X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • Kamila8k Autorytet
    Postów: 720 316

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunk_a- Co u Ciebie?
    olencja wrote:
    nie wiem czy jest sens na peknietym, plemnikom ok 3 godz zajmie dojscie a komorka po 6godz umiera wiec moga nie zdazyc:/ tym bardziej ze mam slabie i stare komorki
    Ja się po raz kolejny wtrącę. Nie ma badań pokazujących, która sytuacja jest lepsza. Czy na pękniętym czy nie. U Nas udało się na pękniętych pęcherzykach, poprzednie dwie były na niepękniętych.

    klz9df9h204986rx.png
    w57vlbet2okrugwn.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila8k wrote:
    Lunk_a- Co u Ciebie?


    Ja się po raz kolejny wtrącę. Nie ma badań pokazujących, która sytuacja jest lepsza. Czy na pękniętym czy nie. U Nas udało się na pękniętych pęcherzykach, poprzednie dwie były na niepękniętych.
    wiem ze nie ma:D ale ja sobie lubie poczytac optymistyczne informacje:)))


    u5cvp2.png
  • Kamila8k Autorytet
    Postów: 720 316

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    wiem ze nie ma:D ale ja sobie lubie poczytac optymistyczne informacje:)))
    To ja mogę być optymistycznym przykładem- ha ha! 3 inseminacje, 2 na niepękniętych i nic. Ostatnia na pękniętym pęcherzyku i o suwak ciążowy zasuwa do przodu. A swoją drogą w tych statystkach jestem jedna jedyna z kwietniówek, którym się udało- to akurat nie jest optymistyczne.
    Trzymam Za WAS wszystkie kciuki!

    olencja lubi tę wiadomość

    klz9df9h204986rx.png
    w57vlbet2okrugwn.png
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila a Ty czym byłaś stymulowana? Miałaś na pękniętym? U mnie -dziękuję ze pytasz:) jutro wizyta. Zobaczymy. Jeśli iui będzie to ok 29.12

    iv09i09katk65tr1.png
  • Kamila8k Autorytet
    Postów: 720 316

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunk_a wrote:
    Kamila a Ty czym byłaś stymulowana? Miałaś na pękniętym? U mnie -dziękuję ze pytasz:) jutro wizyta. Zobaczymy. Jeśli iui będzie to ok 29.12
    Ja miałam w sumie 3 inseminacje. Wszystkie stymulowane CLO i na pęknięcie Pregnyl albo Choragon. W tej ostatniej miałam Pregnyl zapodany. Ja tu z sentymentu zaglądam i Was podczytuje.
    To trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę.

    klz9df9h204986rx.png
    w57vlbet2okrugwn.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zesz kuzwa szlag mnie trafi przez ta wyskakujaca reklame!!!!!

    Kamila- a wiesz odkladnie ile po peknieciu mialas IUi?


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawde irytujaca jest ta reklama...
    Dziewczyny witam sie ponownie,bo jakis czas temu juz tu bylam,krotko bo pierwsza inseminacja sie nie powiodla i odechcialo mi sie na jakis czas...dzis mialam drugie podejscie na jak to lekarz okreslil pekajacych pecherzykach( sa dwa po stymulacji gonalem)...nalegalam na usg bo chcialam wiedziec czy pekly czy nie ale ta jego odpowiedz to nie wiadomo co znaczy...widac na usg,ze sa w trakcie pekania czy,ze juz pekly? Dodal,ze one nie pekaja w jednej chwili tylko to jest proces..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2015, 14:43

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesli widzial tzw zapadajacy sie pecherzyk to znaczy ze wlasnie peka
    ja mialam na zapadajacym sie poprzednia IUI, bezskuteczna, teraz bede miala na peknietym prawdopodobnie czyli takim co go juz moze nie byc widac


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i widzialam dzis pod mikroskopem plemniki meza (ma obnizona jakosc nasienia i szybkosc plemnikow) roznosci tam byly :) jedne nieruchome, inne kreca sie w kolko jak pies, ktory proboje swoj ogonek zlapac, inne sie poruszaja ale jak slimaki ale widzialam tez pare szybkich, ktore przed siebie parly wiec biorac pod uwage, ze jeden z tych ostatnich by wystarczyl nadzieja jest mimo wszystko ;)

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha1 jeden maly ale wariat wystarczy:)

    Bas1990 lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencja no wlasnie one nie byly juz takie calkiem okragle jak wczoraj to chyba sie zapadaly jak mowisz.

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak byly okragle to byly dojrzewajace a jak nierowne to pekajace

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2015, 14:58


    u5cvp2.png
  • Kamila8k Autorytet
    Postów: 720 316

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    zesz kuzwa szlag mnie trafi przez ta wyskakujaca reklame!!!!!

    Kamila- a wiesz odkladnie ile po peknieciu mialas IUi?
    Mnie też wkurza ta reklama!

    Wiesz co 13 kwietnia miałam pęcherzyki, 14 kwietnia brałam zastrzyk, a 15 kwietnia już ich nie było, ale IUI miałam o 17.30.

    klz9df9h204986rx.png
    w57vlbet2okrugwn.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o,zlikwidowali ja:D
    czyli mozliwe ze u mnie tak jutro bedzie:)


    u5cvp2.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja po wizycie w Gamecie, byłam pewna że to cykl bezowulacyjny a co się okazało owulację miałam krótki czas temu, czyli spóźniła mi się aż 8 dni ( zawsze miałam 14-15 dnia cyklu, dziś jest 23 dzień cyklu). Doktor kazał nam dziś działać...

    Umówiliśmy się również na inseminację, co mnie przeraziło?? To że musze zrobić mnóstw badań przed zabiegiem, różyczka, chlamydia i pełno innych...które kosztują ponad 800zł;( masakra jakaś, lekarz powiedział, że takie są od niedawna wymagania ustawowe...kurde nie sądziłam że same badania będą tak dużo kosztować...mam nadzieję że nie będzie mi dane ich robić)

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl tak niestey badania dla dwoch osob to koszt ok 600zl w diagnostyce:/


    u5cvp2.png
  • mkl Autorytet
    Postów: 1554 869

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem teraz w Elblągu u rodziców, i podobne ceny w laboratorium...ech masakra:/

    Czekamy na Ciebie Marysia:)
    f2w3rjjge8qi32en.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mkl wrote:
    jestem teraz w Elblągu u rodziców, i podobne ceny w laboratorium...ech masakra:/
    Ja.już nie chce liczyć ile.my.wydaliśmy s nie wiem czy invitro przed nami eh to dopiero kasa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Kochana pieniądze szczęścia nie dają

  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny: olencja, Rutelka, Bartusiowa mama to Wy wszystkie jutro razem IUI macie czy ja juz cos pokręcilam? Jej, trzymam za Was kciuki :)

    Bas przytulam. Wiem, ze to zabrzmi banalnie ale w koncu musi sie udac. Ja 2,5 roku czekalam i do dzis nie moge uwierzyc ze jestem w ciazy. Dzis zrobilam 3 bete i mam piekny przyrost ponad 118%. Mam nadzieje ze tym razem sie uda. Po poprzedniej IUI beta bardzo słabo rosła wiec wiedzialam ze cos jest nie tak.

    Ja moje 2 IUI mialam na niepeknietych-obie wyszły.

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
‹‹ 1014 1015 1016 1017 1018 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ