X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

inofolic

Oceń ten wątek:
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 maja 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nic nie pisałam ale chyba lepiej byłoby jakbyś przerwy nie robiła i żeby była ciagłość picia naszego eliksiru :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 5 maja 2014, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to po skoku. Chyba siłą woli ściągnęłam owulke na weekend majowy :) kolejne cztery dni wcześniej :) chyba podwójna dawka dobrze mi zrobiła. Pozostaje czekać na efekt. Trzymajcie za mnie kciuki! :)

    kwiatuszek789, Qrczak lubią tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • Atakasobiejedna Autorytet
    Postów: 1620 1108

    Wysłany: 5 maja 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie wczoraj wieczorem chyba prawy jajnik ciagnal, a to byl dopiero 6 dc. Obym nie przedobrzyla z tymi dopalaczami, bo maz dopiero na weekend przyjezdza :P Ale mysle ze to by byla przesada, owulke chyba nigdy nie mialam wczesniej niz 14 dc, a standard to 17 dc ;)

    Mutacja heterozygotyczna A1298C genu MTHFR (trombofilia wrodzona)
    Starania o nr 2: 3 x cb


    dqpro7esxqkrk97e.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 5 maja 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to fajnie, że już coś zaczynasz czuć :)

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • asiek191 Autorytet
    Postów: 341 362

    Wysłany: 5 maja 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja w Wami kobitki:)

    jestem w trakcie czytania całego wątku no i dziś zamówiłam ten cudowny inofolic :) zamówiłam w internetowej aptece GEMINI za 31 zł za opakowanie bo jak pytałam w aptece stacjonarnej to nawet nie słyszeli o czymś takim:)

    po krótce o mnie to mam stwierdzone PCOS od stycznia staramy sie no ale dzidzi nie ma wiec trzeba dopomóc:) cykle mam mega nieregularne ostatnie 3 to 42, 56 i uwaga 72 dniowe jednym słowem MASAKRA:/
    obecny jest na 99 % bezowulacyjny choć dziwne bo odczuwałam dość dobrze owulacje ale temp tego nie wykazała:/

    orientujecie się czy można go łączyć z clo?:)
    bo od nowego cyklu mam brać.

    Pozdrawiam serdecznie:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2014, 14:52

    to nasz <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 szczęśliwy cykl!:) nasz mały CUD <3
    CÓRECZKA <3

    3i49hdgee1o4pbfq.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 5 maja 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiek191 wrote:
    Witam się i ja w Wami kobitki:)

    jestem w trakcie czytania całego wątku no i dziś zamówiłam ten cudowny inofolic :) zamówiłam w internetowej aptece GEMINI za 31 zł za opakowanie bo jak pytałam w aptece stacjonarnej to nawet nie słyszeli o czymś takim:)

    po krótce o mnie to mam stwierdzone PCOS od stycznia staramy sie no ale dzidzi nie ma wiec trzeba dopomóc:) cykle mam mega nieregularne ostatnie 3 to 42, 56 i uwaga 72 dniowe jednym słowem MASAKRA:/
    obecny jest na 99 % bezowulacyjny choć dziwne bo odczuwałam dość dobrze owulacje ale temp tego nie wykazała:/

    orientujecie się czy można go łączyć z clo?:)
    bo od nowego cyklu mam brać.

    Pozdrawiam serdecznie:)

    Po objawach jakie daje u Ciebie PCO to mogę Ci powiedzieć, że u mnie to wyglądało dokładnie tak samo i po trzech cyklach z infoliciem jest zupełnie inaczej. Mam w miarę regularne cykle, z objawów wychodzi że owulacyjne (z miesiąca na miesiąc objawy owulacji się nasilają więc biorę to za dobry znak) ale nie byłam na monitoringu żeby to potwierdzić. Także serdecznie Ci polecam bo warto spróbować ale na pewno trzeba mieć na uwadze, że są dziewczyny na które nie podziała i rezygnowały z suplementacji.

    Co do łączenia z clo to myślę, że nie ma przeciwwskazań. Inofolic to "tylko" suplement diety i nie ma bezpośredniego wpływu na pracę jajników więc myślę, że nie będzie przesadą łączeni go z clo.

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • Anula1988 Nowa
    Postów: 1 9

    Wysłany: 5 maja 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiem na ile to pomoc inofolicu a ile zbiegu okoliczności, ale zaszłam w ciążę po miesiącu jego stosowania.

    kwiatuszek789, Scrappy, Anna255, aisza, Qrczak, LadyK, AGA 30, Enigma 34, moremi lubią tę wiadomość

  • asiek191 Autorytet
    Postów: 341 362

    Wysłany: 5 maja 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anula1988 wrote:
    Dziewczyny nie wiem na ile to pomoc inofolicu a ile zbiegu okoliczności, ale zaszłam w ciążę po miesiącu jego stosowania.

    serdecznie gratuluje!!!:) widze ze też brałaś clo:) także może i do mnie uśmiechnie się szczęście, ale nienapalam się będzie co ma być:)

    adk 1989

    kurcze no właśnie jak to mówią zawsze warto spróbować:) zobacze jak po tych 2 opakowaniach na mnie zadziała:) ja właśnie od nowego cyklu mam zacząć brać clo i w drugim cyklu mam mieć monitoring także się okaże:)

    to nasz <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 szczęśliwy cykl!:) nasz mały CUD <3
    CÓRECZKA <3

    3i49hdgee1o4pbfq.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 5 maja 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są dziewczyny które łaczyły inof. z clo :)
    Ja mam podejrzenie pcos i tez szybko zaczely sie odzywac jajniki :)

    Anula gratuluje :) a kiedy sie dowiedziałas o bejbiku? :)

    Adk trzymam mocno kciuki :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 5 maja 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:

    Anula gratuluje :) a kiedy sie dowiedziałas o bejbiku? :)
    Gapa ze mnie, zerknęłam na wykres i już wszystko wiem :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • asiek191 Autorytet
    Postów: 341 362

    Wysłany: 5 maja 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Są dziewczyny które łaczyły inof. z clo :)

    dziękuje za info:)
    czyli zaczynamy nowy cykl z oleoparolem na śluz, clo i inofoliciem:)
    jakoś pozytywnie nastawiona jestem na ten nowy cykl niech tylko szybko przyjdzie @:)

    to nasz <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 szczęśliwy cykl!:) nasz mały CUD <3
    CÓRECZKA <3

    3i49hdgee1o4pbfq.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 5 maja 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grunt to poztywne nastawienie :) to już połowa sukcesu bo druga połowa to serduskowanie, owulacje, zapłodnienia, implantacje etc :D

    Anna255 lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ja rowniez lacze inofolic i clo juz 2 cykl - lekarz sam zalecil. Inofolic nawet kazal mi pic dopoki w ciaze nie zajde... ale czy mi cykle wyregulowal, to ciezko stwierdzic, bo 3 cykl juz bede brala duphaston i po nim okres zawsze sie pojawia... mam nadzieje, ze w koncu ktorys cykl okaze sie tym szczesliwym, czego i wam zycze <3 :)

    kwiatuszek789, Qrczak lubią tę wiadomość

  • MistrzyniWKochamCieMisiu Autorytet
    Postów: 558 1121

    Wysłany: 6 maja 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mozecie dziewczyny napisac ile jest w 1 saszetce Inofolicu kwasu foliowego?

    Maja (2900g i 48cm) oraz Ola (1900g i 44cm) - ur. 5.01.2015
    relgo7esxnwbr62i.png
    2813c71e57.png
  • BialaKredka Ekspertka
    Postów: 254 64

    Wysłany: 6 maja 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mistrzyni tu masz podane ;) http://www.inofolic.pl/

    Długa droga wcale nie musi być straszna, wszystko zależy od tego kto czeka na nas na jej końcu...
    59c68c01d6614ba019de72c15f718674.png
  • MistrzyniWKochamCieMisiu Autorytet
    Postów: 558 1121

    Wysłany: 6 maja 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok, tylko, że nie bardzo łapię się w jednostkach :/ bo z tego co rozumiem 200 Mikrogram [µg] to 0,2 mg, tak? więc jak zamierzam brać podwójną dawkę inozytolu (=2 saszetki Inofolicu) to wychodzi 2x2 g =4g, czyli 0,4 mg kwasu foliowego = 1 tabletka foliku.
    Jakoś to dziwnie wychodzi, bo każda z nas staraczek bierze 1 tab kwasu foliowego, a dziewczyny wczesniej pisały, że dawka kwasu powinna być podwójna. Stad moje pytania i rozbieżności.Jeśli do tej pory brałam 1 tab, jak wprowadzam inozytol mam soibie dodać tą jeszcze jedną czy zostać tylko przy jednej?
    Już prościej tego pytania zadać nie potrafię :Pa te cholerne jednostki zaczynają mnie frustrować.

    Maja (2900g i 48cm) oraz Ola (1900g i 44cm) - ur. 5.01.2015
    relgo7esxnwbr62i.png
    2813c71e57.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 6 maja 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije 2 saszetki dziennie i do tego łykam 1 tabse kwasu foliowego. Nadmiar kwasu w organizmie nie jest szkodliwy wiec mozesz spokojnie to wszystko łaczyc ze sobą

    MistrzyniWKochamCieMisiu, moremi lubią tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • ilenka Ekspertka
    Postów: 173 66

    Wysłany: 8 maja 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie znowu zastój, nie czuję jajników, śluzu brak... jestem podłamana ale pije dalej, niedługo będą 2 opakowania.

    0fc3fc2ab00918b1e6c0fdac37a9dda7.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 8 maja 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilenka jak dopiero drugie opakowanie to spokojnie :) moze tez jajniki przyzwyczaiły sie do takiej pracy jaką wymógł na nich inofolic ale nadal je "wspiera" :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • asiek191 Autorytet
    Postów: 341 362

    Wysłany: 9 maja 2014, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja słyszałam ze efekty inofolicu są po 3 miesiącach, wiadomo ze są wyjatki od reguły:)

    a ja dziś wstałam w lekkim szoku bo od 3 dni rosła mi temp no i dziś wyznaczyło owulke w 36 dc:/ co z tego jak mąż był w delegacji więc nici z tego:/

    to nasz <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 szczęśliwy cykl!:) nasz mały CUD <3
    CÓRECZKA <3

    3i49hdgee1o4pbfq.png
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ