju preparatów też słyszałam, ponoć można, jak najbardziej.

    FasUla, jeśli zaś chodzi o tą różnicę, to w zasadzie masz rację i poniekąd dobrze mówisz, bo wdrożyłam się w temat i poczytałam ;). Substancja czynna jest ta sama w tych preparatach, czyli inozytol i kwas foliowy, w identycznej dawce. Jedyną różnicą jest to, że w Inofemie jest jeszcze maltodekstryna, która pełni tam rolę nośnika kwasu foliowego, co daje nam gwarancję, że jest równo odmierzony w każdej porcji (saszetce).

    Inofem też jest bez recepty, 60 saszetek po około 62 złote, więc spora oszczędność.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    15 dc, pozytywny test owulacyjny, wyrazny sluz rozciagliwy, ktorego nie widzialam od dawna. Inofolic jest wart swojej ceny. Niech jeszcze da ostateczny efekt....

  • Aleńka Koleżanka
    Postów: 47 2

    Wysłany: 23 lutego 2015, 02:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, to naprawdę świetnie. Cieszę się, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że jednak te preparaty skutkują. W takim razie biegnę jutro (a w zasadzie już dzisiaj) do apteki po Inofem ;). Aaaa, bo chyba mi to gdzieś umknęło - scarllet, Ty bierzesz coś oprócz tego? Czy tylko suplement właśnie?

  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 23 lutego 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też od siebie dodam, że po inofemie (w zasadzie po trzech dniach od jego ponownego brania - bo brałam również w grudniu ale zrobiłam sobie przerwę, gdyż mocno kręciło mi się w głowie po nim) wyraźnie wyczuwam nabrzmiały prawy jajnik i jajowód (przy dotyku brzucha wyczuwalny jakby gruby sznur). mam nadzieję, że to oznaka pracy mojego jajnika ;)potwierdzam to co pisze Scarllet - ja w grudniu też zauwazyłam pozytywny wpływ inofemu na sluz - było go wyraźnie więcej i był rozciagliwy.

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chciałabym zacząć stosować inofolic ale czy jest sens jak się bierze leki?? Tzn ja biorę clostilbegyt, estrofem i luteinę.
    Czy któraś z was też brała razem z lekami podobnymi?? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myśle, ze mozna z lekami, mnie lekarz mówił, ze w Ameryce polecajaj to brać nawet 3 miesiące przed rozpoczęciem starań. Mnie skrócił ładnie cykl, ale ciazy jak nie było tak nie ma.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dobrze jest zacząć brać od początku cyklu czy to nie ma różnicy.. Ja jestem dziś w 20dc i tak się zastanawiam czy poczekać do testowania i ewentualnie zacząć brać w nowym cyklu :)

  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo zaciekawił mnie temat tego suplementu. Mój lekarz nie wspomniał nigdy o czymś takim. Myślicie, że mogę go brać na własną rękę, bez konsultacji z lekarzem?

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fablous ja też chcę na własną rękę zacząć także sama jestem ciekawa:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleńka wrote:
    Wow, to naprawdę świetnie. Cieszę się, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że jednak te preparaty skutkują. W takim razie biegnę jutro (a w zasadzie już dzisiaj) do apteki po Inofem ;). Aaaa, bo chyba mi to gdzieś umknęło - scarllet, Ty bierzesz coś oprócz tego? Czy tylko suplement właśnie?

    Teraz nie biore nic. Bralam clostilbegyt, duphaston, bromergon.
    Nic nie przynosilo efektow, stwierdzilam ze musze odpoczac od lekarzy i lekow i dowiedzialam sie o inofolicu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    A dobrze jest zacząć brać od początku cyklu czy to nie ma różnicy.. Ja jestem dziś w 20dc i tak się zastanawiam czy poczekać do testowania i ewentualnie zacząć brać w nowym cyklu :)
    Ja zaczelam brac ok 10 dc. Nie ma znaczenia, kiedy zaczniesz, ale jak dla mnie im wczesmiej, tym lepiej :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fablous wrote:
    Bardzo zaciekawił mnie temat tego suplementu. Mój lekarz nie wspomniał nigdy o czymś takim. Myślicie, że mogę go brać na własną rękę, bez konsultacji z lekarzem?

    To suplement diety, nie wchodzi w interakcje z lekami. Ja zapytalam lekarza juz w trakcie brania, co o nm mysli. Powiedxial, ze na pewno nie zaszkodzi, nawet jezeli biore 2 saszetki dziennie. Nie laczylabmgo chyba tylko z metformina, bo maja podobne dzialanie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    scarllet wrote:
    Ja zaczelam brac ok 10 dc. Nie ma znaczenia, kiedy zaczniesz, ale jak dla mnie im wczesmiej, tym lepiej :-)
    Super wiadomość w takim razie idę sobie rozpuścić bo ostatnio sobie zakupiłam. Nie wiedziałam jeszcze czy mogę brać ale kupiłam hehe :)
    A powiedz mi czemu niektórzy biorą jedną saszetkę a inni dwie?? :) jak lepiej brać?? :)

‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ