Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • iwonkja Przyjaciółka
    Postów: 234 48

    Wysłany: 28 listopada 2012, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny na w poniedziałek mam kolejny monitoring i pobranie krwi i zobaczymy kiedy zabieg...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2012, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonkja no to daj znać co i jak!!

  • iwonkja Przyjaciółka
    Postów: 234 48

    Wysłany: 28 listopada 2012, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie ze dam znac. najgorsze jest późniejsze czekanie na zrobienie testu czy się udało

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2012, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonkja wrote:
    pewnie ze dam znac. najgorsze jest późniejsze czekanie na zrobienie testu czy się udało

    To czekanie jest wręcz zabójcze!!! no ale cóż taki nasz los!!

  • Stokrotka Znajoma
    Postów: 18 4

    Wysłany: 28 listopada 2012, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGA 30 wrote:
    Stokrotka wrote:
    AGA 30 wrote:
    Stokrotka oby zaskoczyło!!

    Dzięki wielkie Aga. Jak u Ciebie sytuacja?

    U mnie narazie ok jutro jade na 3 monitoring i mam dostać zastrzyk na pęknięcie pęcherzyków w poniedziałek miałam ładne 2 pęcherzyki 16 i 14mm to to jutra ok 20 powinny mieć!! więc w weekend bedziemy działać i czekać czy coś wyjdzie!!

    No to super. Zatem miłego weekendu! i owocnego;-)

    Stokrotka31
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2012, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki i wzajemnie stokrotka!! oby owocne było!!

  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 310

    Wysłany: 29 listopada 2012, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak więc dziewczynki,dzisiaj ginka wystawiła skierowanko na następną IUI :) najpierw będę przyjmować clo, a potem na usg 7 grudnia.niestety, ale moje obawy odnośnie czasu wykonania zabiegu były podstawne i rzeczywiście mogła być zrobiona za późno.ale nic, próbujemy dalej...będę was informować na bieżąco :).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2012, 10:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2012, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulka czekamy na dobre wieści!!! powodzenia!!

  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 310

    Wysłany: 29 listopada 2012, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga,myslę, że ty szybciej oznajmisz nam dobrą wiadomość!powodzonka!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • iwonkja Przyjaciółka
    Postów: 234 48

    Wysłany: 6 grudnia 2012, 04:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie wczoraj i w poniedzialek byłam na monitoringu i jeszcze czekam. wczoraj pęcherzyk miał 19 a w poniedziałek 17.estradiol jeszcze za niski a dziwnie LH spadło o poniedziałku i o co tu chodzi... kolejna wizyta piątek

  • iwonkja Przyjaciółka
    Postów: 234 48

    Wysłany: 8 grudnia 2012, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie jestem juz po zabiegu. wczoraj mialam teraz czekamy na rezultaty

    Fedra lubi tę wiadomość

  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 310

    Wysłany: 9 grudnia 2012, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja również jestem po. dzisiaj było podejście nr 2. tym razem na nie pękniętych pecherzykach. teraz czekam

    Fedra lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2012, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki to dajcie znać jakie rezultaty!!!!
    powodzenia!!!;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 310

    Wysłany: 10 grudnia 2012, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam dzisiaj zrobić kontrolne usg,ale baba w nie mojej przychodni nie chciała mi zrobić. trudno, niech się buja!nie chce mi się jechać tak daleko do szpitala. co mam być to będzie.

  • iwonkja Przyjaciółka
    Postów: 234 48

    Wysłany: 12 grudnia 2012, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja byłam w poniedziałek na usg wszystko ok.owulacja była wiec teraz tylko czekanie...

  • iwonkja Przyjaciółka
    Postów: 234 48

    Wysłany: 19 grudnia 2012, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej w piątek mam test z krwi zobaczymy co sie okaze choc mam przeczucie ze nic z tego...:( mam objawy jak co miesiec przed okresem, wiec nie wiem czy jest jeszcze sens miec nadzieje.

  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 310

    Wysłany: 20 grudnia 2012, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tym razem się nie napinam. co ma być to będzie. poza tym mam przygotowania do świąt na głowie i tak o tym nie myślę.@ planowo na 25 grudnia, więc się okaże po świętach.życzę pięknego prezentu na święta.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2012, 17:11

  • iwonkja Przyjaciółka
    Postów: 234 48

    Wysłany: 23 grudnia 2012, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam was u mnie niestety i tym razem sie nie udalo...:(

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 320

    Wysłany: 23 grudnia 2012, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli inseminacja też nie pomogła

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • iwonkja Przyjaciółka
    Postów: 234 48

    Wysłany: 25 grudnia 2012, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety nie pomogla.teraz bedziemy zbierac na invitro

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ