Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • Neo84 Autorytet
    Postów: 650 727

    Wysłany: 31 lipca 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta promocja w GC bardzo fajna, ja ostatnio pytałam w invicta niestety nic nie ma. Chyba na trojmiejskim rynku zbyt mała konkurencja, i za każde podejście trzeba płacić.

    Oligospermia
    2 IUI
    25.01 pick up 9 zarodków zamrożonych
    Transfer 1.03 zarodek 4aa 6dpt bhcg 33, 8dpt 69, 10dpt 148 13 dpt 744:))), 18 dpt 5518:)
  • Neo84 Autorytet
    Postów: 650 727

    Wysłany: 31 lipca 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedynie teraz spojrzałam, że invimed ma dwie procedury w cenie 10000 PLN, czy któraś z Was się u nich leczy???

    Oligospermia
    2 IUI
    25.01 pick up 9 zarodków zamrożonych
    Transfer 1.03 zarodek 4aa 6dpt bhcg 33, 8dpt 69, 10dpt 148 13 dpt 744:))), 18 dpt 5518:)
  • gaja13 Autorytet
    Postów: 409 261

    Wysłany: 31 lipca 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A propo adopcji ja też jestem na nie no chyba że będę po 40 i naprawdę będę zdesperowana by mieć potomka.ja jakoś myślę że skoro dzidzia nie chce przyjść do nas to widocznie ma tak być co nie oznacza że się poddaje w walce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2015, 17:49

    02 06 2015 :-( 26 06 2015 :-(
    21 07 2015 :-( 14 09 2015 :)<3 :) <3 :) <3 :) <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko wiadomo do tych cen trzeba dolozyc cene lekow czyli kilka tysiecy do podejscia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Invimed albo invicta za 10 tys ma all inclusive juz z lekami np ;)

  • taśta Autorytet
    Postów: 509 492

    Wysłany: 31 lipca 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    Nurtuje mnie pytanie czy iui udala sie tu komus z nasieniem po spreparowaniu o koncentracji ok 5-10 mln. Bo skoro nie udaje sie tym o koncentracji ok 30 mln to co z tymi co maja mniej zolnierzy? Minimum ma byc 5 mln wiec skads ten prog musial sie wziac..
    na pocieszenie powiem, że my po preparatyce mieliśmy 8 mln więc przy takich niskich parametrach też może się udać :)
    tulę te którym się nie udało, faktycznie słaby ten lipiec…

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    po 6 latach starań, po drodze 2 aniołki, 1 IUI czerwiec 2015 <3 Invimed Wrocław
    powrót po rodzeństwo-
    IUI 18.10.2018 :(
    IUI 11.2018 odwołana
    IUI 12.12.2018 odwołana
    11.2019 ICSI 10 kom., 5 zarodków- transfer 3-dniowca 1 klasy :( zero mrozaków :(
    ja- 36 lat, ponoć wszystko ok, AMH 1,5
    mąż- 35 lat, bardzo słabe nasienie, zwapnienia w jądrach
  • Neo84 Autorytet
    Postów: 650 727

    Wysłany: 31 lipca 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Invicta faktycznie ma all inclusive, ale to jedno podejście za ponad 10 tyś, leki refundowane są chyba nawet w komercyjnym podjeściu.

    Oligospermia
    2 IUI
    25.01 pick up 9 zarodków zamrożonych
    Transfer 1.03 zarodek 4aa 6dpt bhcg 33, 8dpt 69, 10dpt 148 13 dpt 744:))), 18 dpt 5518:)
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 31 lipca 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gaja13 wrote:
    A propo adopcji ja też jestem na nie no chyba że będę po 40 i naprawdę będę zdesperowana by mieć potomka.ja jakoś myślę że skoro dzidzia nie chce przyjść do nas to widocznie ma tak być co nie oznacza że się poddaje w walce.
    Cześć, nie pisze nic ale teraz zobaczyłam co Gaja napisala. I myślę trochę podobnie. Czasem tak jest ze dziecko przychodzi do nas samo, nie na sile kiedy my chcemy a kiedy jest ten moment.
    Oczywiście mając jakąś chorobę która ewidentnie te ciążę wyklucza trzeba się leczyć. No ale tak jak jest np póki co i mnie i mojego partnera, widocznie przyjdzie czas na dziecko.
    My póki co jak pisałam odpuszczenie całkowite. Ja znowu wpadam w swój rytm dnia, aerobik, nauka. W międzyczasie praca nad związkiem. Praca praca. I jestem pewna ze jak będzie odpowiedni moment dziecko się pojawi. Moze brzmie trochę jak jakaś stara mocherowa babcia;) Powodzenia Wam dziewczyny:-* kciuki!

    iv09i09katk65tr1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie!!!
    Dlatego nic na sile....

    Ps leki nie sa refundowane w komercyjnym o ile mi wiadomo, ale reki uciac nie dam.

  • Kikaaa Przyjaciółka
    Postów: 293 39

    Wysłany: 31 lipca 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilou wrote:
    kikaa, przykro mi. ja tez juz stracilam wiare w skutecznosc iui.
    dziękuję za te słowa, ja wierzyłam, tym bardziej, że nie miałam problemu z zajściem tylko utrzymaniem, a teraz stymulacja jajeczka wyhodowane, czułam owulację i d...., jakoś nie wiem jak to działa :(

    ?pokaz=69995759d13fdd9bc.png


    Aniołek 4.03.2014
    Pusty pęcherzyk 11.03.2015
  • Kikaaa Przyjaciółka
    Postów: 293 39

    Wysłany: 31 lipca 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amanda90 wrote:
    Też sobie nie wyobrażam małżeństwa bez dziecka... Dla mnie i mojego męża adopcja dziecka to ostateczne rozwiązanie, jednak wiem jak trudno spełnić wszystkie wymagania ośrodków adopcyjnych :(

    Kikaaa przykro mi :( czasami tak jest... parametry super a mimo to się nie udaje. Nie wolno się poddawać!
    jutro idę do gina ciekawe teraz jaki plan czy 2 insem. czy moze spóbuję na naturalnym, podzielę się jutro :)

    ?pokaz=69995759d13fdd9bc.png


    Aniołek 4.03.2014
    Pusty pęcherzyk 11.03.2015
  • Neo84 Autorytet
    Postów: 650 727

    Wysłany: 31 lipca 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    Dokladnie!!!
    Dlatego nic na sile....

    Ps leki nie sa refundowane w komercyjnym o ile mi wiadomo, ale reki uciac nie dam.
    Będę jutro u ginekologa, zapytam.

    Oligospermia
    2 IUI
    25.01 pick up 9 zarodków zamrożonych
    Transfer 1.03 zarodek 4aa 6dpt bhcg 33, 8dpt 69, 10dpt 148 13 dpt 744:))), 18 dpt 5518:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapytaj, aszka tez na pewno bedzie wiedziec :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leki sa refundowane o ile pacjentka spełnia wymogi i lekarz jej wypisze z refundacja. Na stronie MZ jest lista tych leków wraz z wyszczegolnieniem kiedy obejmuje refundacja.

    Neo84, nick nieaktualny, Mimi86 lubią tę wiadomość

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leki do ivf są refundowane do 3 procedur. Później już nie. Z dużym prawdopodobieństwem jeśli PiS na jesień wygra to z tym też się pozegnamy. Jeśli ktoś np 3 razy bez powodzenia skorzysta z rządowki i refundowanych leków a później będzie podchodził komercyjnie to leki będą już pełnopłatne a to już gruba kasa.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej duze szanse ze wygra PIS :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszę pogadać z moja lekarką, czy jest szansa na leki refundowane, tzn, żeby mi taki przepisywała, jeśli podejdę komercyjnie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo jeśli za leki udałoby się nie płacic, to lepiej wziąć 15 tys kredytu i jeśli nie ma większych problemów to te 3 razy powinny wystarczyć... a jeśli są, to przynajmniej to wyjdzie, ominęłoby bawienie się w IUI...

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie jest tak, że za leki się nie płaci. GynC na dodatek bardzo lubi przepisywać Lutinus, który nie jest refundowany. Dziewczynom z GynC akurat leki nawet refundowane wychodzą sporo. Nawet 2-3 tysiące za 1 podejście.

    Wypisują jako nierefundowany Fragmin też.

    To generuje duże koszta.

    W ogóle GynC apteka jest bardzo droga. W Provicie Ovitrelle kosztuje 100zl w w GynC koleżanka placila ostatnio 180zl!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2015, 10:35

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka, ja sie lecze w Gyncentrum w Katowicach. Ovitrelle kosztuje tam 110 zl, lutinus 160 zl.


    Peonia88
‹‹ 741 742 743 744 745 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ