Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

INSEMINACJA

Oceń ten wątek:
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia, mi tez sie odechciewa zabaw w iui. Maz juz umowil sie do urologa w TG i zobaczymy co dalej. Chcialabym we wrzesniu wrocic do staran, o ile to bedzie mozliwe. Jak nie bedzie szans na refundowane ivf, to na iui juz nie bede tracic czasu i nerwow.


    Peonia88
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilou wrote:
    Anatolka, ja sie lecze w Gyncentrum w Katowicach. Ovitrelle kosztuje tam 110 zl, lutinus 160 zl.

    Marzena miała podejście 3 miesiące temu i placila 180zl a przynajmniej tak mi pisała. Może poszli po rozum do głowy z tymi cenami :-) Ja ostatnio chciałam tam kupić furaginum na pęcherz i pani mi zaśpiewała 2 razy tyle za opakowanie co na 3stawach w aptece. Inofem za to co oni mają 30 szt to kupiłam gdzie indziej 60szt... Drogo mają...

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez placilam 110 zl dokladnie za ovritelle. To chyba zalezy od lekarza bo dr P mnie mowila ze jest lutinus ale jesli dobrze reaguje na luteine to to po przeplacac i wypisala recepte na lutke za cale 3 zl :)

  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja za ovitrelle w sz-nie w jednej aptece płacę 80 zł :)w innych jest tylko na zamówienie w kwocie ok 160zł :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2015, 11:25

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka, a w innych klinikach mniej wiecej jak wychodzi koszt z refundowanymi lekami? Jak 3 tys refundowane to bez refundacji ile ?? Przegiecie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2015, 11:26

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powypelniaj sobie wirtualne recepty na doz.pl to zobaczysz jaka jest różnica gdy klinika wypisuje po punkcji refundowana luteine a gdy nierefundowany lutinus. Zwróć uwagę, że luteina to opakowanie 30 szt a lutinus jak pamiętam 21. GynC przy ivf lubuje się w lutinusie. Cena fragmin z refundacją a bez to też spora różnica. Provita wypisuje fragmin z refundacją a GynC bez niej. Nie wiem czemu. Podobnie z antybiotykiem po punkcji. Provita na R a GynC na 100% (przynajmniej na recepta dr Cz).

    A ceny gonalu i menopuru na 100% też zobaczysz na wirtualnej recepcie. Bez refundacji wychodzą drugie tyle co medyczna cześć procedury.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w gyn zgodzę się że dr Cz wypisuje te drogie leki, dlatego wybrałam dr P...

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko, że dr P ivf się nie zajmuje... I jeśli dziewczyny wyraźnie nie zaznaczają, że chcą luteine po punkcji, bo nie stać ich na lutinus to standardem leci lutinus właśnie.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli jeśli zdecyduje się na ivf to nie będzie prowadzić mnie dr P? No ja pier...dziele. ;/ Cz nie lubię... a M pewnie nie zawsze będzie... super.

  • Amanda90 Koleżanka
    Postów: 35 9

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech.. z iui nici... przestymulowali mnie :( mam chyba z 6 pęcherzyków :/ dostałam dupka i tyle, trzeba czekać na @... wrr... chyba się zdystansuje do tego wszystkiego.. będzie co ma być. Do leczenia wracam dopiero po nowym roku. Przynajmniej w pracy mi się układa, dostałam ciekawą propozycję, więc nie będę się już zastanawiać i ją przyjmę :) Może kiedyś i w życiu osobistym będę miała więcej szczęścia.

    <a href="http://daisypath.com/"><img src="http://davf.daisypath.com/P51Up2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Daisypath Anniversary tickers" /></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amanda90 wrote:
    Ech.. z iui nici... przestymulowali mnie :( mam chyba z 6 pęcherzyków :/ dostałam dupka i tyle, trzeba czekać na @... wrr... chyba się zdystansuje do tego wszystkiego.. będzie co ma być. Do leczenia wracam dopiero po nowym roku. Przynajmniej w pracy mi się układa, dostałam ciekawą propozycję, więc nie będę się już zastanawiać i ją przyjmę :) Może kiedyś i w życiu osobistym będę miała więcej szczęścia.
    faktycznie,sporo,lepiej odpuscic chyba ze jestes gotowa na byc moze ciaze mnoga.

  • Neo84 Autorytet
    Postów: 650 727

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dzisiaj byłam u ginekologa, IUI dopuszczy ze względu na słabe wyniki M. Monitoring cyklu i stymulację mam dalej, tak by mieć 6 cykli do ivf rządowego, jak nie będzie kwalifikacji na koniec roku, podchodzimy do komercyjnego. Postanowione... cieszę się:))

    Oligospermia
    2 IUI
    25.01 pick up 9 zarodków zamrożonych
    Transfer 1.03 zarodek 4aa 6dpt bhcg 33, 8dpt 69, 10dpt 148 13 dpt 744:))), 18 dpt 5518:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super, najważniejsze to mieć plan ;)

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    czyli jeśli zdecyduje się na ivf to nie będzie prowadzić mnie dr P? No ja pier...dziele. ;/ Cz nie lubię... a M pewnie nie zawsze będzie... super.

    Wszystkim dziewczynom pochodzącym do ivf w GynC, którejś na wątku rozpisywał procedury albo M albo Cz. Reszta się procedurami nie zajmuje.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem Anatolko.
    A provita nie ma takich programow na in vitro prawda?

    Ps dziewczyny przepraszam za zmiane tematu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2015, 14:24

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie. Nigdy nie widziałam. Mieli niedawno badania kliniczne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2015, 14:31

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neo84 wrote:
    Ja też dzisiaj byłam u ginekologa, IUI dopuszczy ze względu na słabe wyniki M. Monitoring cyklu i stymulację mam dalej, tak by mieć 6 cykli do ivf rządowego, jak nie będzie kwalifikacji na koniec roku, podchodzimy do komercyjnego. Postanowione... cieszę się:))
    i super :) moze sie uda :)

  • Neo84 Autorytet
    Postów: 650 727

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    i super :) moze sie uda :)
    Napewno się uda;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Oligospermia
    2 IUI
    25.01 pick up 9 zarodków zamrożonych
    Transfer 1.03 zarodek 4aa 6dpt bhcg 33, 8dpt 69, 10dpt 148 13 dpt 744:))), 18 dpt 5518:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milego wieczoru kobietki :*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaja dopisz mnie do listy. Ja jednak dziś miałam IUI.
    Dopiero jutro nadrobię, bo mam gości i mało czasu

    ug378ribe4qdpu6z.png
‹‹ 742 743 744 745 746 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ