X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to teraz wszystkie komisyjnie zaciskamy kciuki za betę XYZ ;)
    &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2015, 09:57

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura wrote:
    Lenuś a jakie brałaś hormony na jajeczka? ja biorę gonal :)

    Laura, brałam trozebax z encortonem.

    Laura lubi tę wiadomość

  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura wrote:
    Dziewczyny która z was brała gonal i w jakich ilościach? jakie skutki?
    Gonal na mnie podziałał super. Miałam 4x0,75j w 3,5,7 i 9dc i wyhodowałam aż 6 równych pęcherzyków. Nie miałam po nim jakichś okropnych odczuć, nic takiego nie pamiętam, jedynie wrażenie spuchniętego brzucha.

    Laura lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2015, 09:58

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2015, 09:58

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimo takiej ilości nie udała się, to było drugie podejście, najgorzej je przeżyłam, pewnie dlatego, że tak liczyłam na to, że chociaż jeden z tych pęcherzyków zostanie ze mną. Więcej się gonalem nie stymulowałam, teraz mam zazwyczaj 1-2 pęcherzyki na naturalnych cyklach, co miesiąc i już się tak nie nakręcam. Mam za sobą 5 nieudanych podejść i rozglądam się nuż za ivf... :(

    age.png
    age.png
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2015, 09:58

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane,mam juz betę (poleciałam na badanie z samego rana) 286.9 mlU/ml
    Pisze od razu do Was z telegonu(jestem uziemiona na durnym szkoleniu bez dostępu do kompa)

    Lenuś, eeedith, maleo, martuskacz, Laura, kaarolaa, ewka25, Mixa, Konwalia, olka30, lena7 lubią tę wiadomość


  • eeedith Przyjaciółka
    Postów: 116 36

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenuś torbiel wcale nie taka straszna jak się wydaje - ja wyhodowalam jedną w styczniu, w 8 cyklu brania CLO (to był jednocześnie pierwszy cykl z CLO po kilkumiesięcznej przerwie) i do następnego cyklu się wchlonęła. Brałam luteinę dopochowową (słyszałam jeszcze inną jej nazwę - dowcipna :D) 100 mg 2x1 tabl i po sprawie.

    XYZ trzymam kciuki i czekam na info o becie.

    Ja sama czekam na testowanie, wczoraj przemknęła mi przez głowę myśl, żeby może kupić sikańca w aptece, ale szybko porzuciłam ten pomysł. Czekam do 30/04, a że mam trochę innych zajęć na głowie, to jakoś te dni szybciej płyną niż w zeszłym miesiącu. Jestem tylko przemęczona i non stop bym spała i mam niskie ciśnienie nawet po 2 kawach, ale to raczej objawy przesilenia wiosennego, bo na ciążowe to za wcześnie. Jak się czlowiek na siłę nie doszukuje objawów, to nawet ich nie odczuwa. Pierwszy raz od ponad roku nie bolą mnie piersi po luteinie.

    Lenuś lubi tę wiadomość

    eeedith
  • Blanka85 Autorytet
    Postów: 1222 850

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XYZ!!!!!!!!!! Rewelacja !! Specjalnie rano weszlam zeby sprawdzic czy moze mssz juz wyniki :) ale sie ciesze !!! Gratuluje i trzymam kciuki!!! :-*

    uwo9rjjga7fvv3l0.png
    17u93e5egkb8cm4p.png
    Aniołek [*] 6 tc 2018,
    Julia [*] 14 tc 2018
    MTHFR, PAI-1, Czynnik V (trombofilia): clexane, acard, prolutex, metyle : (B12 i kwas foliowy) , duphaston .
    Endometrioza
  • Blanka85 Autorytet
    Postów: 1222 850

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jednak warto jest walczyc :) dalas mi teraz sile !!!!

    uwo9rjjga7fvv3l0.png
    17u93e5egkb8cm4p.png
    Aniołek [*] 6 tc 2018,
    Julia [*] 14 tc 2018
    MTHFR, PAI-1, Czynnik V (trombofilia): clexane, acard, prolutex, metyle : (B12 i kwas foliowy) , duphaston .
    Endometrioza
  • Blanka85 Autorytet
    Postów: 1222 850

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrze na ten Twoj wynik bety :) i mega sie ciesze :)))))) dziewczyny wreszcie i nam sie uda :)

    uwo9rjjga7fvv3l0.png
    17u93e5egkb8cm4p.png
    Aniołek [*] 6 tc 2018,
    Julia [*] 14 tc 2018
    MTHFR, PAI-1, Czynnik V (trombofilia): clexane, acard, prolutex, metyle : (B12 i kwas foliowy) , duphaston .
    Endometrioza
  • blondi82 Przyjaciółka
    Postów: 266 46

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XYZ wrote:
    Kochane,mam juz betę (poleciałam na badanie z samego rana) 286.9 mlU/ml
    Pisze od razu do Was z telegonu(jestem uziemiona na durnym szkoleniu bez dostępu do kompa)

    gratulacje kochana , wiedziałam że to się tak skończy :)
    radość wielką nam tu sprawilas :)
    powodzenia jutro u gina :)

    czekam i czekam i.........może się doczekam?
  • maleo Debiutantka
    Postów: 15 7

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje!!!!!!!!!!!!! Ty już straciłaś wiarę a ja wierzyłam że Tobie się uda :) Będę trzymać kciuki!!!!!!!!!!!!
    Sprawiłaś mi ogromną radość i napełniłaś mnie wiarą :)

  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XYZ,ja od niedzieli nie mogłam sobie ze sobą poradzić, przedwczoraj miałam dzień totalnego załamania. Dopadł mnie ten dół, który niestety raz na jakiś czas się uaktywnia... że niesprawiedliwość, że ileż można, że tak bardzo chcę, a tak bardzo nie mogę, że chciałabym z tym wszystkim już skończyć, ale się nie da... no i pojawiłaś się Ty z informacją o ciąży :)

    Kochana, bardzo Ci dziękuję, na serio stanęłam na nogi po przeczytaniu tej informacji... zabrzmi górnolotnie, ale uwierzyłam, że też mi się w końcu uda... i od wczoraj nie ryczę jak głupia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2014, 10:42

  • eeedith Przyjaciółka
    Postów: 116 36

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XYZ gratulacje!!! Bardzo się cieszę, że Tobie się udało, to podnosi na duchu resztę dziewczyn. Czyli jednak inseminacja daje jakies pozytywne rezultaty. Mi się wydaje, że te statystyki w skuteczności inseminacji są trochę zaniżone. Czytałam o parze, która miała inseminację w państwowym szpitalu i od momentu oddania nasienia do momentu wstrzyknięcia czekali 2 godziny na korytarzu z nasieniem w pojemniku. Dodatkowo nasienie nie było w żadne sposób przygotowywane. I mieli chyba z 6 takich zabiegów i zero rezultatu. A jak zgłosili się do prywatnej kliniki, gdzie inseminacja była porządnie przeprowadzona, to udało się za drugim razem.

    eeedith
  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eeedith wrote:
    Lenuś torbiel wcale nie taka straszna jak się wydaje - ja wyhodowalam jedną w styczniu, w 8 cyklu brania CLO (to był jednocześnie pierwszy cykl z CLO po kilkumiesięcznej przerwie) i do następnego cyklu się wchlonęła. Brałam luteinę dopochowową (słyszałam jeszcze inną jej nazwę - dowcipna :D) 100 mg 2x1 tabl i po sprawie.


    eeedith, czy w przypadku, jak już pojawi się torbiel, co sprawdzę w 2dc, to wtedy mam stracony cykl?

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2943

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XYZ strasznie się cieszę i zaciskam kciuki za spokojną ciążę i szczęśliwe rozwiązanie ;)
    edith a ja bym nie była taka pewna czy nie za wcześnie- przy ciąży z Hanią senność była pierwszym moim objawem i żeby ci nie skłamać jakieś 7 dni po owu się pojawiła, a może i wcześniej. Normalnie na nos padałam, kawa nie pomagała, ale,że ja śpioch ogólnie jestem to nawet nie pomyślałam, że to mi mała tak daje do wiwatu ;)

    ewa84 lubi tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • kuciak Autorytet
    Postów: 474 693

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super to naprawdę dobra wiadomość dla nas wszystkich gratuluję;-) czekamy na kolejne pozytywne wiadomości;-)

    bhywanlil4ktaodk.png
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ