X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak,wyglada na to ze we 3 mamy:) tzn ja prawdopodobnie,okaze sie po 8 rano

    Betty Boop lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    tak,wyglada na to ze we 3 mamy:) tzn ja prawdopodobnie,okaze sie po 8 rano
    3mam kciuki musi się udać :-)

    olencja lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty gratuluję 3mam kciuki Kochama no może.kiedyś się uda ale powoli już nie.wierzę

    Betty Boop lubi tę wiadomość

  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    tak,wyglada na to ze we 3 mamy:) tzn ja prawdopodobnie,okaze sie po 8 rano

    No to trzymam potrójnie !

    A ja dzis juz mialam ostni dzien pracy przed swietami. Teraz relax. Normalnie bym winko otworzyła na wieczór ale tak popijam rumianek z pokrzywą ;)

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tam w te inseminki nie wierze:) robie zeby nie zalowac ze nie sprobowalam:)


    u5cvp2.png
  • Joanna85 Autorytet
    Postów: 505 435

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    Witam dziewczynki- dawno mnie nie było bo zabiegana ostatnio jestem ale staram się podczytywać Was i trzymam kciuki za wszystkie. Zaniedlugo zaczynam stymulacje do inseminacji fostimonem. Mam przepisana dawke 150 jednostek. Opakowania sa po 75 jedn- zawarta w opakowaniu jest fiolka z rozpuszczalnikiem i ampulka z woda do rozpuszczenia. Jeśli lekarz zalecil podwojna dawke to znaczy ze mam wymieszać dwa proszki z jedna woda czy dwa proszki i dwie wody? Ogladalam na necie jak robia wstrzykiwania to kobieta co miała potrojna dawke tj. 225 j. rozpuscila to z jedna ampulka wody a dwie wyrzucila. Nie wiecie może jak to jest?
    Hejka, tez mialam festimon w takiej samej dawce i rozpuszczalam 2 ampulki w 1 wodzie.

    zuzanna lubi tę wiadomość

    Starania od II 2014
    5x IUI :-( (w tym ciąża biochemiczna)
    IVF
    Transfer 27.06 2 mrozaczków - hcg 7dpt-87, 9dpt-226, 11dpt- 646 :-)
    Magdalena 06.03.2017
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty gratuluje:-)

    A co tu wierzyc lub nie w iui? Dziewczyny iui jest wskazana w ściśle określonych przypadkach.i wtedy skuteczna. Jest jak stosunek. Juz o tym pisalysmy. Omija sluz.polepsza plemniki preparatyka. Wskazania można poczytać.

    Betty Boop lubi tę wiadomość

    iv09i09katk65tr1.png
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna powtarzasz betę?

    iv09i09katk65tr1.png
  • Joanna85 Autorytet
    Postów: 505 435

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za jutrzejsze iui u Was dziewczynki :*

    Betty ciesze sie ze u Ciebie wszystko dobrze oby tak dalej :*

    Jutro o 16 mam wizyte u lekarza, tak naprawde to wiem ze na wizyte jeszcze troche za wczesnie, ale braknie mi przez swieta duphastonu i recepty potrzebuje.

    Biore duphaston 2x1 i dalej mam brac acesan 1x1.

    Jutro rano pojde sobie zrobic bete zeby przed 16 miec wynik i pokazac lekarzowi, uplynie 36 godzin. Pytanie mam do Was, warto tak wczesnie robic progesteron?

    Jesli chodzi o objawy:
    1/ bardzo bolące piersi
    2/ lekkie mdłści
    3/ ból brzucha taki jak na okres tylko mocniejszy
    4/ tradzik (zawsze przed okresem cos mi wyskakuje ale tym razem bylo gorzej)
    Samego zagnieżdżenia raczej nie czulam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2015, 22:16

    olencja, Betty Boop lubią tę wiadomość

    Starania od II 2014
    5x IUI :-( (w tym ciąża biochemiczna)
    IVF
    Transfer 27.06 2 mrozaczków - hcg 7dpt-87, 9dpt-226, 11dpt- 646 :-)
    Magdalena 06.03.2017
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron zrob. Nie zaszkodzi. A to coś co latwo można podrasowac lekami.

    iv09i09katk65tr1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam u doktorka robimy ostanie podejście do insem w Nowym Roku później laparo i invitro a.bralyscie może encorton?

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunk_a wrote:
    Betty gratuluje:-)

    A co tu wierzyc lub nie w iui? Dziewczyny iui jest wskazana w ściśle określonych przypadkach.i wtedy skuteczna. Jest jak stosunek. Juz o tym pisalysmy. Omija sluz.polepsza plemniki preparatyka. Wskazania można poczytać.


    jezuu czego sie uwzielas na mnie? niektore dziewczyny podchodza mistycznie do IUI jakby to akurat mialo pomoc, wyrazilam swoje zdanie ze mi to lotto


    u5cvp2.png
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ja sie uwzielam? Nawet Cie nie zacytowałam;) kazdy wierzy w co chce. Forum jest od wyrażania opinii na temat skuteczności iui. Tyle w temacie. Możesz nie wierzyc w skuteczność iui. Kazdy ma prawo do swojego zdania:-)

    iv09i09katk65tr1.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kazdy pisze co chce wiec po co dyskutujesz o mojej opinii?


    u5cvp2.png
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok. Mozesz nie wierzyć. Ale nie musisz pisać tego tu na forum dziewczynom które w to wierza. Podchodzić do iui bez wiary w powodzenia wg mnie nie ma sensu. Nie robi się rzeczy w które sie nie wierzy. Jeśli nie masz wskazan do iui rzeczywiście nie masz powodów żeby w to wierzyć. Różnie dziewczyny tu schizuja wariuja z betami testami bo WIERZA W POWODZENIE TEGO CO ROBIĄ, ale chyba żadna nie napisała ze nie wierzy w iui.
    Jeśli Cie urazilam przepraszam. To byl moj ostatni odnośnie naszej dyskusji. Nie chcę spamowac.ten temat z mojej strony jest zamkniety.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2015, 20:16

    iv09i09katk65tr1.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    forum jest do wyrazania opinii,mozna sie nakrecac ile wlezie co do skutecznosci tej metody
    amen


    u5cvp2.png
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna85 wrote:
    Hejka, tez mialam festimon w takiej samej dawce i rozpuszczalam 2 ampulki w 1 wodzie.

    Witaj Joanna. Jak reagowalas na fostimon? A ile pecherzykow po nim mialas? Ja się boje tej calej stymulacji. Od pierwszego dnia mam brac gonapeptyl a od czwartego fostimon. Boje się tez ciąży mnogiej w razie jakbym za dobrze zareagowala na stymulacje. Lekarz mowil ze dazy się do osiagniecia 3 dojrzałych pecherzykow ok 20 mm. Obawiam się tez hiperki. Mam prace fizyczna i obawiam się czy w czasie stymulacji nie będę mieć jakiś dolegliwości.

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bralsyscie encorton w jakich dawkach i od którego dnia.cyklu? Którejś z Was pomógł:-)

  • bartusiowa-mama Autorytet
    Postów: 445 224

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty - gratulacje :) :)

    Nie wiem czy będę miała jutro IUI choć wg mnie to najlepszy dzień. Ale ten lekarz jest jakiś dziwny, wyczuwam to instynktownie..... odniosłam wrażenie że on mi jutro nie chce jej zrobić i wg niego najlepszy dzień to 24 gru. Wg mnie jutro tym bardziej że wizyta dopiero o 17.30.

    Olenka - ja wierzę w iui ale raczej w takich przypadkach jak mój. Czyli problem po stronie męża (lub lekki po str kobiety, łatwy do korekty) i to też nie krytyczny tylko mocno osłabiony (przy każdej iui w próbce po preparacji było ok 15-20mln). Niestety mimo udanych iui okazało się że istnieje kolejny problem. Zespół antyfosfolipidowy - i tym sposobem mimo udanych iui (2 na 3 wykonane) - mam z nich tylko stadko aniołków.

    Betty Boop lubi tę wiadomość

    oar89n7355899ln7.png

    27.03.2013 - Bartuś - naturalny cud
    2015 - 3 x poronienie
    2016 - :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm ja wierzę w Iui mimo.tego.ze się.nie udało dużo osobom się udaje więc trzeba wierzyć że nam się uda u nas brak przyczyny niepowodzen i dlatego iui nie.wiem czy jest sens ale już ostatnie podejście

‹‹ 1015 1016 1017 1018 1019 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ