Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • Neo84 Autorytet
    Postów: 650 727

    Wysłany: 17 lipca 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez trzymam kciuki za testujące i podchodzące :)

    Oligospermia
    2 IUI
    25.01 pick up 9 zarodków zamrożonych
    Transfer 1.03 zarodek 4aa 6dpt bhcg 33, 8dpt 69, 10dpt 148 13 dpt 744:))), 18 dpt 5518:)
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 17 lipca 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za wszystkie kciuki :)

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bartusiowa, powodzenia. Denerwuje sie jakby to moja iui byla. Kciuki mocno zacisniete!

  • Amanda90 Koleżanka
    Postów: 35 9

    Wysłany: 17 lipca 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też dołączam się do osób trzymających kciuki :)

    A zioła kupiłam na allegro ;)
    Wklejam link dla zainteresowanych :D

    http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=zioła+sroki&bmatch=engagement-v10-promo-sm-sqm-hou-1-1-0629

    <a href="http://daisypath.com/"><img src="http://davf.daisypath.com/P51Up2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Daisypath Anniversary tickers" /></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amanda, na co konkretnie te ziola?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od tego cyklu zaczelam brac siemie lniane, bo u mnie brak sluzu plodnego, choc przy iui i tak moglabym sobie darowac ale "przezorny zawsze ubezpieczony" :)

  • Amanda90 Koleżanka
    Postów: 35 9

    Wysłany: 17 lipca 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zależności jaką wybierzesz mieszankę ;)
    Nr 3 są na owulacje, nr 1 chyba na zrosty i niedrożność. Podobno pomagają i działają ;) To mój pierwszy cykl z ziołami, więc po monitoringu będę mogła napisać coś więcej :)

    Ja oprócz siemienia lnianego piję od 1dc olej z wiesiołka :) piłam go w tamtym cyklu i śluz dużo lepszy :) Co prawda i tak miałam owulację po stronie, gdzie mam niedrożny jajowód, więc cykl był odpuszczony, ale zauważyłam, że znacznie zmniejszył moje PMS :D

    <a href="http://daisypath.com/"><img src="http://davf.daisypath.com/P51Up2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Daisypath Anniversary tickers" /></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amanda90 wrote:
    W zależności jaką wybierzesz mieszankę ;)
    Nr 3 są na owulacje, nr 1 chyba na zrosty i niedrożność. Podobno pomagają i działają ;) To mój pierwszy cykl z ziołami, więc po monitoringu będę mogła napisać coś więcej :)

    Ja oprócz siemienia lnianego piję od 1dc olej z wiesiołka :) piłam go w tamtym cyklu i śluz dużo lepszy :) Co prawda i tak miałam owulację po stronie, gdzie mam niedrożny jajowód, więc cykl był odpuszczony, ale zauważyłam, że znacznie zmniejszył moje PMS :D
    A no widzisz, to musze poczytac o tym. Ja tez zaczelam brac wiesiolka ale po kilku dniach zaniechalam. Nie wiem, czytalam troche tez negatywnych opini w necie i w koncu dalam sobie spokoj.

  • bartusiowa-mama Autorytet
    Postów: 445 224

    Wysłany: 17 lipca 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za kciukasy :) za chwilke wchodze do gabinetu... moj P strasznie sie zestresowal i nie umial oddac materialu ;) potem kwiczal ze malo... ale za chwile sie okaze co i jak.

    oar89n7355899ln7.png

    27.03.2013 - Bartuś - naturalny cud
    2015 - 3 x poronienie
    2016 - :)
  • bartusiowa-mama Autorytet
    Postów: 445 224

    Wysłany: 17 lipca 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to wchodze..m :)

    oar89n7355899ln7.png

    27.03.2013 - Bartuś - naturalny cud
    2015 - 3 x poronienie
    2016 - :)
  • Neo84 Autorytet
    Postów: 650 727

    Wysłany: 17 lipca 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bartusiowa-mama wrote:
    No to wchodze..m :)
    Trzymam &&&&&!!!!

    Oligospermia
    2 IUI
    25.01 pick up 9 zarodków zamrożonych
    Transfer 1.03 zarodek 4aa 6dpt bhcg 33, 8dpt 69, 10dpt 148 13 dpt 744:))), 18 dpt 5518:)
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 17 lipca 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bartusiowa zaciskamy kciuki i czekamy <3

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • bartusiowa-mama Autorytet
    Postów: 445 224

    Wysłany: 17 lipca 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i po. Poprosilam o monitoring i oczywiscie "ale po co?" No to ja ze chce spr czy dobrze rozumiem swoj organizm bo wg mnie jest po ovu. No ok. Monitoring wykazal brak pecherzykaa czyli mialam dobre odczucie. Owu byla okolo 12.00-12,30. Iui na peknietym pecherzyku, ok 20mln po preparatyce. Endo mnie zaniepokoilo... mruknal cos o 7.2mm - malusio.....

    oar89n7355899ln7.png

    27.03.2013 - Bartuś - naturalny cud
    2015 - 3 x poronienie
    2016 - :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to teraz kciukamy bartusiowa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez piłam zioła sroki i sie znalazłam na sorze. Na mnie mega negatywnie podziałały i dostalam leki i kroplowki na efekty ziolek.

  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 17 lipca 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bartusiowa kciuki! Materiału chyba było sporo?
    I nie rozumiem gina, u mnie usg przed iui to standard i również dzień po.

    Gaja grunt żeby jakiś pęcherzyk urósł. Ale znowu za dużo to tez lipa lepiej mniej a dojrzałe.

    Viera to chyba ciąża pojedyncz? Beta rośnie pięknie ale jak ns jedną ciążę.


    Odebrałam wyniki i szczerze nic z nich nie rozumiem, dzwoniłam tylko fo gins mówi ze insulinoopornosci nie mam.

    Glukoza na czczo 90
    Po 1 godz 75
    Po 2 godz 50

    Jednostki
    Mg/dl


    Insulina odpowiednio
    Jednostki uIu/ml
    8.31
    43, 76
    3,66

    iv09i09katk65tr1.png
  • bartusiowa-mama Autorytet
    Postów: 445 224

    Wysłany: 17 lipca 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne - mimo ze iui nie byla bolesna to pojawilo sie troche krwi... tez tak mialyscie???

    oar89n7355899ln7.png

    27.03.2013 - Bartuś - naturalny cud
    2015 - 3 x poronienie
    2016 - :)
  • Neo84 Autorytet
    Postów: 650 727

    Wysłany: 17 lipca 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, miałam 2 i nigdy nic się nie działo

    Oligospermia
    2 IUI
    25.01 pick up 9 zarodków zamrożonych
    Transfer 1.03 zarodek 4aa 6dpt bhcg 33, 8dpt 69, 10dpt 148 13 dpt 744:))), 18 dpt 5518:)
  • maggdaa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 17 lipca 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ktoras jest w temacie inseminacji na babyboom? Strasznie duzo mozna sie tam dowiedziec. Ja je podczytuje i chyba najlepsze forum http://www.babyboom.pl/forum/staramy-sie-f66/iui-inseminacja-w-walce-o-pierwsza-dzidzie-40458/

  • maggdaa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 17 lipca 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam ze sie tak wcielam z tym ale jak jestescie w temacie to moze macie jeszcze jakies dobre forumktore mozna polecic??

‹‹ 691 692 693 694 695 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ