X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondi82 to byla moja pierwsza inseminacja...:-( teraz czekam na druga

  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Z perspektywy czasu widzę że rok starań to pikuś nawet stwierdziłam (pewnie oberwę za to) że każdy powinien starać się co najmniej rok bo potem lepiej doceni ten DAR

    vanessa, coś jest w tych twoich słowach... ja staram się od września 2012 i jak sobie przypominam, to zdecydowaliśmy się na dziecko 'bo już czas', dopiero od ok. pół roku czuję coś więcej, więcej i więcej z cyklu na cykl i jest mi coraz ciężej znosić kolejne rozczarowania. Wiem, że jak już się doczekam, to będę najszczęśliwszą kobietą na świecie. Jestem przekonana, że gdyby się udało od razu, to byłabym równie szczęśliwa, ale pewnie nie doceniałabym aż tak bardzo tego daru.

    vanessa lubi tę wiadomość

  • blondi82 Przyjaciółka
    Postów: 266 46

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    dopisuję :)


    martuskacz 10.01.14, 1 inseminacja :(
    liloe, 18.02, 1 inseminacja, :(
    copolka, 21.02, 1 inseminacja, :(
    kookana1987, 21.02, 1 inseminacja, test 7.03 :(
    maleo 26.02, 5 inseminacja :(
    blondi82 11.03, 4 inseminacja :(
    Sysiaaaaa, 19.03 2 inseminacja :(
    renja, 20.03 2 inseminacja :)
    Varietta 24.03 1 inseminacja :(
    mandragora 25.03, 1 inseminacja :(
    lena7 26.03 3 inseminacja :(
    Sansivieria 26.03 5 inseminacja :(
    truskawkowa 31.03 2 inseminacja :(
    Limia 1.04, 3 inseminacja :(
    kuciak 7.04, 1 inseminacja :(
    anula23 ? 1 inseminacja :(
    XYZ, 8.04, 3 inseminacja test 22.04
    mixa 11.04 2 inseminacja test 25.04
    Agi 12.04, 1 inseminacja test 26.04
    eeedith 16.04, 2 inseminacja test 30.04
    paszczakin, 18.04, 4 inseminacja test 2.05
    Kaczorek 18.04, 2 inseminacja test 2.05
    Lenuś 21.04, 1 inseminacja test 4.05
    bella84 22.04, 2 inseminacja test 7.05
    laura ? 2 inseminacja test 15.05

    czekam i czekam i.........może się doczekam?
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenuś wrote:
    vanessa, coś jest w tych twoich słowach... ja staram się od września 2012 i jak sobie przypominam, to zdecydowaliśmy się na dziecko 'bo już czas', dopiero od ok. pół roku czuję coś więcej, więcej i więcej z cyklu na cykl i jest mi coraz ciężej znosić kolejne rozczarowania. Wiem, że jak już się doczekam, to będę najszczęśliwszą kobietą na świecie. Jestem przekonana, że gdyby się udało od razu, to byłabym równie szczęśliwa, ale pewnie nie doceniałabym aż tak bardzo tego daru.
    Dokładnie i starając sie dłużej moim zdaniem bardziej dojrzewa sie do rodzicielstwa i jest sie bardziej swiadomym tego czego sie chce.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2015, 09:57

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Dokładnie i starając sie dłużej moim zdaniem bardziej dojrzewa sie do rodzicielstwa i jest sie bardziej swiadomym tego czego sie chce.

    Na pewno tak, ale mimo wszystko i tak nikomu nie życzę tego czekania, doszukiwania się powodów dlaczego nie wychodzi, błądzenia od lekarza do lekarza, przeżywania kolejnych rozczarowań itd...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2014, 18:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anula23 wrote:
    Mixa, a Ty jak? Jeszcze nie testowalas? Bo juz nie pamietam a kibicuje wszystkim dziewczynom.


    XYZ blagam nie zalamuj sie. Nie jestes sama. Napewno nie. Wszystkie sie tu wspieramy. Uda Ci sie. Napewno. Ja w to wierze. Takie ciezkie slowa piszesz w swoim pamietniku. Nie pozwalam na to.

    anula mam przeczucia, ze nic z tego, niby w piątek mijają 2 tyg, ale czuję, ze nie dotrwam i @ jest już za drzwiami ;-( a jak nie przyjdzie małpa jedna, to ewentualnie zatestuje

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MIxa trzymamy kciuki za testowanie ;) mam nadzieję że z @ pożegnasz się na długo ;)

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no zobaczymy mandragora, mam nadzieję, ze moje przeczucia się nie sprawdzą...bo nie mam w sumie już wiary w to wszystko jakos i tak podchodzic do kolejnej iui bez przekonania, to troche kiepsko...

  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta, trudno, będę kablem - zajrzyjcie sobie do pamiętnika XYZ! :) :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WOW WOW WOW

  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie siedzę w poczekalni i stresuję się wizytą mającą potwierdzić pęknięcie pęcherzyków po inseminacji...znowu opóźnienia, jak jest jeszcze to jajo, to chyba go zniosę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no oby coś z tego jaja wykluło ;-)

    Lenuś lubi tę wiadomość

  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, winna jestem Wam wyjaśnienia.
    Zacznę od tego, że zamierzałam zrobić sobie co najmniej przerwę od Ovu Friend.
    Nie wchodziłam tutaj na forum (teraz widzę, że nawet swoją nieobecnością narobiłam szumu!), nie uzupełniałam wykresu ani pamiętnika, nic.
    Zajęłam się Świętami i planowaniem wakacji, obrażona na cały świat, los i przyrodę, z poczuciem - za przeproszeniem: "pierdolę, nie robię", wracam do normalności i zaczynam znowu żyć jak człowiek.
    Aż wlazłam dzisiaj, żeby przed planowaną piątkową wizytą u gina sobie uzupełnić i wydrukować to i owo. No i się okazało, że program mnie przechytrzył. Tzn. chciałam tylko pogmerać przy swoim wykresie (niewidocznym dla publiczności), a wyszło na to, że automatycznie jakoś w pamiętniku wyskakuje zielona ramka...
    I tak mnie wyśledziły, szperacze jedne ;-)
    KOCHANE,JESZCZE NIE WIEM,CZY JESTEM W CIĄŻY.
    I z całą pewnością wolę się nie nakręcać.
    Zrobiłam dotąd dwa sikańce (wczoraj i dziś - wg gina powinna zatestować dopiero dzisiaj). Druga kreska jest. Nie żaden cień cienia, tylko kreska (stąd zielona kropka na wykresie, która - ni cholery nie wiem jak - zamieniła się w zieloną ramkę a moim pamiętniku, która wywołała tyle komentarzy). Ale to może znaczyć, że z niepękniętego pęcherzyka zrobiła mi się torbiel na jajniku. Albo że test był do dupy.Albo że mój organizm jeszcze nie wydalił hormonów z trzech zastrzyków jakie wzięłam na pęknięcie.
    Dlatego jutro idę na betę. A w piątek do lekarza.
    Nie chciałam się na razie ujawniać, póki nie mam potwierdzenia, ale widzę, że samo wszystko wyszło :-)
    Ale jeśli beta nie wyjdzie, to serio daję sobie na razie z tym wszystkim spokój. Bo tu nie tyle chodzi o czas trwania starań, co o to, co te starania zrobiły z moim życiem - po prostu, oboje z M. nie chcemy już dłużej tak żyć. I kropka. Wolimy korzystać z życia we dwoje, niż dalej być dwoma kłębkami nerwów, funkcjonującymi wyłącznie w rytmie kolejnych procedur medycznych.Próby zajścia w ciążę wywróciły nasze życie dosłownie do góry nogami - i chyba mamy już dosyć tego stania na głowach. O.
    Jak już mnie zdemaskowałyście, to oczywiście dam znać co i jak z tą betą ;-)


  • Blanka85 Autorytet
    Postów: 1222 850

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XYZ ale sie ciesze!!!! My wlasmie wrocilismy z badania nasienia. W poczekalni opowiadalam mezowi o Twoim wpisie w pamietniku i tak nam bylo smutno :( bo coraz mniej nam sie wydaje ze poprzez inseminacje sie uda. Ciesze sie ze wrocilas do nas i to z takimi wiesciami!!! Dalas mi znowu nadzieje ze i na nas przyjdzie czas :)

    uwo9rjjga7fvv3l0.png
    17u93e5egkb8cm4p.png
    Aniołek [*] 6 tc 2018,
    Julia [*] 14 tc 2018
    MTHFR, PAI-1, Czynnik V (trombofilia): clexane, acard, prolutex, metyle : (B12 i kwas foliowy) , duphaston .
    Endometrioza
  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XYZ, to musi być ciąża, koniec i kropka!
    Wiem, że czasem wspomniane przez Ciebie czynniki mogą mieć wpływ na wynik testu, dlatego rozumiem, że chciałaś poczekać na potwierdzenie. Bardzo dobrze Cię rozumiem w kwestii zaprzestania starań, ja już coraz gorzej je znoszę i nie wiem ile jeszcze cykli dam radę pociągnąć. Życie każdej z nas jest podporządkowane głównie pod wiadomy temat i wcale to nie jest fajne, dlatego MA TO BYĆ CIĄŻA!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XYZ-ciąża i koniec, dawaj jutro znaka jak beta :-)

  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już jestem po wizycie i wiadomości mam sama nie wiem jakie...
    Endometrium 9 mm (czy to dobrze?). Miałam dwa pęcherzyki - każdy po 22 mm, jeden na lewym, drugi na prawym jajniku. Dodatkowo na prawym był też pęcherzyk mniejszy - 13 mm.
    Lekarz powiedział, że ten po lewej pękł, po prawej nie wiadomo, bo mam nadal pęcherzyk 18mm i albo to jest ten duży pęcherzyk, który się zmniejszył, albo to ten 13mm, ale podrósł. Nie wiem teraz co z tym dużym się stało, lekarz nie mógł znaleźć śladu po pęknięciu. Tak czy inaczej, może się z tego zrobić torbiel, a jak @ przyjdzie i do tego dojdzie torbiel, to zadowolona nie będę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2014, 22:11

  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2015, 09:57

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2128

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XYZ nie miej do nas pretensji. My tu jak jedna wielka rodzina i kazda o każdą sie martwi:) daj nam troszkę nadziei

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ