Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • iwonkja Przyjaciółka
    Postów: 234 48

    Wysłany: 19 stycznia 2013, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje:) super:)

  • iwonkja Przyjaciółka
    Postów: 234 48

    Wysłany: 19 stycznia 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MADZIULA13 a czym Twój cykl był stymulowany? i jeśli mogę zapytać to jaki był u was problem? mi niestety 3razy sie nie udało i teraz rozwazamy ivf

  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 310

    Wysłany: 19 stycznia 2013, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, mój cykl byl stymulowany, po raz trzeci. mój facet ma świetne parametry spermy, ale ja miałam podwyższoną prolaktynę. chcąc przyspieszyć cały "proces" zdecydowałam się na IUI. warunki były dogodne, kontrolny wynik prolaktyny w normie.wydaje mi się, że dużo dało zbicie PRL. a ty robiłaś jakię badania?

  • iwonkja Przyjaciółka
    Postów: 234 48

    Wysłany: 20 stycznia 2013, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas jest na odwrót, u mojego męża stwierdzili azoospermie.robilismy inseminacje z nasienia dawcy ale trzy razy sie nie udalo.u mnie wyniki niby wszystko ok ale sie nie powiodło

  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 310

    Wysłany: 20 stycznia 2013, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja pierwsza IUI była za późno, druga nie miała szans powodzenia, bo endo było cienkie, a przy trzeciej wszystkie parametry były super i się udało.trzecią o mały włos nie zrobiliby za późno, ale postawiłam na swoim i zrobili w odpowiednim dniu.tobie też się uda.na jakich pęcherzykach wykonywali zabieg?

  • iwonkja Przyjaciółka
    Postów: 234 48

    Wysłany: 20 stycznia 2013, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwsze dwie inseminacje były na pękniętym pęcherzyku a trzecia na nie pękniętym.przy tej trzeciej powiedział że wyniki super pęcherzyk miał28mm endo tez bylo ok takze nie wiem czemu sie nie udalo

  • Dagna91 Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 22 stycznia 2013, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny: ja jestem po swojej drugiej IUI i teraz czekam na testowanie...

  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 310

    Wysłany: 22 stycznia 2013, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przed Tobą dłuuugie 14 dni:) trzymam kciuki, żeby ci się udało!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2013, 12:38

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 320

    Wysłany: 22 stycznia 2013, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziula a czy podwyższona prolaktyna blokowała u ciebie owulację jaki lek brałaś?

    malutka lubi tę wiadomość

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • malutka Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagna91 wrote:
    Cześć Dziewczyny: ja jestem po swojej drugiej IUI i teraz czekam na testowanie...

    :) trzymamy kciuki by ci sie poszczescilo

  • malutka Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiunia wrote:
    madziula a czy podwyższona prolaktyna blokowała u ciebie owulację jaki lek brałaś?

    w mim przypadku mimo wysokiej prolaktyny owulacja wystepowała, mlekotoku też nie miałam, więc przyczyna pewnie był stres, a biorę bromergon

  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 310

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak jak malutka, też jestem nerwowa:) byc może to było przyczyną podwyzszonej prolaktyny. czy występowała owulacja, nie wiem, bo nie miałam w tym czasie monitoringu.nie mniej jednak lekarz zastosował stymulację clostilbegytem.dzięki temu rosły piękne pęcherzyki. a bromek po trzech miesiącach kuracji spełnił swoją funkcję, dzięki niemu zaszłam w ciążę.

  • Dagna91 Znajoma
    Postów: 28 5

    Wysłany: 26 stycznia 2013, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny... U mnie jeszcze 2 dni do testowania...temp szaleje a ja już bym chciała wiedzieć co i jak:(

  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 310

    Wysłany: 26 stycznia 2013, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dasz radę:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2013, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki ile dni postu musi być przed inseminacją żeby plemniczki dobre były!!:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Aga, nam gin kazał pościć 4 dni przed iui, dziś 4dc, wcinam clostilbegyt 1x1 od 2 do 6dc, monitoring 18.02.- ciekawe co wyhoduję?
    a testować będę zaraz po Tobie, @ przewidziana na 09.03. -oby nie przyszła!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zulka-m wrote:
    hej Aga, nam gin kazał pościć 4 dni przed iui, dziś 4dc, wcinam clostilbegyt 1x1 od 2 do 6dc, monitoring 18.02.- ciekawe co wyhoduję?
    a testować będę zaraz po Tobie, @ przewidziana na 09.03. -oby nie przyszła!

    No ja dziś ostatni dzień clo!! w piątek na monitoring a po niedzieli myśle we wtorek lub w środę inseminacja!!
    nO TO JAK CHŁOP W WALENTYNKI wróci to jeszcze poświętujemy w czwartek a potem post he he!!:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2013, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA - to iui możemy mieć w jednym czasie:) ja zwykle mam ok 13dc owu (czyli w czwartek), a z clo może i szybciej, kto wie;) razem będzie nam raźniej!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2013, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zulka-m wrote:
    AGA - to iui możemy mieć w jednym czasie:) ja zwykle mam ok 13dc owu (czyli w czwartek), a z clo może i szybciej, kto wie;) razem będzie nam raźniej!

    No to pisz co i jak u ciebie będziemy się dopingować!!:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, będę pisać. Na razie czekanie..., eh, chciałabym żeby był już poniedziałek.
    Skrobnij co tam u ciebie po jutrzejszym podglądaniu!

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ