X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 15 marca 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak, dziewczyny mają rację - u mnie ciąża zaczęła się od potwornego bólu brzucha (jakby jelita wiązały mi się na supeł) i chwilowej biegunki, ale przed tym miałam dzień beżowego śluzu i sądziłam, że dostanę @, a na drugi dzień faktycznie miałam śluz z krwią i nawet zaznaczyłam na ovu, że mi się @ zaczęła. Wieczorem "zatrucie" i na drugi dzień wieczorem dwie krechy na teście. Mocno trzymam kciuki :)

    Qrczak, kwiatuszek789 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 15 marca 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Qrczak, dziewczyny mają rację - u mnie ciąża zaczęła się od potwornego bólu brzucha (jakby jelita wiązały mi się na supeł) i chwilowej biegunki, ale przed tym miałam dzień beżowego śluzu i sądziłam, że dostanę @, a na drugi dzień faktycznie miałam śluz z krwią i nawet zaznaczyłam na ovu, że mi się @ zaczęła. Wieczorem "zatrucie" i na drugi dzień wieczorem dwie krechy na teście. Mocno trzymam kciuki :)
    Moremi dzięki za słowa otuchy :) "Chwilową biegunkę" też już dziś zaliczyłam, ale to pewnie przez ten cały stres. "Uciekłam" nawet na trochę do rodzinki na imprezę, żeby tyle nie myśleć i nie skupiać się tak na tym bólu. Brzuch nadal boli, choć już mniej niż do południa. Plamienie też nadal jest koloru brązowego, zupełnie jak zwykle na 3 dni przed @. Jedyne co jest inaczej, to piersi, które nie bolą ani trochę, nie są powiększone ani ciężkie, a taki objaw miałam zawsze już tydzień przed @. No i ten brzuch też zwykle bolał dopiero w 1 lub 2 dzień @. Cały czas wiążę te objawy z suplementami, które obecnie zażywam, a trochę się tego uzbierało. To pierwszy cykl z taką dawką witamin, więc może dlatego jest inaczej. Ale póki czerwonego potoku nie ma, to jest tyci nadzieja ;)

    moremi lubi tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 15 marca 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem dobrej myśli co do Twoich objawów i wierze, że jesteś pierwsza zafasolkowaną z naszego forum, która roześle nam "wirusika" i my będziemy kolejne :)
    A z drugiej strony czekaj cierpliwie na @ i nie nakręcaj się aby nie rozczarować sie, bo już nie raz kazało się jak bardzo nasze organizmy potrafią namieszać :)

    trzymam kciuki :)

    co do dentysty to pogadam sobie, popłacze i ponarzekam a i tak zbiore sie i pójde coś zadziaać. Musicie dzielnie znosić moje gderanie :P

    Qrczak, moremi, anna83_83 lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 15 marca 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek jak widzisz żadna z nas jeszcze się nie uskarża na Twoje gderanie, widocznie za słabo się starasz :P

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 15 marca 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewiele dziewczyn sie odzywa, pewnie juz uciekły :P Staram sie nie myślec o tym, a poza tym to forum o naszym eliksirze a nie o borowaniu zęboli ;)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 15 marca 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadza sie - o inofolicu ;) Ale jak wiesz, założyłam nowy wątek i zostałam totalnie olana, więc trudno. Jeśli pojawi się kolejna nowa duszyczka poszukująca informacji o inofolicu, to będzie musiała przebrnąć przez 30 stron naszych wypocin o pierdołach żeby wyłowić to co dla niej istotne :P

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 15 marca 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem wiem, też liczyłam, że tamten nowy wątek rozwinie się ale nikt inny z naszego forum nie zagląda tam :(

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 15 marca 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro :( Ale chociaż tutaj jeszcze zaglądają i czasem któras poza nami coś skrobnie, to raźniej jest :)

    Kwiatuszku zmykam na jakiś film i spanko, bo nieprzespana noc i ten dzisiejszy dziwny dzień dały mi w kość. Oby jutro był lepszy dzień :)

    Dobranoc :)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 15 marca 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kasiczka Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 16 marca 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki :)

    To nie tak a przynajmniej ja zwyczajnie nie mam czasu. Często jest tak, że zdążę tylko czytać te "Wasze wypocinki". Wpadam na forum od czasu do czasu a stronki szybko lecą i dużo czytania.
    Ciekawe rzeczy piszecie.
    Ja mam teraz pierwszy sykl z inofolikiem i zaczęłam go brać w 3 dniu cyklu. Do jajeczkowania czułam, że pracują mi jajniki. W samo jajeczkowanie strasznie mnie bolały. Dzisiaj mam 19 dzień i już nie mogę się doczekać finału tego cyklu :)
    Mam straszną nadzieję że moze w końcu się uda po tylu latach starań...

    Miłego dnia Wam życzę :)

    moremi lubi tę wiadomość

    kasiczka
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 16 marca 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiczka trzymam kciuki :)

    A cykle masz 28dn.? Jesli tak to czekam do 26 marca na wyniki testu :) Powodzenia!
    Az Wam zazdroszcze tego, ze może już się udało ale to bedzie większy kopniak dla mnie, że też chwila moment i się uda :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 16 marca 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak wrote:
    Zgadza sie - o inofolicu ;) Ale jak wiesz, założyłam nowy wątek i zostałam totalnie olana, więc trudno.

    Czesc Dziewczyny.
    Jeśli mozecie to podeślijcie link do tego nowego wątku- chętnie tam zajrzę :)
    Faktycznie, czasem trochę odbiegamy od tematu, ale jakby nie było inofolic ciągle sie tu przewija :)

    Udanego dnia!

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 16 marca 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prosze:

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/o-wszystkim-i-o-niczym-d,2411.html

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kasiczka Znajoma
    Postów: 28 9

    Wysłany: 16 marca 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam cykle 30-31 dniowe. Mam dłuższą drugą fazę. Po inofoliku jajeczkowanie było wcześniej. Zobaczymy jak będzie teraz :)

    Dzięki Kwiatuszku za optymizm bo u mnie ostatnio go jakoś mało.

    kasiczka
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 16 marca 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiczka wrote:
    Mam cykle 30-31 dniowe. Mam dłuższą drugą fazę. Po inofoliku jajeczkowanie było wcześniej. Zobaczymy jak będzie teraz :)

    Dzięki Kwiatuszku za optymizm bo u mnie ostatnio go jakoś mało.


    Trzeba być dobrej myśli... pozytywne podejście pomaga :)

    Szkoda że Kwiatuszek odpuszcza najbliższy cykl... liczę na to że jednak spróbujecie zadziałać :)

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 16 marca 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki :)

    Kasiczko ja miałam dokładnie tak samo. Cieszyłam się, że czuję jajniki, wiedziałam że pracują. Dzień przed owulacją (chyba) bardzo mnie bolał wieczorem prawy jajnik, zresztą cały cykl bolał prawy. Potem gin potwierdził, że z niego była owulacja. Teraz jedynie objawy przed zbliżającą się @ mam inne niż zwykle, ale może to też sprawka inofolicu.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 16 marca 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknie by było jakby były dwie fasolinki w tym miesiącu :) :)

    Anna ja odpuszczam chociaż mimo tego, ze byłam wcześniej zawzięta aby tak zrobić to teraz strasznie mi szkoda cyklu. Tym bardziej, że po @ zaczyna pojawiać się śluz więc coś tam się dzieje. Ale jutro zaczynam działać z zębami i najpierw to ogarnę. Nawet jeśli bede musiała odpuścic kolejny cykl to tak zrobie. Poczytałam wczoraj o konsekwencjach nie wyleczonych zębów przed ciążą i teraz mam tak, ze nie chce dziecka dopuki nie zrobie porządku z kłami :)Mega lęk przed wizytami do stomatologa ale ciesze sie, że zmobilizował mnie ten pękniety zębol. Tak to nieświadoma ewentualnych konsekwencji próbowałabym zafasolkować. Przynajmniej będe świadoma, ze zrobiłam wszystko aby Skarb był zdrowy a ciąza spokojna :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 16 marca 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiczka wrote:
    Mam cykle 30-31 dniowe. Mam dłuższą drugą fazę. Po inofoliku jajeczkowanie było wcześniej. Zobaczymy jak będzie teraz :)

    Dzięki Kwiatuszku za optymizm bo u mnie ostatnio go jakoś mało.

    Od tego jesteśmy aby się wspierać :)

    Czyli max za 2 tyg powinno być już wiadomo czy udalo sie tym razem :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 16 marca 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki, wydaje mi się ze inofolic może pomagać na objawy przed @, a to dlatego że generalnie reguluje działanie gruczołów wydzielających hormony.
    Mogę już co nieco powiedzieć o tym cyklu - owulka była prawdopodobnie w 15dc, więc osiągnęłm swój plan nr 1 (przyśpieszyc owulkę bo od porodu raczej oscylowałą wokół 18-20dc). Ale nigdy nie będę wiedziała, czy to efekt ziółek, które piłam, odstawienia córy od piersi czy inofolicu. Bo te 3 rzeczy są nowe w tym cyklu. Plan nr 2 to wydłużenie fl o 1-2dni, no a plan 3 to wiadomo...;) ale się nie nastawiam, bo liczę jednak głównie na wyregulowanie organizmu po zakonczeniu karmienia.
    Miłej niedzieli!

    moremi, kwiatuszek789 lubią tę wiadomość

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 16 marca 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lithle - nie ważne czego to zasługa, ważne, ze wszystko wraca do normy.
    Swoją drogą to nawet długo karmiłaś piersia. Z tego co słysze albo gdzieś czytam bo max kilka miesięcy karmią i butla. A jednak maminy pokarm to maminy :)

    koleżanka radzi mi abym poszła do gina powiedzieć o tych dziwnych plamieniach, które mialam w poprzednim cyklu. Ale nie wiem czy jest sens i czy rzeczywiście coś sie działo czy to "wina" inofolicku. Teoretycznie miałam przyjść podczas @ ale jakoś nie mogę się przełamać. Nie wyobrażam sobie takiego badania :/ a to chyba jest na endometrium? orientujecie sie?

    klz9io4pkfldzhbc.png
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ